• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات پیرامون دانشگاه‌ها

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق
پاسخ : معرفی دانشگاه های شهرستان ها

به نقل از زهرا27 :
منظورم اینه دانشجوی خوابگاهی بجز خودت باشه.مثلا شهری مثه زابل اکثرا بومین.خب حالا یکی از مثلا ایلام بیاد زابل.خب برای بچه های بومی هیچ فرقی نداره فرجه یه روز دوروز کم وزیاد شه ولی برای خوابگاهیا خیلی فرق داره.وقتی یه نفری اکثرا باید کوتاه بیای.
یه چیز دیگم اینکه حواست باشه وسیله حمل ونقل مستقیم بین دوشهر باشه.مثلا از تبریز یکی بخواد بیاد زاهدان خب باید یه دور بیاد تهران از تهران بیاد زاهدان.علاوه بر هزینه وزمان دردسر الاف شدن تو یه شهر سومم داری.بخصوص برای دخترا این خیلی سخته.
آهان .
خب انتخابای من محدودن . تهران ( که نخواهم اورد ) مشهد ( که فوق العاده امیدوارم بیارم ) بعدش اصفهان که خب اونم مث مشهده رتبه یی که می خواد ولی حالا می زنمش . این شهرا اکثراً از جاهای دیگه میرن .
حالا الان نمی دونم ، بعد دندون های این شهرها ، دندون شهرای دیگه رو بزنم یا برم رو پزشکیا . پزشکی مشهد مثلاً ، گفته ن که 100% نیمسال دومشومیارم .

زهرا27

بریزءیس
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زاهدان
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
الزهرا_خواجه نصیر
رشته دانشگاه
کامپیوتر

به نقل از قـاصـدکـــ :
آهان .
خب انتخابای من محدودن . تهران ( که نخواهم اورد ) مشهد ( که فوق العاده امیدوارم بیارم ) بعدش اصفهان که خب اونم مث مشهده رتبه یی که می خواد ولی حالا می زنمش . این شهرا اکثراً از جاهای دیگه میرن .
حالا الان نمی دونم ، بعد دندون های این شهرها ، دندون شهرای دیگه رو بزنم یا برم رو پزشکیا . پزشکی مشهد مثلاً ، گفته ن که 100% نیمسال دومشومیارم .
من نمیدونم شهرتون دقیقا کجاست :D خب من تجربی نیستم هیچوقت خیلی اساسی به فرق دندون وپزشکی واینا فک نکردم ولی چیزی که ارزششو داشته باشه آدم سختیشو تحمل میکنه.مثلادوست من بین تهران ومشهد برای پزشکی مشهدو انتخاب کرد چون هم نزدیکتر بود هم میتونست خونه داشته باشه بجای خوابگاه ولی این چیزا به خود آدمم خیلی بستگی داره من اگه اینکارو میکردم حالا مثلا بین تهران واصفهان قطعا تا آخر عمرم میگفتم وای وای خودمو بدبخت کردم واین حرفا.

N!ma

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
بابل
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

صرفن برای اینکه تاپیک بیاد بالا :د

ستاره

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از حمیـده :
راجب شهید رجایی تهران و سهند تبریز کسی اطلاعاتی داره؟
در مورد دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی:
کلا ساخته شده برای تربیت دبیر حالا هر رشته ای که نیاز به دبیری باشه رشتش توی این دانشگاه هست.کسایی که دبیری قبول بشن چهار سال تعهد به خدمت دارن و محل خدمتشون مشخص میشه و یه سری درسای صلاحیت دبیری باید پاس کنن.و نیازی نیست ده ترمه کارشناسیشون تموم بشه.بعضی سالهام رشته های آزاد میگیرن که یعنی دبیر نمیشن و مثل بقیه دانشگاهها در آخر مدرکشونو میگیرن و خداحافظ.کلا اساتید خوبی داره ولی جوش کلا با بقیه دانشگاه ها متفاوته.چون اکثرا استخدام شدن و خیالشون از بابت شغل راحته زیاد درسخون نیستن.
حالا بازم اگه سوالی داشتین در خدمتم.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فــرزانگان ۳
شهر
طــهـران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

دانشگاه اصفهان پزشکی؟ خواهشا.

ardin

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سلام دوستان.
من شبانه مهندسی برق یاسوج قبول شدم + برق آزاد شیراز. شما بودین کدوم رو می رفتین؟ چرا؟
ممنون.

ardin

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
پاسخ : مهندسی برق دانشگاه یاسوج چطوره؟

به نقل از [CrazyBoy] :
اگه وضع مالی بدی نداری، آزاد شیراز خوبه!
نه خداروشکر مشکلی از این نظر ندارم.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : مهندسی برق دانشگاه یاسوج چطوره؟

سلام
مسلما آزاد شیراز! این همه دردسر خوابگاه و رفت و آمد و شهریه بکشی که چی؟ مثلا اسم دانشگاهت دولتی باشه؟!
الان اصلا واسه لیسانس کسی اهمیت نمیده به دانشگاه. مگر اینکه دانشگاه های تاپ باشی. وگرنه واقعا فرقی دولتی یاسوج و آزاد شیراز نیست.

mahsa.n

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
سلام دوستان
می شه خواهشا دوستانی که اطلاع دارن درباره ی وضع خوابگاه و دانشگاه های زیر برای رشته پزشکی بگن؟
علوم پزشکی یزد
علوم پزشکی اصفهان
علوم پزشکی کرمان

پیشاپیش ممنون!!!

• لایک
امتیازات: a17
بالا