منابع کنکور (دیفرانسیل و انتگرال )

شروع موضوع توسط first amir ‏2015/5/6 در انجمن منابع کنکور

?

کتاب های پیشنهادی شما

1. 10 استاد

2 رای
    6.9%
  2. خیلی سبز

12 رای
    41.4%
  3. قلمچی

7 رای
    24.1%
  4. گاج

16 رای
    55.2%
  1. hamidhanek

hamidhanek کاربر فوق فعال

امتیازات:
    +476 / -11
    نام مرکز سمپاد:
    Heli
    شهر:
    Tehran
    پاسخ : منابع کنکور (دیفرانسیل و انتگرال )

سلام
    دوستان ی کتاب خوب واس دیفرانسیل معرفی کنید ک درس نامش خوب باشه
    گاجو دارم ولی احساس میکنم دیفرانسل شبیه دینی شده ( شاید فصل حد ک من خوندم اینجوریه )
    هیچ مفهومی نفهمیدم فقط هم ارزی حفظ کردم و فک کنم خیلی کار درستی نباشه اینجوری خوندن واسه کنکور
    ممنون :x

2. Abolfazl97

Abolfazl97 کاربر نیمه فعال

امتیازات:
    +2,109 / -18
    نام مرکز سمپاد:
    هاشمی نژاد 1
    شهر:
    مشهد
    سال فارغ التحصیلی:
    94

برای دیفرانسیل ۲ به نظرم بهترین کتاب ازهرجهت تخته سیاه هستش که مولف اون محمد مهربانه. این کتاب هم درسنامه های بسیار خوبی داره و به اندازه کافی مثال های بسیار خوبی هم دردرسنامه بصورت گام به گام حل شده و ازطرف دیگر تست های تالیفی خوبی هم داره. هم چنین همه ی سوالات آزاد وسراسری رو هم با آدرس داره یرخلاف الگو که شما نمی تونید بفهمید دارید سراسری حل می کنید یا تالیفی یا آزاد چون از 85 ب قبل آدرس نداده و درنتیجه به نظرم آزاد ها وسراسری های قبلی مهم تر از تالیفی هست وامکان آورده شدن و یا تعمیم ایده هم ازاونا بیشتر از تالیفی هست. ثانیا دربرخی سوالات روش حل های خوبی هم داره.
    اما برای دیفرانسیل ۱ هم میتونید از همین تخته سیاه استفاده کنید هم از آموزش دیف ۱ الگو که البته من از تست دیف ۱ الگو استفاده میکردم که خب از 92 به بعد بصورت ۲ جلد سوال و پاسخ دراومده. اما به نظرم دیف ۱ آموزش الگو بهترین انتخابه چون حدودا ۸۰۰ تست داره حال آنکه تختخ سیاه توی دیف ۱ ، ۱۶۰۰ تا! و چون توی کنکور ازدیف ۱ سوال کم مییاد درنتیجه ارزش کارزیاد رو نداره والبته سوالات دیف ۲ از دیف ۱ چالشی تر هم هستند.

+ به نظرم این سوال باید تو بخش سوالات و مشکلات کنکوری های 95(غیر درسی ) پرسیده میشد. لطفا دقت فرمایید.

• لایک لایک x 2
  3. مهدیار

مهدیار کاربر جدید

امتیازات:
    +0 / -0
    نام مرکز سمپاد:
    شهید بهشتی
    شهر:
    بابل

از بین دو کتاب IQ دیف و ریاضی پایه گاج و کتاب دیف و ریاضی پایه پیشرفته خیلی سبز کدومو پیشنهاد میکنید و بنظرتون برای تست مکمل و قوی خوبه؟ علاوه بر دوستان پشتیبان ها هم لطفا با توجه به تجربه خوبشون از کنکور راهنمایی کنند ممنون میشم...مرسی.

4. h.mahmoodzadeh

h.mahmoodzadeh کاربر فوق فعال

امتیازات:
    +866 / -9
    نام مرکز سمپاد:
    allameh tabatabaii high school of bonab
    شهر:
    bonab
    رشته دانشگاه:
    مهندسی برق

تخته سیاه مهندس مهربان
    خیلی عالیه

• لایک لایک x 1
  5. nmahsr76

nmahsr76 کاربر جدید

امتیازات:
    +6 / -0
    نام مرکز سمپاد:
    فرزانگان
    شهر:
    کرمان/رفسنجان

یه دیف زده فار ازمون ازمونه کسی دیدتش؟میخوام بگیرم تا روز کنکور شبی یه دونشو بزنم :D