• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برنامه نهایی میتینگ بهاری سمپادیا [افتاد روز جمعه]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : برنامه نهایی میتینگ بهاری سمپادیا [افتاد روز جمع

به نقل از بره ناقلا :
میتین. ما چه مزاحمتی برای شما داره، شما میتینگ خودتونو بزارید خوب
اینجور جدا کردن مشکل داره ... اگه میخواین یه جمع دخترونه داشته باشین خودتون باهم برین بیرون مثل بقیه جمعای دوستانه! ولی اعلام کردنش تو سایت کار درستی نیست
به نقل از GCD :
میتینگ قبلی عملا میتینگ پسرونه بود :-"

والا من به شخصه از توالتیزه کردن فعالیت های اجتماعی بدم میاد درنتیجه اگه دست من بود می گفتم نه
ولی خب هر آدمیزاد عاقل و بالغی این آزادی رو داره که جنسیت آدم هایی که باهاشون میره بیرون رو انتخاب کنه، درنتیجه طبیعتا میتونید چندتا دختر دور هم جمع شید و یه "میتینگ" بزارید

فقط سوال اینجاست که چرا؟
خب دخترارو که از اومدن منع نکرده بودیم

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

آره خب
& نه حالا اعلام کردنش هم مشکلی نداره، یعنی من که همیشه می گفتم گردهمایی های سمپادیا باید از حالت "رسمی" بیاد بیرون و بشه این که یکی تاپیک بزنه "سلام، بیاید فلان روز بریم فلانجا" و چندنفر دور همی برن، درنتیجه موافقم

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از GCD :
میتینگ قبلی عملا میتینگ پسرونه بود :-"

مازیار بیا که دخترت رو پسر کردن :)))
اون رو که عملا نمی شد اسمش رو گذاشت میتینگ! :D اون یارو هم که همبرگر منو نزده بود :-w

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از بهزاد 93 :
اینجور جدا کردن مشکل داره ... اگه میخواین یه جمع دخترونه داشته باشین خودتون باهم برین بیرون مثل بقیه جمعای دوستانه! ولی اعلام کردنش تو سایت کار درستی نیستخب دخترارو که از اومدن منع نکرده بودیم
چرا اعلام کردنش تو سایت کار درستی نیست?? ?

• لایک
امتیازات: ZDM

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نظرم قشنگ نیس این رسم بشه که یه عده میتینگ بذارن با محدودیت‌هایی که یه قشری از سایت رو کلا راه نده.
و به عنوان کسی که اکثر میتینگ های اخیر سمپادیا رو رفتم، تابحال به نظرم نیومده جو میتینگ و رفتار بچه ها طوری باشه که برای دخترها معذب کننده یا جور خاصی باشه، حتی زمانی که تعداد دخترا خیلی کم بوده.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از Weeping Angel :
مازیار بیا که دخترت رو پسر کردن :)))
اون رو که عملا نمی شد اسمش رو گذاشت میتینگ! :D اون یارو هم که همبرگر منو نزده بود :-w
بهار؟
نه، اینو نمیگما، این!

اون روز بهار کم موند، حساب نیست

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از بره ناقلا :
چرا اعلام کردنش تو سایت کار درستی نیست?? ?
چون اولا دلیل نداره و دوما به نظرم یه توهینه به پسرا

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از GCD :
بهار؟
نه، اینو نمیگما، این!

اون روز بهار کم موند، حساب نیست

آره :D
بابا اون یارو اگه همبرگر منو زده بود که ما هم با بهار می رفتیم :)))
بعدشم ادامش تلاش مذبوحانه ما بود برای پیدا کردن دست شویی :)))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از Bahar_R :
به نظرم قشنگ نیس این رسم بشه که یه عده میتینگ بذارن با محدودیت‌هایی که یه قشری از سایت رو کلا راه نده.
و به عنوان کسی که اکثر میتینگ های اخیر سمپادیا رو رفتم، تابحال به نظرم نیومده جو میتینگ و رفتار بچه ها طوری باشه که برای دخترها معذب کننده یا جور خاصی باشه، حتی زمانی که تعداد دخترا خیلی کم بوده.
اینو منم تایید می‌کنم. جو میتینگ‌ها واقعا خوب و سالمه و اصلا جوری نیست که برای دخترها معذب‌کننده باشه(این رو به عنوان یه دختر سخت‌گیر دارم می‌گم!). در نتیجه متوجه نمی‌شم چه لزومی داره که میتینگ دخترانه‌ی تنها گذاشته بشه!؟ چرا خودمون دائما باید دنبال تفکیک جنسیتی در تمام امور غیر رسمی باشیم حتی؟!

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

من نمیدونم چرا همه انقدر یهو برافروخته و متاثر میشن،
چه مشکلی برای بقیه پیش خواهد امد اگر دورهمی دخترونه بزاریم ما? خوب هرکس دوست داره میتینگ های دیگه رو بره. هرکس دوست داره بیاد.
توهینم نیست، پسراهم هر وقت دوست داشتن میتونن میتینگ پسرونه بزارن، خوب اگر دوست ندارید نزارید ولی چی کار به کار بقیه دارید? :|
باشه نمیزاریم.

این که جو سالم یا راحت هست رو هر نفر خودش تعیین میکنه. نه این که شما بگین سالم و راحت هست پس حرف نباشه!

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

به نقل از بره ناقلا :
چه مشکلی برای بقیه پیش خواهد امد اگر دورهمی دخترونه بزاریم ما? خوب هرکس دوست داره میتینگ های دیگه رو بره. هرکس دوست داره بیاد.
توهینم نیست، پسراهم هر وقت دوست داشتن میتونن میتینگ پسرونه بزارن، خوب اگر دوست ندارید نزارید ولی چی کار به کار بقیه دارید? :|
باشه نمیزاریم.

این که جو سالم یا راحت هست رو هر نفر خودش تعیین میکنه. نه این که شما بگین سالم و راحت هست پس حرف نباشه!

حیف نیست مفهوم «دورهمی» جنسیتی بشه؟ چرا باید فرق خاصی باشه بین یک جمع مختلط و یک جمع تک‌جنسیتی؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از بره ناقلا :
باشه نمیزاریم.

من مخالفتی نکردم با برگزاری میتینگ دخترونه ها! صرفا گفتم خب چرا کلا؟!‌:D همین!
چرا عصبانی می‌شی :D

درست می‌گی. شکی نیست که هرکس خودش تعیین می‌کنه. فقط من یه درصد فکر می‌کردم منو قبول داشته باشی که اون حرفو زدم. که فهمیدم خب اشتباه می‌کردم :)

معصومه جا من عذرخواهی می‌کنم. شما درست می‌گی. عصبانی نشو فقط لطفا.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از نیلوفـر :
حیف نیست مفهوم «دورهمی» جنسیتی بشه؟ چرا باید فرق خاصی باشه بین یک جمع مختلط و یک جمع تک‌جنسیتی؟
نه حیف نیست، اصلا هم حیف نیست .
کسی رو" مجبور" به شرکت در دورهمی تک جنسیتی کردیم ما? بازار خودشو تنظیم میکنه، ایده بد، در مرحله انجام ، شکست میخوره.
شما عکسای میتینگ ها رو ببین، تو سایت دخترا چند برابر پسرا فعالن و اصن فک کنم اعضای دختر خیلی بیشتر از پسراس، ولی شرکت کننده های میتینگ، پسرا دو برابر دخترا.

این که کسی چیزی نمیگه دلیل بر این نیست که نظری ندارن یا مخالف نیستن، صرفا شاید قدرت بیان عقیده رو تو جمعی که همه علیهشون هستن رو ندارن.
دخترا مخصوصا دبیرستانیها و راهنمایی های سایت بعضی هاشون واقعا مشکل دارن با جمع مختلط، قصد هم ندارن نظرشون عوض بشه نیازی هم نمیبینن، به شخصه 4سال دانشگاه تهران درس خوندم، برید بپرسید جز فعال ترین و اجتماعی ترین ها هستم ولی تو جمع های مختلط شرکت نکردم هیچ مشکلی ام نداره، خیلی هم راضی.

Minority

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
گلُزوادر

به نظرم این حق برای یه آدم کاملا میتونه محترم باشه که هر جایی،با هر کسی بخواد بره.یه نفر با پسری که آشناش نیست و غریبس احساس راحتی نمی کنه و این اجتناب ناپذیره چون قبلا جزئی از فرهنگ ما بوده.الان شرایط فرق کرده روابط سهل تر شده و آدما فهمیدن که به عنوان یه جاندار دارایِ دو جنس خیلی راحت تر می تونن با هم برخورد داشته باشن و خیلی راحت تر معاشرت کنن.این برای هر کسی حدودی داره که خودش تعیین می کنه نه این که یه نفر دیگه بیاد بگه چون من راحتم پس تو هم باید راحت باشی.fact که نیس که؛و فکر کنم احترام به نظر بقیه می تونه محترمانه ترین رفتار باشه.گمونم هدف از میتینگ خوش گذروندن باشه دور هم و نمیشه که یکی بیاد بدون اینکه هیچ لذتی از میتینگ ببره،اونجا رو ترک کنه،اگه میگین خب نیاد که این بحثش جداس.
لطفا به جای عوض کردن فکر بقیه سعی کنیم تا میتونیم مسالمت آمیز باهاش کنار بیایم.فکرش اگه غلط باشه و اون آدم عاقل باشه دیر یا زود درست خواهد شد ما نگران نشیم.

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از بره ناقلا :
کسی رو" مجبور" به شرکت در دورهمی تک جنسیتی کردیم ما? بازار خودشو تنظیم میکنه، ایده بد، در مرحله انجام ، شکست میخوره.
شما عکسای میتینگ ها رو ببین، تو سایت دخترا چند برابر پسرا فعالن و اصن فک کنم اعضای دختر خیلی بیشتر از پسراس، ولی شرکت کننده های میتینگ، پسرا دو برابر دخترا.

این که کسی چیزی نمیگه دلیل بر این نیست که نظری ندارن یا مخالف نیستن، صرفا شاید قدرت بیان عقیده رو تو جمعی که همه علیهشون هستن رو ندارن.
دخترا مخصوصا دبیرستانیها و راهنمایی های سایت بعضی هاشون واقعا مشکل دارن با جمع مختلط، قصد هم ندارن نظرشون عوض بشه نیازی هم نمیبینن، به شخصه 4سال دانشگاه تهران درس خوندم، برید بپرسید جز فعال ترین و اجتماعی ترین ها هستم ولی تو جمع های مختلط شرکت نکردم هیچ مشکلی ام نداره، خیلی هم راضی.
چرا قضیه رو اینقد پیچیدش میکنی؟! نگفتیم که نرین اصلن!! میگیم گفتنش تو سایت درست نیس!
ببین مثلن من میخام فرداشب با 4تا از دوستام برم بیرون،آیا درسته بیام اینجا تاپیک بزنم و بگم فقط این 4 نفر میتونن بیان نظر بدن؟!
اینجا هر برنامه ای گذاشته میشه باید همگانی باشه،برنامه های خصوصی بهتره مطرح نشه اینجا

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از بهزاد 93 :
چرا قضیه رو اینقد پیچیدش میکنی؟! نگفتیم که نرین اصلن!! میگیم گفتنش تو سایت درست نیس!
ببین مثلن من میخام فرداشب با 4تا از دوستام برم بیرون،آیا درسته بیام اینجا تاپیک بزنم و بگم فقط این 4 نفر میتونن بیان نظر بدن؟!
اینجا هر برنامه ای گذاشته میشه باید همگانی باشه،برنامه های خصوصی بهتره مطرح نشه اینجا
چه اشکالی داره مطرح شدنش؟! من نمی‌فهمم واقعا. من رو توجیه کنید لطفا.
امیدوارم اینکه مخاطب بیش‌تر از نصف سایت(دخترها)باشند رو با ۴نفر دوستان شخصی یکی ندونید!

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از مهســـــــــــــا :
من مخالفتی نکردم با برگزاری میتینگ دخترونه ها! صرفا گفتم خب چرا کلا؟!‌:D همین!
چرا عصبانی می‌شی :D

درست می‌گی. شکی نیست که هرکس خودش تعیین می‌کنه. فقط من یه درصد فکر می‌کردم منو قبول داشته باشی که اون حرفو زدم. که فهمیدم خب اشتباه می‌کردم :)

معصومه جا من عذرخواهی می‌کنم. شما درست می‌گی. عصبانی نشو فقط لطفا.
×شرمنده قابلیت ترکیب پست نداشتم. مدیر لطفا ترکیب کنه.

مهسا جان من تو رو همه جوره قبول دارم. ، >:D< بحث شخصی نیست، روی شخص نیست،

من بر مبنای این که کلیت کسی رو قبول دارم و بهش ارادت دارم، قیاسم رو مبنای نتیجه تفکر اون فرد نمیزارم، خودم دوباره از اول فکر میکنم

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

به نقل از بره ناقلا :

نمی‌دونم از کجای پستم مفهوم «اجبار» برداشت شد [حالا از هر سمتی که باشه].
مرسی که توضیح دادی.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
برنامه نهایی میتینگ بهاری

به نقل از نیلوفـر :
نمی‌دونم از کجای پستم مفهوم «اجبار» برداشت شد [حالا از هر سمتی که باشه].
مرسی که توضیح دادی.
موضوع تک جنسیتی بودن اخه وقتی مطرح میشه که افراد رو مجبور کنن و فقط گزینه جمع تک جنسیتی وجود داشته باشه و فرد انتخاب نداشته باشه و در نتیجه قدرت اختیار رو ازش بگیرن

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک
پاسخ : برنامه نهایی میتینگ بهاری

به نقل از بره ناقلا :
موضوع تک جنسیتی بودن اخه وقتی مطرح میشه که افراد رو مجبور کنن و فقط گزینه جمع تک جنسیتی وجود داشته باشه و فرد انتخاب نداشته باشه و در نتیجه قدرت اختیار رو ازش بگیرن

من با وجوده اینکه هیچ کدوم از میتینگ های سمپادیا رو شرکت نکردم ولی میتینگ هایه زیادی رو کلن شرکت کردم می تونم بگم که با این ایده مخالفم!

دخترا و پسرا تو مدرسه جدا بودن.

تو دانشگاه دارن جدا میشن! در عین حال محل کار و جامعه جایی هست که دو جنس جدا نیستن! و اینکه شما هیچ وقت میتینگ هایی که درش پسر ها حضور داشتن شرکت نکردین یک نکته ی مثبت برای شما نیست! یک نقطه ضعفه!

بر عکس به نظره من باید شمارو تشویق به شرکت در میتینگ هایی مثل این کرد.

اگه مایلید با دوستانتون بیرون برید! خوب پست تلفن بهشون زنگ بزنید! سمپادیا بر عکس مدرسه ی شما از دو(سه) جنسیت پسر\ دختر \ غیره(کسانی که اعلام نمی کنن :-" )‌ تشکیل شده. یعنی نقطه ی شروعی قراره باشه تا شما از ایده ی مردها- زن ها! خارج بشید و وارد دنیای جامعه بشید! جایی که توش افراد بر اساس رفتار و شایستگیشون باید سنجیده بشن نه جنسیتشون!

اگه شما در همکاری و همراهی با کسانی که از جنسیت شما نیستند مشکل دارید باید سعی کنید رفعش کنید! نه اینکه گسترشش بدید.

+من واقعن در وضعیت جسمی خوبی نیستم ولی نتونستم این بحث رو بی جواب بذارم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا