• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برنامه نهایی میتینگ بهاری سمپادیا [افتاد روز جمعه]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک
پاسخ : برنامه نهایی میتینگ بهاری سمپادیا [افتاد روز جمع

در کنار میتینگ های تک جنسیته میشه میتینگ های تک نفره هم گذاشت ؟ :-"

مثلن من با خودم قرار بذارم هفته بعد با خودم بریم بیرون بگردیم :-"

در ضمن ناهار و شامم مهمون می کنم ^-^

raminn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farz
شهر
اصف

به نقل از مازیمون :
در کنار میتینگ های تک جنسیته میشه میتینگ های تک نفره هم گذاشت ؟ :-"

مثلن من با خودم قرار بذارم هفته بعد با خودم بریم بیرون بگردیم :-"

در ضمن ناهار و شامم مهمون می کنم ^-^
شما میتونی علاوه بر مسخره کردن دیگران خودتم مسخره کنی؛به خودت بخندی،به خودت و عقاید خودتم توهین کنی...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

بچه‌ها چرا همه با هم دعوا دارن اینجا؟! نه واقعا!؟‌ هیچ دو نفری نمی‌تونن خوب و درست با هم صحبت کنن واقعا؟!‌
:|

rozaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر

مهسا بیا ما با هم خوب و درست صحبت کنیم اینا یاد بگیرن مثلا.... :-" :-"

خوبی عزیزم?! :D

notebook

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

خوبه میتینگ تک جنسیتی خو مثن شاید دخترا درباره پسرا یه چیزی بگن یا پسرا درباره دخترا حرف بزنن که جلو خودشون نمیشه :-"

raminn

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farz
شهر
اصف

به نقل از مهســـــــــــــا :
بچه‌ها چرا همه با هم دعوا دارن اینجا؟! نه واقعا!؟‌ هیچ دو نفری نمی‌تونن خوب و درست با هم صحبت کنن واقعا؟!‌
من همین جا اعلام میکنم با هیچ کسی دعوا ندارم :D
اما انتظار نداشته باشید در مقابل یسری حرفا ساکت بمونم.
داریم باهم بحث میکنیم واقعن مسخره کردن جا داره اینجا؟

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

به نقل از پژمان1995 :
خانوم نجفی باو جان بچه های سایت ربطش ندید به ازادی بیان.مگه میشه ازادی بیان کسی رو با مخالفت کردن با حرفاش از کسی گرفت.
با توجه به زوجیت جهان،خب این موافقت و مخالفت هم نوعی زوجیته خو :D
حالا یکی مخالفتش تنده یکی هم ملایم
ولی نظرات مخالف که امپول نیست کسی بخواد تزریق کنه تو بقیه
ولی جدا چارتا نظر دادن باعث گرفتن ازادی بیان کسی نمیشه :D
آقاى محترم بنده حرف آزادى بيان رو وسط نكشيدم. اگه دقت بفرماييد برخى ديگه از دوستان وسط كشيدنش و با استفاده ازش ما رو محكوم كردن.

به نقل از بره ناقلا :
معنای ازادی بیان رو خیلی قشنگ میتونید یاد بگیرید واقعا تو این سایت.
ادم رو به جایی می رسونید که آدم میگه جواب ابلهان خاموشی ست.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

خیلی پیچیدید به بحث.
بارها تا سر نتیجه‌گیری پیش رفتید ولی دوباره یک بحث تازه وسط کشیده شد و لحن دعواگونه رو اوردید توی تاپیک.
خب یکی بنا به هر دلیلی - منطقی یا غیرمنطقی - علاقه‌مند به برگزاری میتینگ تک‌جنسیتی‌ه. خب بره برگزار کنه با افرادی که می‌خوان. این جبهه‌گیری‌ها علیه سلیقه‌ی حتّی غیرقابل‌درک یک فرد دیگه - که البته از نظر عدّه‌ای این‌طوره و از نظر عدّه‌ای این‌طور نیست - جالب نیست. بگذارید هر کس آزاد باشه. چیکار دارید هی مخالفت می‌کنید که «این فقط می‌تونه به معنای اهانت باشه» و ... ؟

+ سعی کنید وسط بحث به این مهمی کم‌تر بامزه‌بازی دربیارید؛ چون از حدّش که بگذره فقط اعصاب آدم رو مخدوش می‌کنه عوض این که فان باشه.

ranjame

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
طهران
دانشگاه
صنعتی آریامهر
رشته دانشگاه
م.شیمی

بحث جالبیه .... فقط نمی دونم اینجا جاش هست یا نه
ولی آدم کلی که نگاه می کنه می بینه یه جورایی بهمون القا شده که نتونیم کنار هم زندگی کنیم... دو تا جنس مخالف رو میگم؛ ان تا دلیل هم میتونه پشت سر این قضیه باشه... این که اول از همه از بچگی تو پرتکاپوترین محیط اجتماعی که توش بودیم یعنی مدرسه از هم سوا بودیم ؛ جالبیش اینه اون موقع تو دنیای بچگی سیر می کردیم بعضی چیزا حالیمون نبود وقتی پا به سن نوجوانی و جوانی گذاشتیم با همون احساس سوایی کردن اومدیم تو دانشگاه کنار هم قرار گرفتیم... یه عده واسه خودشون اکیپ تشکیل دادن گفتن کس دیگه نباید بیاد تو مگر اینکه همرنگ ما باشه ؛ یه عده مثل من خودشون رو اصن درگیر این قضایا نکردن (منظورم ارتباط با جنس مخالفه)، نه به این دلیل که فک کنیم تا اسم ارتباط با جنس مخالف اومد رابطه عشق و عاشقی و ... دنبالش بیاد بلکه اول باید یه سری چیزای دیگه درست بشن تا هر دو جنس بتونن کنار هم مسالمت آمیز اوقات بگذرونن... از این یه عده ها زیاده ولی به نظرم باید اول اون پیش فرض هایی که این مشکل ها رو ایجاد کردن رفع بشن بعد خیلی خوب و راحت میشه هم میتینگ تک جنسیتی داشت هم دو جنسیتی و با میتینگای بی جنسیتی خدافظی کرد...
هیچ اشکالی هم نداره قبل از برگزاری میتینگ هر جنس بیاد انتظارات خودش رو بگه تا این مشکل بیگانه بودن دو تا جنس از همدیگه حل شه. به نظرم تو این مملکت واسه یه دختر اولین چیزی که مهمه اینه که از طرف پسری که صوبت می کنه یا ارتباط اجتماعی برقرار می کنه احساس امنیت کنه
یه ایده دیگه هم واسه بهتر شدن میتینگا اینه که یه نفر که میتونه خوب افراد رو دور هم جم کنه مسول این کار بشه... هوش و حواسش هم جمع باشه که به همه خوش بگذره و کسی معذب نباشه تو جمع ؛ و واقعن همچین افرادی با این پتانسیل پیدا میشن...

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

کاری به بحث ندارم
به اوناییم که بحث میکنن کاری ندارم
به اوناییم که درست صحبت نمیکنن کاری ندارم
به اونایی که با همه چی شوخی میکننم کاری ندارم
به اوناییم که تا یکی یه چیزی میگه به خودشون میگرنم کاری ندارم

فقط مشکلم با اوناییه که 2تا پست که دقیقا با هم مخالفن رو لایک میکنن!
نه خو چرا این کارو میکنید؟
این 2تا کلا با هم مخالفن بعد شما با هردو موافقید؟ هردو نظرو قبول دارید؟ مگه میشه از دو تا چیز متضاد خوشتون بیاد؟ میشه 2نظر متضاد رو قبول داشت؟ میشه واقعا؟ همینجوری همه رو لایک میکنید؟ دست به لایکتون خوبه؟ چیه جریان؟

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

یه چیزی هست طرز فکر... نظر... عقیده...چمیدونم ایده...هر چی
خب یکی دوست داره اینجوری باشه اون اونجوری
هر خانوم/آقایی دوست داره میتینگ اینجوری بره خب بره
هر کسی هم فکر میکنه اینجوری نباید بره خب نره هماهنگ کنه چن وقت دیگه یه میتینگ تک جنسی بزارن برن
اگه هم فک میکنین که این کار کلا کار درستی نیستم(یعنی به هر صورتی سعی در تغییر نظر دیگران دارین) خب نظرتون رو بگید یا اقبال میشه یا نمیشه
شد که خب شما تونستین یه عده رو از نظرشون برگردونین و عده دیگری همچنان بر نظر خود خواهند موند احتمالا و اون افراد به کار خودشون ادامه میدن و کسانی هم که نظرشون عوض شد با شما میان تک جنسیتی/دو جنسیتی
کلا هم اگه میبینین نمیتونین تغییر بدین نظر رو بعد از یکی دو تا پست دیگه اصرار نکنین شاید اون فرد واقعا دلش میخاد اینجوری باشه
در هر صورت تو همه این آلترناتیو هایی که گفتم هیچ کجاش دعوا و بحث و سخره و بررسی مشکلات اجتماعی و ریشه های اعتقادی و اینا نبود...
دوست باشین :-"

m@#Sa

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
FRZ1
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

یه میتینگ که صرفا برای اشنایی و خوشگذروندنه واقعا جای دعوا داره؟ چرا سعی داریم همیشه سر هرچیزی دعوا راه بندازیم؟؟؟ واقعا چرا؟

میشه باهم دوستانه تبادل نظر کرد.میتینگ تک جنسیتی هم میشه گذاشت اونایی که دوس ندارن مختلط باشه نیان.باید یاد بگیریم به نظرات همدیگه احترام بذاریم.مثلا ادعامونم میشه که تحصیل کرده ایم و جاهای درست درس خوندیم...

واقعا اگه ماها همچین رفتارایی داشته باشیم دیگه ازبقیه چه انتظاری میشه داشت؟

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از m@#Sa :
یه میتینگ که صرفا برای اشنایی و خوشگذروندنه واقعا جای دعوا داره؟ چرا سعی داریم همیشه سر هرچیزی دعوا راه بندازیم؟؟؟ واقعا چرا؟

میشه باهم دوستانه تبادل نظر کرد.میتینگ تک جنسیتی هم میشه گذاشت اونایی که دوس ندارن مختلط باشه نیان.باید یاد بگیریم به نظرات همدیگه احترام بذاریم.مثلا ادعامونم میشه که تحصیل کرده ایم و جاهای درست درس خوندیم...

واقعا اگه ماها همچین رفتارایی داشته باشیم دیگه ازبقیه چه انتظاری میشه داشت؟

این قضیه به نظرات و اعتقادات بقیه باید احترام گذاشت رو کی سره زبون انداخته من نمیدونم!

مثلن یه عده ای هستن اعتقادشون یا نظرشون اینه که مثلن سالی یه بار باید یه طفل رو انداخت تو سوراخ دماوند تا خاموش بمونه! به همچین اعتقاد یا نظری باید احترام گذاشت؟!

اصلن قرار نیست ما به اعتقادات و نظرات هم انتظار بذاریم! ما به حقوق اشخاص احترام میذاریم. مثلن هر کس حق داره هر اعتقادی داشته باشه!
مثلن شما می تونی معتقد باشی که باید طفل تو دهانه اتشفشانی دماوند انداخت! خوب من با وجوده اینکه قطعن اعتقادتو مسخره می کنم ولی این حق که این اعتقاد رو داشته باشی رو محترم میدونم.

یا شما ممکنه حرفی بزنید و من مسخره کنم! ولی من به حق ازادی بیان شما احترام میذارم.

یه سری تفاوتا بین این دو موضوع هست. شما ازادید هر حرفی بزنید. ولی این به این معنی نیست که دیگرون حرفتون رو به شوخی و مسخره نگیرن! یعنی اصلن طبیعی هست که وقتی شما حرفی میزنید که مسخره به نظر میرسه بقیه مسخرش کنن! یا ازش جک بسازن.

احترام به نظرات و اعتقادات رو از کجا در اوردین من بی خبرم :-?

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

فکر می‌کنم به قدر کافی نظرات متفاوت بیان شد. فکر هم نمی‌کنم قرار باشه نتیجه‌‌ی خاصی داشته باشه این بحث. این‌جا هم که انجمن اعتقادی نیست. اگر می‌خواید بحث رو راجع به جمع‌های مختلط ادامه بدید می‌تونید بریدتو اعتقادی تاپیک بزنید.
یه نفر یه ایده‌ای مطرح کرد برای برگزاری میتینگ‌های تک‌جنسیتی و به عنوان مدیر سایت اعلام می‌کنم که هیچ ایرادی نداره اگر دوست دارید چنین میتینگ‌هایی برگزار کنید می‌تونید تاپیکش رو بزنید و هماهنگ کنید. هرچند میتینگ‌های رسمی هم‌چنان مختلط برگزار خواهند شد.
به قدر کافی هم دو طرف بحث به هم بی‌احترامی کردند به نظرم. دیگه کافیه.
تاپیک قفل می‌شه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا