• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ایلیا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی
و الان خوشبختانه یا متاسفانه [nb] :-< [/nb] با دوره سوم در خدمتتون هستیم :-"

این 5 روز رو ایلیا در خدمتمونه شایدم ما در خدمت ایلیا هستیم B-)

این عکسا :

عکس اول

عکس دوم

عکس سوم

عکس چهارم

عکس پنجم

عکس ششم

عکس هفتم

حرفای قبلی رو هم اصلا حوصله ندارم تکرار کنم خستم خسته ! بفهمین :rolleyes:

با تشکر از همتون

پ.ن:میخوام تاثیر تبلیغاتمو ببینم توی پادکست 8->

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک
پاسخ : استریت ایلیا

مظنون خیلی ظن برانگیزه :-"

به تیپ و قیافش اهمیت نمیده (‌اشاره به کفش ها :-" ) بر خلاف ظاهر بزرگش پاهاش چندان بزرگ نیست :-" ( با این فرض که من ۴۳-۴۴ میپوشم پاهایه ایلیا نباید بیشتر از ۴۰-۴۱ باشه حداقل تو تصویر )

مظنون یک بعد شیرازیه خاص داره. یعنی وقتی عکس انداخته بعدش حتا عکس هاشو نگه هم نکرده که ببینه قابل خوندن هستن یا نه :)) صرفن عکس گرفته :-"

در عینه حال تعداد عکس های زیادی منتشر کرده :-"

مظنون از اون ادم های قدیمی و ایناس. یعنی هنوز به LCD اعتقاد نداره و از یه CRTصفحه تهت استفاده می کنه که الان به تاریخ پیوستن :-"

مظنون علاقه ی خاصی به معلم درس عربی داره :))

به همین دلیل تمام تلاششو می کنه تا به هر زحمتی شده بیافته تا تابستون هم بتونه معلمش رو زیارت کنه :-"

مظنون
Screen_Shot_2015_04_06_at_2_15_41_PM.png
از یاهو استفاده می کنه :-"

ولی بیچاره طرفداری نداره تو یاهو :))‌ هیچ نوتیفیکیشنی نداره :-"

به هتل کلیفرنیا گوش میده :-" به اهنگ هایی مثل Green fields - Soldier of Fortune - Summer wine علاقه ی خاصی داره ( یه موقع فکر نکنید من اینارو بهش معرفی کردما :-" نه من معرفی نکردم :-" اصلن :)) )

یا مثلن به stairway to heaven یا اهنگ های مشابه علاقه داره :-" ولی بد سلیقس به اهنگ Autumn leaves علاقه ای نداره :-"

دروس ازمایشگاهیشو کلن ۱۶ طور میشه :)) :-"

البته نمراتشو گذاشته تا ریا نشه :-"

خوندنه این صفحه هم پیشنهاد شده :-"

این صفحه :-"

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

بی‌مقدّمه می‌ریم که داشته باشیم نقدی بر ایلیا صافی[nb]آقای اذعانی هوووووی. البته خانم دلربا بهتره بگم :D[/nb] :-" :-"

1. مظنون از نظرِ «فیزیکی» مشکل داره! مثلاً اگه به این عکس توجّه کنید، متوجّه می‌شید که نسبتِ هنزفری به کلّه‌ی ایلیا مثلِ نسبتِ الکترون به کلِ فضای اتم می‌مونه؛ یا مثلاً نمره‌ی پایانیِ فیزیکش شده یازده و نیم. در مجموع فیزیکش خوب نیست! :D

2. به این عکس توجّه کنید :-" شما هم به چیزی که من فکر می‌کنم، فکر می‎کنید؟ :-" نمی‌کنید؟ آفرین بهتره فکر نکنید. چیزِ خوبی نیست.

3. مظنون به صالح و پستاش خیلی علاقمنده[nb]صالح ولی بدون من نه به تو و نه به پستات هیچ علاقه‌ای ندارم :-" با اون اخلاقت :-"[/nb] :-" تا به حال ندیدم پستی از صالح رو لایک نکرده باشه :-"
تو مانیتورش هم داره اینجا رو نگاه می‌کنه! حالا چرا ایلیا علاقمند بوده با گوش‌هاش ببینه و با چشم‌هاش بشنوه؟! :D ضمناً این پستِ صالح رو لایک نکرده گویا :))

4. مظنون با اسپیکرِ کامپیوترش هم کشتی می‌گرفته یه زمانی انگار.
مِن‌بابِ اسپیکر ایشون یک نقلِ‌قولی دارند بدین شرح:

به نقل از ایلیا :
[اسپیکر] از اجزای کامپیوتر نیست

بله اسپیکر از اجزای کامپیوتر چرا باید باشه؟ اسپیکر دوستِ منه، پاره‌ی تنِ منه! باهاش روزانه صحبت می‌کنم، درگیری فیزیکی داریم با هم خوش می‌گذره، اصلاً به تو چه امین که اسپیکر چی هست و چی نیست، هان؟! مگه خودت خواهرمادر نداری در موردِ اسپیکرِ من صحبت می‌کنی؟!
[با همان کلّه‌ی مذکور، ضربه‌ی سختی بر بینیِ بدبختِ من فرود می‌آورد و بینی به نسبتِ نامساوی به دو تکّه تقسیم می‌شود]

5. مظنون با پای راست میره تو مستراح :-" چون کفشِ پایِ راستش کثیفه ولی چپش تمیزه :))

6. الان مثلاً لوحِ تقدیر نشون دادی که بگی بچّه زرنگی و اینا؟ :-"

7. پس از دیدنِ دست‌خطِّ مظنون، جمعی از خوش‌نویسانِ کشور عنان از کف دادند و دارِ فانی را وداع گفتند. پیکرِ آن مرحومان، فردا از جلوی تأسیساتِ پارچین تشییع خواهد شد.

8. اگه گفتید ارتباط‌دهنده‌ی بینِ استریتِ ایلیا و فرز چیه؟
چیزی نیست جز نوتلا!

nutella.jpg

به نقل از Farz :
من هرروز صبحانه نوتلا میخورم، بعدش ک تموم شد باهاش عکس میگیرم میزارم اینستا. #منِ‌.های‌کلاس‌،یک

خب اینجا نشون میده ایلیا اونقد مثِ فرز مایه‌دار نیست که هر روز نوتلا بخوره و عکس بذاره و اینا. البته شایدم فرز داره فرض می‌کنه. حالا دیگه به‌هرحال.

× مواردِ دیگری نیز اضافه خواهند شد! :>

× «پستِ زنبیلی».

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

جرم اول:مضنون جعل اسناد مي كنه ، چون اون كارنامه با اون لوح تقدير فقط حاكي از اينه كه ايشون لوح تقدير رو جعل كرده
جرم دوم: تنبلي بيش از حد، شرط مي بندم مضنون در طول روز فقط براي دستشويي رفتن از سر صندليش پا ميشه ، كلا جلو همون ميز كامپيوترس، يا با موبايل ور ميره يا با كامپيوتر يا با لپ تاپ نهايت تنوع در زندگيشم اون كتاب قند پهلو،،آخه اون لاينتره هم سر همون ميزس يعني مي خواد درسم بخونه يه دوتا كاغذ از لايتنر در مياره و در همون حالت نشسته مي خونه
جرم سوم :تزوير ،الان مثلا فكر كردين مضنون واژه نامه ي مكانيك خونده؟ يا اومده زندگي نامه ي نادر شاه رو خونده ؟؟ :)) نه خير ايشون نهاايت مطالعه ي غير درسيش مياد روزي دوتا قند پهلو حين انتقال از فاز موبايل به فاز كامپيوتره مي خونه، لذذا ايشون اون قفسه كتاب رو گذاشته كه بگه خيلي كتاب خونه كه بشنو ولي باور نكن

جرم چهارم :خوب تا اينجا كه همه چي قصه بود :)) ، آيشون متهم به جرمي هست كه خودش اعتراف كرده :)) :-" :-"
به نقل از ایلیا :
یکی به این بچه های ما بفهمونه تنها دلیل عینکی شدن استمنا نیست :))
و قضيه به اينجا ختم نمي شه ، ايشون قصد طفره (تفره؟) رفتن رو داره و مي خواد بگه مثلا من عينك كه بايد بزنم رو نمي زنم واسه همين شماره چشمم بالا ميره (آره ما هم باور كرديم)
به نقل از ایلیا :
اقا من مشکل خاصی نداشت چشمام,یکم فقط خستگی و اینا,صرفا برا اینکه از بچگی عینک میزدم ول کردمو اینا رفتم بینایی سنجی,بهم عینک داد,اولش یکم اذیت میشدم گفتش چون شماره چشت بالاس عادیه بعد همونطور ک گفته بود بعد ی هفته اوکی شدم,ولی الان بعد تقریبا ی ماه بدون عینک خ اذیت میشم,با عینک هم بعضی وقتا تار میبینم.
چیکا کنم؟
كه به هدفشم رسيد و در جواب اين پستش بهش گفتن شماره ي چشت تغيير كرده و از اين حرفا ،،حالا در هر صورت به ما كه ربطي نداره ولي يكم مراعات كن (عينكي بزن كه با شماره ي چشمت مطابقت داشته باشه :)) :)) :)) )

جرم پنجم : استعمال دخانيات: اين يكي كه تابلو ديگه نكنه بايد سند اورد براش؟؟ :)

جرم ششم:كه دوستان اشاره كردن بهش،،منم به همين اكتفا مي كنم و اميد وارم شما هم ايمان بياوريد
2. به این عکس توجّه کنید شما هم به چیزی که من فکر می‌کنم، فکر می‎کنید؟ نمی‌کنید؟ آفرین بهتره فکر نکنید. چیزِ خوبی نیست
ض

جرم هفتم : عدم شفافيت : ما كه آخر نفهميديم ايليا با كجاي آزادي بيان مشكل داره كه تو مناظره شركت كرده ولي پست نداده .
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,106818.15.html

نكته: اينكه كفشاي مضنون رو ببيني و بگي به سر وعضش نمي رسه مبتديانس . آخه اگه لنگه راست فقط كثيف بود مي گفتيم با پاي راستش رفته تو جوي ، اما متاسفانه اين لنگه جويدع شده و نشون از مدت مديدي داره كه نسبت به لنگه ي ديگه مورد استفاده قرار گرفته ، براي همين با اين نكته به استقبال جرم هشتم ميريم .
جرم هشتم:عدم تنوع در زندگي: مضنون همش از يه مغازه يه كفشو مي خره و كلا در زندگي هيچ تنوعي رو نمي پذيره ، در واقع شما ممكنه برين رستوران و بگين همون همشگي رو بيار ولي مضنون وقتي كفش فروشي هم ميره ميگه همون هميشگي :)) :)) :))

پايان كار مضنون: مضنون كه به علت افسردگي و عدم تنوعي كه گفتم وعض روحي خوبي نداره در حالي كه داره موسيقي رپ رو گوش مي كنه پاكت سيگارش رو برميداره ولي مي بينيه خاليه و چون اصلا حال و حوصله پا شدن از جاشو نداره(مورد دو ) تصميم به خودكشي مي گيره ولي يه سيگار مي بيني كنار صندليش افتاده برا همين منصرف ميشه برش ميداره ، بعد ميره سراغ فندكش و مي بينه كه فندكشم تموم شده ، در همون حال يك لحظه فاصله ي خونه رو با مغازه ي سرويس فندك در ذهنش تجسم مي كنه (خيلي دور) و در همون حال آهي مي كشه و جان به جان آفرين تسليم مي كنه، روحش شاد و يادش گرامي .

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

شات اینا خاستین بزارین. :د

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از ایلیا :

در همین راستا شاتی موجود بود از ایلیا :-"

که هم نشان از خطوط شیرازی این دوستمون داره :-" هم علاقه ی وافرش به انجمن جامعه‌شناسی و بالاخصوص مناظراته پر محتوای اون انجمن :-"
( زهرا الان فحشم میده :)) :-" )

زهرا خودت گفتی نیایم نظر ندیم تو رادیو میان فلان و بهمانمون می کنن :))

Screen_Shot_2015_04_07_at_12_12_52_AM.png

من دیگه حرفی ندارم :-"

• شروع کننده موضوع

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

فقط من حرفای مازیمون رو گنگ می بینم یا شما نیز پی نمی برید؟؟؟ :-< فردا فکر میکنم روشون و موتوجه خواهم شد :>

#دلمم میخواد اسپم بدم ×والسلام

پ.ن:تلاش نکنید انجمن منو ببریو زیر سوال :)) هزار الله اکبر

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

اومم من داستانه این کفشو میدونما! :-""
بیشتر دقت کنین! :-"
+میشه حدس زد ک سایز پا خیلی بزرگه! :-" 3ایکس لارج مثلا! :))

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

خوب من به ترتیب پیش میرم :D
1.در تصویر اول میبینیم تصویر با کیفیت کم و در نور کم گرفته شده و سایه ی گوشی افتاده روش و از دور نور یه چیزی مثل تیر برق دیده میشه که ینی شخص مذکور این عکسو در حال دزدی گرفته و شایدم جعل کرده :D
تازه شخص مذکور قبلنا در پروفایلش نوشته بوده رتبه ی 1 علامه حلی شده! :-"
2.در مورد کارنامش نظری ندارم غیر اینکه به خاطر کیفیت پایین امکان داره عکس 1 و 2 همزمان در محل سرقت گرفته شده :D
3.از اونجایی که تعداد اس ام اسا زیاده معلوم میشه سیم کارت شخص مذکور ایرانسله :-"
شخص مذکور مشکل شارژ گوشی داره که نرم افزار کنترل نور صفحه ی پیشرفته تر از خود گوشی داره! \:D/
شخص مذکور هنوز به وجود جیمل پی نبرده! :))
بر خلاف عکسهای دیگه مجرم یکم رو این عکس حساسه و یکم حجم دانلود حروم کرده و رفته یه آهنگ خارجی دانلود کرده!(تا دیروز زاخارنامه رو نشنیده بود :)) :-")
و نکات بسیار :-"
4.شخص مذکور در هنگام دزدی با فلاش از کتابخونشون عکس گرفته خودش دیده نشه!
دیگه حوصله ندارم بسه ولی شخص مذکور پستهای اینستاشو تغییر نداده! :D

Salriam

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
اراک
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
علوم اقتصادی گرایش صنعتی

من اصن نمیدونم جریان چیه فقط نظر میدم :D
به نظر من عکس اول جعل شده, اونجوریم ازش عکس گرفته که معلوم نباشه روی کاغذ A4 ا :-? :-? :-"
آهنگ خارجی نباید زیاد دوس داشته باشه چون نمره ی زبانش شده 13.5 (البته از اونجایی که مستمرش بد نیس به نسبت, میشه گفت موقع امتحان جاش بد بوده :)) :)) )
در مورد کتابای کتابخونه ام باید بگم که از قصد یه سری کتابو کنار هم چیده ینی جای اصلیه کتابا کنار هم نبوده :-?
به آهنگ علاقه داره ولی نه آهنگای پاپ, بیشتر باید سبک رپ و راک باشه #خیابونی :D :D
توی لوازم الکتریکی به برند ه خاصی علاقه نداره (نمیدونم ربط داره یا نه :-? )
تنوع طلب نیست چون یه مدل کفشو چن بار خریده
زیاد گفتم دیگه, بسه :D :D
پشت کتفاشم یه دردی حس میکنه :)))

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

و خب من :-"
یک: در باب عکس اول عرض کنم،شما که نمیتونید باور کنید فردی که سر آزمون پیشرفت تحصیلیش تو محراب میخوابه، حلی رو دوم بشه؟ پس چیکار کرده؟
1. کاری نکرده
2. کاری کرده
باز نمیکنم موضوع رو سر بسته رد میشم ازش.
به نقل از ایلیا :
خواب دوست داشتنیه، خصوصا وقتی وسط آزمون پیشرفت تحصیلی باشه.

دو: به این دو پست دقت کنید.

به نقل از Am!nM . A :
1. مظنون از نظرِ «فیزیکی» مشکل داره! مثلاً اگه به این عکس توجّه کنید، متوجّه می‌شید که نسبتِ هنزفری به کلّه‌ی ایلیا مثلِ نسبتِ الکترون به کلِ فضای اتم می‌مونه؛ یا مثلاً نمره‌ی پایانیِ فیزیکش شده یازده و نیم. در مجموع فیزیکش خوب نیست! :D

به نقل از mobina7 :
مضنون هم سایز پاهاش بزرگه و هم سایز سرش. از طرفی میگن کسایی که کف پاهای بزرگی دارن آدم های "کند ذهن" ـی هستن. و از طرفی سر بزرگی هم داره. و خب مظنون از خودش اینجا دفاع میکنه و میگه: سرم که بزرگه.سرم که بزرگه. ما سکوت میکنیم و میزاریم مضنون در جهالت خودش باقی بمونه. ((:

سه: خوبی؟ پارچین کشوره؟ راس میگی؟ بوس بت.
به نقل از ایلیا :
هیچ وخ فک نمیکردم با حرف یه نفر,واستم جلو دانشگاه تهران مث این بچه شهرستانیا سلفی بگیرم

چار: اذیتش نکنید. دیس ندید بش. روحیات حساسی داره مظنون. نکنید آقا.
+بیاید بگیم قافیش خوب عِ 8-> بیاید باهش مهربون باشیم. 8->
msdiupzxb309do7tq4uz.png

پنج: برای استعمال دخانیات که حسین گفت. جدا ازین که مظنون اعتیاد های خاصی داره، به شدت دوست داره برای صفای بیشتر اعتیاد بزرگ باشه. ولی لی به همون دلیل بزرگی پا و سر، نمیتونه درک کنه 17 فروردین امسال و ورود من به 18 رُ. من به دل نمیگیرم.
xwsxzdpit0zzrmmxu5yp.png

شش: آخی. بیاید همه سکوت کنیم 8->

a21u0hc5pode8rxjispd.jpg

[ویرایش]
میفرمایند:
7s3u2erixouhv3krh53j.png

سند در دسترس:
uzphbdb5fwnkxg0pi133.jpg

به نقل از ایلیا :
چنتا؟ :- "

l.brisc

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

چرا من فکر می‌کنم شخصیت مظنون خیلی واضح و مشخصه و نیازی به تشریح نداره :-?
من و مظنون شنبه امتحان ریاضی مستمر ترم دو داریم. مظنون خیلی بدشانسه که استریتش افتاده الان و از اون بد شانس تر منم که جرئت ندارم تا فردا پست ندم :‌))
به هر حال ،

یک. یه فرد مونثی توی سایت هست که به شدت برای مظنون خاصه.
نقل قول از پ.خ :
به ف** نگی من سیگار میکشم
65.gif

همون طور که میدونید مظنون خیلی بیخیاله. شواهدشم از کارنامه ترم یک مشخصه. حالا چرا باید یه کسی باشه که تصورش از مظنون برای مظنون مهم باشه ؟
بقیه مدارک در این زمینه بیش از حد تابلو هستن من دیگه از آوردنشون امتناع می‌کنم :-"

دو.تا حالا به این موضوع فکر کردید که چرا مظنون همه جا ارادت خودشو به آزمون های علامه حلی نمایان می‌کنه؟

سوالا همون بود :دي .توي جامداديم گذاشتم جوابارو زدم
018.gif
.همرو صد درصد زدم فقط يه دونه رياضيو الکي نزدم که شک نکنه
025.gif
.فکرشو بکن شاگرد اول کلاس 80 درصد زده رياضيشو من 95
cheesy.gif

خوب اين همش براي لطف تو بود :دي .بازم خيلي ممنون.
خودت آزمونو چطور دادي پنجشنبه؟

سه. اگه گفتید توی یه پست اولین چیزی که مظنون بهش توجه میکنه چیه؟ درسته. آخرین ویرایش !
این که یه نفر توی پست مظنون دست ببره کلافه ش می‌کنه و هر چه سریع تر در صدد این بر میاد که آثارشو از پستش پاک کنه.

میشه طرف پستشو ویرایش کنه ولی اون پایین ننویسه ویرایش شده در ...... ؟

Cagpture.PNG

-->

Capggture.PNG

و این

dfdf.PNG

چهار. مظنون اصلا مشاوره دهنده ی خوبی نیست. در مواقع بحرانی می‌خنده ، هیچ پیشنهادی نداره و نمیتونه خودشو جای کس دیگه ای تصور کنه. مخصوصا اگه فرض کنیم اون کس ، مظنون دیگر باشه :-"

a.PNG

پنج. مظنون عدالت گراست. اونقدرا هم بی‌بخار نیست که به خاطر هشدارای الکی بهش برنخوره :-" لدفن میخواین هشدار دادنو یاد بگیرید رو یه نفر دیگه امتحان کنید که این بچه بهش بر نخوره و با احساسات لطیفش بازی نشه ؛؛)

Capt_ure.PNG

شیش.
مظنون گاهی اوقات جوگیر میشه و به حرف کسی هم گوش نمی‌کنه در اون مواقع .

Capture.PNG

هفت. واقعا زشت نیس که مظنون کپی رایت ها رو رعایت نمی کنه؟

Capsfsfture.PNG

هشت. شک دارید به لایک پرست بودن مظنون؟

نقل قول از دو سال پیش. مظنون حتی در اوایل عضویتش هم که کوچک تر و معصوم تر بوده ، دور از ارزش های والای انسانی بزرگ شده و همه چیز رو توی لایک میدیده.
یه کاری بگم انجام میدی خواهشا.خیلی ممنونت میشم.اصن حاضرم بشینم همه پستاتو لایک کنم.یا هرکاری که از دستم بربیاد.

Cazture.PNG

بله مظنون حتی لایک خورش هم بیش تره.

Ca_pture.PNG

مظنون قبل از ارسال هر پست از یه مرحله ای میگذره به نام پیش بینی تعداد لایک های گیرنده.

Captrtrture.PNG

نه. درسته که به مظنون نمیاد. ولی با توجه به شواهد مظنون میخواد ریا نشه فقط :-"

Cacvcvpture.PNG

باورتون میشه که مظنون هم دلایل سیاسی داره؟

Captudfdfre.PNG

ده. نمیتونید تصور کنید مظنون چقدر به دیدار شخصیت هایی که توی دنیای مجازی باهاشون دوسته در واقعیت علاقه داره.

اگه افراد خاصّم توی جمع باشن که دیگه ( =P~ ) میشه مظنون . 8->

مظنون کافه نادری رفته
65.gif
خوشبالش
65.gif
یه بارم افتخار بده دسته جمعی بریم
tongue.gif
65.gif

Cfgfgapture.PNG

یازده. اگه با مظنون از این شوخی ها بکنید ، مظنون دیگه دوست و آشنا سرش نمی‌شه و سریع میره به یکی از مدیرای کل گزارش میده. -_-
پتانسیل چغلی هم داره در حقیقت.

دوازده. متوجه شدید مظنون چقدر تو این یک سال تغییر کرده ؟ :‌))

Capture_2_.PNG

این حرف بد پارسال هست :-"
ddf.PNG

این جدیده .
Captuwrwrre.PNG

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
فقط یه انسان نیس بلکه یه موجود ماوراءیه. چون با کفشاش به جنگ با ستارگان میره
چی بگم والا. :))
به تیپ و قیافش اهمیت نمیده (‌اشاره به کفش ها :-" ) بر خلاف ظاهر بزرگش پاهاش چندان بزرگ نیست :-" ( با این فرض که من ۴۳-۴۴ میپوشم پاهایه ایلیا نباید بیشتر از ۴۰-۴۱ باشه حداقل تو تصویر )
بی اهمیت نیستم، ولی خب شاید یکم کمتر از حد نرمال اهمیت بدم. سایز کفش هم با اجازت اون داغونه 50 س و اون جدیده 51 :)) تخمینت افتضاحه برادر.
مظنون یک بعد شیرازیه خاص داره. یعنی وقتی عکس انداخته بعدش حتا عکس هاشو نگه هم نکرده که ببینه قابل خوندن هستن یا نه :)) صرفن عکس گرفته :-"
کدوم عکسو میگی ناخاناس؟ :-"
مظنون از اون ادم های قدیمی و ایناس. یعنی هنوز به LCD اعتقاد نداره و از یه CRTصفحه تهت استفاده می کنه که الان به تاریخ پیوستن :-"
هردفه که یه پولی کنار میزارم برای مانیتور جدید، پشیمون میشم و یه بخش سخت افزاری رو ارتقا میدم مثلا، یا یه وسیله ای چیزی میخرم، تو کتم نمیره اینهمه پول مانیتور بدم :))
مظنون علاقه ی خاصی به معلم درس عربی داره :))

به همین دلیل تمام تلاششو می کنه تا به هر زحمتی شده بیافته تا تابستون هم بتونه معلمش رو زیارت کنه :-"
به خودش که نه، ولی به عمه‌اش شاید :))
مظنون از یاهو استفاده می کنه :-"

ولی بیچاره طرفداری نداره تو یاهو :))‌ هیچ نوتیفیکیشنی نداره :-"
مازیار از تو بعیده چشمات ضعیف باشه :)) نمیبینی اون نوتفکشین رو؟

به هتل کلیفرنیا گوش میده :-" به اهنگ هایی مثل Green fields - Soldier of Fortune - Summer wine علاقه ی خاصی داره ( یه موقع فکر نکنید من اینارو بهش معرفی کردما :-" نه من معرفی نکردم :-" اصلن :)) )

یا مثلن به stairway to heaven یا اهنگ های مشابه علاقه داره :-" ولی بد سلیقس به اهنگ Autumn leaves علاقه ای نداره :-"
نمیخاد تیکه بندازی :)) خودم اعتراف میکنم سلیقه موسیقی خارجیم توسط تو و پَرن شکل گرفته :D هتل کالیفرنیا هم که حرف نداره 8->
دروس ازمایشگاهیشو کلن ۱۶ طور میشه :)) :-"

البته نمراتشو گذاشته تا ریا نشه :-"
کمبود عکس بود راستش کارنامه رو دادم بزاره :))
خوندنه این صفحه هم پیشنهاد شده :-"

این صفحه :-"
باز نشد والا :-"

بی‌مقدّمه می‌ریم که داشته باشیم نقدی بر ایلیا صافی[1] :-" :-"
ایلیا صافی کیه؟ :)) معافی هستم.
درسته :-" شیفته مقایست شدم اصلا.
2. به این عکس توجّه کنید :-" شما هم به چیزی که من فکر می‌کنم، فکر می‎کنید؟ :-" نمی‌کنید؟ آفرین بهتره فکر نکنید. چیزِ خوبی نیست.
شخصا به چیزی فکر نمیکنم :))
3. مظنون به صالح و پستاش خیلی علاقمنده[2] :-" تا به حال ندیدم پستی از صالح رو لایک نکرده باشه :-"
تو مانیتورش هم داره اینجا رو نگاه می‌کنه! حالا چرا ایلیا علاقمند بوده با گوش‌هاش ببینه و با چشم‌هاش بشنوه؟! :D ضمناً این پستِ صالح رو لایک نکرده گویا
خب حتما پستاش خوبه که لایک میکنم دیگه :))
4. مظنون با اسپیکرِ کامپیوترش هم کشتی می‌گرفته یه زمانی انگار.
مِن‌بابِ اسپیکر ایشون یک نقلِ‌قولی دارند بدین شرح:

نقل قول از: ایلیا در 05 آوریل 2015 ,ساعت 21:55:31
[اسپیکر] از اجزای کامپیوتر نیست

بله اسپیکر از اجزای کامپیوتر چرا باید باشه؟ اسپیکر دوستِ منه، پاره‌ی تنِ منه! باهاش روزانه صحبت می‌کنم، درگیری فیزیکی داریم با هم خوش می‌گذره، اصلاً به تو چه امین که اسپیکر چی هست و چی نیست، هان؟! مگه خودت خواهرمادر نداری در موردِ اسپیکرِ من صحبت می‌کنی؟!
[با همان کلّه‌ی مذکور، ضربه‌ی سختی بر بینیِ بدبختِ من فرود می‌آورد و بینی به نسبتِ نامساوی به دو تکّه تقسیم می‌شود]
اسپیکر از اجزای کامپیوتر نیست برادر من.
5. مظنون با پای راست میره تو مستراح :-" چون کفشِ پایِ راستش کثیفه ولی چپش تمیزه :))
این دو لنگه به طور همزمان استفاده نشدن خب.
6. الان مثلاً لوحِ تقدیر نشون دادی که بگی بچّه زرنگی و اینا؟ :-"
نه نشون دادم ببینم چن نفر قضیشو میدونن/یادشونه :))
7. پس از دیدنِ دست‌خطِّ مظنون، جمعی از خوش‌نویسانِ کشور عنان از کف دادند و دارِ فانی را وداع گفتند. پیکرِ آن مرحومان، فردا از جلوی تأسیساتِ پارچین تشییع خواهد شد.
من خودم رسم الخط فارسی محسوب نمیکنم دست خطمو :)) اما فاضل میگه رسم الخط فارسیه.

جرم اول:مضنون جعل اسناد مي كنه ، چون اون كارنامه با اون لوح تقدير فقط حاكي از اينه كه ايشون لوح تقدير رو جعل كرده
اون لوح تقدیر قضیه داره.
جرم دوم: تنبلي بيش از حد، شرط مي بندم مضنون در طول روز فقط براي دستشويي رفتن از سر صندليش پا ميشه ، كلا جلو همون ميز كامپيوترس، يا با موبايل ور ميره يا با كامپيوتر يا با لپ تاپ نهايت تنوع در زندگيشم اون كتاب قند پهلو،،آخه اون لاينتره هم سر همون ميزس يعني مي خواد درسم بخونه يه دوتا كاغذ از لايتنر در مياره و در همون حالت نشسته مي خونه
اگه یکم اقراق نوشتت رو کم کنی تاییدش میکنم :))
جرم سوم :تزوير ،الان مثلا فكر كردين مضنون واژه نامه ي مكانيك خونده؟ يا اومده زندگي نامه ي نادر شاه رو خونده ؟؟ :)) نه خير ايشون نهاايت مطالعه ي غير درسيش مياد روزي دوتا قند پهلو حين انتقال از فاز موبايل به فاز كامپيوتره مي خونه، لذذا ايشون اون قفسه كتاب رو گذاشته كه بگه خيلي كتاب خونه كه بشنو ولي باور نكن
تنها کتابی که اونجاس و اصلا نگاهش نکردم همون واژه نامه مکانیکه :)) اون واقعا نمیدونم چیکار میکنه تو کتابخونه ام، ولی بقیشو حداقل یه نگاهی انداختم، یه سریاشو هم از جمله اون زندگی نامه نادر شاه کامل خوندم.

جرم چهارم :خوب تا اينجا كه همه چي قصه بود :)) ، آيشون متهم به جرمي هست كه خودش اعتراف كرده :)) :-" :-"
نقل قول از: ایلیا در 28 سپتامبر 2014 ,ساعت 17:06:21
یکی به این بچه های ما بفهمونه تنها دلیل عینکی شدن استمنا نیست :))
و قضيه به اينجا ختم نمي شه ، ايشون قصد طفره (تفره؟) رفتن رو داره و مي خواد بگه مثلا من عينك كه بايد بزنم رو نمي زنم واسه همين شماره چشمم بالا ميره (آره ما هم باور كرديم)
نقل قول از: ایلیا در 07 نوامبر 2014 ,ساعت 13:36:19
اقا من مشکل خاصی نداشت چشمام,یکم فقط خستگی و اینا,صرفا برا اینکه از بچگی عینک میزدم ول کردمو اینا رفتم بینایی سنجی,بهم عینک داد,اولش یکم اذیت میشدم گفتش چون شماره چشت بالاس عادیه بعد همونطور ک گفته بود بعد ی هفته اوکی شدم,ولی الان بعد تقریبا ی ماه بدون عینک خ اذیت میشم,با عینک هم بعضی وقتا تار میبینم.
چیکا کنم؟
كه به هدفشم رسيد و در جواب اين پستش بهش گفتن شماره ي چشت تغيير كرده و از اين حرفا ،،حالا در هر صورت به ما كه ربطي نداره ولي يكم مراعات كن (عينكي بزن كه با شماره ي چشمت مطابقت داشته باشه :)) :)) :)) )
چی بگم والا :)) درهرحال دلیل عینکی شدن اون نیست.

جرم پنجم : استعمال دخانيات: اين يكي كه تابلو ديگه نكنه بايد سند اورد براش؟؟ :)
نه تابلو نیست سند بیار ;;)
نكته: اينكه كفشاي مضنون رو ببيني و بگي به سر وعضش نمي رسه مبتديانس . آخه اگه لنگه راست فقط كثيف بود مي گفتيم با پاي راستش رفته تو جوي ، اما متاسفانه اين لنگه جويدع شده و نشون از مدت مديدي داره كه نسبت به لنگه ي ديگه مورد استفاده قرار گرفته ، براي همين با اين نكته به استقبال جرم هشتم ميريم .
جرم هشتم:عدم تنوع در زندگي: مضنون همش از يه مغازه يه كفشو مي خره و كلا در زندگي هيچ تنوعي رو نمي پذيره ، در واقع شما ممكنه برين رستوران و بگين همون همشگي رو بيار ولي مضنون وقتي كفش فروشي هم ميره ميگه همون هميشگي :)) :))
خب درسته، ولی دلیل داره، آدمای عادی توی هر کفش فروشی ای برن میتونن یه کفشی بخرن بالاخره، ولی من با این سایز باید کلی بگردم دنبال جایی که کفش مناسبمو داشته باشه.
پايان كار مضنون: مضنون كه به علت افسردگي و عدم تنوعي كه گفتم وعض روحي خوبي نداره در حالي كه داره موسيقي رپ رو گوش مي كنه پاكت سيگارش رو برميداره ولي مي بينيه خاليه و چون اصلا حال و حوصله پا شدن از جاشو نداره(مورد دو ) تصميم به خودكشي مي گيره ولي يه سيگار مي بيني كنار صندليش افتاده برا همين منصرف ميشه برش ميداره ، بعد ميره سراغ فندكش و مي بينه كه فندكشم تموم شده ، در همون حال يك لحظه فاصله ي خونه رو با مغازه ي سرويس فندك در ذهنش تجسم مي كنه (خيلي دور) و در همون حال آهي مي كشه و جان به جان آفرين تسليم مي كنه، روحش شاد و يادش گرامي .
فندک تموم نمیشه که :))

به نقل از مازیمون :
در همین راستا شاتی موجود بود از ایلیا :-"

که هم نشان از خطوط شیرازی این دوستمون داره :-" هم علاقه ی وافرش به انجمن جامعه‌شناسی و بالاخصوص مناظراته پر محتوای اون انجمن :-"
( زهرا الان فحشم میده :)) :-" )

زهرا خودت گفتی نیایم نظر ندیم تو رادیو میان فلان و بهمانمون می کنن :))

Screen_Shot_2015_04_07_at_12_12_52_AM.png

من دیگه حرفی ندارم :-"

این شات فیک هستش، کسی قبول نداره مدرک بیارم :)) خودت بیا اعتراف کن مازی.

اومم من داستانه این کفشو میدونما! :-""
بیشتر دقت کنین! :-"
درسته :))
1.در تصویر اول میبینیم تصویر با کیفیت کم و در نور کم گرفته شده و سایه ی گوشی افتاده روش و از دور نور یه چیزی مثل تیر برق دیده میشه که ینی شخص مذکور این عکسو در حال دزدی گرفته و شایدم جعل کرده :D
رحمت؟ به من میگی دزد؟ :))
3.از اونجایی که تعداد اس ام اسا زیاده معلوم میشه سیم کارت شخص مذکور ایرانسله :-"
حتی میشه نتیجه گرفت که دوتا سیمکارت داره :-"
شخص مذکور مشکل شارژ گوشی داره که نرم افزار کنترل نور صفحه ی پیشرفته تر از خود گوشی داره! \:D/
اینو شبا وقتی چراغو خاموش میکنم استفاده میشه.
شخص مذکور هنوز به وجود جیمل پی نبرده! :))
درسته :))
بر خلاف عکسهای دیگه مجرم یکم رو این عکس حساسه و یکم حجم دانلود حروم کرده و رفته یه آهنگ خارجی دانلود کرده!(تا دیروز زاخارنامه رو نشنیده بود :)) :-")
هر تهمتی میتونی بزنی بهم جز گوش ندادن زاخار نامه :/
دیگه حوصله ندارم بسه ولی شخص مذکور پستهای اینستاشو تغییر نداده! :D
تاحالا یدونه پست هم حذف نکردم از اینستا :D

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

من اصن نمیدونم جریان چیه فقط نظر میدم :D
مرسی :D
به نظر من عکس اول جعل شده, اونجوریم ازش عکس گرفته که معلوم نباشه روی کاغذ A4 ا :-? :-? :-"
توضیح دادم در مورد اون عکس :-"
آهنگ خارجی نباید زیاد دوس داشته باشه چون نمره ی زبانش شده 13.5 (البته از اونجایی که مستمرش بد نیس به نسبت, میشه گفت موقع امتحان جاش بد بوده :)) :)) )
بعد امتحان زمان باید میرفتم بیرون، بعد هیچی ننوشتم که هرچه زودتر برم :-"
در مورد کتابای کتابخونه ام باید بگم که از قصد یه سری کتابو کنار هم چیده ینی جای اصلیه کتابا کنار هم نبوده :-?
خب الان این شکلی نیست کتابخونه‌ام، توی عکس ورژن مرتب شدشه، الان همینه فقط بهم ریخته
به آهنگ علاقه داره ولی نه آهنگای پاپ, بیشتر باید سبک رپ و راک باشه #خیابونی :D :D
پاپ دوست دارم، ولی به طور خیلی محدود.
توی لوازم الکتریکی به برند ه خاصی علاقه نداره (نمیدونم ربط داره یا نه :-? )
به اپل علاقه دارم، ینی زندگیه آرمانیه همه دیوایسای آدم اپل باشه :)) ولی خب. :-"
تنوع طلب نیست چون یه مدل کفشو چن بار خریده
اینم ک توضیح دادم :-"
پشت کتفاشم یه دردی حس میکنه :)))
ها؟

یک: در باب عکس اول عرض کنم،شما که نمیتونید باور کنید فردی که سر آزمون پیشرفت تحصیلیش تو محراب میخوابه، حلی رو دوم بشه؟ پس چیکار کرده؟
1. کاری نکرده
2. کاری کرده
باز نمیکنم موضوع رو سر بسته رد میشم ازش.
آخ خوابیدن تو محراب، آخ گفتی 8->

مضنون هم سایز پاهاش بزرگه و هم سایز سرش. از طرفی میگن کسایی که کف پاهای بزرگی دارن آدم های "کند ذهن" ـی هستن. و از طرفی سر بزرگی هم داره. و خب مظنون از خودش اینجا دفاع میکنه و میگه: سرم که بزرگه.سرم که بزرگه. ما سکوت میکنیم و میزاریم مضنون در جهالت خودش باقی بمونه. ((:
و در ادامه سرم بزرگه سرم بزرگه یه چیز دیگه ای هم گفتم، یادته که؟ :))
سه: خوبی؟ پارچین کشوره؟ راس میگی؟ بوس بت.
کشور؟ نب بابا! قاره‎‌‌اس پارچین :)) بوس رو هم بعدا خواهم گرفت. ;;)
چار: اذیتش نکنید. دیس ندید بش. روحیات حساسی داره مظنون. نکنید آقا.
+بیاید بگیم قافیش خوب عِ 8-> بیاید باهش مهربون باشیم. 8->
از این پ.خ های شرم آور شات میگیری؟ ازون کاور کردنای شرم آورت پخش کنم؟ :))
پنج: برای استعمال دخانیات که حسین گفت. جدا ازین که مظنون اعتیاد های خاصی داره، به شدت دوست داره برای صفای بیشتر اعتیاد بزرگ باشه. ولی لی به همون دلیل بزرگی پا و سر، نمیتونه درک کنه 17 فروردین امسال و ورود من به 18 رُ. من به دل نمیگیرم.
ای بابا ای بابا :-" بدبخت هرچی کوچیکتر باشی بهتره که :)) حالا میگی بگیم 18، میگیم 18. :/
شش: آخی. بیاید همه سکوت کنیم 8->
لعنت بهت :))

به نقل از :-" :
[ویرایش]
میفرمایند:
7s3u2erixouhv3krh53j.png

سند در دسترس:
uzphbdb5fwnkxg0pi133.jpg
چنتا؟ :- "
لعنت بهت^2
لعنت بهت^3

:))

چرا من فکر می‌کنم شخصیت مظنون خیلی واضح و مشخصه و نیازی به تشریح نداره :-?
من و مظنون شنبه امتحان ریاضی مستمر ترم دو داریم. مظنون خیلی بدشانسه که استریتش افتاده الان و از اون بد شانس تر منم که جرئت ندارم تا فردا پست ندم :‌))
امتانو چیکار کردی نگین راستی؟ :))
یک. یه فرد مونثی توی سایت هست که به شدت برای مظنون خاصه.
نقل قول از پ.خ :
این پ.خ من نیست :/
دو.تا حالا به این موضوع فکر کردید که چرا مظنون همه جا ارادت خودشو به آزمون های علامه حلی نمایان می‌کنه؟

نقل قول
سوالا همون بود :دي .توي جامداديم گذاشتم جوابارو زدم ;;) .همرو صد درصد زدم فقط يه دونه رياضيو الکي نزدم که شک نکنه ;)) .فکرشو بکن شاگرد اول کلاس 80 درصد زده رياضيشو من 95 :))
خوب اين همش براي لطف تو بود :دي .بازم خيلي ممنون.
خودت آزمونو چطور دادي پنجشنبه؟
این پ.خ هه 8-> یادش بخیر :))
سه. اگه گفتید توی یه پست اولین چیزی که مظنون بهش توجه میکنه چیه؟ درسته. آخرین ویرایش !
این که یه نفر توی پست مظنون دست ببره کلافه ش می‌کنه و هر چه سریع تر در صدد این بر میاد که آثارشو از پستش پاک کنه.
واقعا رو اعصابه خب.
میشه طرف پستشو ویرایش کنه ولی اون پایین ننویسه ویرایش شده در ...... ؟
این رو برای چیز دیگه ای پرسیدم، دیده بودم که پست طرف "." عه ولی زیرش اخرین ویرایش نداره، گفتم مگه میشه خب طرف . ارسال کنه از اول؟ :))
چهار. مظنون اصلا مشاوره دهنده ی خوبی نیست. در مواقع بحرانی می‌خنده ، هیچ پیشنهادی نداره و نمیتونه خودشو جای کس دیگه ای تصور کنه. مخصوصا اگه فرض کنیم اون کس ، مظنون دیگر باشه :-"
قضیه جدی ای خب نبود اخه کلا نگین که بخام نگرانش باشم :))
پنج. مظنون عدالت گراست. اونقدرا هم بی‌بخار نیست که به خاطر هشدارای الکی بهش برنخوره :-" لدفن میخواین هشدار دادنو یاد بگیرید رو یه نفر دیگه امتحان کنید که این بچه بهش بر نخوره و با احساسات لطیفش بازی نشه ؛؛)
عب نداره، بعدا منم وقت یادگرفتنم بشه از فرزانه استفاده میکنم :))
شیش. مظنون گاهی اوقات جوگیر میشه و به حرف کسی هم گوش نمی‌کنه در اون مواقع .
صحیح.
هفت. واقعا زشت نیس که مظنون کپی رایت ها رو رعایت نمی کنه؟
نه زشت نیست :))
هشت. شک دارید به لایک پرست بودن مظنون؟

نقل قول از دو سال پیش. مظنون حتی در اوایل عضویتش هم که کوچک تر و معصوم تر بوده ، دور از ارزش های والای انسانی بزرگ شده و همه چیز رو توی لایک میدیده.
نقل قول
یه کاری بگم انجام میدی خواهشا.خیلی ممنونت میشم.اصن حاضرم بشینم همه پستاتو لایک کنم.یا هرکاری که از دستم بربیاد.
خر بودم خو :))
نه. درسته که به مظنون نمیاد. ولی با توجه به شواهد مظنون میخواد ریا نشه فقط :-"
:-"
باورتون میشه که مظنون هم دلایل سیاسی داره؟
این شات از چت های اخیره؟ واقعا یادم نمیاد همچین حرفی زده باشم :/
ده. نمیتونید تصور کنید مظنون چقدر به دیدار شخصیت هایی که توی دنیای مجازی باهاشون دوسته در واقعیت علاقه داره.

اگه افراد خاصّم توی جمع باشن که دیگه ( =P~ ) میشه مظنون . 8->

نقل قول
مظنون کافه نادری رفته :-" خوشبالش :-" یه بارم افتخار بده دسته جمعی بریم =P~ :-"
صحیح ترین حرفیه که تو استریتم زده شده. کاملا تایید.
یازده. اگه با مظنون از این شوخی ها بکنید ، مظنون دیگه دوست و آشنا سرش نمی‌شه و سریع میره به یکی از مدیرای کل گزارش میده. -_-
پتانسیل چغلی هم داره در حقیقت.
باو خب یوزرمو میخاستم برگردونم :))
دوازده. متوجه شدید مظنون چقدر تو این یک سال تغییر کرده ؟ :‌))
سال؟ هر ماه کلی تغییر میکنیم ماها باو :-"

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

مرسی از همه که شرکت کردن، استریت خیلی تجربه خوبیه، و مرسی کلی هم از زهرا که برگزاری این دوره رو برعهده داشت.

• شروع کننده موضوع

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

با تشکر از همتون که تا دوره آخر ما رو همراهی کردید.با تشکر از ایلیا که اینقدر دقیق جواب داد و با تشکر از من همینجوری الکی :-"

×قفل

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا