• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رقص های خلاقانه

دوست دارین رقص بعدی که راجع بهش بحث میشه کدوم باشه؟(3تا انتخاب میتونین داشته باشین)

• رای‌دهندگان
    80

هارمونی!

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان!
شهر
تهران!!
سماع!

درود دوستان! :لبخند:
امروز میخوام راجع به رقصی عرفانی و درویشانه ی باستان ایران صحبت کنم...!
نام این رقص سماع هستش!!
نکته ای که باید بگم اینه که از اوتجایی که من بلد نیستم عکس بزارم هنوز منبعشو میزارم تا عکسای زیباش رو خودتون ببینید...
****√

سماع به نوعی از رقص صوفیه شامل چرخش بدن همراه با حالت خلسه برای اهداف معنوی گفته می‌شود. سماع سابقه دیرین تاریخی داشته و پس از اسلام موافقان و مخالفانی نیز در این دین پیدا نموده‌است.
****√
سماع در لغت به معنی شنیدن، شنوایی و آوای گوش‌نواز است. در اصطلاح صوفیان سماع به معنی خواندن آواز و یا ترانه عرفانی توسط قوال یا قوالان (گاه همراه با نغمه ساز) و به وجد آمدن شنوندگان در مجالس «ذکر جلی» است. از آنجا که این به وجدآمدن گاه به رقص و دست افشانی می‌انجامد، تقلیبا به مجموعه قوالی، نغمه ساز، به وجد آمدن و رقص، سماع گفته می‌شود.

سماع در لغت در معنای شنیدن، رقص و وجد است و در اصطلاح بر آوازی اطلاق می‌شود که حال شنونده را منقلب گرداند؛ آنچنان که صائب تبریزی می‌فرماید: عشق، ذرات جهان را در سماع آورده‌است / چون سپند، افسردگان را کارفرما آتش است
منبع این سماع چیزی جزء عشق نباید باشد؛ عشقی که همچون آتش زبانه می‌کشد و انسان نمی‌تواند در برابر آن ایستادگی کند، بنابراین در آن ذوب می‌شود و به فنا می‌رسد؛ ابوسعید ابوالخیر، از عارفان بزرگ قرن ۵ ق/۱۱م نیز می‌گوید:
صوفی به سماع دست از آن افشاند/ تا آتش دل به حیلتی بنشاند
عاقل داند که دایه گهواره طفل/ از بهر سکوت طفل می‌جنباند
از این رو صوفیان توجه ویژه‌ای به سماع داشتند و حتی آن را غذای جان و دوای دل عاشق سالک، نام نهادند.

سماع در اصطلاح صوفیه گوش دل فروداشتن به اشعار و الحان و نغمه‌ها و آهنگ‌های موزون است، در حال جذبه و بی خودی. سماع را دعوت حق خوانند، و حقیقت سماع را بیداری دل دانند و توجه آن را به سوی حق انگارند.

http://fa.m.wikipedia.org/wiki/سماع

xپست متوالی ندهید!

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس
پاسخ : رقص های خلاقانه

"رقص عشوه خردادیان" =)) =))

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

به نقل از پری ناز :
"رقص عشوه خردادیان" =)) =))

- آیا میدونین این هماهنگیا باید در پ.خ با مدیر انجمن صورت بگیره؟ :-اسپم زدایی
ینی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب رقص هم هنره.چرا مسخرش میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوماهه دارم زحمت میکشم به داداش کوچولوی 4سالم باباکرم یاد بدم وبذارمش تایپیک.اصلا من رفتم که قهر کنم.
همیشه همین بوده. :(( :((

به نقل از Sina Falakian :
یه سوال داشتم دوستان کلن واسه یادگیری رقص فرقی نمی کنه از چه مدل شروع کنی؟!یا مثلا می گن اول اینارو یادبگیری بهتره
یا این که واسه اشخاص با استایل های مختلف رقص های خاصی توصیه نمی شه؟
جواب شما به خیلی چیزا بستگی داره.
یه توضیح کلی بدم.
بعضی رقصارو بخواین اصولی یاد بگیرین بایییید برین کلاس رقص مثلا باله کلاسیک ورقص پای آذری.چون حرکاتشون خیلی سختن وکل حرکاتشون هم مخصوص خودشونه و بلد بودن رقصای دیگه کمکی نمیکنه که اینا رو خوب برقصین.
بعضی رقصاهم هستن که باید دی وی دی آموزشی بگیرین براشون وبدون کلاس هم میتونین با تمرین حرکاتشونو یاد بگیرین واین رقصاحرکاتشون زیاد نو آوری نداره.مثل ساز های گیتار وسه تار و...یکی رو بلد باشین اون یکیا رو هم راحت میشه یاد گرفت.مثلا عربی وآلمانی واسپانیایی و...
یه گروه از رقصاهم کلا به هیچ چی نیاز نداره وبیشتر رقصای خلاقانه هستن مثلا باله مدرن که خودتون میتونین حرکت بسازین .برای اینکه خلاقیتتون بالا بره هم میتونین چند تایی رقص این مدلی ببینین.من بهتون رقص مریم ورشید رو پیشنهاد میدم .مسابقات رقص خردادیان ترکیه.تو یو تیوپ راحت میتونین پیداشون کنین.
...
حالا بستگی داره به شرایط شما وعلاقتون به رقصها.اگه میتونین تو کلاسای رقص شرکت کنین توصیم رقص پای آذری هست.رقص شیکیه .ولی خیلیییی سخته هم یاد گرفتنش هم رقصیدنش.و یه جورایی هم مناسب پسراست این رقص.برای دیدن رقصهای پای آذری میتونین کلیپهای گروه اوتلار رو ببینین.(خیلیا به رقص پای آذری علاقه ندارن چون رقص اصیل ندیدن.اگه یه رقص واقعی واصولی ببینین مطمعنن علاقlمند میشین.
اگه هم امکان کلاس رفتن ندارین میتونین رقصایی مثل شیشه وبابا کرم رو یاد بگیرین.
رقصایی مثل عربی ورقص دست آذری و...زیاد مناسب پسرا نیستن.من نمیگم پسرا نباید عربی برقصن.اتفاقا خیلیم خوبه خودش یه هنره. ولی دید جامعه خیلی بده به قضیه رقص.حالا یه پسر بیاد عربی برقصه که دیگه نور علی نور میشه.
.
ne:O
من چندتایی اموزش رقص باباکرم دیدم ومسابقات رقص خردادیان رو هم کاملا حفظم کی چی رقصید وچجوری رقصیدکلا حرکت کت نداریم تو رقص باباکرم.یه حرکت کلاه داریم با دستمال گردنی.ممنون میشم اگه آدرس کلیپی که رقص کت داره رو پ.خ کنین.
رقص بندری هم زیاد جالب نیست کلا هیچ حرکت مخصوص به خودش رو نداره.خردادیان دو بار بندری رقصیده یه بار با تاتیانا یه بار هم خودش تو یکی از افتتاحیه های مسابقات.کلا 4تا حرکت داشت که هی تکرار میکرد.

×پست های متوالی ادغام شدند

آنتیگونه مذکر

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت

به نقل از اولین شخص پرسنده رتبه :
جواب شما به خیلی چیزا بستگی داره.
یه توضیح کلی بدم.
بعضی رقصارو بخواین اصولی یاد بگیرین بایییید برین کلاس رقص مثلا باله کلاسیک ورقص پای آذری.چون حرکاتشون خیلی سختن وکل حرکاتشون هم مخصوص خودشونه و بلد بودن رقصای دیگه کمکی نمیکنه که اینا رو خوب برقصین.
بعضی رقصاهم هستن که باید دی وی دی آموزشی بگیرین براشون وبدون کلاس هم میتونین با تمرین حرکاتشونو یاد بگیرین واین رقصاحرکاتشون زیاد نو آوری نداره.مثل ساز های گیتار وسه تار و...یکی رو بلد باشین اون یکیا رو هم راحت میشه یاد گرفت.مثلا عربی وآلمانی واسپانیایی و...
یه گروه از رقصاهم کلا به هیچ چی نیاز نداره وبیشتر رقصای خلاقانه هستن مثلا باله مدرن که خودتون میتونین حرکت بسازین .برای اینکه خلاقیتتون بالا بره هم میتونین چند تایی رقص این مدلی ببینین.من بهتون رقص مریم ورشید رو پیشنهاد میدم .مسابقات رقص خردادیان ترکیه.تو یو تیوپ راحت میتونین پیداشون کنین.
...
حالا بستگی داره به شرایط شما وعلاقتون به رقصها.اگه میتونین تو کلاسای رقص شرکت کنین توصیم رقص پای آذری هست.رقص شیکیه .ولی خیلیییی سخته هم یاد گرفتنش هم رقصیدنش.و یه جورایی هم مناسب پسراست این رقص.برای دیدن رقصهای پای آذری میتونین کلیپهای گروه اوتلار رو ببینین.(خیلیا به رقص پای آذری علاقه ندارن چون رقص اصیل ندیدن.اگه یه رقص واقعی واصولی ببینین مطمعنن علاقlمند میشین.
اگه هم امکان کلاس رفتن ندارین میتونین رقصایی مثل شیشه وبابا کرم رو یاد بگیرین.
رقصایی مثل عربی ورقص دست آذری و...زیاد مناسب پسرا نیستن.من نمیگم پسرا نباید عربی برقصن.اتفاقا خیلیم خوبه خودش یه هنره. ولی دید جامعه خیلی بده به قضیه رقص.حالا یه پسر بیاد عربی برقصه که دیگه نور علی نور میشه.
رقص باله مدرن چیز جالبیه به نظرم من وقتی دارم راه می رم درس می خونم همینجوری حرکت می زنم واس خودم :D
مریم ورشیدم جروه رقصای خلاقانس؟!
یه سوال رقص مایکل جکسون همون رقص مایکل جکسون می گن؟ از این مدل رقصا دوس دارم خیلی یا استریت دنسو اینا متاسفانه الان به خاطر کنکور وقتش نیس وگرنه یاد می گرفتم 8->

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

بله رقص مریم ورشید خلاقانه بودن.اگه دقت کنین جز هیچ کدوم از رقصا نیستن.البته تازگیا به بعضی از اینا باله مدرن میگن تو ایران.ولی در حالت کلی رقص باله مدرن هم اصول خودشو داره.ولی تو ایران نه.
مایکل رقصای زیادی داره.مثل خردادیان که چندتا رقص خودش ابداع کرده.مثلا شیشه.کلا تو کلیپهاش حرکات تازه ای استفاده کرده بعد اومدن روش اسم گذاشتن.
ولی این مدل رقصا زیاد دی وی دی آموزشی یا کلاس رقص ندارن.اگه بخواین یاد بگیرین اول باید حرکاتی مثل سایت شیمی(شینی) رو بلد باشین بعد کاور کنین رقصارو.
راهکار رادیکال هم برای کاور کردن عالی بود.خیلی مفیده این روش برای زود کاور کردن.
یه رقص باله مدرن جدید هم الآن به ذهنم رسید.رقص مریم تو مسابقات سوئد.مریم شاگرد خود خردادیانه خودشم.

آنتیگونه مذکر

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت

سایت شیمی چیه؟!
این نکته رو محض اطلاع بگم واسه استریت دنس من اینورا کلاس می شناسم!البته نمی رم ولی کلا چیز عجییبیه واسه رقص خیابونی ملت اینجا کلاس می رن

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

بچه ها كسي دي وي دي هاي رقص زومبا رو گرفته؟؟؟
من ميخوام بعد كنكور بگيرمش وچند تا رقص مثلا شيني ياد بگيرم ازش.
اگه دارين بگيم كه خوبه يا نه؟چه رقص هايي داره كلا؟؟اصوليه رقصاش؟

یییی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
hel
شهر
نه در زمین نه در زمان جای درنگ است

اگه کسی بتونه رقص تکنو رو با رقص رباتی ادغام کنه احتمالا چیز جالبی در میاد

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

تاپیک خاک گرفته :-<
پیشنهادی ندارین براش؟

آنتیگونه مذکر

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت

به نقل از مـیـنـا :
تاپیک خاک گرفته :-<
پیشنهادی ندارین براش؟
چرا این که سوال قبلی منو جواب بدین :-w

پ.ن:لطفا:D

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

به نقل از Anathema :
چرا این که سوال قبلی منو جواب بدین :-w

پ.ن:لطفا:D
چه جوابی؟
یه بار دیگه پیشنهاداتتونو بگین

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

من شروع میکنم به بحث درباره رقصهای ترکی
این رقص گرجی هست.
فکر نکنم کسی بخواد یادش بگیره.رقص جالبیه حتمن ببقینیش.
http://www.aparat.com/v/McTgw

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

اینم رقص لزگینکای ترکی.اجرا شده توسط گروه اوتلار x:
http://www.aparat.com/v/XOxJ4
.
اگه خوشتون اومد اینم آموزششه.
https://www.youtube.com/watch?v=v-7hUKBLcTk

اگه علاقمند بودین به آموزش رقص آزری به هیچ عنوان از خردادیان استفاده نکنین.
الان چند تا از رقصاشو نگاه میکردم.این بشر کلن نمیدونه رقص آزری ینی چی :))

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

https://www.youtube.com/watch?v=sdTQOpfzB_Y

آموزش رقص خردادیان.خیلی مبتدیه این.سعی کنین حرکاتشو بتونین اجرا کنین.
سری دوم وسوم هم تو آرشیو کلپهای پیشنهادی سمت چپ هست.

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان

خوب دیدم کتاب خوانی گروهی داریم.کلن همه چیز گروهی شده برای افزایش بازدید.گفتم بیایین آموزش ویا کاور رقصارو هم گروهی .
:Dکنیم
کسی کلیپ جالبی برای کاور داره؟وقت بذاریم قرار باشه تو دو روز کاورش کنیم مثلن.

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
درود
خب من میخوام در نورد رقصای مورد علاقه خودم یعنی سالسا و هیپ هاپ و بریک دنس(پاور) نظر بزارم و توضیح بدم
و اولیش بریک دنس (پاور)
رقص بریک (به انگلیسی: Break dancing)، که در ایران به تکنو زدن هم معروف است، سبکی محبوب از رقص خیابانی است که به عنوان بخشی از فرهنگ هیپ‌هاپ در بین جوانان آمریکایی-آفریقایی‌تبار (سیاه‌پوستان آمریکا) شهر نیویورک به وجود آمد و گسترش یافت. این رقص از چهار عنصر اصلی تشکیل شده است: تاپ‌راک، داون‌راک، حرکات قدرتی و فریز/خودکشی. این رقص با آهنگ‌های هیپ‌هاپ و دیگر گونه‌های موسیقی که معمولاً به همین منظور ریمیکس شده‌اند، رقصیده می‌شود.

تاپ‌راک به هر رشته از حرکاتی گفته می‌شود که در حالت ایستاده اجرا می‌گردد. معمولاً از تاپ‌راک برای شروع رقص استفاده می‌شود، گرچه ممکن است در میانه رقص نیز از حالات دیگر به این حالت تغییر وضعیت داده شود. تاپ‌راک دارای مراحل مختلفی است که با توجه به شرایط تغییر می‌کند (مراحل خشن، آرام، تهییج‌شده). تغییر وضعیت از تاپ‌راک به داون‌راک و حرکات قدرتی افتادن (به انگلیسی: Drop) نامیده می‌شود.

داون‌راک به حرکاتی گفته می‌شود که بر روی زمین انجام شده و دست‌ها نیز هم‌ارز با پاها مورد استفاده قرار می‌گیرند. حرکات مشهوری مانند شش-قدم از نوع حرکت به شمار می‌روند. گونه ابتدایی این حرکت از دست‌ها و پاها استفاده می‌کند در حالی که گونه‌های پیچیده‌تر آن از زانوها نیز کمک می‌گیرند.

حرکات قدرتی حرکاتی آکروباتیک است که برای اجرا به قدرت بدنی و تکانه نیاز دارد به نحوی که بالاتنه قدرت را فراهم کرده و پایین‌تنه تکانه چرخشی تولید می‌کند. از مشهورترین حرکات قدرتی می‌توان به آسیاب، سوایپ، مته‌روسر یا هداسپین و فلر (حرکتی مانند خرک در ژیمناستیک) اشاره نمود. بعضی از حرکت‌ها مانند فلر از ژیمناستیک و بعضی دیگر از هنرهای رزمی الهام گرفته شده است.

فریز حرکت مشکلی است که فرد با استفاده از قدرت بالاتنه خود انجام می‌دهد و بدن خود را معلق نگاه می‌دارد. از مشهورترین حرکت‌های این رده پایک (رقص) است. حرکت فریز معمولاً برای تأکید بر ضربان قوی آهنگ و یا به عنوان پایانی برای رقص به کار می‌رود.

خودکشی حرکتی است مانند فریز که برای تأکید بر ضربان قوی آهنگ و یا پایان یک رقص به کار برده می‌شود. با این وجود، خودکشی، برخلاف فریز، توجه را به حرکت افتادن و یا از دست دادن کنترل جلب می‌کند. رقصنده طوری وانمود می‌کند که کنترل خویش را از دست داده و از پشت یا با شکم بر روی زمین سقوط می‌کند. هرچه این سقوط دردناک‌تر به نظر برسد، بینندگان را بیشتر تحت تأثیر قرار می‌دهد، گرچه رقصنده به گونه‌ای این حرکات را انجام می‌دهد که درد ناشی از افتادن به کمینه خود برسد.

خب تعداد افراد کمی تو ایران هستن که تخصصشون فقط پاور باشع شاید کمتر از ده نفر پاور زن تو ایران باشع
میتونید رقص یکی از این دوستان پاور زن ک من بسیار دوست دارم رقصشونو ببینید اینجا (شما فقط رقصو ببینید نع بقیع پستا)
https://www.instagram.com/mehdi.sadati.bbs/

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
درود
خب من میخوام در نورد رقصای مورد علاقه خودم یعنی سالسا و هیپ هاپ و بریک دنس(پاور) نظر بزارم و توضیح بدم
و اولیش بریک دنس (پاور)
رقص بریک (به انگلیسی: Break dancing)، که در ایران به تکنو زدن هم معروف است، سبکی محبوب از رقص خیابانی است که به عنوان بخشی از فرهنگ هیپ‌هاپ در بین جوانان آمریکایی-آفریقایی‌تبار (سیاه‌پوستان آمریکا) شهر نیویورک به وجود آمد و گسترش یافت. این رقص از چهار عنصر اصلی تشکیل شده است: تاپ‌راک، داون‌راک، حرکات قدرتی و فریز/خودکشی. این رقص با آهنگ‌های هیپ‌هاپ و دیگر گونه‌های موسیقی که معمولاً به همین منظور ریمیکس شده‌اند، رقصیده می‌شود.

تاپ‌راک به هر رشته از حرکاتی گفته می‌شود که در حالت ایستاده اجرا می‌گردد. معمولاً از تاپ‌راک برای شروع رقص استفاده می‌شود، گرچه ممکن است در میانه رقص نیز از حالات دیگر به این حالت تغییر وضعیت داده شود. تاپ‌راک دارای مراحل مختلفی است که با توجه به شرایط تغییر می‌کند (مراحل خشن، آرام، تهییج‌شده). تغییر وضعیت از تاپ‌راک به داون‌راک و حرکات قدرتی افتادن (به انگلیسی: Drop) نامیده می‌شود.

داون‌راک به حرکاتی گفته می‌شود که بر روی زمین انجام شده و دست‌ها نیز هم‌ارز با پاها مورد استفاده قرار می‌گیرند. حرکات مشهوری مانند شش-قدم از نوع حرکت به شمار می‌روند. گونه ابتدایی این حرکت از دست‌ها و پاها استفاده می‌کند در حالی که گونه‌های پیچیده‌تر آن از زانوها نیز کمک می‌گیرند.

حرکات قدرتی حرکاتی آکروباتیک است که برای اجرا به قدرت بدنی و تکانه نیاز دارد به نحوی که بالاتنه قدرت را فراهم کرده و پایین‌تنه تکانه چرخشی تولید می‌کند. از مشهورترین حرکات قدرتی می‌توان به آسیاب، سوایپ، مته‌روسر یا هداسپین و فلر (حرکتی مانند خرک در ژیمناستیک) اشاره نمود. بعضی از حرکت‌ها مانند فلر از ژیمناستیک و بعضی دیگر از هنرهای رزمی الهام گرفته شده است.

فریز حرکت مشکلی است که فرد با استفاده از قدرت بالاتنه خود انجام می‌دهد و بدن خود را معلق نگاه می‌دارد. از مشهورترین حرکت‌های این رده پایک (رقص) است. حرکت فریز معمولاً برای تأکید بر ضربان قوی آهنگ و یا به عنوان پایانی برای رقص به کار می‌رود.

خودکشی حرکتی است مانند فریز که برای تأکید بر ضربان قوی آهنگ و یا پایان یک رقص به کار برده می‌شود. با این وجود، خودکشی، برخلاف فریز، توجه را به حرکت افتادن و یا از دست دادن کنترل جلب می‌کند. رقصنده طوری وانمود می‌کند که کنترل خویش را از دست داده و از پشت یا با شکم بر روی زمین سقوط می‌کند. هرچه این سقوط دردناک‌تر به نظر برسد، بینندگان را بیشتر تحت تأثیر قرار می‌دهد، گرچه رقصنده به گونه‌ای این حرکات را انجام می‌دهد که درد ناشی از افتادن به کمینه خود برسد.

خب تعداد افراد کمی تو ایران هستن که تخصصشون فقط پاور باشع شاید کمتر از ده نفر پاور زن تو ایران باشع
میتونید رقص یکی از این دوستان پاور زن ک من بسیار دوست دارم رقصشونو ببینید اینجا (شما فقط رقصو ببینید نع بقیع پستا)
https://www.instagram.com/mehdi.sadati.bbs/

خیلی باحال بود:))
به شخصه از بریک دنس و هیپ هاپ خیلی خوشم میاد....وکلی تلاش کردم بتونم خودم یاد بگیرم با یوتیوب..ولی زیاد پیشرفت نکردم....حس میکنم همشو غلط میرم جلو:-"
سایت یا کانال خاصی برای آموزشش سراغ نداری؟

........
یادش بخیر....این تاپیکو فراموش کرده بودم کلا:) چقدر بچه بودم :)

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی
من هنوز هم به عنوان مديرِ انجمن با اين تاپيك مخالفم :)) بياين قانع كنين من رو كه حذف نكنم.

• شروع کننده موضوع

میـنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
پزشکی سمنان
من هنوز هم به عنوان مديرِ انجمن با اين تاپيك مخالفم :)) بياين قانع كنين من رو كه حذف نكنم.
:))
باو چند سال میگذره...بازم قانع نشدی تاپیکه بمونه؟
یادش بخیر:) روزای باحال فروم بود:)

میخواستم آموزش شیمی دنس بذارم....میترسم بنم کنن:-"
بذارم به نظرت؟

بالا