• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بخشنامه حذف مراکز شماره‌دار سمپاد+آزمون فیلترینگ

• شروع کننده موضوع farz
  • تاریخ شروع

آیا از اسکول شوندگان بودید؟

• بله

رای‌ها: 49 41.9%
  • خیر

رای‌ها: 45 38.5%
  • اول بله، بعد فهمیدم. :-"

رای‌ها: 23 19.7%

• رای‌دهندگان
    117
وضعیت
موضوع بسته شده است.

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : بخشنامه حذف مراکز شماره‌دار سمپاد+آزمون فیلترین

من اسپويلر نيستم. :- "" از اسپويل كردن شايعات هم احساس كول بودن نميكنم و همينجورى داشتم رد مى شدم از اين جا و خبر نداشتم كلن. :- "" :- نادم :- پشيمان فقط مى خواستم يه عده الكى وقتشون با درس خوندن واسه فيلتر حروم نشه. :- ""

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

من که به شخصه با دیدن تاپیک و پست اولش بلافاصله یاد اون دروغ سیزده قبلی افتادم و فهمیدم قضیه از چه قراره :-" مسلما قدیمی ترهای سایت هم متوجه شدن قضیه رو :-" حالا یکم بقیه رفتن سرکار و تنوع شد و این حرفا دیگه :)) :-"

arminsl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

من فقط با بن شدن فرزانه موعافقم !

× و من الله توفیق ! :D

×فرز: پی‌وی خدمت میرسم. :-"

tinaradvand

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره دوره 11 المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

من به اون فقط و فقطش توجه کردم تعجب هم کردم ولی وقتی فرز با اعتماد به نفس گفت الان فکس شده دیگه اعتماد کردم .
فقط تو ذهنم میگفتم این همه المپیادی که 2 ساله به نوعی ترک تحصیل کردن ، بعضیاشون هم مدال دارن باید واسه دینی و عربی از سمپاد برن بیرون ؟ :D

daneshvar.amrollahi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی۲/دبیرستان حلی۱۰/دبیرستان علامه طباطبایی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
مدال المپیاد
کامپیوتر

خیلی اتفاق جالب یا خاضی پیش نمیاد!!!

صرفا یه سری مدرسه رو ادغام می کنند و هی شلوغ تر میشه! مثلا الان پایه اول حلی ۱ که ۴۵۰ تا هستند! بقیه مدرسه های تهران هم این شکلی میشن! چون احتمالش خیلی کمه تعداد زیادی رو بندارن بیرون! کلی با پارتی اومدن! آموزش پرورش بچه های خودشو که نمیندازه بیرون!

از همینی که هست بدتر خواهد شد! (تو تهران) :D

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

قضیه شایعه بود.متوجه شدید ؟ :D

.::MoJi::.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ً
شهر
ً
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از زﮩرا :
قضیه شایعه بود.متوجه شدید ؟ :D

من ب شخصه منتظر بودم شما بیاید بگید :))

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

خب گفتم شاید بنده خدا نخونده کل تاپیک رو متوجه نشده :-< بیا و خوبی کن حالا :-<

.::MoJi::.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ً
شهر
ً
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از زﮩرا :
خب گفتم شاید بنده خدا نخونده کل تاپیک رو متوجه نشده :-< بیا و خوبی کن حالا :-<

عه آها با بالایی بودی ... :P :-"

.......!

کاربر فوق‌فعال
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

بخشنامه ضایع بود. ولی خب گفته شده که : " دانش آموزانی که بدون رعایت ضوابط مصوب وارد مدارس تیزهوشان شدند با برنامه ریزی و شیب ملایم ظرف چندسال باید به مدارس عادی بازگردند."
تاکید میشه که با شیب ملایم :D

http://www.isna.ir/fa/news/93111306982/تیزهوشان-به-مدارس-عادی-برمی-گردند

• لایک
امتیازات: farz

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

تا این شیب ملایم عملی بشه اونا فارغ التحصیل شدن رفتن ...

tara.7

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farz1
شهر
esfahan

من که اولش گول خوردم ، ولی بعدش گفتم: این امضائه برا چی اسم نداره؟ بعد گفتم من که هر وقت بخشنامه ها رو خوندم هیچی نفهمیدم ، این یکی چرا اینقدر روون نوشته شده بود؟؟؟ :O :O

بعدشم دیدم شماره نداره.....دیگه گرفتم چی شده.....بعد دیگه نیومدم تو تاپیک تا الان

shaghayegh2000

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان دو تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

حالا این بخشنامه الکی باشه یا نه،ولی به نظر من اگه مدارس سمپاد همین جور پیش برن از استعدادهای درخشان چیزی نمیمونه.واز وقتی که برای مدارس سمپاد پول مهم شد این همه مدرسه مثه قارچ دراومدن.اگه قرار باشه واقعا به این وضعیت سامون داده باشه، اگه متخصصین(تاکید میکنم متخصصین)صلاح ببین که من به فرض مثال مناسب مدرسه سمپاد نیستم،حاضرم همین امسال برم یه مدرسه دیگه.به شرط این که واقعا استعدادهای درخشان قرار باشه تو این مدارس بمونن.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

بچه‌ها!‌ راحت باشین! اگر گول خوردین انکار نکنین :-" مثل من باشین! من اعتراف می‌کنم که همانا جزء اسکل‌شدگان بودم! :-" :-" :-" :-" X_X
تقصیر فرزانه‌ست!‌ خداییش یه درصد فکر نمی‌کردم فرزانه همچین کاری کنه :)) اصن بهش نمیاد خب! :))
بعد من در جریان بار قبلی که محسن همه رو اسکل کرده بوده هم نبودم کلا. برای همین اصلا ته ذهنم هم این نبود که کسی سر کارمون گذاشته باشه! :-[
بعد من در این حد به فرزانه اعتماد داشتم که پست مبینا رو که دیدم گفتم وا! چقدر مردم شک دارن به همه چی :)) و یک درصد هم احتمال ندادم که حرفش درست باشه :)) من عذرخواهی می‌کنم ازش واقعا :D

farnoosh hashemi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان یـک
شهر
تــهــران
مدال المپیاد
مرحله دوم 24 امین المپیاد کامپیوتر -ناکامی در مرحله۳
دانشگاه
صنعتی شریف

اگر اسمش رو میزارید گول خورده ، بله من هم گول خوردم .
اما سوالم اینه هدف این کار چیه؟اینکه به ملت ثابت کنید دقت نمیکنن؟این که ثابت کنید جامعه پر از دروغه نباید زودباور باشید؟این که یه شوخیه صرفا بخندیم بعدا؟اینکه ببینیم شایعه چقدر پراکنده میشه؟
بنظر من این کار درستی نیست . هر هدفی هم که پشتش بوده باشه مهم نیست . صرفا کارم با سمپاد نیست . درهیچ حوزه ای نباید همچین کاری بکنید.
من ک این رو دیدم خودم کلی ذوق کردم . به ۲ ۳ نفر هم خبر دادم . اما پخش نشد اصلا . تا اینکه از صبح تا حالا ان تا اس ام اس تبریک و هورا و ... اومده برام!آدم هایی ک حتی سمپادیارو نمیشناسن!
خب اصلا یه آدم ابله ، بی دقت ، هرچیزی که شما اسمش رو میذارید . درسته که افکار و احساسات یه آدم رو اینجوری درگیر کنید؟
اگر هدف چیز مثبتی بوده ، میشه با یه چیز مثبت ایجادش کرد!مثلا یک نقاشی بزارید بگید چیا بنظرتون تو عکس مشکل داره.
حرفم اینه که ، شما ، در قبال تمام شوخی ها و کارهایی که ممکنه رو دیگران تاثیر بزاره مسوولید . حتی اگر اون آدم کندذهن ترین و ابله ترین آدم دنیا باشه .و اینا مشکل اون آدم نیست . مشکل شماست که با آگاهی به این موضوع باز هم رفتارتون رو تکرار میکنید که چی؟شاید پندی آموزد از این اتفاق!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از Farnoosh_H :
اگر اسمش رو میزارید گول خورده ، بله من هم گول خوردم .
اما سوالم اینه هدف این کار چیه؟اینکه به ملت ثابت کنید دقت نمیکنن؟این که ثابت کنید جامعه پر از دروغه نباید زودباور باشید؟این که یه شوخیه صرفا بخندیم بعدا؟اینکه ببینیم شایعه چقدر پراکنده میشه؟
بنظر من این کار درستی نیست . هر هدفی هم که پشتش بوده باشه مهم نیست . صرفا کارم با سمپاد نیست . درهیچ حوزه ای نباید همچین کاری بکنید.
من ک این رو دیدم خودم کلی ذوق کردم . به ۲ ۳ نفر هم خبر دادم . اما پخش نشد اصلا . تا اینکه از صبح تا حالا ان تا اس ام اس تبریک و هورا و ... اومده برام!آدم هایی ک حتی سمپادیارو نمیشناسن!
خب اصلا یه آدم ابله ، بی دقت ، هرچیزی که شما اسمش رو میذارید . درسته که افکار و احساسات یه آدم رو اینجوری درگیر کنید؟
اگر هدف چیز مثبتی بوده ، میشه با یه چیز مثبت ایجادش کرد!مثلا یک نقاشی بزارید بگید چیا بنظرتون تو عکس مشکل داره.
حرفم اینه که ، شما ، در قبال تمام شوخی ها و کارهایی که ممکنه رو دیگران تاثیر بزاره مسوولید . حتی اگر اون آدم کندذهن ترین و ابله ترین آدم دنیا باشه .و اینا مشکل اون آدم نیست . مشکل شماست که با آگاهی به این موضوع باز هم رفتارتون رو تکرار میکنید که چی؟شاید پندی آموزد از این اتفاق!
هوم! با اینکه کلا از سرکار گذاشتن دیگران بدم میاد و خودم هم همیشه در هر سرکارگذاری‌ای جزء‌قربانی‌ها بودم و هستم و کمی هم ناراحت می‌شم از این‌که دوستام لذت می‌برند از این‌که منو سرکار بذارن و به سادگی و زودباوریم بخندن، ولی فک می‌کنم دارید سخت می‌گیرید! من فکر می‌کنم هدف فرزانه صرفا یه شوخی بوده در حد دروغ اول آوریل. و دروغ اول آوریل یه رسم جهانیه که تا حالا خیلی هم دامنه‌دار شده بعضی از دروغ‌هاشون و چیزی نیست که بین عوام باشه فقط! مثلا پخش خبر واژگونی برج پیزا توسط تلویزیون رسمی هلند! یا خبر ترور بیل‌گیتس در چین و کره‌ی شمالی! یا خبر کشف پنگوئن‌های پرنده توسط BBC! یا خبر تولید بو توسط کامپیوتر از طرف شرکت Google! یا حتی تو ایران چند سال پیش خبر احتمال سقوط برج میلاد پخش شد و تو روزنامه‌ی شرق هم چاپ شد خبرش!
می‌بینید که همه‌ی دنیا درگیر این دروغ می‌شن و بعدش دور هم می‌خندن! فکر نمی‌کنم هیچ هدفی هم پشتش باشه!‌ صرفا سرگرمیه. و نیاز به هیچ تحلیل جامعه‌شناسانه‌ای هم نداره به نظرم :D
حالا فرزانه هم با یه بخشنامه‌ی جعلی و یه خبر دروغین مارو سرکار گذاشته و بعد هم دور هم خندیدیم. فکر نمی‌کنم چیز بدی توش باشه زیاد. سخت نگیریم همه چیزو! بخندیم خب :D

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

البته با قشر سمپادیا طرف بود خیلیا فهمیدن همون اول :D

قرار بود تو شب نشینی بگه ک دروغ بوده :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از sadlove :
البته با قشر سمپادیا طرف بود خیلیا فهمیدن همون اول :D

قرار بود تو شب نشینی بگه ک دروغ بوده :D
X-(
الان یه بنده‌خدایی مثل من که سرکار رفته رسما چه گناهی کرده آخه؟! یعنی داری می‌گی من خنگم؟! X-( بزنم بنت کنم؟! :-"

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا