• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

زندگی دانشجویی و حفظ سلامتی

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
پاسخ : زندگی دانشجویی و حفظ سلامتی

به نقل از Farz :
برای بچه‌ها ارشد و دکترا اینجوری معمولا
تو دانشگاه ما حداقل :-??

البته من شنیدم مثلا ۳نفر قبول میکنن پول ۴نفر رو بدن و تو اتاق کس دیگه‌ای نیاد :D ولی خب موافقت امور خوابگاه‌ها لازمه دیگه.

ما امسال دوستمون میخواست خونه بگیره ولی بهش گفتیم خوابگاه ثبت نام کنه و پولش رو ما بدیم.بقیه بچه ها هم همینکار رو میکنند.از کارت دانشجویی دوستان استفاده میکنیم :د

• لایک
امتیازات: lys

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

به نقل از سعیـد :
خوابگاه واقعا تجربه های بینظیری داره! من اگه برگردم اصلا حاضر نیستم خونه بگیرم :D
منم به خاطر تجربه ی زندگی خوابگاهی بدم نمیومد چند ترم برم خوابگاه. ولی از یه طرفم انقد آدم درونگرایی هستم میترسم بعد از چند ماه دست به قتل هم اتاقیام بزنم، یا حتی حاضر باشم برم تو حموم بخوابم ولی تنها باشم. :))) خواهرمم پنج ساله خوابگاهه دیگه درساش جوری شده نمیتونه تو خوابگاه بخونه، یا وقتی بخواد برای تخصص بخونه... برای همین بحث خونه گرفتن پیش اومده وگرنه همه بهم میگن تو باید لااقل یکی دوسال بری خوابگاه آدم شی. :)) :-" :-"

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از əlireza :
ما امسال دوستمون میخواست خونه بگیره ولی بهش گفتیم خوابگاه ثبت نام کنه و پولش رو ما بدیم.بقیه بچه ها هم همینکار رو میکنند.از کارت دانشجویی دوستان استفاده میکنیم :د

خب مسئولان خوابگاه میبینن و آمار دارن کی میاد کی میره واسه همین یکی از بچه های ما این کارو کرده بود برا هم اتاقی هاش الان دیگه نمیذارن اتاق بگیره میگن نمیای خوابگاه

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

می دونم الان آدم بده می‌شما اما لطف کنید در مورد زندگی دانشجویی و حفظ سلامتی بحث کنید :-"
----------
خوابگاه خودش تاپیک داره

• شروع کننده موضوع

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام دوستان من بعد از ٥ ترم به جايي رسيدم كه بگم از بس بد غذا شدم تو سه ماه ٥ كيلو وزنم كم شده
هلپ مي پليز :))))

Asdfghjk

...
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1391
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
سلام دوستان من بعد از ٥ ترم به جايي رسيدم كه بگم از بس بد غذا شدم تو سه ماه ٥ كيلو وزنم كم شده
هلپ مي پليز :))))
خوش بحالت 5 کیلو کم کردی من از وقتی وارد دانشگاه شدم تا وقتی که فارغ التحصیل شدم 20 کیلو اضافه کردم از 75 شدم 95

• شروع کننده موضوع

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
خوش بحالت 5 کیلو کم کردی من از وقتی وارد دانشگاه شدم تا وقتی که فارغ التحصیل شدم 20 کیلو اضافه کردم از 75 شدم 95
من قدم ١٦٠ئه، ٥ كيلو تغيير وزن خيلي مشهوده
الان زير حد نرمالم
هيچ كدوم خوب نيست براي سلامتي

بالا