• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جوانی کردن

shojaei_x

امین شجاعی
نام مرکز سمپاد
مر
شهر
مر
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
کامپیوتر
جوونی یه جستجوگری حسابیه.
سالمش اینه که شخص دنبال علایق شخصیش و تجربه بره.
اما چون معمولا تو جامعه این دوره رو برای ادم قهوه ای میکنند، همون سندروم سی سالگی پیش میاد.
یه سری جلسات توی تهران هست، به نام "چرا بیست تا سی سالگی مهم است؟" اونجا جواب هایی به این سوال میدند. من رفتم دو بار، بد نبود.
واقعیت اینه که، جوونی جز پر نشاط ترین دوران زندگی هر شخصیه. اگه ما توی این دوره به اندازه کافی نشاط نداریم، این یعنی یه جا یا چند جا یا صد جای کار، میلنگه. که عموما هم همینطوره. و هیچ وقت هم قرار نیست ظرفیت بیشتری برای نشاط به وجود بیاد. بیشترین ظرفیت توی جوونیه.

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران
جوونی کردن رو نمیشه یه تعریف خیلی کلی براش ارائه داد
مثلا من فکر میکنم زیاده روی تو تفریح یا یه کوچولو رد کردن خط قرمزا میتونه جوونی کردن باشه
مساله اینجاست که معمولا تو سنین پایین تر دغدغه ها کمتره ، جرعت بیشتره، وقت آزاد بیشتره و ... و مجموعه این عوامل باعث میشه یه کارایی بکنی که مثلا تو سنین بالاتر انجام ندی

SHAMIM.J

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
ع پ گلستان
رشته دانشگاه
نرسینگ
نمیدونم چیه ولی میدونم این روندی ک ما پیش گرفتم هیچیشو در بر نمیگیره...
دل ادم ک جوون باشه میشه جوونی کرد..ن منی ک تو 22سالگی هیچ انگیزه ای ندارم -_-

پ.ن:امیدوارم یه روزی بیاد ک بیام این پستمو ویرایش کنم

sabili

ویالونسل
نام مرکز سمپاد
فزرانگان
شهر
سراب
سال فارغ التحصیلی
1400
جونی کردن این نیست که بری با دوستان مجردی هر گوهی بخوری و اخرش بگی جوونمو دارم جوونی میکنم لازمه و فلان بهمان :|
جوونی هم یه دوره ی سنیه خاصیه که مثل همه ی دوره ها خوب و بده خودشو داره شاید یکم دوره پر استرس و پر دغدغه ای باشه ولی میگذره و باید بدونیم بعد جوونی پیریه
جوونی کردن این نیست که همه چیزو امتحان کنی و بگی خب جوونم باید امتحان کنم بعضی راه هارو فقط یکی دو نفر نرفتن بلکه هزاران نفر رفتن و دیدن که راه بی برگشته و رفتن تو به این راه اسمش جوونی نیست اسمش خریته محضه
بیاییم اشتباهاتمونو با جمله ی معروف اینکه جوونمو و دارم جوونی میکنم نپوشونیم
جوونی دوره ای هستش باید تمام تلاشمونو توش به کار بزاریم و کنار همه ی تفریحات و سرگرمی ها و همه و همه مواظب این باشیم که جوونیم و باید خوب بسازیم جوونیمونو

بالا