• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فصلنامه. فصل اول. یلدا ۹۳

کدوم رو تو فصل اول بیشتر پسندیدین؟

• معرفی کتاب

رای‌ها: 33 23.9%
  • متن خوانی

رای‌ها: 37 26.8%
  • قصه خوانی

رای‌ها: 35 25.4%
  • آیتم فاطمه رحمتی

رای‌ها: 70 50.7%
  • صحبت پدربزرگ مادربزرگا

رای‌ها: 51 37.0%
  • بنیاد کودک

رای‌ها: 55 39.9%

• رای‌دهندگان
    138

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام
پاسخ : فصلنامه. فصل اول. یلدا ۹۳

من تازه گوش دادم، محشر بود بچه ها واقعاً خسته نباشین.
امیر رضا: آقا بعدا ایشالا تو کنسرتات مارم راه بده. 8-> :D
ژالان: آیتمت عالی بود، نیشم تا بناگوش باز شده بود. :)) :D
اون قصه خوانی و معرفی کتاب و اینام واقعا خوب بود، تصمیم دارم آخر هفته برم و کتاب رو بخرم. :-"
مادر بزرگ و پدربزرگا هم که روی سر ما جا دارن. 8->
دست اون دوست عزیز که رفته بود خانه ی سالمندان و مصاحبه کرده بود هم درد نکنه، کار واقعا قشنگی کردی. /m\
آینم بنیاد کودک هم خیلی قشنگ بود فقط فکر کنم من نصفه شنیدمش. کل تایم فایل من 1 ساعت و 11 دقیقه و 35 ثانیه اس. :-" بگید چقدرشو از دست دادم؟ :-"
و در کل اینکه واقعاً کارتون عالی بود، خیلی لذت بردم وقتی دیدم بچه ها واقعاً خودشون و اراده شون سمپادیه و یه همچین کار قشنگی رو با کمک هم درست کردن، به همه خسته نباشیدِ ویژه می‎گم به خصوص کهربا و مهسا. ;;)

بعداً نوشت: لازم دونستم یه اعترافی رو بکنم. :-" من این فصلنامه رو تا امروز دان نکرده بودم و خب همش بحث درباره ی صدای عالیِ امیررضا و آهنگی که خوند بود، و منم وقتی پلی کردم فایلو، فکر کردم وویسِ امیررضا همون اولین آهنگه! یعنی اونی که توش میگه "از خودت خبر بیار..." و خب ابروهام چسبیده بود به موهام از تعجب! و کلّی کف کردم و امیررضا رو برای استعداد و صداش و اینا تحسین کردم، کلی هم تو کف بودم که اینو کجا ضبط کرده که انقد همه چیز هماهنگه و صداهم انقد عالیه و اینا.... و وقتی فهمیدم وویس امیررضا کدومه.... :-" بهتره شرح ندم بقیه رو... :-" من شرمسارم. :-" البته بازهم تحسینش کردم وقتی کار واقعی‎شو شنیدم. خیلی خوب بود. ;;)

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی

من میخوام بدونم چی ازش باقی مونده با این حجم :))

آقا فریبرز

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

میتونستین صدا صاف کردن ها و نفس گیری ها رو به همراه فیلتر ( اگر ندارین، حوله حتی :D ) انجام بدین.
به شدت روی کیفیت کار تاثیر داره

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

این فالش خیلی خوب بود! دم گیرندش گرم :D
خوراک خودم بود :D

آوازشم خوب بود :D
دم خاننده ها هم گرم :D
گوینده هم صداش قشنگ بود دم اونم گرم :D
ایضا دم بقیه دوستان :D

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

فاضل، خیلی خوب بود خب؟ 8->

داشتم گوش میدادم بعد یهو شارژ mp3 تموم شد.بعد دو طبقه رفتم بالا دیدم در اتاق برادر گرام قفله نمتونم شارژرو بردارم.هیچی دیگه با تمام استرسی که از دیده شدن توسط پدر ساعت سه شب دارم اومدم و با سیستم گوش دادم. اونقدر ک این جذاب بود. من شکیبایی گوش میدم شارژم تموم شه میخوابم بقیشو فردا شب میگوشم.در این حد جذاب بود برام. عالی بود لامصب.

یک: معرفی کتاب خوب بود.اما خب انتظار داشتم با لحن معرفی کتاب های "اینجا شب نیست" باشه.یه خورده عادی تر. مثه فرهنگ و ادب و اینا شده بود.و خب سلیقه ایه دیگه. کتاب هم حتمن میرم میخونمش.ولی چون کلن تو این فاز کتابا نیستم احتمال زیاد خوشم نیاد.ینی خیلی کم پیش میاد ازین نویسنده ها بخونم. ولی میخونم اینو.

دو: متن خوانی واقعن هیچی ازش یادم نمیاد ((:

سه: خیلی طولانی شده بود به خدا.هی رد میکردم میدیدم هنوز رو قصس. بعد اینکه داستان خیلی یهویی پرش نداشت؟ :- " داشتا. قشنگم نبود اصن ((: گوینده صدای خیلی خوبی داشت.ولی نفس کم اورده بود آخراش ((: حس میکردم کامل.

چار:
اوه ژالان > : D < خیلی خیلی خوب بود.ینی اینکه چقد قشنگ با اون میخوند عالی بود 8- ^ دو سه بار کلی وقتمو گرفت تا تونستم اون قسمتو دوباره گوش کنم. 8- ^

پنج: مامان بزرگا. اوایلش خیلی گنگ بود.بعدش ک گذشت واقعن خوب شد.منقله عالی حتی ((: جان چقد صدای خنده های مجری خوب بود اخه 8- ^ یا اونکه میپرسید واسه پسرام تیپ میزدیم میگفت "اره دوست داشتم پسر عموم منو بگیره ولی نگرفت" بعد یهو دلم گرفت.ولی بعدش ک گفت شوهرشو دوس داشته و عاشقش بوده خیلی یهویی خوشال شدم. محشر بود.تهشم ک واقن جای اشک داشت. یه پسر 35-40 ساله داشتم...

شیش:
واقعن عالی بود این تبلیغ بنیاد کودک.خیلی تمیز درست شده بود. بزارنش صدا سیما 8- ^ ادم یهو تپش قلبشو حس میکرد وقتی میگفتن" رو تو حساب کردیم.پاش بمون" 8- ^ خیلی تمیز درست شده بود. و خب نکته خوبش هم همون فاز منفیه بود که تهش گفت ما که نیستیم. خیلی بهتر از وعده های الکیه گاهی.

+صدای امیر رضا و طرز خوندنشم خیلی خوب بود.مخصوصن اون قسمتی که میگفت "له له له " ((: نمیتونم خوب اداشو در بیارم ((((:

+ یه تلاشیم بکنید این فاضلو بشناسونیم به صدا سیما و اینا در جهت گویندگی و مجری گریو اینا 8- }

+ممنون ;; )

بالا