• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهاد فیلم

• شروع کننده موضوع NEO
  • تاریخ شروع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
فانتوم ترید یا رشته خیال اخرین فیلم دانیل دی لوئیس. اگه یه فیلم‌غیر هالیود ی میخوایین داستان پردازی باور پذیر ویه روایت بامزه با بازی های دوست داشتنی وطراحی لباس عالی​

mohamad123

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
eat pray love (بخور ، نیایش کن ، عشق بورز)
موضوع روانشناسی : (روانشناسی مثبت گرا - خودشکوفایی)
ژانر: عاشقانه ، درام
سال انتشار: ۲۰۱۰

هلیوم

هئومه
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
آشویتس
سال فارغ التحصیلی
1945
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
شیمی
فیلم Seventh Seal از اینگمار برگمن. یکی از زیباترین فیلم هایی بود که دیدم. داستانش هم درباره یک شوالیه است که برای عقب انداختن مرگش با مرگ شطرنج بازی میکنه...
چیز بیشتری درباره‌ش نمیگم به نظرم بهتره غرق فیلم بشین.

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
استاکر یا Сталкер
استاد تارکوفسکی ، شاهکار علمی و تخیلی های جهان، یک استاد ویک نویسنده ویک راهنما وارد جهانی ناشناخته و پسا اخر الزمانی میشوند ، این فیلم انتقادات فلسفی تارکوفسکی از دید دوربین خود به موضوع زندگی است، فکر کنم فیلم برا اکثر دوستان ملال اور باشه چون ذائقه دوستان با سینما مضخرف امروز اوکی هست وکلاسیک نمی بینند
چرا سینما از هیچکاک و برگمان و تارکوفسکی و اورسن ولز رسید به تارانتینو ..../

Take it EZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ایلام
سال فارغ التحصیلی
2022
خ
عاقا اینا کجاشون هم سبک با interstellar هست؟!
زندگی دوتا دانشمند VSنجات نسل انسان و یه مَن مسئله ی فیزیکی (اونم ساخته ی نولان؟!)
:|

من هفته ی پیش علاالدین رو دیدم
فانتزی و موزیکال و خوب
خیلی حرف برا گفتن نداشت اما خوب ساختنش و تقریبن بامزه بود:د
خو دوست عزیز، شما تگ هایی که باهاش interstellar رو تگ کردن رو با این تگ ها مقایسه کن ، خیلی هاشون مشترکه ،بعد من با توجه به این که اون شخص از این فیلم خوشش اومده،اومدم پیشنهاد دادم ، حتما که نباید که همشون یه ماجرا داشته باشن

Fa.b

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دزفول،سنندج
سال فارغ التحصیلی
1400
I feel pretty
یه فیلم کمدی بامزه خوب که کلی حس اعتماد به نفس به آدم میده مخصوصا خانوما!

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
خ

خو دوست عزیز، شما تگ هایی که باهاش interstellar رو تگ کردن رو با این تگ ها مقایسه کن ، خیلی هاشون مشترکه ،بعد من با توجه به این که اون شخص از این فیلم خوشش اومده،اومدم پیشنهاد دادم ، حتما که نباید که همشون یه ماجرا داشته باشن
من تا حالا دقتی ب این مسئله نداشتم ک چی با چی مقایسه شده و کدوما شبیه همن
ولی اینتراستلار هیچ وجه اشتراکی با این دوتا نداره(این دوتا رو هم چون دیدم گفتمشون بابت بقیه نمیدونم شاید اونام چنین شرایطی داشته باشن)
مهم اینه هر سه تاشون قشنگن:د
وجه اشتراکی هم با هم ندارن:)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
پزشکی
فیلم Frequency
به نظرم یکی از فیلم های خوبیه که درباره سفر در زمان و ارتباط بین گذشته و آینده ساخته شده
به مفهوم فیزیکی زمان و پیچیدگی های علمی هم نپرداخته و کلیت داستان ممکنه به نظر تکراری بیاد ولی هیجان خودش رو داره
جان که پسر یک مامور آتش نشانی بوده و پدرش سی سال پیش در یک سانحه کشته شده است ، موفق می شود به طور اتفاقی روی فرکانس یک رادیویِ کهنه ، صدای پدر خود را بشنود. اما…

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
دوستان گرامی
فیلم the assassinatin ofjesse james رو دیدم حقیقتا چه فیلم خوبیه و یک سوال برای من پیش اومد چرا جیمز کمرون مزخرف وتارانتینو وهزار کارگردان اشغال وبیسواد باید معروف شن ولی اسمی از اندرو دامینیک رو ما نشنویم
# قدرت رسانه
داستان فیلم در مورد
جسی جیمز، یاغی سنگدل و بی‌رحم و چهره‌ای افسانه‌ای و اسطوره‌ای آمریکا در سال ۱۸۸۲ کشته شد، اما پس از مرگش به صورت یک قهرمان محبوب درآمد و در ترانه‌ها، کتاب‌ها و بر پرده سینماها داستان‌های او بازگو شد

نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران
peaceful warrior. درمورد یه پسر خوش تیپ ورزشکار شاگرد اول و پولدار توی دانشگاه برکلیه که همه ی دخترا عاشقشن. ولی خودش توی ناخودآگاهش میدونه که زندگیش اونطور که باید باشه نیست... حس میکنه زندگی باید عمیق تر از رقابتای چیپ و مخ زدن و مطرح بودن باشه. ببینیدش حتما. منتقدین به این فیلم یه سری ایرادایی میگیرن ولی کلیات فیلم درسته. میتونه طرز تفکرتون درمورد زندگی خوب رو عوض کنه.

آخرین ویرایش:

Susan_t

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
1395
طعم گیلاس کیارستمی
با بازی همایون ارشادی .

دیالوگای این فیلم برای من به حدی جالب و قابل تامل بودن که بین دیدن فیلم بارها پیش اومد که فیلم رو متوقف کردم و به جمله فکر کردم یا نوشتمش ..

×فیلم first reformed.
امتیاز فیلم در imdb : 7.1
Letterboxd :4 از ۵
در نخستین اصلاح شده ،من فیلمبرداری و انتقال حس رو خیلی دوست داشتم و همین طور موضوع فیلم که اشاراتی به انسان و تخریب زمین میکرد

mahdiar__m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ezhei2
شهر
nesf jahan:)
سال فارغ التحصیلی
1403
the dictator
کمدی با کمی صحنه
the-dictator-movie-poster-2012-215x310.jpg

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
Silver Linings Playbook
فک کنم همینجا هم اسمشو دیدم
من ب دلم نشست و از فیلمایی بود ک دوسش داشتم.اون تم دیوونه بودن ک تو فیلم همه جا هست واقعا بهم حس خوبی میداد:د

Maryam kh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1391
طعم گیلاس کیارستمی
با بازی همایون ارشادی .

دیالوگای این فیلم برای من به حدی جالب و قابل تامل بودن که بین دیدن فیلم بارها پیش اومد که فیلم رو متوقف کردم و به جمله فکر کردم یا نوشتمش ..

×فیلم first reformed.
امتیاز فیلم در imdb : 7.1
Letterboxd :4 از ۵
در نخستین اصلاح شده ،من فیلمبرداری و انتقال حس رو خیلی دوست داشتم و همین طور موضوع فیلم که اشاراتی به انسان و تخریب زمین میکرد
این فیلم عالیه

Maryam kh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1391
فیلم Green Book «کتاب سبز» واقعا عالیه. در مورد اقلیت ها صحبت میشه و فشار اکثریت بر اقلیت.

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
The pianist
آه:-<
بر مبنای داستان واقعی زندگی نوازنده ی پیانوی یهودی، ولادیسلاو اشپیلمن در دوران جنگ جهانی دوم در لهستان و اشغال این کشور توسط آلمان به قلم خودش ساخته شده‌...
قلب آدم به درد میاد...

بالا