• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهاد فیلم

• شروع کننده موضوع NEO
  • تاریخ شروع

*kevin*

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
9999
the wolf of the wall street
از اول تا اخر فیلم تنها چیزی که میبیند دیوونگی محضه! دقیقن دیوونگی محض ! فیلم ضرب دیوونه وارانه ای داره به طوری که هر سکانس فیلم شما رو حسابی غافل گیر و متعجب میکنه و دقیقن جایی که فکر میکنی دیگه نمیتونی غافل گیر بشی و سعی درحدس زدن ادامه فیلم داری،یه انفجار دیگه به خاطر سکانس بعدی تو مخت اتفاق می افته و دوباره سورپرایز میشی
توصیه میکنم دوبله شو نبینین چون جدای از صحنه های سکشوال( که حس و حال حاکم بر فیلم رو بهتر منتقل میکنه ) و تغییر در ترجمه فیلم ، فک نمیکنم هیچکس بتونه اون احساسی که لئوناردو دیکاپریو با صدای خودش تو فیلم به بیننده القا میکنه رو ،با یه صدا و زبان متفاوت بهتون منتقل کنه

Reyhuneeeh

A Dreamer
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
فیلم ارقام پنهان (اشخاص پنهان)، یا Hidden figures روایتگر داستان سه زن سیاه پوست هست که در زمان رقابت های فضایی شدید بین آمریکا و روسیه، در ناسا مشغول به کار هستن، این خانوم ها که مسئول محاسبات هستن، اهداف و خواسته های بزرگتری در سر دارن. سعی می کنن تا موانعی رو که به خاطر مسائل نژاد پرستی در حدود سال های ۱۹۶۰ برای سیاه پوست ها ایجاد شده رو کنار بزنن و به اهدافشون برسن.
ری پست فرام رنگی رنگی:D

HeiSenberG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
خانه‌ای که جک ساخت
مهندس هنرمندی که به جای طراحی آدم می‌کشه
فقط حیف مفهوم پایانشو نگرفتم

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
Scott Pilgrim vs. the world

یه فیلم کمدی فانتزی که سطح طنز عجیبی داره و بخش زیادی از فیلم با دهن باز و یه خنده عجیب و کلا چهره ای آکنده از WTF فیلم رو میبینید. طنز عجیب و شاید چرتیه اما من دوستش دارم.

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
امروز یکی از دوستان یه فیلمی رو یادآوری کرد کهاز بهترین فیلم هایی بود که دیده بودم...نمیدونم اینجا پیشنهاد شده یا نه ولی...
whiplash *_*

dalghak

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
/:
شهر
:/
سال فارغ التحصیلی
1399

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
در مورد چیه..؟
در مورد یه نوازنده ی درامز جوان هست که برای آموزش میره پیش یه استاد خیلی سخت گیر که به شدت بد اخلاقه و متد آموزش آزاردهنده ای داره و یه سری اتفاق ها بین این هنرجوی جوان و استاد سخت گیر می افته که خیلی جذابه.
جزئیات بگم اسپویل میشه...ببینی خودت خیلی بهتره.

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
capernaum 2018
راجب یه پسر بچه ۱۲ سالس که توی یه شهر فقیر زندگی میکنه و خیلی بیشتر از سنش همه چیزو درک میکنه
اول فیلم از پدر و مادرش شکایت میکنه که چرا به دنیا آوردنش و بعد همه اتفاقایی که براش افتاده رو نشون میده

آخرین ویرایش:

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
با اینکه اصلا وقت معرفی فیلم و گشتن توی این جور تاپیکارو ندارم اما به محض دیدن این تاپیک دلم نیومد the 100 و گریز آناتومی رو معرفی نکنم!........نمیدونم شایدم معرفی کردن و من خبر ندارم!....به هر حال ببینید و بهتون خوش میگذره صد درصد!.

خوش باشین دوستان.

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
Split
از فیلمای جذابی که دیدم
یک فیلم وحشت روان‌شناختی به نویسندگی و کارگردانی ام. نایت شیامالان می باشد...بازی جیمز مک‌آووی هم توی این فیلم خیلی جذابه واقعا...نقش یه بیمار چند شخصیتی رو بازی میکنه؛در واقع شخصی با 23 هویت متفاوت!عالیه.

احسان از نوع قیچی ساز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی 1
شهر
تبریز/قم
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
بارهم نمیدونم
رشته دانشگاه
فیزیک محض / ریاضی محض
کلاسیک
(جان فورد )دره من چه سرسبز بود
(برگمان )فانی والکساندرا

جدید
( کورئیدا)دله دزدهای فروشگاه
(دابکین)قاضی

queen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حضرت معصومه
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1402
فیلم Million Dollar Baby یکی از بهترین هایی هست که دیدم و خیلی خوب به مخاطب انگیزه میده

Amir HD

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
پزشکی
مینی سریال "چرنوبیل" در ۵ اپیزود با همکاری چنل HBO و sky یکی از بهترین مینی سریالای دیدم
داستان اصلا وارد حاشیه نمیشه و تصویری میده که رهبرای دنیا اگاهانه یا ناگاهانه چه فاجعه هایی میتونن به بار بیارن و مردمو فریب بدن
توصیه میکنم حتما ببینید

k.ap

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ناحیه 2 کرمان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1402
every thing,every thing 2017
the hate you give 2018
love simon 2018
به نظرم اینا واقعا قشنگن
ارزش دیدنو دارن

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی
And then there were none / 2015
یه مینی سریال ۳ قسمتی که براساس رمان «و آنگاه دیگر هیچ» یا همون «ده بچه‌ی زنگی» از آگاتا کریستی ساخته شده ...
من که خیلی وقت پیش رمانشو خوندم و به نظرم بهترین رمان آگاتا کریستی بود و مطمئن بودم ک از سریالش هم خوشم میاد و خوشم اومد :-":D<D=

بالا