• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

امین - ۱۲۹۴۶ [ماتریکس‌شناسی]

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
پرسشگان

لیست تمام هاورکرافت ها و خدمه اش؟

نبوچادنزار: کاپیتان = مورفیوس | خدمه = نئو، ترینیتی، لینک (اپراتور) (لازمه ذکر بشه در قسمت اول، ای پاک، سوویچ، ماوس، تنک، دوزر و سایفر هم اعضای این کشتی بودند که همگی کشته شدند)

لوگوس: کاپیتان = نایوبی | خدمه = گوست و اسپارکس (اپراتور)

ویجیلانت: کاپیتان = سورن | خدمه = وکتور، بیناری، اکسل و جکس (اپراتور)

کادوسیوس: کاپیتان = بالارد | خدمه = مالاشی و بین

همر: کاپیتان = رولند | خدمه = ماوسر، کولت، مگی، AK (اپراتور) و 3 نفر دیگه که اسمشون مشخص نیست.

اُسیریس: کاپیتان = تادیوس | خدمه = ژو و 6 نفر دیگه که اسمشون مشخص نیست.

گنوسیس: فقط یکی از خدمه ش به نام ژاکوب بهش اشاره شده که هرگز هم دیده نشده.

هاورکرافت هایی که اشاره شدند ولی اعضاش مشخص نشدند: ایکاروس، نوالیس

کاپیتان هایی که اشاره شدند ولی هاورکرافت هاشون مشخص نشدند: آیس، آجاکس، کالی و تیرانت

خدمه ای که اشاره شدند ولی هاورکرافت هاشون مشخص نشدند: وورم و کروپت

نئو چطور در ایستگاه قطار گرفتار شد؟

همونطور که اوراکل توضیح داد، او با منبع تماس برقرار کرد و ذهنش از بدنش جدا شد. بدنش در هاورکرافت "همر" و ذهنش در برزخ گیر کرده.

منظور مگی و رولند وقتی به طور مختصر در مورد VDT صحبت میکردن، چی بود؟

VDT یعنی Virtual Delirium Tremens یا (جنون الکلی مجازی!)

وقتی اسمیت با اوراکل در آشپزخونه ملاقات میکنه، لحظه ای که میخواد اقدام به حمله بکنه اونو "مامان" صدا میزنه. چرا؟

برمیگرده به گفت و گوی نئو با آرشیتکت که پدر ماتریکس هست؛ اوراکل هم مادر ماتریکسه؛ بنابراین یه جورایی میتونه مادر "اسمیت" یا برنامه های دیگه تلقی بشه!

× اکثر سوالات دیگری که ممکنه مطرح بشه، در پست های قبلی پاسخشان یافت خواهند شد.

Everything [glow=red,2,300]Wrong with The Matrix Revolutions[/glow]

کلیپش تهیه نشده؛ لطفا این یه فقره رو بیخیال شید :-"

ویرایش جدید [به مناسبت روز تولّدم :‌))] : آقا کلیپش اومده از این‌جا می‌تونین دانلودش کنین! :‌دی

×× خب اینم از این! #S-: مقاله ی "ماتریکس شناسی" در این نقطه به پایان میرسه. شاید یه سری پست های دیگه در مورد عکس ها یا قسمت های جذاب فیلم بذارم (ایشالا هر موقع مدیریت سایت تغییر عقیده بده و فلش به سرور سایت اضافه بکنه!) امیدوارم که کسانی که این فیلم رو دیده بودن یا ندیده بودن، هر دو گروه اون استفاده ای که واقعا در شأن و ارزش این فیلم بوده برده باشن. شادکام باشید! :D

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
متفرقه

خب در این تاپیک، تکه فیلم ها، کلیپ ها و تصاویر جالب رو با عنوان "متفرقه" میذارم.

راستش هنوز با نحوه ی کار سیستم فلش پلیر سایت آشنا نیستم و نمیدونم چطور میشه embed کرد ولی به محض این که یاد بگیرم میام و ویدئو هارو اینجا به صورت مستقیم میذارم تا دیگه احتیاجی نباشه حتما دانلود بشن تا دیده بشن و اینطوری هم در مصرف ترافیکتون و هم در وقتتون صرفه جویی میشه.

خب اول با این کلیپ شروع میکنم :)) حتما ببینیدش خیلی خنده داره!!! اونایی که فیلم اول رو دیدن متوجه میشن که مربوط به کدوم صحنه س و چرا به صورت HealthBar نمایش داده!

جدید - 29 آذر: اینم از دومین کلیپ. کیفیتش یه کم پایینه ولی خیلی باحاله =)) علی الخصوص صحنه‌ی آرکیتکت :)) تا انتها ببینین اونایی که فیلم دوم رو دیدن متوجه میشن چرا گفتم باحال!

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
باورم نمیشه که بعد از هفت سال، باز هم گذرم به این‌جا بیفته و بخوام ادامۀ این تاپیک رو بنویسم؛ یعنی نه تنها خودم حضور داشته باشم، بلکه ماتریکس چهاری در کار باشه که بخوام راجع به اون بنویسم. خیلی برام تجدیدخاطره شد نگاه کردنِ به این تاپیک و الان که در حال تماشای ماتریکس چهار بودم (و می‌دونم چقدر دارم دیر نگاهش می‌کنم، تقریباً همه دیدن و فقط من ندیدم) یاد این‌جا افتادم. امیدوارم اگر کامل دیدمش حوصله کنم و براش توضیح بنویسم، اگرچه که خودم سوالات زیادی دارم که باید به دنبال پاسخشون بگردم و شاید نیاز باشه برای بار دوم فیلمش رو ببینم.
+ ترینیتی همچنان breathtaking [قلب]

بالا