• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مباحث عمومی رشته‌های علوم پایه دانشگاهی

• شروع کننده موضوع

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی
سوالات مربوط به رشته‌های علوم پایه رو می‌تونید این‌جا مطرح کنید.

Frmesk

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی/ نوروساینس
پاسخ : سوالات و مشکلات، مباحث عمومی

میشه اینجا از این رکود دربیاد لطفاً. [-(

خیلی بده که با وجود بودن دانشجوهای علوم پایه توی سایت هیچ کس اینجا فعالیت نمیکنه و از آخرین پست انجمن چند ماه میگذره. [-(

+اینکه تو کشور ما به رشته های علوم پایه اینقدر بی توجهی میشه خیلی بده و البته اینکه ردپای این بی توجهی همه جا،حتا اینجا،دیده میشه دقیقاً فاجعه است.

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : سوالات و مشکلات، مباحث عمومی

ان شا الله به این انجمن هم یه دستی میکشیم و گرد و خاکش رو پاک میکنیم. (;

تا خدا چی بخواد، ولی منم علوم پایه‌ای خواهم شد شاید .. ان شاالله..

نام مرکز سمپاد
تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
زیست شناسی سلولی و مولکولی
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان ، من تازه عضو شدم و نمیدونم درست هست که سوالم رو در این تاپیک ادد میکنم یا خیر اما نیار به راهنمایی توسط شما دارم

من در حال حاضر ترم ۷ پیوسته لیسانس سلولی مولکولی ام

برای ارشد …

بین ژنتیک انسانی و نوروساینس و بیوتکنولوژی بازارکارها چطوره ؟ کدوماش جای کار داره و میشه فعالیت کرد چه در ایران چه خارج و اینکه مرتبط ترینش برای کارهای هوش مصنوعی کدومه ؟؟

و اینکه به جز ژنتیک انسانی باقیشون هم در مقطع دکترا شماره نظام پزشکی میگیرن و قابلیت تاسیس مطب دارن ؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
برای سوال آخر نه فقط ژنتیک انسانی.
بازار کار رشته های زیستی واقعا ضعیفه. حالا باز تهران اوضاع بهتره. مثلا شما با بیوتکنولوژی کشاورزی میتونی تو یه گلخونه دانش بنیان کار داشته باشی.
ببین نهایتا بهت بگم وزارت بهداشت یه مقداری بهتر از علوم هست چون کارورزی که اعلام میشه از طرف خود سایت هست شاید استخدام بشی تو دفترچه های استخدامی وزارت بهداشت هم می ژنتیک انسانی رو دیدم که می‌خواستند. نورو ساینس هم یکی از بچه های همین سایت رشته اش برق بود ولی چند تا مقاله نوروساینس کار کرد تا بتونه اپلای کنه کانادا اونجا فکر می کنم بازارش بهتر باشه.

نام مرکز سمپاد
تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
زیست شناسی سلولی و مولکولی
برای سوال آخر نه فقط ژنتیک انسانی.
بازار کار رشته های زیستی واقعا ضعیفه. حالا باز تهران اوضاع بهتره. مثلا شما با بیوتکنولوژی کشاورزی میتونی تو یه گلخونه دانش بنیان کار داشته باشی.
ببین نهایتا بهت بگم وزارت بهداشت یه مقداری بهتر از علوم هست چون کارورزی که اعلام میشه از طرف خود سایت هست شاید استخدام بشی تو دفترچه های استخدامی وزارت بهداشت هم می ژنتیک انسانی رو دیدم که می‌خواستند. نورو ساینس هم یکی از بچه های همین سایت رشته اش برق بود ولی چند تا مقاله نوروساینس کار کرد تا بتونه اپلای کنه کانادا اونجا فکر می کنم بازارش بهتر باشه.
پس با این اوصاف بهترین شرایط برای ارشد برای مایی ک سلولی هستیم همون ژنتیک انسانیه !!! 😮‍💨

خیلی ممنون بابت پاسخت عزیزم 🌸

بالا