• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آموزش رباتیک در مرکز شما چگونه است؟

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
پاسخ : آموزش رباتیک در مرکز شما چگونه است؟

مال ما که سال قبل خبری نبود ( چون سال اول تاسیس مدرسه بود ) امسال هم گذاشتن بیشتر از روباتیک کلاس لحیم کاری بود :D اونم نصفه ول کردن الان کیتمون نصفه کاره تو کمده

muhammad kala

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ابهر
شهر
ابهر
مدال المپیاد
مرحله ی اول(91)+مرحله اول 92

اقا سروش قبول دارم حرفتو ولی اگه استادی میشناسین که یله لطف کنین معرفی کنین
من 1/234 کل اون مدرسه ام!!!

8375431

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران
رشته دانشگاه
برق-الکترونیک

بسیار عالی
ما یه استاد بزرگواری داشتیم که هم به بچه ها آموزش میداد هم سرپرست برای بچه ها میاورد هم از سیاست بالایی که داشت بچه ها رو قشنگ فعال میکرد !!! هم تمام تلاششون رو می کردند تا بچه ها موفق بشوند و اطلاعات جدید بدست بیاورند که شاید هنوز بچه های خودمون به این امر واقف نشده باشند البته متاسفانه ایشون بدلیل مشکلاتی که پیش اومد از این مدرسه میروند.

Anita H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر

توی دبیرستان ما، در مورد رباتیک این طوری بگم که هر هفته، دو زنگ اول پنج شنبه رو بچه ها رباتیک دارن، مثل هر پژوهش دیگه. من خودم شبیه سازی کار میکنم. ولی اون طور که از بقیه بچه ها شنیدم، میگن اگه توی رباتیک تازه وارد باشی، میفرستنت رشته ی مکانیک، بعد الکترونیک و بعد رباتیک. ولی اگه توی راهنمایی هم رباتیک کار کرده باشی، مستقیم میری رباتیک.
یه نکته ای الآن توی دبیرستان در مورد شبیه سازی و المپ پیش اومده اینه که اونایی که المپیاد کامپیوتر و ریاضی میرن، اجازه ندارن برن پژوهش و رباتیک[nb]برای این که توی روز هایی که بچه ها میرن پژوهش، براشون کلاس حل تمرین گذاشتن.[/nb]. بسیاری از بچه های رباتیک هم المپ ریاضی و کامپیوتر میرن و این یه معضل بزرگ برای رباتیک و کلا پژوهش مدرسه مون شده :((

Soroosh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1 - mrl
شهر
اصفهان

به نقل از amoo.majid :
توی دبیرستان ما، در مورد رباتیک این طوری بگم که هر هفته، دو زنگ اول پنج شنبه رو بچه ها رباتیک دارن، مثل هر پژوهش دیگه. من خودم شبیه سازی کار میکنم. ولی اون طور که از بقیه بچه ها شنیدم، میگن اگه توی رباتیک تازه وارد باشی، میفرستنت رشته ی مکانیک، بعد الکترونیک و بعد رباتیک. ولی اگه توی راهنمایی هم رباتیک کار کرده باشی، مستقیم میری رباتیک.
یه نکته ای الآن توی دبیرستان در مورد شبیه سازی و المپ پیش اومده اینه که اونایی که المپیاد کامپیوتر و ریاضی میرن، اجازه ندارن برن پژوهش و رباتیک[nb]برای این که توی روز هایی که بچه ها میرن پژوهش، براشون کلاس حل تمرین گذاشتن.[/nb]. بسیاری از بچه های رباتیک هم المپ ریاضی و کامپیوتر میرن و این یه معضل بزرگ برای رباتیک و کلا پژوهش مدرسه مون شده :((
منطقی هم هست ! به نظر من نمیشه رباتیکو به عنوان یه فعالیت اضافی کناره المپیاد انجام بدی ! اگه میخوای موفق باشی باید کل وقتتو روش صرف کنی. (البته اگه ربات هات لیدر ساز نباشند )

mahdiyar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 4
شهر
تهران

به نقل از amoo.majid :

اره اگر المپیاد و پزوهشی رو باهم ادامه بدهید تو هیچ کدومش موفق نمیشید حتی ممکنه به درس اصلبتون هم لطمه بخوره.

صبا شفق

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 2
شهر
تهران

من که الان راهنماییم امسال ایشالله وارد دبیرستان میشم ولی تو راهنمایی ما با نادکاپ همکاری داشتیم به عنوان زنگ های پژوهش و انتخابی بود بعدم مدرک دادن ما هم از دوم تو مسابقات دانشگاه شریف شرکت کردیم امسال هم 3 نفر رتبه آوردن ( یکیش خودم بودم ) دبیرستانم که ربوکاپ کار میکنیم ایشالله

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

ماكه الان سوم راهنماييم ولي هيچ خبري نيست.. نه كلاسي نه اموزشي نه حرفي!!! اصلا اهميت نميدن
ولي من خودم خيلي دوست دارم ياد بگيرم
تابستون ميخوام برم واسه اموزش

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

مدرسه ی ما دو سال پیش گذاشته بود که واقعا بی فایده بود
یعنی در حدی که از این وسایل هستن که واسه ی رباتیکه و پلاستیکی هست و برای بچه های زیر ده ساله :-" از همونا ;;)
بعد هیچی دیگه ما تنها کاری که میکردیم این بود که بریم با پیچ و مهره اونا رو کنار هم بذاریم یعنی فک کنم واسه ی بچه های اول ابتدایی مناسب بود :-"
حالا وضع ما که سمپادی بودیم این بود چند تا از دوستام تو مدرسه های عادی واقعا ربات می ساختن در حالی که ما داشتیم کاردستی درست می کردیم ;;)
بعدش هم که اکثر بچه ها دیدن اوضاع چه قدر داغونه کلاس رو بعد از همون ترم اول ول کردن و ما همچنان آرزو به دل موندیم :-"

mjz

Mohammad+Javad
نام مرکز سمپاد
نسل طلایی علامه حلی 2
شهر
تهران / شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
QUT
رشته دانشگاه
برق

هر روز بد تر از دیروز...

همینجوری پیش بره اصن رباتیک حذف میشه از پژوهشی های مدرسه :|

بالا