• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقادات و پیشنهادات

Reyhaneh Ranaei

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
پاسخ : انتقادات و پیشنهادات

ی مسابقه ای چیزی بزارید!
ممنون...

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

به نقل از I'm Reyhaneh :
ی مسابقه ای چیزی بزارید!
ممنون...

متشکّر از پیشنهادتون. تو فکرش هستیم. :)

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

ميگم، اين طرح‌تون يه مقدار با سمپاديا در سالى كه گذشت و يادگارى‌نوشت‌ها تداخل نداره؟ يعنى اين سه‌تاپيك يه كمى زياد شبيه هم نيستن كلا؟ :د

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

ایده هاتون واقعا عالی و قابله تحسینه، ولی به نظرم بهتر بود آروم آروم بروزشون میدادین :D نه اینطوری یهو باهم!

l.brisc

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

به نقل از صَواع. :
ميگم، اين طرح‌تون يه مقدار با سمپاديا در سالى كه گذشت و يادگارى‌نوشت‌ها تداخل نداره؟ يعنى اين سه‌تاپيك يه كمى زياد شبيه هم نيستن كلا؟ :د

توی این طرح درباره خاطرات زندگی شخصی تون هم می‌تونید بنویسید. ینی محدودیتی نداره که فقط مربوط به سمپادیا باشه :د

به نقل از ایلیا :
ایده هاتون واقعا عالی و قابله تحسینه، ولی به نظرم بهتر بود آروم آروم بروزشون میدادین :D نه اینطوری یهو باهم!

اون پست نقطه هه تعریف بود واقعن :-? خب دفترچه خاطرات از وقتش داشت می‌گذشت. پادکستم اگه استقبال نشد می‌زاریم تابستون. بازم طرح می‌زاریم حالا بعدا :D

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

من همیشه با این تاپیکِ «خاطره‌نویسیِ روزانه» مشکل داشتم و دارم.
همه شاهدیم که اکثرمون میایم خاطراتِ جالبمون که در طولِ روز برامون اتّفاق میفتن رو تو حرف‌بزن می‌نویسیم و کمتر کسی میاد اونارو اینجا می‌نویسه. و کلاً هم حس می‌کنم کارِ دسته‌ی اوّل بهتر و درست‌تره؛ جون اینجارو کمتر کسی می‌خونه ولی ح.ب رو خیلیا می‌بینن و ما خاطره‌مون رو با عدّه‌ی بیشتری به اشتراک می‌ذاریم؛ لذا وجودِ این تاپیک رو به کل بی‌هوده می‌بینم با عرضِ شرمندگی :‌-"

l.brisc

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

خیلیا هستن که از حرف بزن برای خاطره نویسی استفاده نمی‌کنن. مثلن هر دفعه میان یه پیام اخلاقی دو سه خطی میدن و میرن. از این نظر حرف بزن برای هر کسی متفاوته . تاپیک خاطرات روزانه برای نوشتن خاطره های روزانه ی جالبیه که بیش تر جنبه ی شخصی داره و برای خود شخص مهمه. پس فکر نکنم تعداد کسایی که خاطره باهاشون به اشتراک گذاشته میشه مهم باشه. بعد یه نکته دیگه این‌که توی حرف بزن تقریبا همه چیز میشه نوشت.کسی که بخواد توی خاطره نویسی خودش رو قوی کنه یا به خوندن خاطره ها علاقه داشته باشه خیلی سخت تره که بره حرف بزن و پست هایی که مدنظرشه رو پیدا کنه. بعد مثلا یه نفر میخواد یه خاطره ای رو که اینجا ثبت کرده بعد از مدت ها دوباره بخوندش.طبیعتا کار سخت تریه که بین انبوه پست های ح.ب ش دنبالش بگرده.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

یه سوالی که همه‌ش یادم می‌رفت بپرسم و الان یهو به ذهنم رسید و می‌پرسم اینه که واقعاً چرا «سوتی‌ها» شد «خاطراتِ سوتی‌ها»؟

l.brisc

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

از مطهری بپرسید. :D منم نظرم اینه که اسم تاپیک واضح بود و به خاطره بودنش اشاره داشت. اینطوری فقط طولانی تر شده. به‌ هر حال اگه نظر جمع این باشه که خاطرات سوتی‌ها بشه همون سوتی ها برش می‌گردونیم.

ayda tak

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی دریا-کشتی سازی

يكسري تاپيك هاهستن كه ميشه يكي كردشون.مثل خاطره بامعلم وسركلاس.اردوبامسافرت همراه مدرسه.خيلي زياده.اگه امكانش هس رسيدگي كنيد

l.brisc

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

خیلی تاپیک هایی هستن با موضوعایی تقریبا مشابه که با ترکیب کردن می‌تونیم توی یه دسته قرارشون بدیم ، اما من فکر می‌کنم این جزئی بودن تاپیک هایی در یک شاخه توی این انجمن باعث فعالیت بیش تر میشه. مثلا تاپیک خاطرات معلم ، ممکنه تو رو یاد یکی از خاطراتت با معلم هات بندازه طوری که با عنوان تاپیک خاطرات سر کلاس این اتفاق نیفته.
اون تاپیک اردو هم با توجه به این که اکثر پست هاش مربوط به مسافرت بود، ترکیب میشه با تاپیک مسافرت با مدرسه.
× من بازم یه بررسی می‌کنم .اگه مورد مشابه دیگه ای دیدید پ.خ کنید رسیدگی میشه :D

بالا