• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون‌های قلم‌چی ِ کنکور‌های 94

آیا از آزمون‌های قلم‌چی راضی بودید؟

• رای‌دهندگان
    69
وضعیت
موضوع بسته شده است.

sorena100

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
آباده
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
پاسخ : آزمون‌های قلم‌چی ِ کنکور‌های 94

به نقل از مُحَمَّــــــــد.ح :
من شرط ميبندم ميگيد سخت بوده بخاطر تلفينيه كه به خودتون كرديد. چون پشتيبانا ميگن سخته و فلان. درحالي كه من درصدم همون درصد هميشگيم شد توي اختصاصيا. عمومي هم فقط عربيم كمتر زدم اونم حدود 10 درصد فقط. بقيه مث هميشه بود.
حداقل سه هفته هست پشتیبانم بهم زنگ نزده
سوالات هیچ وقت سخت نیست فقط تعداد سوالات وقتگیر زیاد میشن. باید روی مدیریت زمان تسلط داشت تا درصد و تراز خوبی بگیری

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از اسم کنکوری :-" :
مگه جامع قلم چی دادید شما؟؟ والله من نشنیده بودم سخته تازه فکر میکردم بهتر و استاندارد تره ولی وقتی ریاضی سال های پیش حل کردم و دیدم پایین تر زدم ه این نتیجه رسیدم سخت تره
آزمون غيرحضوري كه ميدن همون آزمون جامع پارساله.
نه خب رياضي سالهاي قبل خيلي آبه. همين الان بريد رياضي خارج كشور ٩٣ رو بزنيد (اگر سوالاش رو نديديد) بازم درصدتون مث همين ميشه.

به نقل از sorena100 :
حداقل سه هفته هست پشتیبانم بهم زنگ نزده
سوالات هیچ وقت سخت نیست فقط تعداد سوالات وقتگیر زیاد میشن. باید روی مدیریت زمان تسلط داشت تا درصد و تراز خوبی بگیری
خب ميگم من و سه تا دوستام باهم توي كتابخونه آزمون رو با زمانبندي زديم، درصدامون خيلي شبيه آزموناي عادي بود.
فقط اين وسط عربيش فك كنم پاسخاش غلطه. تا حالا سابقه نداشته چنين عربي بزنم :|

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

الان وقت دینی 64 زدنه آخه؟ :|

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

این رو در نظر داشته باشید که ازمون های جامع قلمچی یعنی این سه تای اخر ، هر ازمون یه درس عمومی و یه درس اختصاصی رو فراتر از سطح کنکور میگیره

حالا با درنظر گرفتن این قضیه ، درمجموع چطور بود ازمون

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از پری ناز :
الان وقت دینی 64 زدنه آخه؟ :|
من نيز :|
ايضاً شيمي كه غيرحضوري نزده نداشتم و الان 5 تا نزده فقط دارم، شك دارام رو هم كه چك كردم تا الان دوتا غلط :/
خيلي خيلي وقت كم آوردم. وگرنه آزمون سخت نبود.
تقصير اين كنكوراس كه ميديم. خيلي الكي شيميشون آسونه.

به نقل از امــیـــررضـــا :
این رو در نظر داشته باشید که ازمون های جامع قلمچی یعنی این سه تای اخر ، هر ازمون یه درس عمومی و یه درس اختصاصی رو فراتر از سطح کنکور میگیره

حالا با درنظر گرفتن این قضیه ، درمجموع چطور بود ازمون

همه ميگن سخت طرح ميكنه ولي واقعا به نظرم اينجور نبود. چون همين رتبه برتراي پارسال اينام درصداشون مث هميشه بود.
حالا واقعا سخت طرح ميكنه؟ اميدوار باشم يني؟

sorena100

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
آباده
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

سخت نبود، وقتگیر بود. تو دور دوم اصلا نمیدونستم سراغ کدوم نزده برم و همه چی رو خراب کردم. فقط خدا رو شکر که دو هفته وقت دارم این مشکل رو درست کنم.
تقصير اين كنكوراس كه ميديم. خيلي الكي شيميشون آسونه.
کاملا موافقم. مشکل من هم الان همینه. تا حالا نزده زیادی توی دور اول شیمی نداشتم ولی خارج 93 و آزمون امروز که مسئله زیاد داشت دور اول نزده هام زیاد شد و دور دوم اصلا نمیدونستم سراغ کدوم برم!

math.messi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
مرحله ی اول المپیاد ریاضی 92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

دینی خیلی بد بود!‏
ادبیات هم زیادی آسون بود!‏
ریاضی هم گسستش یکم سخت بود.
شیمیش هم بالاخره شبیه کنکور شده بود. ولی خیلی آسونتر از سنجش بود!!

@rmina@

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Frz 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از sorena100 :
سخت نبود، وقتگیر بود. تو دور دوم اصلا نمیدونستم سراغ کدوم نزده برم و همه چی رو خراب کردم. فقط خدا رو شکر که دو هفته وقت دارم این مشکل رو درست کنم.کاملا موافقم. مشکل من هم الان همینه. تا حالا نزده زیادی توی دور اول شیمی نداشتم ولی خارج 93 و آزمون امروز که مسئله زیاد داشت دور اول نزده هام زیاد شد و دور دوم اصلا نمیدونستم سراغ کدوم برم!
شيمي هر سوالي رو نگاه ميكني ميبيني ٢ دقيقه حداقل وقت ميگيره ميري سوال بعدي
يه ده ديقش فقط ميره واسه اين كه كدومو حل كني :|

sorena100

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
آباده
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

وقتی طراح در دام خودش می افتد =))
اولا که باید خطا رو توی تحلیل صرفی ها انتخاب می کردیم. سوال 41 گزینه 3 و 4 هر دو غلطن چون فاعل رو مستتر گرفته. با دیدن این سوال تصمیم گرفتم کلا شکل و تحلیل صرفی رو بی خیال بشم چون ممکن بود بقیشون هم این مشکل رو داشته باشن. کلا عربی رو ریخت بهم
سوال 21 هم که گزینه یک و سه مثل هم بود
سوال 168 هم به نظرم غلطه[nb]اگه اشتباه میکنم بگین، شک دارم[/nb] چون تعادل گرمایی هست و شرط تعادل گرمایی هم دمایی پس دلتا تتا صفر پس در هر دو حالت آهنگ رسانش صفره. نمی دونم چرا طراح انقدر تاکید داشته روی تعادل گرمایی

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

سوال 2 ادبیات غلط بود. (غرّه)

دینی ش بد بود. انگار طرّاح نخواسته بود سخت بده، فقط خواسته بود کرم بریزه! جدّی چی بود اونا؟ سه چهار تا سوالش به شدّت ابهام داشت و من با پاسخنامه ام قانع نشدم. یا مثلاً پیام همه ی گزینه هارو تمام و کمال بلد بودی ولی صورت سوال چنان عجیب غریب بود آدم نمی فهمید چی میخواد!

زبان تخصّصی ش سخت تر از همیشه بود. درک مطلب دومش کلّهم غیرقابل درک بود. ینی "افتضاح" بود. حتّی خودشونم تو پاسخنامه ترجمه ی متنو نذاشته ن. L-:

امروز باز پاسخنامه دادن. خب بایدم بدن چون طرف همون روز میخواد آزمونو بررسی کنه. ولی به جای این راه حلّا برای جلوگیری از تقلّب باید یه جور دیگه امنیت آزمونارو ببرن بالا.
امروز دوباره یه نفر از رتبه های پرت زبان اومده اوّل کشور شده؛ اختصاصی شو صد زده، ترازشم 1000 تا از نفر دوم بیشتره. تراز عمومیشم دوهزارتا از اختصاصیش کمتره. مائم همه خریم، بیاید به روی خودمون نیاریم. :rolleyes:

AmirCeUCaCMe

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
آمل

دینی و عربیش ی خورده سخت بود
البته دینیش مثل کنکور ۹۳ بود ب نظرم تقریبا جمله هارو یکم پیچونده بودن ک خدا رو شکر خوب زدم :/
زیستش سخت بود نسبتا. فیزیک نمیگم اسون اما خوب بود...
ریاضیش هم سخت بود رتبه های برتر رو نگاه کنین خیلیا ۵۰-۶۰ زدن. خودم بد نزدم ولی کلا سخت بود! ولی این ک من تو ضرب ماتریس اشتباه میکنم ربطی ب سخت بودن سوال نداره :|
شیمیش یکم آبدار بود ولی بازم زیاد نه... همینجوری خوبه دیگه چیه الکی اسون بیخود انگیزه میده ب ادم :|
ادبیات غره مگه فریفته نمیشه؟! :/ این مصدری ترجمه کرد درست گرفت :/
در کل نسبت ب سطح سوال از ازمون خودم راضی بودم فقط کاش زیست یکم بیشتر دقت میکردم یه ۱۰ درصد حداقل میتونستم بهتر بزنم...

NiXi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
روزی روزگاری زیست..
دانشگاه
بابل
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از sorena100 :
وقتی طراح در دام خودش می افتد =))
اولا که باید خطا رو توی تحلیل صرفی ها انتخاب می کردیم. سوال 41 گزینه 3 و 4 هر دو غلطن چون فاعل رو مستتر گرفته. با دیدن این سوال تصمیم گرفتم کلا شکل و تحلیل صرفی رو بی خیال بشم چون ممکن بود بقیشون هم این مشکل رو داشته باشن. کلا عربی رو ریخت بهم
سوال 21 هم که گزینه یک و سه مثل هم بود
سوال 168 هم به نظرم غلطه[nb]اگه اشتباه میکنم بگین، شک دارم[/nb] چون تعادل گرمایی هست و شرط تعادل گرمایی هم دمایی پس دلتا تتا صفر پس در هر دو حالت آهنگ رسانش صفره. نمی دونم چرا طراح انقدر تاکید داشته روی تعادل گرمایی
سوال آب و یخ رو می گی؟یخ-10 به یخ0 تبدیل میشه از محیط گرما می گیره،گرما رو آب0 تامین میکنه و به یخ تبدیل میشه دیگه،دلتا تتا صفر نبود که؟
امروز صبحانه خیلی کم خوردم سر شیمی کم اوردم،یعنی برا خوندن سوال سه ساعت بهش نگاه می کردم...خب، شیمی سنجش رو خیلی بهتر داده بودم.... :))
فقط تراز زیست و زبانم 7000شد،زیستشو میشد زد، زبانش یه خورده نسبت به معمول خراب کردم،شاید اشتباه وارد کرده باشم.به امید بهتر شدن هممون

sorena100

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
آباده
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از پری ناز :
سوال 2 ادبیات غلط بود. (غرّه)

دینی ش بد بود. انگار طرّاح نخواسته بود سخت بده، فقط خواسته بود کرم بریزه! جدّی چی بود اونا؟ سه چهار تا سوالش به شدّت ابهام داشت و من با پاسخنامه ام قانع نشدم. یا مثلاً پیام همه ی گزینه هارو تمام و کمال بلد بودی ولی صورت سوال چنان عجیب غریب بود آدم نمی فهمید چی میخواد!

زبان تخصّصی ش سخت تر از همیشه بود. درک مطلب دومش کلّهم غیرقابل درک بود. ینی "افتضاح" بود. حتّی خودشونم تو پاسخنامه ترجمه ی متنو نذاشته ن. L-:

امروز باز پاسخنامه دادن. خب بایدم بدن چون طرف همون روز میخواد آزمونو بررسی کنه. ولی به جای این راه حلّا برای جلوگیری از تقلّب باید یه جور دیگه امنیت آزمونارو ببرن بالا.
امروز دوباره یه نفر از رتبه های پرت اومده اوّل کشور شده؛ اختصاصی شو صد زده، ترازشم 1000 تا از نفر دوم بیشتره. تراز عمومیشم دوهزارتا از اختصاصیش کمتره. مائم همه خریم، بیاید به روی خودمون نیاریم. :rolleyes:
بدترین امتحانی بود که امسال گرفتن. وقتی غیر حضوری رو دیدم گفتم خداکنه جمعه اینجوری نباشه اما.
جدا غره چجوری میشه فریفته شدن! کاش بهمن آبادی سوال دینی طرح نمیکرد، سوالاش مثل تالیفی های کتابشه. خواسته سختش کنه.... از همون اول با سوالاش مشکل داشتم. مدرکش چیه؟
من موندم نفر اول چجوری این درصد ها رو داره. عربی سوال غلط داشت چجوری صد زده! البته کسی که معدلش 17 هست و نفر اول میشه همینجوریش[nb]با نوشتن این کلمه حس می کنم SwiftKey میگه «چه کاریه من predict کنم» [/nb] مشکوکه.
به نقل از NiXi :
سوال آب و یخ رو می گی؟یخ-10 به یخ0 تبدیل میشه از محیط گرما می گیره،گرما رو آب0 تامین میکنه و به یخ تبدیل میشه دیگه،دلتا تتا صفر نبود که؟
امروز صبحانه خیلی کم خوردم سر شیمی کم اوردم،یعنی برا خوندن سوال سه ساعت بهش نگاه می کردم...خب، شیمی سنجش رو خیلی بهتر داده بودم.... :))
فقط تراز زیست و زبانم 7000شد،زیستشو میشد زد، زبانش یه خورده نسبت به معمول خراب کردم،شاید اشتباه وارد کرده باشم.به امید بهتر شدن هممون
من رشته ریاضی ام
AzmoonTest.ashx

mahsa7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

یه نفر بی زحمت سوال ده ادبیات رو برام توضیح بده.

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

بنظرم شیمیش از شیمیه سنجش 2دفعه قبل خیلی بهتر بود 8-> مخصوصا حفظیاش ;;)
ریاضی سخت نبود یکم؟ کنکوری نبود یه سری :- /

@rmina@

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Frz 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز
رشته دانشگاه
پزشكي

اين پشتيبان ما وقتي پاسخنامه ها رو جمع ميكنه از اونايي كه تراز بالاي ٧٢٠٠ اينا هستن يكم دير تر ميگيره
يه ده ديقه اي :-w

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از داوطلبان گرامي وقت تمام است :
اين پشتيبان ما وقتي پاسخنامه ها رو جمع ميكنه از اونايي كه تراز بالاي ٧٢٠٠ اينا هستن يكم دير تر ميگيره
يه ده ديقه اي :-w
بابا حرص این چیزا رو نخورین. سر کنکور پشتیبان شما پاسخنامه ـا رو جمع نمیکنه. اونی که جمع میکنه به موقع میگیره.
تازه این جور چیزا ـو تقلب ـو این ـا رو وقتی میبینین باید ذوق کنین که خب پس یه سری ـا الکی بهتر از من شدن ـو خب پس مثلا رتبه واقعی من بهتره. ;;)

ZDM

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
فرزانگان
سال فارغ التحصیلی
94

من شیمی سنجشو بهتر از کانون دادم :|

بدترین ترازی بود که تو عمرم گرفته بودم :|

:((

@rmina@

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Frz 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از مریم :
بابا حرص این چیزا رو نخورین. سر کنکور پشتیبان شما پاسخنامه ـا رو جمع نمیکنه. اونی که جمع میکنه به موقع میگیره.
تازه این جور چیزا ـو تقلب ـو این ـا رو وقتی میبینین باید ذوق کنین که خب پس یه سری ـا الکی بهتر از من شدن ـو خب پس مثلا رتبه واقعی من بهتره. ;;)
بله بله ;;)
فقط گفتم كه گفته باشم يه وقت نگين نگفت (<

در ضمن دوستان سوال ١٦٥ زيست رو نگاه كنيد!
از كي تاحالا به آندوسپور باكتري ميگن هاگ؟!
به حق چيزاي نشنيده ;))

gorshasp

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
یه جایی
مدال المپیاد
طلای کهکشانی

بچه ها یه چیزی خیلییییییییییییی مشکوکه شهر ری نزدیک ... تا زیر 200 داره همشم اسم پشتیبانشون میعاد نور1
:-? :-?
من واقعا نمیتونم به این آزمونا اعتماد کنم به طرز وحشتناکی دارن گند میزنن به هیکل کاظم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا