• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات داوطلبان کنکور 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : سوالات و مشکلات داوطلبان کنکور 94

به نقل از armina.f :
من زيست كانون معمولا ٦٥ تا ٧٥ هست ولي مشكلم اينه كه سرجلسه خيلي شك ميكنم وگرنه روش زيست خوندنم فك نكنم بد باشه
حالا شما واسه الان چه پيشنهادب واسه زيست خوندن داريد؟!
جمع بندي با سوالاي كنكور پارسال كافيه واقعا؟!
والا ميگم من امسال هر چي كشيدم از مشاور بود ، امسال منو كوبوند حسابي، اصلا نتونستم خودم باشم و پتانسيل خودمو تو آزمونا نشون بدم...
نه تنها من بلكه بيشتر بچه هايي كه باهاش مشاوره گرفتن همين بلا سرشون اومد
با قاطعيت ميگم كه تا حالا يه بارم نشده كامل به بودجه بندي قلمچي برسم...
الان من موندم و كلي كاراي عقب مونده و يه مشاور كه الكي اسم در كرده و داره گند ميزنه به همه چيزمون
آخه پارسال اين مشاور خيلي رتبه داد از جمله زهرا موسوي و نگار فاتحي ... مدرسمون پارسال ٣٨ تا قبولي پزشكي داد
ولي اين جور كه داره پيش ميره فك كنم امسال ١٠ تا قبولي هم به زور بياره

ببین همین که شک میکنه آدم یعنی مطلبُ خونده ولی احاطه ی کافی روش نداره دیگه. درسته؟ زیست کانون یه سری نکات ریزی داره ک بعضن به درد بخورن. بررسی آزمون دقیق ک واقعن سرهم بندی نباشه و براش وقت بذاری خیلی کمک میکنه به بالا بردن درصد توی آزمونای بعدی.

من فکر میکنم اگه تو میتونی 65-75 بزنی یعنی کلیات و حتی بیشتر جزئیات مهم رو هم میدونی و نکات خیلی ریز - ولی مهم - هستن ک درصدتو پایین میارن. خیلی سبز مثلن بعضی از فصلارو خیلی خیلی خوب توضیح داده. من به شخصه عاشقشم و حتی دلم براشون میسوزه! چون بعضی وقتا حس میکنم با یه میزان پول نسبتن کم یه معلم خیلی خوب آوردم پیش خودم ( خودم فصل 9-10-11 پیششُ واقعن لذت بردم! کتاب زیست سومشون هم ک چاپ امساله عالی کار شده. پیشنهاد میکنم خوندن پاسخ نامه شو )

+ جمع بندی میخواین چی کار کنین خب؟ همین ک آدم برسه کنکورارو بزنه تو این وقت کم به خدا خیلیه :))اولویت ک با سوالای کنکوره اگه وقت اضافه میارین میتونین چیزای دیگه ای هم کار کنین برای جمع بندی :د

++ امان از مشاور بد :-"امان:-"

+++ دوست عزیزی ک معتقدی زیست کنکور قطعن آسون بوده و هست ;;) قطعن از 50 تا سوال یه مقداریش واقعا آسون خواهند بود. ولی چیزی ک درصد میده سوالایی هست ک نکاتش باعث میشه ک سوالای سختی از آب در بیان. نمونش هم توی سوالای 93 و 92 چ خارج چ داخل زیاده.

چیزی ک هست اینه ک برای کسی ک تسلط کافی نداشته باشه سوالای کنکور خیلی هم آسون به نظر میاد. چون ممکنه یه نکته وجود داشته باشه ک کسی متوجهش نشه و به نظرش سوال آسون باشه در حالیکه کسی ک متوجه اون نکته میشه سوال براش چالش بر انگیزه. در هر حال اگه شما میتونین درصد بالای 80 بیارین توی زیست 93 و 92 ( به شرطی ک ندیده باشین سوالارو از قبل تو کتابای مخلف :D) میشه گفت زیست خوبی دارین! ولی سخت یا آسون بودن یه چیز نسبیه، مسئله اینه ک از این پونصد هزار نفری ک کنکور تجربی شرکت میکنن چارصد و نود هزار تا شون سیاهی لشکرن. رقابت اصلی بین هزار نفره ک کنکور رو آسون نگرفتن ;;)

++++ درصد و تراز قلمچی یه معیار نسبی میده. یه شناخت حدودی از خودتون میده. اگه سوالا غیر استاندارد باشه برای همه غیر استاندارده. همه دارن یه مجموعه سوال رو میدن و شما دارین هر هفته خودتون رو با همه میسنجین. برای منی ک رتبه ی منطقم داره میشه 200 تو کانون میدونم اگه خوش شانس باشم میتونم همین حدود رو بیارم، به صورت منطقی بخوام ببینم باید برای خودم رتبه ی 300-500 تخمین بزنم. اگه بدشانس باشم 700-800. ولی قطعن نمیشم چار هزار.

یا اونی ک رتبه کنکورش میشه 1 قطعن تو قلمچی رتبش رنج 200-300 نداشته دیگه.

استثنا هم هست مثلن پسرخاله ی من (:-") میانگین ترازش پارسال 7900 بود و سه تا جامع آخرُ 8200 شد ترازاش. کنکور اینقد استرس داشت شد 400 منطقه و خیلی هم افسرده و اینا. ولی خب کمن همچین مواردی :-?

یه چیز دیگه هم اینکه این ترازا و رتبه های تعیین کننده مال اون سه تا آزمون جامعه. چون آزمونای مبحثی رو ممکنه من مثلن انتگرالم خوب باشه اون آزمون انتگرالُ صد بزنم. ولی باید ببینم جامعُ چه میکنم.

اصلا هم درک نمیکنم این همه جبهه گیری رو خب :)) دوستیم دیگه :-"

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
سه سال ناکامی در مرحله دو ریاضی و دو سال ناکامی در مرحله دو کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از Niayesh.R :
دوستان :))

خب الان همه متفق القول میگن ک کنکور امسال پیش خیلی بودجه ی بالایی داره. بیشتر از سالای قبل چون بچه هایی ک مدرسه دارن وقتشون کمه و یحتمل بیشتر سوالا رو از پیش میدن.
براچی الکی جو میدی؟؟؟چندتا معلم دور هم جمع میشن صرفا برای اعلام وجود یه سری حرفا بی پایه و اساس میزنن.
اینو مطمئن باش سازمان سنجش هیچ وقت دلش نسوخته واسه دانش آموز و اتفاقا برعکس همیشه دنبال یه راهی برای سخت کردن ازموناشه که راحت تر فیلتر کنه...
بعدشم یک درصد هم اگه درست باشه اصن شاید سازمان اینطوری بگه که امسال بچه ها وقت کمتری واس پیش داشتن و سوال کمتر میدن...که اینم احتمالش صفره...
پس با این حرفا ذهن بچه ها رو منحرف نکن...

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

یه عده هستن چن نفر.. هم اینجا و هم توی تاپیک های دیگه میان فقط ذهن بچه هارو مشغول به حرفاشون میکنن و خیلی راحت، خیلی خیلی واسه هرچیزی یه حکمی صادر میکنن و...
من خواهش میکنم نظرات شخصی رو دخیل نکنید :)
تراز و رتبه های آزمون های بیرون فقط در صورتی میتونه حتی یک معیار حدی بده ک کاملا و 100% مطابقش پیش رفته باشید... ک اونم زیاد قابل اعتماد نیس.. یک بنده خدایی کلا کانون دوبار داد یه بار شد 7300 و یه بار هم 7400 خب بعدش رفت تک رقمی شد تو کنکور 92 یقینا طراحی سوالات کنکور دست کرامت و عده ای که برای شناخته شدن تلاش میکنن و نیس و واقعا هم زیست کنکور آسون بوده و هست این حرف رو من نمیگم هم از دهن اشکان هاشمی شنیدم هم عمارلو... الکی هم هیاهو ایجاد نکنید هرسال 60% سوالات کم کم از پایه بوده به صورت مستقیم..

milad341

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
دانشگاه
علوم پزشکی کردستان
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

دوستان به من عاجز کمک کنید ک زیست و ادبیاتم فاجعس...
زیست گاجو حدودا ۲۰ فصلشو زدم ولی هیچ وقت با برنامه قلمچی نرفتم جلو ک بفهمم درست و حسابی خوندم یا نه... در مورد ادبیات هم از آذر ماه ولش کردم... ینی کلا بیخیالش شدم ب جز اون روزی ک امتحان ترم دادم...
از اونجایی ک درسای دیگم تقریبا تموم شده برا این دو تا زیاد وقت میذارم... میخوام تستای تالیفی زیست الگو رو تا آخر اردیبهشت کار کنم و خرداد ماه فقط همایش و کتاب درسی بخونم البته تستای کنکور دوران جمع بندی قشنگ تحلیل میکنم... آیا کار مناسبیه؟؟ واصن میرسم بخونم؟؟
ادبیات ۴ تا از این لقمه های مهر و ماه گذاشتم جلوم روزی ۱۵ ص بخونم تا آخر اردیبهشت تموم شه.. این کار جواب میده؟؟..
میخوام زیست و ادبیاتو حداقل ب ۶۰ برسونم...
راستی فیزیکو اکثر فصلاشو یک قدم تا صد کار نکردم و میانگین درصد کانونم ۸۰ بود... ب نظرتون بشینم بزنمشون؟؟ اون طور ک زمزمش هست امسال فیزیک یکم سخت میشه... :-$

@rmina@

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Frz 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از milad341 :
دوستان به من عاجز کمک کنید ک زیست و ادبیاتم فاجعس...
زیست گاجو حدودا ۲۰ فصلشو زدم ولی هیچ وقت با برنامه قلمچی نرفتم جلو ک بفهمم درست و حسابی خوندم یا نه... در مورد ادبیات هم از آذر ماه ولش کردم... ینی کلا بیخیالش شدم ب جز اون روزی ک امتحان ترم دادم...
از اونجایی ک درسای دیگم تقریبا تموم شده برا این دو تا زیاد وقت میذارم... میخوام تستای تالیفی زیست الگو رو تا آخر اردیبهشت کار کنم و خرداد ماه فقط همایش و کتاب درسی بخونم البته تستای کنکور دوران جمع بندی قشنگ تحلیل میکنم... آیا کار مناسبیه؟؟ واصن میرسم بخونم؟؟
ادبیات ۴ تا از این لقمه های مهر و ماه گذاشتم جلوم روزی ۱۵ ص بخونم تا آخر اردیبهشت تموم شه.. این کار جواب میده؟؟..
میخوام زیست و ادبیاتو حداقل ب ۶۰ برسونم...
راستی فیزیکو اکثر فصلاشو یک قدم تا صد کار نکردم و میانگین درصد کانونم ۸۰ بود... ب نظرتون بشینم بزنمشون؟؟ اون طور ک زمزمش هست امسال فیزیک یکم سخت میشه... :-$
الگو الان ديره اعصابتو خورد ميكنه ، نكته خاصيم توش نيست بيشتر كمك ميكنه كلمه به كلمه كتاب رو بخوني ، بجاش كتابو با دقت بيشتري بخون همون كار الگو رو تا حد زيادي واست ميكنه
فيزيك منم يه قدما رو خيلياش رو نزدم ولي از دو سه تا معلم فيزيك خوب پرسيدم ميگفتن سوالاش يكم از كنكور پرته بعدم اومده از يه قسمتاي خاص هر فصل سوال داده
ادبياتم لغتاي آخر كتاب رو بخون و يه سري از تستاي آرايه گاج قرابت هم يا تستاي گا ج رو بزن يا الگو آخرش رو بخون ... ولي اگه با قرابت مشكل نداري ديگه وقت نذار واسش
با اينا ميتوني خدود ٥٠ بزني
وقت داشتي مبحث تركيب وصفي و اضافي و انواع جمله رو بخون
واسه املا هم هامون سبطي خوبه . من خودم تازه شروع كردم
موفق باشي

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Ali.N :
براچی الکی جو میدی؟؟؟چندتا معلم دور هم جمع میشن صرفا برای اعلام وجود یه سری حرفا بی پایه و اساس میزنن.
اینو مطمئن باش سازمان سنجش هیچ وقت دلش نسوخته واسه دانش آموز و اتفاقا برعکس همیشه دنبال یه راهی برای سخت کردن ازموناشه که راحت تر فیلتر کنه...
بعدشم یک درصد هم اگه درست باشه اصن شاید سازمان اینطوری بگه که امسال بچه ها وقت کمتری واس پیش داشتن و سوال کمتر میدن...که اینم احتمالش صفره...
پس با این حرفا ذهن بچه ها رو منحرف نکن...

ممنون از ادبیات خوب شما ;;)

قطعا اگه در حد "چند تا معلم" نشسته بودن این حرفو زده بودن من نمیومدم نقل قول کنم اینجا. کسی از "دل سوختن" حرف نمیزنه. اگه متوجه باشید این کاملا یه مسئله منطقیه. بچه ها فاصله ی آخرین امتحان نهاییشون تا کنکورشون فقط 11 روزه و این یعنی یک سوم تایمی که سال های قبل بین امتحان ها و کنکور فاصله میفتاده و طبیعیه ک بودجه بندی پیش با این شرایط بیشتر باشه. و در ضمن از اونجایی که رئیس سازمان سنجش عموی من نیست گفته بودم ک احتمالا شرایط امسال فرق خواهد داشت.

به نقل از 文sad3q文 :
یه عده هستن چن نفر.. هم اینجا و هم توی تاپیک های دیگه میان فقط ذهن بچه هارو مشغول به حرفاشون میکنن و خیلی راحت، خیلی خیلی واسه هرچیزی یه حکمی صادر میکنن و...
من خواهش میکنم نظرات شخصی رو دخیل نکنید :)
تراز و رتبه های آزمون های بیرون فقط در صورتی میتونه حتی یک معیار حدی بده ک کاملا و 100% مطابقش پیش رفته باشید... ک اونم زیاد قابل اعتماد نیس.. یک بنده خدایی کلا کانون دوبار داد یه بار شد 7300 و یه بار هم 7400 خب بعدش رفت تک رقمی شد تو کنکور 92 یقینا طراحی سوالات کنکور دست کرامت و عده ای که برای شناخته شدن تلاش میکنن و نیس و واقعا هم زیست کنکور آسون بوده و هست این حرف رو من نمیگم هم از دهن اشکان هاشمی شنیدم هم عمارلو... الکی هم هیاهو ایجاد نکنید هرسال 60% سوالات کم کم از پایه بوده به صورت مستقیم..
شاید من خوب حرفمو بیان نکرده باشم ک شما دچار سو تفاهم شدین. فکر میکردم کسی که دو تا آزمون داده معلوم الحال باشه و نیازی نباشه من توی حرفام اشاره کنم که حرف من این افراد با این شرایط رو شامل نمیشه.

تراز آزمون های جامع یعنی آزمون هایی که از یک ماه قبل از کنکور تا یک هفته قبل از اون ادامه دارن ، و احتمالا تو اون زمان کسی که توی کنکور حرفی برای زدن داشته باشه حداقل 90 درصد درسارو تموم کرده و دیگه بحثی راجع به بودجه بندی آزمون نداریم که بگیم مثلا ممکنه کسی طبق برنامه ی آزمون پیش نرفته باشه :) آزمون "جامعه" و یه هفته قبل از کنکوره و همه هم یه مجموعه سوال رو میدن، میشه بگین چجور ممکنه رتبه و ترازش معیار نسبی نباشه؟

در آخر با این شرایط من واقعا امیدوارم همتون زیستتونو 90 به بالا بزنین:))موفق باشینh-:

@rmina@

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Frz 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز
رشته دانشگاه
پزشكي

يكي اين روش جمع بندي دو سه روز يه بار رو توضيح بده لطفا! واين كه از كي حدودا بايد شروع كرد؟

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از Niayesh.R :
ممنون از ادبیات خوب شما ;;)

قطعا اگه در حد "چند تا معلم" نشسته بودن این حرفو زده بودن من نمیومدم نقل قول کنم اینجا. کسی از "دل سوختن" حرف نمیزنه. اگه متوجه باشید این کاملا یه مسئله منطقیه. بچه ها فاصله ی آخرین امتحان نهاییشون تا کنکورشون فقط 11 روزه و این یعنی یک سوم تایمی که سال های قبل بین امتحان ها و کنکور فاصله میفتاده و طبیعیه ک بودجه بندی پیش با این شرایط بیشتر باشه. و در ضمن از اونجایی که رئیس سازمان سنجش عموی من نیست گفته بودم ک احتمالا شرایط امسال فرق خواهد داشت.
خواهش میکنم کاری نکردم... :D
حوصله کش دادن بحث رو ندارم ولی باید بگم اگه حرف شما روی یه نفر هم تاثیر بذاره و اون تو این یه ماه پایه رو اون جور که باید کار نکنه(میدونم دیره ولی خب 45 روزه دیگه)و کنکور هم طبق حرف شما نباشه و اون بیچاره گیر بیفته شما مدیون خواهید بود...
یکم خودتون به حرفتون فکر کنید...تا حالا کی ملت درمورد یه موضوع که مربوط اموزش کشور میشد پیش بینی کردن و درست دراومده که حالا بخواد درست باشه؟آیا پارسال هم کسی فکرشو میکرد کنکور اون قدر سخت باشه یا کسی پیش بینی میکرد شیمی تجربی رو اونجوری بدن؟
پارسال نهاییا رو جلو انداختن و با فاصله کمی از المپیاد برگزار شد ولی دیدین سوالاشو که چقدر مزخرف و ریز بود...بنابراین هیچ کدوم از اینا دلیل نمیشه که از پیش بیشتر بیارن...موفق باشین :D

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Ali.N :
خواهش میکنم کاری نکردم... :D
حوصله کش دادن بحث رو ندارم ولی باید بگم اگه حرف شما روی یه نفر هم تاثیر بذاره و اون تو این یه ماه پایه رو اون جور که باید کار نکنه(میدونم دیره ولی خب 45 روزه دیگه)و کنکور هم طبق حرف شما نباشه و اون بیچاره گیر بیفته شما مدیون خواهید بود...
یکم خودتون به حرفتون فکر کنید...تا حالا کی ملت درمورد یه موضوع که مربوط اموزش کشور میشد پیش بینی کردن و درست دراومده که حالا بخواد درست باشه؟آیا پارسال هم کسی فکرشو میکرد کنکور اون قدر سخت باشه یا کسی پیش بینی میکرد شیمی تجربی رو اونجوری بدن؟
پارسال نهاییا رو جلو انداختن و با فاصله کمی از المپیاد برگزار شد ولی دیدین سوالاشو که چقدر مزخرف و ریز بود...بنابراین هیچ کدوم از اینا دلیل نمیشه که از پیش بیشتر بیارن...موفق باشین :D

چه تحلیلیه این آخه ؟ :))
اولن که من گفتم پایه کار نکنین؟ :)) گفتم این تایمی که دارین تا هیژدهم میتونین پیشُ خیلی خوب ببندین و پایه خوندن تو این وضعیت غیر منطقیه. از هیژدهم به بعد 35 روز وقت دارن که پایه و پیشُ مرور کنن ! واقعا من هیچ جای حرفام نمیبینم که گفته باشم بشینین 45 روز 90 درصد وقتتونو بذارین پیشُ بخونین!

دومن من یادمه بعد از سنجش دومی یا سومی پارسالیا میگفتن که امسال احتمالا شیمی خیلی سخت بیاد و اومد ( به خدا یادمه :)) )

بعد چند نفر تو این مملکت المپیادین واقعا؟ معلومه ک برای اون تعداد نمیان تغییری تو امتحان نهایی ایجاد کنن! کار بی دلیل و توجیه ناپذیریه.

صد در صد هم نمیان مثلن پیش و پایه رو بکنن 70 پیش 30 پایه.

و به همین دلیل هم اگه کسی از حرف من - ک یه کنکوریم مثل بقیه - همچین برداشتی بکنه ک بخواد 45 روز پیشُ کم بخونه و وقتشو بذاره واسه پایه ، آدم احمقیه و من خودمُ در این مورد مدیون کسی نمیدونم ;;) و قطعا هم کسی قرار نیست همچین کاری رو بر اساس حرف من انجام بده :د خودتون موفق باشین :-"

me!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
دانشگاه
هنر اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

سلام دوستان!
من اومــــــــــــــــــــــــــــــــدمممممممممممممممممم! :D
و حال خوندن همه ی پستا رو ندارم!(البته هیچیشو نخوندم!)
...
آقا یکی بیاد بگه دفرانسیل رو چ کنم. کل هفته رو بخونی یا اصن نخونی آخرش دیف رو میزنم بین 50 تا 60 L-: (تو کانون)

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از Niayesh.R :
چه تحلیلیه این آخه ؟ :))
اولن که من گفتم پایه کار نکنین؟ :)) گفتم این تایمی که دارین تا هیژدهم میتونین پیشُ خیلی خوب ببندین و پایه خوندن تو این وضعیت غیر منطقیه. از هیژدهم به بعد 35 روز وقت دارن که پایه و پیشُ مرور کنن ! واقعا من هیچ جای حرفام نمیبینم که گفته باشم بشینین 45 روز 90 درصد وقتتونو بذارین پیشُ بخونین!

دومن من یادمه بعد از سنجش دومی یا سومی پارسالیا میگفتن که امسال احتمالا شیمی خیلی سخت بیاد و اومد ( به خدا یادمه :)) )

بعد چند نفر تو این مملکت المپیادین واقعا؟ معلومه ک برای اون تعداد نمیان تغییری تو امتحان نهایی ایجاد کنن! کار بی دلیل و توجیه ناپذیریه.

صد در صد هم نمیان مثلن پیش و پایه رو بکنن 70 پیش 30 پایه.

و به همین دلیل هم اگه کسی از حرف من - ک یه کنکوریم مثل بقیه - همچین برداشتی بکنه ک بخواد 45 روز پیشُ کم بخونه و وقتشو بذاره واسه پایه ، آدم احمقیه و من خودمُ در این مورد مدیون کسی نمیدونم ;;) و قطعا هم کسی قرار نیست همچین کاری رو بر اساس حرف من انجام بده :د خودتون موفق باشین :-"
اصن شما هیچی نگفتین و کسی هم هیچ برداشتی نکرده... بی خیال...خوب شد؟؟؟

sansa

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زنجان
شهر
زنجان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی شهرسازی

به نقل از Peter pan :
سلام دوستان!
من اومــــــــــــــــــــــــــــــــدمممممممممممممممممم! :D
و حال خوندن همه ی پستا رو ندارم!(البته هیچیشو نخوندم!)
...
آقا یکی بیاد بگه دفرانسیل رو چ کنم. کل هفته رو بخونی یا اصن نخونی آخرش دیف رو میزنم بین 50 تا 60 L-: (تو کانون)
بین 60 و 70 بزنی تو قلم خوبه به نظرم..اگه از سال قبلیام بپرسی میگن دیفرانسیل و حسابان برعکس این ک تو قلم چی برات نقطه ضعف تو کنکور نقطه قوتت میشه..زیاد نگران قلم چی نباش اگه کتابایی رو ک داری خوب مسلط شی و بخونی مشکلی پیش نمیاد...دیف فقط یه چیز میخواد:تمرین تمرین تمرین تست

me!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
دانشگاه
هنر اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از sansa :
بین 60 و 70 بزنی تو قلم خوبه به نظرم..اگه از سال قبلیام بپرسی میگن دیفرانسیل و حسابان برعکس این ک تو قلم چی برات نقطه ضعف تو کنکور نقطه قوتت میشه..زیاد نگران قلم چی نباش اگه کتابایی رو ک داری خوب مسلط شی و بخونی مشکلی پیش نمیاد...دیف فقط یه چیز میخواد:تمرین تمرین تمرین تست
کتابو که خوندم. تست سراسری هم زدم. نمی گم عالی زدم ولی خیلی خوبه. اما قشـــــــــــنگ تو ازمونا ضایع میشم :-/

mohaNnesS

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تبریز
شهر
تبریز
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

برای کنکورا از 88به بعد ریاضی داخل و خارج کافیه دیگه؟ یا باید مثلا فیزیک و شیمی وعمومی های تجربیارم بزنیم؟!

sansa

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زنجان
شهر
زنجان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی شهرسازی

به نقل از Peter pan :
کتابو که خوندم. تست سراسری هم زدم. نمی گم عالی زدم ولی خیلی خوبه. اما قشـــــــــــنگ تو ازمونا ضایع میشم :-/
اصن خصلت دیف اینه منم گاجو نسبتا خوب میزنم...اگه خوب میزنی پس دیگ نگرانی نداره...قلم چی بعضی از سوالاش واقعا تشریحی و جنبه تستی نداره..

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

به نقل از Niayesh.R :
شاید من خوب حرفمو بیان نکرده باشم ک شما دچار سو تفاهم شدین. فکر میکردم کسی که دو تا آزمون داده معلوم الحال باشه و نیازی نباشه من توی حرفام اشاره کنم که حرف من این افراد با این شرایط رو شامل نمیشه.

تراز آزمون های جامع یعنی آزمون هایی که از یک ماه قبل از کنکور تا یک هفته قبل از اون ادامه دارن ، و احتمالا تو اون زمان کسی که توی کنکور حرفی برای زدن داشته باشه حداقل 90 درصد درسارو تموم کرده و دیگه بحثی راجع به بودجه بندی آزمون نداریم که بگیم مثلا ممکنه کسی طبق برنامه ی آزمون پیش نرفته باشه :) آزمون "جامعه" و یه هفته قبل از کنکوره و همه هم یه مجموعه سوال رو میدن، میشه بگین چجور ممکنه رتبه و ترازش معیار نسبی نباشه؟

در آخر با این شرایط من واقعا امیدوارم همتون زیستتونو 90 به بالا بزنین:))موفق باشینh-:
جالب اینه ک اون دوتا آزمونی هم که داده جمع بندی بوده یکی پیش دو و اولین جامع بعدش :)
سند حرف من رو میتونی تو خود سایت کانون ببینی بعضی ها حتی رتبه های منطقه شون تا هزار تا بهتر شده تو کنکور نسبت به آزمون هفته قبل کنکور کانون.. اگه خواستین دقیق تر لینک بدم (;
راجع به بودجه بندی پیش هم که همچین چیزی ناممکن هست، راجع به زیست هم واقعا من افرادی رو میشناسم پارسال تو مدرسمون کانون رو حتی 40،50 میزان و تو کنکور بالای 80 شد، چون نحوه سوالا، حتی نحوه خوندن هم فرق میکنه... کنکوری یا واسه کانون...
:)

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

ته دلمون داره کم کم به سوی خالی شدن میره طبیعیه؟! :|

salour73

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
امین
شهر
اصف
سال فارغ التحصیلی
88

به نقل از 文sad3q文 :
جالب اینه ک اون دوتا آزمونی هم که داده جمع بندی بوده یکی پیش دو و اولین جامع بعدش :)
سند حرف من رو میتونی تو خود سایت کانون ببینی بعضی ها حتی رتبه های منطقه شون تا هزار تا بهتر شده تو کنکور نسبت به آزمون هفته قبل کنکور کانون.. اگه خواستین دقیق تر لینک بدم (;
راجع به بودجه بندی پیش هم که همچین چیزی ناممکن هست، راجع به زیست هم واقعا من افرادی رو میشناسم پارسال تو مدرسمون کانون رو حتی 40،50 میزان و تو کنکور بالای 80 شد، چون نحوه سوالا، حتی نحوه خوندن هم فرق میکنه... کنکوری یا واسه کانون...
:)

اخه حتی اینم ک ایشون میگن ملاک ازمونهای جمعبندی کانون هست
کاملا غلطه

به وفور هستن کسایی که ازمون های جامع رو بخاطر استرس ، سخت بودن بی دلیل ، باور کردن حرفایی مثل حرفای ایشون و هزار دلیل دیگه
خراب میکنن

اما توی کنکورشون فوق العاده خوب عمل میکنن

salour73

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
امین
شهر
اصف
سال فارغ التحصیلی
88

به نقل از F@|-|!mEh :
ته دلمون داره کم کم به سوی خالی شدن میره طبیعیه؟! :|

دقیقا طبیعیه

با اینکه برای دومین باره ک میخوام کنکور بدم اما وقتی که ب روز کنکور فکر میکنم ته دلم یجوری میشه :D

دقیقا مثل حالتی که توی ترن هوایی نشستی و یک آن سقوط میکنی :| دقیقا اون حس

ولی خب طبیعیه :P

کنکورو میترکونیم جمیعا :)

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

دوستان من از نه شب به بعد بازدهیم خیلی کم میشه...چیکار کنم؟؟؟؟راهکار لطفا...(راهکار تست شده باشه فقط)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا