• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کدوم موسسه برای کنکور 94

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
سه سال ناکامی در مرحله دو ریاضی و دو سال ناکامی در مرحله دو کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : کدوم موسسه برای کنکور94

آقا این آزمون چرت تعیین سطح جمعه چیه گذاشتن؟آخه کی یادشه دو سال پیشو؟اینا عقل ندارن

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

اگه دنبال آزمونی با سوالات سخخخخت هستین، برین قلمچی. ولی اگه میخواین آزمونتون منطبق بر کنکور باشه، برید گزینه دو.

اگه دنبال آزمونی با جامعه آماری بالا هستین، برین قلمچی، ولی اگه زیاد هدفتون تعداد شرکت کنندگان نیست، برید گزینه دو.

اگه دنبال رقابت هستید و میخواین با کسانی که قطعا در کنکور رتبه های برتر میارن سطح خودتونو بسنجید (در رده های بالا) برید قلمچی، وگرنه برید گزینه دو.

اگه زود ناامید نمیشید، برین قلمچی، وگرنه برید گزینه دو

اگه رشتتون ریاضی و تجربیه، اینو بدونین که ریاضی رشته ریاضی و زیست رشته تجربی در قلمچی، نظیر نداره تو آزمونای دیگه از نظر سنگینی. خصوصا این سالها که طراحا رویکردهای جدید دارن پیاده میکنن و خیلی لعنتی شدن!

عمومی های قلمچی ولی یه خرده سطحش زیادی چرت میشه. من عمومی قلمچی رو زیاد تایید نمیکنم. من قبلا هم عمومی قلمچی رو زیاد قبول نداشتم ولی از وقتی این سوال زبان انگلیسی رو تو آزمونش قرار داد، حالا نه فقط به خاطر این سوال، در کل امسال با دیدن سوالاتش خصوصا مواردی در درس های ادبیات و دینی!!، دیگه کاملا به یقین رسیدم که به درد نمیخوره. سوال زبان هم این بود:

To make a final decision, the results of the research launched last month must be studied at a great​

detail - depth - length - heigh​

:|

من دیگه حرفی ندارم!

شما قلمچی با همچین سوالاتی طرفید!

sarah.sh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنه دژ (سنندج)
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
دانشگاه کردستان
رشته دانشگاه
شیمی محض

من تابستون رفتم گزینه 2 ولی از مهر ماه به خاطر جامعه ی آماری رفتم قلمچی. بنظرم کارم کاملا اشتباه بود. الان که فکرشو میکنم سوالای گزینه 2 خیلی بهتر بود. یه کم برنامه ی گزینه 2 فشرده تر هست ولی اگه بتونید با برنامه ی گزینه 2 کنار بیاید خیلی بهتره.
اگه به جای شما کنکوری های 94 بودم تابستون حتما میرفتم گزینه 2. چون تابستون گزینه 2 درس های پایه رو کاملا دوره میکنه ولی فک کنم قلمچی اینطوری نیست.
این رو بدونید هیچ آزمون یا هیچ موسسه ای تضمین کننده ی موفقیت شما نیست. فقط تلاشتون مهمه. مطمئن باشید حتی اگه توی هیچ آزمونی شرکت نکنید باز هم میتونید توی کنکور نتایج خیلی خوبی بگیرید. فقط باید به توانایی هاتون ایمان داشته باشید و با تمام توان تلاش کنید.
فایده ی آزمون رفتن اینه که به شما یک برنامه ی منظم ارائه میده برای درس خوندن + مدل سازی جلسه آزمون.
موفق باشید. :)

سامان19

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی نمونه دولتی kr.حقانی bnd
شهر
کرمانشاه
دانشگاه
همین دانشگاه استان خودمون
رشته دانشگاه
-

به نقل از moshiri :
اقا برنامه ای که از کانون گرفتم برا تابستون درسای هندسه ، دینی و عربی دوم رو نداره، فیزیک 1 رو هم نداره!
چرا اینطوریه؟

ببین کانون اینا رو از مهر شروع میکنه تا آخر دی

نارمیلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مکطب فرزانگان
شهر
M2A

به نقل از The Merovingian :
اگه دنبال آزمونی با سوالات سخخخخت هستین، برین قلمچی. ولی اگه میخواین آزمونتون منطبق بر کنکور باشه، برید گزینه دو.

اگه دنبال آزمونی با جامعه آماری بالا هستین، برین قلمچی، ولی اگه زیاد هدفتون تعداد شرکت کنندگان نیست، برید گزینه دو.

اگه دنبال رقابت هستید و میخواین با کسانی که قطعا در کنکور رتبه های برتر میارن سطح خودتونو بسنجید (در رده های بالا) برید قلمچی، وگرنه برید گزینه دو.

اگه زود ناامید نمیشید، برین قلمچی، وگرنه برید گزینه دو

اگه رشتتون ریاضی و تجربیه، اینو بدونین که ریاضی رشته ریاضی و زیست رشته تجربی در قلمچی، نظیر نداره تو آزمونای دیگه از نظر سنگینی. خصوصا این سالها که طراحا رویکردهای جدید دارن پیاده میکنن و خیلی لعنتی شدن!

عمومی های قلمچی ولی یه خرده سطحش زیادی چرت میشه. من عمومی قلمچی رو زیاد تایید نمیکنم. من قبلا هم عمومی قلمچی رو زیاد قبول نداشتم ولی از وقتی این سوال زبان انگلیسی رو تو آزمونش قرار داد، حالا نه فقط به خاطر این سوال، در کل امسال با دیدن سوالاتش خصوصا مواردی در درس های ادبیات و دینی!!، دیگه کاملا به یقین رسیدم که به درد نمیخوره. سوال زبان هم این بود:

To make a final decision, the results of the research launched last month must be studied at a great​

detail - depth - length - heigh​

:|

من دیگه حرفی ندارم!

شما قلمچی با همچین سوالاتی طرفید!
خیلی خوبــــــــــــــــــــــــــــــ تبلیغات میکنی نمیدونم چرا تا حالا موسسات جذبت نکردن

به نظر من برنامه قلم چی عالیه
ولی یکم زیاد سخت میگیره که اونم با این کنکوری ما دادیم حق داره والا

sajad.k

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد

من از خیلی از پارسالیا پرسیدم لپ کلامشون این بود : تابستون گزینه دو ( گام اول ) ، در طی سال کانون قلمچی + جامع های سنجش

lgh95

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
برنز نجوم 92
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک

من و داداشم(8منطقه2سال90 :-")اینجوری بودیم که تابستون هیچی نمیدادیم(من تابستون کلا نبودم داداشمم پایه رو جمع میکرد)،اون 6ماه اول سال گزینه میدادیم، بعد از عید اولویت با سنجش بود گزینه هم میدادیم و داداشم چندتا آزمون آخر قلمم داد :-"

در طول سال گزینه خوبه چون سوالاش نسبت به قلم سخت تره(منطقی سخته :D)و برای سختی آماده تون میکنه،درسته جامعه آماریش پایینه اما قبل عید آموزش مهمه و بعدعید سنجش!بعد عیدم که سنجش و قلم به خاطر جامعه آماریشو اینا

Behz@d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نکا
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شایعه ای بیش نبود!
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
برق
اینستاگرام

من خودم گزینه2 بودم.
نمیخوام الکی تعریفشو کنم چون هیچی به من نمیرسه!
کی گفته سوالای قلمچی سختتره یا استاندارد تره!؟ فک کنم اونایی که میگن تا حالا مقایسه نکردن.
شما اگه طراح های گزینه 2 رو بشناسین دیگه این حرفو نمیزنین!
طراح های ریاضی 3تان که جمع رتبه های کنکورشون 12 هست.
طراح فیزیکش آقای نعیمی رتبه 2 کنکوره!
بعدش آقای شفیع زاده که طراح ریاضیه و به گفته خودش داغون ترین رتبه رو آورده(رتبه 6 کشور!!) مدال آور المپیاد ریاضی بوده. ی روز سر کلاسش بشینین میفهمین چه غولیه این بشر(قصدم توهین نیس!! چشم هارو بشورین...)

تازه یکی بیاد بهت بگه تو رتبه 1 کنکوری! خوب که چی!؟ قراره رتبتو بیاری بالا یا مهارتتو! چه اهمیتی داره که تو جامعه آماری بالا آزمون بدی!
تا قبل عید اصلا رتبه ملاک نیست! تقویت مهارت و علمه که مهمه.
از هر دبیر و مشاوری بپرسین سوالای گزینه بهتره یا قلم و گاج میگه گزینه!
بعد عید ایشالله با آزمونای سنجش که تقریبا تداعی کننده کنکوره میتونین جایگاهتون رو پیدا کنین.
ببخشید که یکم تند رفتم :)

• لایک
امتیازات: cm76

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine
پاسخ : کدوم موسسه برای کنکور 94

ببینین در سال های پایه گزینه۲ خوب هست. چون برنامه سه هفته ای هست و شما با فشار کمتر به درسا میرسین ولی در سال کنکور کانون قلمچی با برنامه ریزی ها و آزمون های ۲هفته ای خودش هست تا پیگیری و تمرکز بیشتری روی درس هاتون داشته باشین.

سامان19

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کرمانشاه
دانشگاه
رشته دانشگاه
-

به نقل از FreeGate :
من خودم گزینه2 بودم.
کی گفته سوالای قلمچی سختتره یا استاندارد تره!؟ فک کنم اونایی که میگن تا حالا مقایسه نکردن.
بعدش آقای شفیع زاده که طراح ریاضیه و به گفته خودش داغون ترین رتبه رو آورده(رتبه 6 کشور!!) مدال آور المپیاد ریاضی بوده. ی روز سر کلاسش بشینین میفهمین چه غولیه این بشر(قصدم توهین نیس!! چشم هارو بشورین...)

تازه یکی بیاد بهت بگه تو رتبه 1 کنکوری! خوب که چی!؟ قراره رتبتو بیاری بالا یا مهارتتو! چه اهمیتی داره که تو جامعه آماری بالا آزمون بدی!
بعد عید ایشالله با آزمونای سنجش که تقریبا تداعی کننده کنکوره میتونین جایگاهتون رو پیدا کنین.

خب که چی؟ رتبه بودن هر فرد دلیل مناسبی واسه قشنگتر و استاندارد تر طرح کردن سوالا نیس

Behz@d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نکا
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شایعه ای بیش نبود!
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
برق
اینستاگرام

به نقل از سامان19 :
خب که چی؟ رتبه بودن هر فرد دلیل مناسبی واسه قشنگتر و استاندارد تر طرح کردن سوالا نیس

ولی نشون دهنده سواد فرد که هست!ی بی سواد سوال طرح کنه بهتره یا با سواد؟

تازه نیاز به گفتن شما نیس. اینکه سوالای گزینه2 خیلی بهتره رو هر کسی تایید کرده. میتونی تحقیق کنی.
گفتم که پولش تو جیب من نمیره! به نظر خودت اینکه اول درس خوندن جایگاهتو پیدا کنی مهم تره این که مهارتتو ببری بالا؟

*یکی گفتیم زرشک چپ اوفتادی بامون :D*

الدرادو

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
رشته دانشگاه
IT

من خودم هم گزینه 2بودم هم قلمچی
اما واس پیش قلم چی بهتره واس همین 2هفته ای بودنش
گرچه سوالای گزینه2 خ خ خ بهتره و استانداردتر اما سوالو ک با کتاب خوب میشه جبران کرد
جامعه آماری قلم چی خب مصلما بهترتره
من خودم پیش گزینه2بودم وضرر کردم چون آزموناش دیر ب دیر بود

سامان19

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کرمانشاه
دانشگاه
رشته دانشگاه
-

به نقل از FreeGate :
ولی نشون دهنده سواد فرد که هست!ی بی سواد سوال طرح کنه بهتره یا با سواد؟

تازه نیاز به گفتن شما نیس. اینکه سوالای گزینه2 خیلی بهتره رو هر کسی تایید کرده. میتونی تحقیق کنی.
گفتم که پولش تو جیب من نمیره! به نظر خودت اینکه اول درس خوندن جایگاهتو پیدا کنی مهم تره این که مهارتتو ببری بالا؟

*یکی گفتیم زرشک چپ اوفتادی بامون :D*

خخخخخخخخ :)) اصن بحث زرشک گفتن نیس حرفت بر اساس منطق نیس شما هایی که می گین گزینه 2 بهتره بخاطر اینه که سریع نا امید میشین تا می بینین ترازتون تو قلم کم شده بعدش بهونه تون میشه ایکه گزینه 2 سوالاش بهتره، خود من سوالا گزینه 2 رو دیدم اصن تعریفی نداره میان میگن 85 درصد مشابهت با کنکور فلان سال افغانستان ;)) چه وضعشه یکی باید به اینا بگه اگه سوال تو کنکور اومد که حرف <واو> توش بود رو نباید بذارین جز ء درصد مشابهت :)) :))

Neverchanged

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی

به نقل از FreeGate :
من خودم گزینه2 بودم.

داداش یه لحظه امون بده تا بت بگم. :D :D
اولا طراحش هر کی باشه. ایزاک نیوتون هم باشه وقتی سوالاش جالب یا مشابه کنکور نیست آنگاه فایده طراح =0
دیما قراره هم رتبه رو رو بیاری بالا و هم مهارت. مهارت بدون دونستن نحوه استفاده =0
سیما کی گفته تا قبل عید رتبه ملاک نیست؟ مگه یه آدم عوض میشه؟ همون آدمه ولی با یه سری اطلاعات بیشتر که البته همه ی مدعی های رتبه های درست حسابی این طوری ان.
چهارما والا ما از ده تا مشاور پرسیدیم گفتن قلمچی

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

من مخالف جدی کانون بودم. سوالای کنکور رو که دیدم تازه فهمیدم چرا باید آزمونای کانون رو جدی میگرفتم.

Behz@d

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نکا
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شایعه ای بیش نبود!
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
برق
اینستاگرام

به نقل از خ شین الف ی الف ر :
اولا طراحش هر کی باشه. ایزاک نیوتون هم باشه وقتی سوالاش جالب یا مشابه کنکور نیست آنگاه فایده طراح =0
دیما قراره هم رتبه رو رو بیاری بالا و هم مهارت. مهارت بدون دونستن نحوه استفاده =0
سیما کی گفته تا قبل عید رتبه ملاک نیست؟ مگه یه آدم عوض میشه؟ همون آدمه ولی با یه سری اطلاعات بیشتر که البته همه ی مدعی های رتبه های درست حسابی این طوری ان.
چهارما والا ما از ده تا مشاور پرسیدیم گفتن قلمچی

جواب اولا: شما خودتون به این نتیجه رسیدین که جالب نیس!؟؟؟
" مهارت بدون دونستن نحوه استفاده =0 " میتونی ترجمش کنی داداشی؟ آخه مهارت همون نحوه استفادس دیگه! ی علم داریم ی مهارت..حالا بقیه بماند...:)

سیمانت: نمیدونم اینو شاید شنیده باشی. ما که اول دوم بودیم دبیرا بهمون میگفتن :شما فقط درس بخونین دنبال نمره نباشین آخه با درس خوندن نمره خودش میاد نیاز نیس بری دنبالش" اینجا هم همینه! شما درستو بخون رتبه خودش میاد بالا.
تازه آدما تغییر نمیکنن!!؟؟؟ عزیز میدونی چی گقتی الان!؟؟

چهارمنت: مطمئنی پیش مشاور رفتی!؟ احیانا کنارش دفتر مشاوره دکه روزنامه فروشی ای کفاشی ای و از این چیزا نداش!!؟؟؟ درسته قلم چی جامعه آماریش توپه اما سطح علمیش....

ببخشید نمیخواستم تند برم ی لحظه خوابم برد پام سهوا رفت رو گاز!!:D

پ.ن:
اه اینجام شد جنگ و جدل به جای مباحثه....
اصلا این که کدوم بهتره ی مقایسه مسخرس!هرجا دوس دارین برین...

mton

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
چه فرقی داره !؟

اواسط سال همه پشیمون بودیم که چرا نرفتیم گاج رفتیم مداد چی
میگفتن گاج مدیریت زمان یاد میگیریمو سطح سوالاش استاندارده و قلم چی یه بار خیلی سخته یه بار اسون و این حرفها

به نقل از Ehem_Ehem :
من مخالف جدی کانون بودم. سوالای کنکور رو که دیدم تازه فهمیدم چرا باید آزمونای کانون رو جدی میگرفتم.

به شدت لایک :|

سطح سوالای قلم چی طوری بود که کنکور دادن واسم عادی بود یعنی سر جلسه حول نشدم که وای سخته اینا چون با این تریپ سوالا اشنا بودم

در مورد شیمی هم مثل سنجش همونجور که سنجشو ماکس مدرسه شدم شیمی کنکورمم خیلی خوب دادم

قلم چی تنها درسیش که بده یعنی بیش از حد اسونه شیمیشه نخونده 100 میزدم همیشه ترازم 8500 میشد تو شیمی :|

اما بازم نمیشه به تراز و رتبه های اینا اعتماد کرد اصن اصل اون کنکوره نه رتبه های قلم چی :)

پرناز

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پایتخت میدونین کجاست!
مدال المپیاد
ادبیات!
دانشگاه
نرفتم هنوز ایشالله پزششکی ک
رشته دانشگاه
پزشکی اهواز.....�

کانون فقط-هیچ ازمونی نزدیک به کنکور نیست وگرنه اسم نمیشد کنکور ازمایشی میشد کنکور سراسری!!!!!!!!1 P:>

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از پرناز :
کانون فقط هیچ ازمونی نزدیک به کنکور نیست اگرنه اسمش نمیشد کنکور ازمایشی میشد کنکور واقعی!!!
"کانون فقط هیچ آزمونی نزدیک به کنکور نیست" رو برام ترجمه کنید لطفا.
بعدا نوشت : احتمالا منظورش این بوده:

"کانون فقط . هیچ آزمونی نزدیک به کنکور نیست . اگرنه اسمش نمیشد کنکور آزمایشی، میشد کنکور واقعی!!!"

Elnaz1

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شــــــــــــــــــــــیراز
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
عشق است دامپزشکی...

به نظر من اگه کسی به برنامه ریزی دقیق احتیاج داره -------> قلم چی