• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اگر کنکوری 94 بودم ... !

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : اگر کنکوری 94 بودم ... !

یه جا دیگه هم نوشتم ولی دلم نیومد اینجا نذارم ....

به سان رود ...
که در نشیب صخره سر به سنگ میزند
رونده باش ....
امید هیچ معجزه ای ز مرده نیست
تو زنده باش

من 100%کاری که باید میکردم رو نکردم اما بالای 70%ش رو کردم از خیلی چیزا گذشتم از تفریحام از علایقم حتی تفریحام تمامش سال کنکور فقط واسه کنکور بود گذشتم از نت گذشتم از کتابام غیر درسیم از عروسی رفتن از بیرون رفتن های الکی بادوستام از مهمونی ها از خرید عید گذشتم والان اصلا پشیمون نیستم (دفت کنید من اصولا جمعه ها درس نمیخوندم از ظهرش و میرفتم بیرون با دوستام با خانوادم چندین بار رفتم شنا کردم رستوران رفتم چون اینا لازمه و باید باشه همشون رو برای درسم رفتم )شاید رتبه ام خیلی بد شه ولی یه چیزی برام ارزش داره خیلی خیلی توماشین که مامان بابام اومده بودن دنبالم بهم گفتم : سارا تو تلاشت روکردی ما دیدیم که تلاشت رو کردی هیچ اهمیتی نداره دیگه چی میشه از نظر ما اوکیه این برام قدر تمام سختیام میارزه قدر 12سالی که درس خوندم قدر تمام ارزش های زندگیم من سرم جلو پدرمادرم جلو کسایی که جوونیشون رو ذره ذره پام ریختن بلنده کوتاهی از من نبود اگه قبول نشم خواست خدایی بود که همیشه بهترین چیزا رو جلوم قرار داد
سال دیگه تاپیک میزنند حتما اگه کنکوری 95 بودم و این نوبت شماست که انتخاب کنید الان حرفای کدوم یک از پست ها رو میخواید بنویسید...
من پارسال میخواستم اینا رو بنویسم یادمه که به خودم گفتم برو به سال دیگه ای ها اینا رو بگو راضیم از خودم خیلی : )

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

به نقل از el@heh :
من تصمیم داشتم کچل کنم :)
اینا جو هست یه جورایی و هیچ نوع تاثیری نه داره.
من نمیدونم یه موی ناقابل چه قدر وقت می گیره×
حواستون جمع خوندن باشه بهتره از اینکه درگیر مو و کوتاه کردن مو باشه!

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از el@heh :
من تصمیم داشتم کچل کنم :)
منم داشتم ولی هیچ ربطی به کنکور نداشت بهانه بود کنکور که مامان بابام راضی شن خیلی هم اصرار کردم خیلی خیلی که مامانم شیرم حرومت میشه ! موهام کوتاه کردم ولی البته خیلی هم کوتاه نشد و الان بلندتر از قبلشه اگه مث منی که هر روز میری حموم کوتاه کن وقت کمتری بگیره ولی نه الان جو گیر نشید !!! الان روال عادی زندگی رو داشته باشید باو!تو مهر اینا مثلا

.:AMIR:.

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

سلام به گل های باغ زندگی (94 هایی ها! ) :D (اینو کجا خوندم؟! :-? )

آقا یه چی همین اول کار بگم، 9 ماه برای جم کردن کنکور کافیه،ملت جو گیرن میرن میشینن از تابستون میخونن،

اگه ااز مهر درس مثه ادم بخونین 100 درصد دانشگاهی رو که میخاین قبول میشین، شما هر چی تو تابستون بخونین رو سال کنکورتون میاد پس می ارزه بخونین !! البته اصلا به خودتون فشار نیارین .روزی 4 مفید بخونین عالیه.

راستی یه وخت نرین درسای پیش رو تو تابستون بخونینا! ملعون میشید!!! :D

sanaz13

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
علوم ازمایشگاهی

به نقل از استرانسیم :
الان ما بپرسیم یا منتظر بمونیم سال بالایی ها صحبت کنن ؟ اصلا الان این وقت سال ، سال بالایی گیر میاد ؟
ما میگیم
شما هم بپرسین اگه سوالی هست!

sanaz13

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
علوم ازمایشگاهی

به نقل از محمّد عرفان :
سلام

یه سوال از دوستان 93 ای ، تونتایج سنجشایی که دادید تاثیر معدل دادن برای شما ؟ اگه آره خیلی تغییر داد رتبه ها رو ؟[nb]خُرده نگرانی های المپیادی بدبختی که نهایی رو گند زده :-"[/nb]

نه بابا!!!!!
اصلا به نظرم ثبت نام نکن سنجشو!
سوالاش غلط زیاد داره!اصلا شبیه کنکور نیس! چون اصلا استاندارد نیس!!!
پس به نظرم اصلا سمتش نرو!

sanaz13

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
علوم ازمایشگاهی

به نقل از Darya1995 :
از زمانی که من سال دوم بودم درست حسابی درس که نمیخوندم اما فک میکردم باید خوند و من نمیخونم.اما الان میدونم که حتی اگه پایت صفر باشه سال پیشو خوب درس بخونی میتونی بهترین نتایجو بگیریو میرسی کامل تموم کنی.
بعضی وقتا این آخر خطه که به آدم یاد میده اول یه خط درست کجاست و شاید این آخر هم از همان هاست.

خب به نظر من اگه همون سال دوم و سوم درست بخونن درس خودشونو به سال اخر که میرسن هیچ مشکلی ندارن
هیچ سختی ای نمیکشن
فقط درسای پیشو میخونن به بهترین شکل!
البته من نمیگم سال دوم و سوم کنکوری بخونن!نه فقط تشریحی واسه امتحاناشون!
البته این نظر منه!

barani

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو ^.^
شهر
تهرانـــ
مدال المپیاد
ادبـــی
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی تکنولوژی نساجی

میخواین کتاباتونم روش چسب بزنید ببرین زیر دوش با خودتون :/ ؟خوبید واقعا ؟
خوبه میگیم نرید تو جـــــــو !
خودتون باشید!: )

sana.sh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
عمران

من اگه كنكوري ٩٤ بودم
معضل (!)ادبياتو همين تابستون حل ميكردم
چ زبان فارسيش چ آرايه چ املا چ آرايه
همه رو كار ميكردم

niloofar.l

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

آقا شماها که اینقدر از کچل کردن موهاتون میترسید... لذت داشتن کمتر از یک سانت مو تو تابستونو تا حالا درک کردید اصن؟؟ کافیه یه بار موهاتونو بزنید )البته نه از ته! مثلن باسر 30 موزر) که معتاد شید بش :-" اصن بیخیال کنکور و اینا! کاری یه جنبه ی کنکوری قضیه ندارم. آخه تاثیر مو در کنکور اصن مضحکه! موهاتونو بزنید مثلن چی میشه؟؟ درس بیشتر میخونید؟ کمتر حمام میرید وقتتون تلف نمیشه؟!؟ بیشتر اکسیژن به کله تون میرسه؟ یا چی؟ ولی این خیلی خوبه که هرروز دنبال کلیپس نباشی و کله ات کلن خنک باشه و مجبور نباشی اون قسمت از موها که میاد توی گردن رو تحمل کنی :-تجربه کرده :-" کلن مو ابزار گرم کردنه دیگه :-" کلن برای گرم نگه داشتن خلق شده فک کنم :D
( دو-سه بار تا حالا لذت داشتن موی زیر نیم سانت رو تجربه کردم :-" قبل از اینکه اصن تو فاز درس و کنکور باشم :-" تو تابستون به این گرمی اصن جوابه :-" )

البرت

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ایت الله خامنه ای
شهر
سیرجان
مدال المپیاد
داشتم میخوندم دیدم هیچی نمیشم ولش کردم

من کنکوری 94 ام....... :(

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

پارسال همین موقع ما از یکی از بچه های مدرسه مون که اتفاقا رتبه اش تو منطقه تک رقمی شد همین سوال رو پرسیدیم.گفت من اگه جای شما بودم تو تابستون حتما قرابت معنایی کار می کردم و کتاب قرابت معنایی دکتر هامون سبطی رو قبل مهر تموم می کردم.من به حرفش گوش کردم و تا شهریور کتاب دکتر سبطی رو تموم کردم.این باعث شد تا آخر سال قرابت معنایی تبدیل شه به نقطه قوت من در ادبیات! ادبیاتی که بیشترین تعداد سوالاش به درک مفهوم شعرها و قرابت معنایی مربوط میشه.علاوه بر تست هایی که مستقیما از قرابت معنایی مطرح میشه،زدن تست های آرایه هم تا حد خیلی خیلی زیادی نیاز به درک معنا و مفهوم شعر داره.
حتی در درس عربی هم تست های قرابت معنایی پیدا میشه.
اگه تابستون یاد بگیرید خودتون معنا و مفهوم ابیات رو استخراج کنید در طی سال تحصیلی هم بهتر می تونید از کلاس ادبیات و مطالبی که معلم میگه بهر ببرید.

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

عربی رو حتما و حتما تو تابستون یه دور بخونین و بذارین کنار
حتما

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

يه سوال،من براي قرابت معنايي کتابچه ي اتمي را گرفتم بعد ميبينم که از هامون سبطي بسي تعريف ميشه،اون را هم بگيرم؟(با توجه به اينکه کنکورياي پارسال اکثرشون ميگن کاش يه کتاب را خوب کار ميکرديمُ اينا...)
+اين خوبه که ادبيات را هروز يه درس با تستش به مدت60دقيقه ميخونم؟(حس ميشه با اين اوصاف رو ارايه و قرابت وقت دارم کم ميذارم)

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

سلام،چندتا سوال:
1.سطح کنکور امسال را چطور ارزيابي ميکنيد؟-رشته رياضي-(اخه همه خيلي خيلي مينالن امسال!)
2.براي کسي که در تابستان هيچ کلاسي نميره حتي مدرسه رو چن ساعت مطالعه استاندارده و بايد به چه درسا و نکاتي بيشتر توجه کنه؟
3.درمورد اينکه من براي قرابت اتمي دارم نه هامون سبطي را نظرتون چيه؟ :D :-"

Mid

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
سفلای شرقی
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

آقا من اصلا نمیخوام و نمیتونم پشتیبان شما باشم، چون کنکور خوب ندادم، ولی یه تجربه ارزشمند دارم که بهتون میگم:یه سال خیلی خیلی خیلی خیلی وقت کافیه واسه بهترین رتبه، اصلا خرداد من فک میکردم که چی حالا؟ چه ربطی داره که معدل نهایی هرکس چقدر باشه؟ فقط این دوازده ماه مهمه،و سه ماه آخر، نهایی به درک که خراب کردی، هيچی نیست به خدا، کنکور رو ساده بگیرین لطفآ، نترسین ازش
من با صداقت میگم که خوب ندادم و با صداقت تر میخوام بگم فقط فقط فقط خودم مقصر بودم.
معلم سیری چنده واقعا؟ شرایط؟ بیخیال.
تو از همه فاکتورها مهم تری، خیلی سوال کنکور بزنین.
زیست یه کتاب تست خوب بگیر + خود کتاب، من فک کن دو بار هم این کتاب تست رو ریز به ریز بررسی کنی+ کتاب قشنگ بخونی، زیست عالی میشه درصدت
فقط یه جاس که حق داری فک کنی دیگه وقت نیست، فقط سر جلسه کنکور
بخون لطفآ.

mton

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
چه فرقی داره !؟

من یه متر و ده سانت مو داشتم امسال اما به درسام رسیدم :D
اصن مو ربطی نداره ده مین در روز وقت ادمو میگیره یعنی شماها تمام وقت درس میخونین که وقتتونو بگیره ؟ :D
این واسه کسی خوبه که روزی 18 19 ساعت درس میخونه که ده دقیقه هم واسش ده دقیقست :D

f...s...r...t

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
....
دانشگاه
....
رشته دانشگاه
....

به نقل از :| :
يه سوال،من براي قرابت معنايي کتابچه ي اتمي را گرفتم بعد ميبينم که از هامون سبطي بسي تعريف ميشه،اون را هم بگيرم؟(با توجه به اينکه کنکورياي پارسال اکثرشون ميگن کاش يه کتاب را خوب کار ميکرديمُ اينا...)
+اين خوبه که ادبيات را هروز يه درس با تستش به مدت
60دقيقه ميخونم؟(حس ميشه با اين اوصاف رو ارايه و قرابت وقت دارم کم ميذارم)

)
اگه توی قرابت قوی هستی وقت گذاشتن روی قرابت هامون بنظرم وقت تلف کردنه!

اما درباره آرایه ها اگه حس میکنی که توی تشخیص شون مشکل داری بهتره اول کتاب همایش هامون بخش آرایه هاشوبخونی(باتوجه به اینکه هامون واسه ارایه کتاب جدا نداره)واقعا عالی توضیح داده بعد هم فقط تست ارایه بزن اما اگه تو ارایه مشکل نداری فقط تست بزن
لازمم نیس واسه قرابت وارایه وقت جدا بذاری شبی۵تا تست بزن! :)

sana.sh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از :| :
سلام،چندتا سوال:
1.سطح کنکور امسال را چطور ارزيابي ميکنيد؟-رشته رياضي-(اخه همه خيلي خيلي مينالن امسال!)
2.براي کسي که در تابستان هيچ کلاسي نميره حتي مدرسه رو چن ساعت مطالعه استاندارده و بايد به چه درسا و نکاتي بيشتر توجه کنه؟
3.درمورد اينکه من براي قرابت اتمي دارم نه هامون سبطي را نظرتون چيه؟ :D :-"
١-منم مينالم :D سخت بود بابا
٢- اگه از اونايي ك كم ميخوندي پارسال ، ساعتتو كم كم ببر بالا از ٨ مثلا شرو كن تا شهريور برسه ب ١٢عاليه اگرم نه بازه١٠-١٢ خوبه!
پايه رو تموم كني كافي و عاليه
ولي خوب تموم كني!!!!
٣-اگه ميخواي پايه اي حل كني مشكل قرابتو اين تلبستون بهترين مهلته ك هامون و تموم كني
الگو فقط تست داره!!! اونو طول سال كار كني بهتره فك كنم ;;)

بالا