• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

از الان برای کنکور ۹۴ چیکار میشه کرد؟

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی
پاسخ : از الان برای کنکور ۹۴ چیکار میشه کرد؟

فقط انرژي مثبت به خودتون بدين ،اصلن هم از كنكور نترسيد ،ازهمه مهم تر توكل به خدا كنيد

a.s.m.a.

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan nahiye 1.chini ha
شهر
kermun

سوالات کنکور خیییییییییلی آسونه
چیزی ک نیاز دارن اعتماد به نفسه و تست زدن زیااااااد.خیلی خیلی خیلی زیاد

از الان به مدت 3 ماه کتاب بخونبد بعد فقط تست .خخخخخخخخخخخخیلی تست بزنید

shiz

HanieH
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نشد :-<
رشته دانشگاه
نرم افزار

ینی الان ک واسه قلم چی از تابستون ثبت نام کردیم انصراف بدیم بریم گزینه 2 ؟؟

خو خیلیا میگم تابستون ازمون رو بیخیال شین

خب خداییش قلم چی هم بد کرده مثلا 27 تیر کل اختصاصیا

هر چ قدم قوی باشی نمیشه اماده ی اماده باشی تو ازمون

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

به نقل از . . . :
ینی الان ک واسه قلم چی از تابستون ثبت نام کردیم انصراف بدیم بریم گزینه 2 ؟؟

خو خیلیا میگم تابستون ازمون رو بیخیال شین

خب خداییش قلم چی هم بد کرده مثلا 27 تیر کل اختصاصیا

هر چ قدم قوی باشی نمیشه اماده ی اماده باشی تو ازمون
من بودم عمرن تابستون میرفتم قلم چی :| از مهر.
تابستون صرفن تا تونست قلم چی گند زد به زندگی ام.

نارمیلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مکطب فرزانگان
شهر
M2A

به نقل از مُحَمَّد :
عاغا بعد منم بين گزينه دو و كانون واسه تابستون شك دارم، يكي بياد راهنمايي كنه.
مشكلم هم اينه كه گزينه دو رو خيليا گفتن بهتره و فكر ميكنم بهتر باشه تستاش و اينا براي تابستون، ولي چون ميخوام پيش رو هم بخونم دودل شدم. راهنمايي لطفا :D
عاغا من خودم تابستون گزینه 2 بودم برنامه اش خیلی فشرده هس اصلا نمیشه رسوند از گفتن:-"

saraz

مهمان

چه کتاب هایی تغییر کرده ؟؟برای سال شما ؟

من شنیدم شیمی خیلی تغییر کرده

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

من از تابستون رفتم قلمچي و با برنامه آزموناش پيش رفتم و كاملا راضي بودم.
برنامه گزينه2 فوق العاده فشرده ست و توقع داره دانش آموز روزي 10-12ساعت تو تابستون درس بخونه كه عملا غيرممكنه چون اكثرا بچه ها تابستون مدرسه يا كلاس ميرن.حتي اگه كسي تمام مدت تو خونه باشه بهش توصيه نمي كنم از الان انقد به خودش فشار بياره،الان بايد از ساعت مطالعه كم شروع كنيد و به تدريج افزايشش بدين.چه بسا افرادي كه اوايل خيلي سنگين كار كردن و بعد عيد كم آوردن.خيلي خيلي خيلي مهمه كه تا آخر بخونيد و كم نياريد:رهرو آن نيست كه گه تند و گهي خسته رود*رهرو آن است كه آهسته و پيوسته رود
خيلي از مشاورا ميگن تابستون آزمون ندين تنها دليلي كه من براش مي بينم اينه كه تابستون تعداد شركت كننده كم هست،رتبه دانش آموز خوب ميشه،توقعش از خودش بالا ميره.مهر تعداد زياد ميشه،رتبه دانش آموز افت ميكنه و مطابق توقعي كه از خودش پيدا كرده نتيجه نمي گيره اونوقت دنبال مقصر ميگرده و چه مقصري بهتر و دم دست تر از مشاور!
دوستاي خودم كه تابستون با برنامه مشاور پيش رفته بودن نتونستن پايه رو يه بار دور كنن،بعضيا هم عموميا رو اصلا نخونده بودن كه اين اشتباه محضه!اگه ميخوايد موفق باشيد حتما و حتما تابستون عربي بخونيد،حتما عربي2و3 رو يه دور بخونيد.مطمئن باشيد دستتون تو عربي خيلي جلو ميفته.
آزمون اول كانون اسمش روش هس:"آزمون تعيين سطح"فقط شما ميخوايد ببينيد از اختصاصي هايي كه سال هاي پيش خونديد چقد يادتون هس و ياد گرفتيد.
لازم نيس پايه رو تو تابستون چندبار دور كنيد،1دور كافيه اما طوري بخونيد كه پاييز كه خواستيد دوباره پايه بخونيد صرفا براتون حالت مرور داشته باشه.همه از الان تصميم ميگيرن تابستون پايه رو كامل بخونن اما كم هستن افرادي كه تصميمشون عملي شه.سعي كنيد جزو اونايي باشيد كه وقتي تصميم ميگيرن اون رو عملي ميكنن و اول مهر رو با آرامش خاطر و اعتماد به نفس شروع ميكنن.

sarah.sh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنه دژ (سنندج)
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
دانشگاه کردستان
رشته دانشگاه
شیمی محض

به نقل از سـوگـنـد :
من بودم عمرن تابستون میرفتم قلم چی :| از مهر.
تابستون صرفن تا تونست قلم چی گند زد به زندگی ام.
کاملا موافقم. برنامه ی قلمچی واس تابستون اصلا خوب نیس.
بنظرم گام اول گزینه 2 خیلی بهتره چون توی تابستون درس های پایه رو کاملا دوره میکنه ولی فک کنم قلمچی اینطوری نیست.
درسته برنامه ی گزینه 2 فشرده س ولی اگه کسی بتونه با برنامه ی گزینه 2 کنار بیاد خیلی عالیه.

sarah.sh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنه دژ (سنندج)
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
دانشگاه کردستان
رشته دانشگاه
شیمی محض

به نقل از مُحَمَّد :
عاغا بعد منم بين گزينه دو و كانون واسه تابستون شك دارم، يكي بياد راهنمايي كنه.
مشكلم هم اينه كه گزينه دو رو خيليا گفتن بهتره و فكر ميكنم بهتر باشه تستاش و اينا براي تابستون، ولي چون ميخوام پيش رو هم بخونم دودل شدم. راهنمايي لطفا :D
گزینه 2 هم سوالاش بهتره، هم برنامه ی تابستونش. چون کاملا پایه رو دوره میکنه. من تابستون گزینه 2 بودم و از مهر رفتم قلمچی. در کل بنظرم گزینه 2 خیلی بهتر بود.
تاکید میکنم هیچ آزمونی موفقیت شما رو تضمین نمیکنه. مهم تر از همه چیز تلاش شماست. و عامل موفقیت شما تلاش شماست. هر چند که انتخاب آزمون هم خیلی مهمه چون برنامه ی درس خوندنتون رو تعیین میکنه.
موفق باشید. :)

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

بعضي مدارس مثل فرزانگان شيراز تو تابستون به طور جدي ميرن مدرسه و پيش1 رو تموم ميكنن قبل مهر!به دوستاني كه كل تابستون ميرن مدرسه و پيش ميخونن اصلا توصيه نميشه كه تابستون آزمون بدن چون نمي تونن هم با مدرسه هماهنگ باشن،هم برنامه آزمون پس بهتره با مدرسه پيش برن و درس هر روز معلم رو همون روز بخونن.
افرادي كه مثه ما مدرسه شون تو تابستون جدي نيس و فقط بعضي روزا اونم براي 1 يا 1و نيم ميرن مدرسه يا اصلا نميرن آزمون هاي تابستوني براشون مفيده اما هيچ وقت به بهونه آزمون روزخواني رو ترك نكنن. درسي كه معلم داده بخونن حالا تست هاشو ميتونن مهر به بعد بزنن.
در ضمن كانون تو تابستون تقريبا همه پايه رو دور ميكنه به جز ديني2 تا جايي كه يادمه

بالا