• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

از الان برای کنکور ۹۴ چیکار میشه کرد؟

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی
پاسخ : از الان برای کنکور ۹۴ چیکار میشه کرد؟

من تصمیم دارم ب ترتیب اول دوم رو بخونم بعدم سوم پیش رو هم ک تو مدرسه میخونم

sana.sh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
عمران

ب نظر من الان رو نهايي كار كنين وزارتي هارو درست حسابي بخونين ك معدل نهاييتون بالاي ١٩.٩ بشه يا اصن ٢٠ ك نگران تاثيرش نباشين
نمونه هاي نهايي ٣ سال اخيرو حتما بررسي كنين هم خرداد هم شهريور هم دي
اشكالاي عمدتونو الان رفع كنين اگه سال سوم چيزي رو نخوندين نفهميدين .. حتما تا قبل تابستون رفعش كنين
يه چيز ديگه از الان لطف كنين واس كنكور مبحث حذف نكنين ;;)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از sana.sh :
يه چيز ديگه از الان لطف كنين واس كنكور مبحث حذف نكنين ;;)
حذف مبحث چیه دیگه !؟ :D :-"

Inaccessible

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
00

به نقل از حمیـده :
حذف مبحث چیه دیگه !؟ :D :-"

بعضیا مباحثی رو که ضعف دارن به طور کلی حذف میکنن و نمیخونن (بد آموزی که نداره :D )

مام که اصلا از این کارا نمیکنیم :-"

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

عه چه باحاله تا حالا بش فک نکرده بودم مثلن میتونم کل فیزیک دوم غیر 3 فصلشو ک بلدمو حذف کنم :)) خیلی خوب بود ممنون ک روشنم کردین :))

Inaccessible

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
00

به نقل از جیم لـام الف دال ـِ لام الف غین ر:> :
عه چه باحاله تا حالا بش فک نکرده بودم مثلن میتونم کل فیزیک دوم غیر 3 فصلشو ک بلدمو حذف کنم :)) خیلی خوب بود ممنون ک روشنم کردین :))

آره خیلی کاره خوبیه (<

جدا از شوخی فصل 2 و3 فیزیک 2 واسه همه سخته :D سال چهارم ایشالا این مباحثو کامل تر میخونیم (;

sana.sh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
عمران

بدي حذف مبحث ميدونين چيه؟
اينكه شما مثلا يه مبحثي مثل حركتو نخوندين بعد ديناميكو خوندين بعد اون سال كنكور شما اگه اومد و حركت آب خوردن بود سوالاش و ديناميك وحشتناك اون موقس ك بدبخ ميشي :D
يا يكي مياد ميگه من مثلا ديفرانسيل مشتق و ميخونم فقط ك بودجه بندي و تعداد سوالاتش زياده ولي اگه اومد و اون سال مشتق سخت بود چون تو بقيه شو نخوندي درصدت در حد المپيك افت ميكنه
بعد يه چيز ديگه شما اگه از الان شروع ب حذف كنين وقتي خرداد ميشه پي ميبرين ك همه رو حذف كردين :D و بايد برين سر جلسه مگس پروني :D

ranjame

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
طهران
دانشگاه
صنعتی آریامهر
رشته دانشگاه
م.شیمی

بوی (< می آد!
حذف کردن یعنی چی آخه؟ ببینید این مباحث مکانیک که شامل سینماتیک و دینامیک میشه از الآن تا آخر ترم یک دانشگاه به طور رسمی باهاش سر و کار دارین؛ تازه اگه برین رشته فیزیک بیشتر سر و کار خواهید داشت. پس هر چه زودتر شروع کنید به خوندنش و سعی کنید عمیق و ریشه ای بخونید؛ هر چی می تونید مثال های مختلف حل کنید و راه حل ها را به خاطر بسپارید. مثلن برای اندازه گیری نیروی اصطکاک؛ کجا با نیروی وارد به جسم برابر میشه کجا باید از ضریب اصطکاک ایستایی استفاده کرد کجا از ضریب اصطکاک جنبشی...

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از عــــــــلی :
بوی (< می آد!
حذف کردن یعنی چی آخه؟ ببینید این مباحث مکانیک که شامل سینماتیک و دینامیک میشه از الآن تا آخر ترم یک دانشگاه به طور رسمی باهاش سر و کار دارین؛ تازه اگه برین رشته فیزیک بیشتر سر و کار خواهید داشت. پس هر چه زودتر شروع کنید به خوندنش و سعی کنید عمیق و ریشه ای بخونید؛ هر چی می تونید مثال های مختلف حل کنید و راه حل ها را به خاطر بسپارید. مثلن برای اندازه گیری نیروی اصطکاک؛ کجا با نیروی وارد به جسم برابر میشه کجا باید از ضریب اصطکاک ایستایی استفاده کرد کجا از ضریب اصطکاک جنبشی...
یکی از دوستان ماهم همینطور حذف میکنند، پریروز خواستیم ببینم چیا تا الان حذف شده:
زمین، هندسه، آمار، زبان فارسی، فیزیک اول و این لیست ادامه دارد!

:D

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

زمین که از اول حذف ِ خدایی بوده برای من :D
اما خارج از شوخی ، موافقم که از الان نباید مباحثُ حذف کرد اما مثلا مبحث تعداد واژه و تکواژ از زبان فارسی که یه دونه تست ازش میاد به نظر من حذف کردنش خیلی به صرفه تره ، چون ضریب خطاشم تو کنکور زیاده ، اومدیم و خوندیمش ــم ، اما تستشو اشتباه زدیم !

mohaddes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بـنـاب
سال فارغ التحصیلی
94
اینستاگرام

من در نظر دارم هندسه رو حذف کنم :|

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

به نقل از Fatemeh.H :
زمین که از اول حذف ِ خدایی بوده برای من :D
اما خارج از شوخی ، موافقم که از الان نباید مباحثُ حذف کرد اما مثلا مبحث تعداد واژه و تکواژ از زبان فارسی که یه دونه تست ازش میاد به نظر من حذف کردنش خیلی به صرفه تره ، چون ضریب خطاشم تو کنکور زیاده ، اومدیم و خوندیمش ــم ، اما تستشو اشتباه زدیم !
تکواژ و واژه ما همه بیخیال شدیم :-"
حتی تو ازمونای قلمچی هم من ج نمیدم! :D

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

من میترسم اینقدر بگم/بگید اینو حذف میکنم اونو حذف میکنم ، آخر ببینیم/ببینید چیزی برای خوندن نمونده :))

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

حذف نکنید آقا! خیلی کارِ ناپسندی ه!
ببینید یه چیزی مثلِ تکواژ و واژه، دوازده ماه -حال‍ا بگیریم مثل‍اً هفته‌ای یه ساعت حتّی!- روش کار کنی قطعاً ته‌ش یه چیزی می‌شی؛ اگه -به احتمالِ ضعیف- تا دمِ کنکور هم چیزی نشدی و باز هم ایراد داشتی، اون‌موقع حذف‌ش کن. [کاری به آزمون‌دادن ندارم که سرِ آزمون فل‍ان مبحث رو جواب بدیم یا نه و اینا؛ حرف‌م این ه که از ال‍ان کل‍ا نذارید کنار یه مبحث رو و هیچّی روش کار نکنید.] اگه از ال‍ان بخوایم بگیم «اومدیم و خوندیم، تستاشم زدیم، ولی تو کنکور اشتباه جواب دادیم.» که این قاعده برای همه‌ی تست‌های همه‌ی مباحث همه‌ی درس‌ها جواب می‌ده :‌))) چه حرکتی ه خب؟ تا خرداد سعی کنید همه‌ی مباحث رو بخونید و تمرین کنید؛ خردادِ نودوچهار درباره‌ی حذف کردن یا نکردنِ مبحث فکر کنید.

goraz

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
بودم
شهر
بهبهان

به نقل از SPECTRE :
من در نظر دارم هندسه رو حذف کنم :|
چرا حذف؟؟؟اگه هندسه رو سفید بدی ترازت حدودا 4000 میشه اما اگه فقط دوتاشو بزنی ترازت 800 تا میره بالا...یعنی دو سوال اول هر کدوم تقریبا 400 تراز ارزش دارن در صورتی که بعد از دوتا تست،بقیشون حدود 150تراز ارزش دارن....پس بهتره هیچ درسیو کامل حذف نکنی
فقط دو سه تا رو هم بزنی کافیه

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به قول استاد فیزیکمون ، اون مشاور و پشتیبانی که بهتون میگه چه درسیو حذف کنین ، غلط کرده با هفت جد آبادش ! خوب شماها حل نکنین سر کنکور ، کی میخواد حل کنه ؟
خوب عزیزانی که میگین این و اون و آن حذف ، یکم فکر کنین ، شماها جواب ندین به این سوالا ، کیا میخوان پس جواب بدن ؟ :D
آقا به شخصه کنکور دارم 3 ماه دیگه ، هیچ درسی هم حذف نکردم و احتمال زیاد هم نخواهم کرد مگر 1 قسمت از گسسته که شاید اونم نشستم کامل خوندم !
میگین تکواژ و اینا رو بیخیال اصن ، خوب کلا چند تا تست زدین از این بخش که میگین آقا بیخیال ؟! بشینین یه 100 تا تست بزنین ، شاید اصن 20 ، 30 تای اول کامل غلط باشه ها ، ولی مطمئن باشین از 50 به بعد اونقدری مسلط هستین به تمامی سوالای تکواژ که زودتر از تایم هم میزنین ! من تجربشو دارم که میگم ! خیلیا از متن و املا میترسن و میگن عمرا نمیشه و ریسکیه و این حرفا ! منم همینو میگفتم ، نشستیم کلا 1 هفته وقت گذاشتیم ، بعد الحمد الله از جمله تستایی شده که به ندرت غلط میزنم ! بابا نکنین زشته ! بعد زشت تر از اون دوستان میان لایک هم میکنن ! :-|
حتی حرفش هم نزنین ، بجای این که کمک کنین به هم و رفع اشکال کنید ، میاین میگین این و اون که حذف ، چقدر باحال :-|
بشینین از اول تابستون مثل مرد روزی 10 ، 12 ساعتو بخونین ، نیاز به حذف کردن هیچی نیست !

mohaddes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بـنـاب
سال فارغ التحصیلی
94
اینستاگرام

به نقل از goraz :
چرا حذف؟؟؟اگه هندسه رو سفید بدی ترازت حدودا 4000 میشه اما اگه فقط دوتاشو بزنی ترازت 800 تا میره بالا...یعنی دو سوال اول هر کدوم تقریبا 400 تراز ارزش دارن در صورتی که بعد از دوتا تست،بقیشون حدود 150تراز ارزش دارن....پس بهتره هیچ درسیو کامل حذف نکنی
فقط دو سه تا رو هم بزنی کافیه

کنکورو گفتما من :-? کلا 4-5 تا سوال هندسه س دیگه!

+ عه؟! :| نمیدونستم :|

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

8 تا هندسه پایه هست ، 8 تا هندسه تحلیلی ، توی کنکور ریاضی

قاصدک

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیهق

به نقل از ارغـوان اس. :
حذف نکنید آقا! خیلی کارِ ناپسندی ه!
ببینید یه چیزی مثلِ تکواژ و واژه، دوازده ماه -حال‍ا بگیریم مثل‍اً هفته‌ای یه ساعت حتّی!- روش کار کنی قطعاً ته‌ش یه چیزی می‌شی؛ اگه -به احتمالِ ضعیف- تا دمِ کنکور هم چیزی نشدی و باز هم ایراد داشتی، اون‌موقع حذف‌ش کن. [کاری به آزمون‌دادن ندارم که سرِ آزمون فل‍ان مبحث رو جواب بدیم یا نه و اینا؛ حرف‌م این ه که از ال‍ان کل‍ا نذارید کنار یه مبحث رو و هیچّی روش کار نکنید.] اگه از ال‍ان بخوایم بگیم «اومدیم و خوندیم، تستاشم زدیم، ولی تو کنکور اشتباه جواب دادیم.» که این قاعده برای همه‌ی تست‌های همه‌ی مباحث همه‌ی درس‌ها جواب می‌ده :‌))) چه حرکتی ه خب؟ تا خرداد سعی کنید همه‌ی مباحث رو بخونید و تمرین کنید؛ خردادِ نودوچهار درباره‌ی حذف کردن یا نکردنِ مبحث فکر کنید.
ینی یه دونه تست انقد ارزش داره ؟! من به جای اون بقیه قسمتای زبان فارسی رو مسلط میشم و قرابت و لغت کار می کنم ، همیشه نمیشه آرمانی فکر کرد !

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

یعنی هفته ای یه ساعت انقدر زیاده؟!

بالا