• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمینار سی ام علوم و فنون دبیرستان علامه حلی ۱ تهران

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست
.

اون کله ادمه خوبه بسی،ولی در کل خیلی شلوغه پوستر .اذیت میکنه چشمو،به هم ریخته اس :-"
بعد لگو هم خیلی خوب به نظر نمیاد،بیشتر شبیه اینه که با یه فونت خاص نوشه باشن 30 سمینار.

+ صرفا نظر شخصی:)

jigsaw.girl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
tehran
پاسخ : سمینار سی ام علوم و فنون دبیرستان علامه حلی ۱ تهر

به نظر من پوستر خیلی خوبه اینکه شلوغه به نظر من خوبه اتفاقا ولی لوگو شاید می تونست بهتر باشه ولی خیلی در کل خوبه
ما خیلی سعی داریم بیایم. پارسال با ترس و لرز اومدیم چن نفر می گفتن مشکل داشتن واسه ورود و اینا! ما البته راحت وارد شدیم. امسال مشکلی نیستش؟ مثلا از این چیزا که باید با یه مسئول مدرسه بیاین و اینا؟

به نقل از m-hadi :
شنبلیله...
با دو تیکه شدن مدرسه ، با ایران اپن نرفتن مدرسه ، با خیلی چیزای دیگه به تاریخ سپرده شد ، فک نکنم 10درصد پایتون هم حفظ بشاشن شنبلیله رو ، یادش بخیر سمینار خودمون ، یادش بخیر آخرین سال پژوهش محور بودن مدرسه...
پ.ن: ببخشید میگم ولی لوگوتون اصلن خلاقانه نیست...

مگه میشه پایشون حفظ نباشن؟؟؟؟ ما فرز یکیم حفظیم

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
نداریم کلن :دی
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

بله ميشه
وقتي مراسم هايي كه شنبليله توش رسمه حدف بشن كسي شنبليله نميخونه
فك نكنم برا ورود مشكلي باشه دوره هاي قبل كه مشكلي نبود اصلن

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

پوستر پارسال تون خیلی دل پسند تر بود!

×نظر شخصی.

mehrsa-smileyxxx

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران

ما اومدیم نمایشگاهتون سطح علمی پروژه هاتون خیلی خوب بود فقط یه دونه پروژه ی علوم انسانی داشتین که چندان جالب نبود به نظر من سنگین تر بودین اگه اصلا علوم انسانیو نمیذاشتین اما این خیلی خوبه ک به نظر اون فرد احترام گذاشتین و حتی شده یه دونه هم علوم انسانبو گذاشتین لیدراتونم خیلی خوب بود مخصوصا لیدر ما که ما اسمشو آقای زحمتکش گذاشتیم عالی بود اسمش کسری بود فامیلیش سخته یادم نمیاد نون خامه ایای بوفتونم خیلی خوشمزه بود خدایی! ماشین چهل تیکه هم همچین ماشین نبود خیلیاشو با دست انجام دادین اما معلوم بود روش واقعا فکر شده اما سمینارتون مشکل پارسالو باز داشت اونم تعداد زیاد پروژه ها و فاصله ی کم غرفه ها بود که ازدحام ایجاد میکرد پارکتونم خوب بود مخصوصا نقاشی کردن قالبای صورت با تست اعصابش :D

sheyda@@@a

کاربر فعال

آره واقعاااا..چیزقابل توجهی که تونمایشگاتونه وخیلی هم خوبه همین لیدرای خوبتونه!!!! :) <D=پارسالم لیدر ماخیلی خوب بود!!امسال هم که همین آقای زحمت کش واقعا.....واقعابایدبه انتخاب کردن لیدرهاتون آفرین گفت <D= x: :)

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

سلام!
نقشه راهتونو من دوست داشتم فقط مورد 16 رو به جای پارک نوشته بودین " چارک " ! :D

sheyda@@@a

کاربر فعال

فقط توی دفترچه چکیدتون یه خط خوردگی ضایع داشتید بعدشم خیلی از پروژه های زیستتون تو دفترچه نبود!!!!!!!خیییلییی تعجب کردم!!!!

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده

من جمعه اومدم با بابام . بعد ماشین چهل تیکه اولاتون هم که ماشالا با چن تا ضربه کار کرد :|
کلا نمایشگاهتون خوب بود. 2 تا از پروژه های زیستتون محشر بود در حدی که من بدون اختیار گفتم چه خفن :-\ در عوض یه چن تا پروژه ی زیست بود که واقعا کار یکی دو هفته بود :| حالا نمی خوام از پروژه اسم ببرم ولی واقعا جا نداشت که تو سمینار بیاد :| پروژه های فیزیکتون هم قشنگ بودن و الکترونیک و کامپیوتر هم خوب بودن به جز یکی دوتا که واقعا بی کاربرد بودن :D شیمی نسبت به بقیه متوسط بود . بعد اتاق ریاضی هم من 2 تا پروژه گوش دادم دیدم چیزی زیاد ازش نمی فهمم و فقط بابام می فهمه بی خیالش شدم! فقط شعبده بازی ها با ریاضی رو همه رو رفتم . جالب بودن . بعدش هم پروژه های مکانیک و هوافضا واقعا خوب بودن ! پارک فیزیکتون اکثر چیزاش تکراری بود . بعد اون سقاخانه ی حیاط ماجراش چیه؟ :D
خلاصه کلا خوب بود و واقعا بچه هاتون خوب بودن و آدم احساس ناراحتی نمی کرد تو مدرسه : ) راستی سخنرانی قبل بازدید هم که راجب شیمی بود ، خیلی جالب و مفید بود ! فقط اون رنگ شال گردن هاتون یکم سبزش ضایع بود :-"

× فک کنم دیگه جو المپیاد تموم شده ها ، عکسا رو بردارین بد نی :|

بالا