• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سومین دورۀ مسابقات پژوهشی سلام کاپ

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
نداریم کلن :دی
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
پاسخ : سومین دورۀ مسابقات پژوهشی سلام کاپ

آقاي پريساي معذرت ميخوام كه من وارد بحث ميشم ولي واقعن براي چي فكر ميكنيد كه يه دانش آموز حق داره داوري رو بازخواست كنه؟
ميرن ايران اپن بعد انتظار دارن براي حرفشون داورا ارزش قائل بشن تو ذوقشون ميخوره...
اشتباه داوري هم اگه بوده بخشي از مسابقس و كسي نميتونه بگه داور فلان بود يا نبود، تهش همه تيم ها ميرسن به ايران اپن كه اونجا هم روبوت ليدرساز فراوونه و كسي هم حتي تلاش براي نظارت نميكنه،چون واقعن نظارت ممكن نيست...
شناختي كه من از شما دارم ميدونم مسابقه كاملن سالم برگزار شده و هيچ ايرادي هم نبوده تو داوري ها
پ.ن: البته ممكنه دستاتون در حكم اي ام پي عمل كرده باشن :))

• شروع کننده موضوع

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : سومین دورۀ مسابقات پژوهشی سلام کاپ

به نقل از m-hadi :
آقاي پريساي معذرت ميخوام كه من وارد بحث ميشم ولي واقعن براي چي فكر ميكنيد كه يه دانش آموز حق داره داوري رو بازخواست كنه؟
ميرن ايران اپن بعد انتظار دارن براي حرفشون داورا ارزش قائل بشن تو ذوقشون ميخوره...
اشتباه داوري هم اگه بوده بخشي از مسابقس و كسي نميتونه بگه داور فلان بود يا نبود، تهش همه تيم ها ميرسن به ايران اپن كه اونجا هم روبوت ليدرساز فراوونه و كسي هم حتي تلاش براي نظارت نميكنه،چون واقعن نظارت ممكن نيست...
شناختي كه من از شما دارم ميدونم مسابقه كاملن سالم برگزار شده و هيچ ايرادي هم نبوده تو داوري ها
پ.ن: البته ممكنه دستاتون در حكم اي ام پي عمل كرده باشن :))
والا ما نه سر پیاز بودیم نه ته پیاز. نه خودمون داوری کردیم که کسی ازمون طرفداری کنه و نه چیزی از مسابقات عاید ما شد. صرفا خواستم کسی از مسابقاتی که توش دست اندر کار بودیم ناراضی بیرون نره. در مورد نظر داوری هم کاملا حق با توئه، بچه ها باید بدونن که از این خبرا هیچ جا نیست...
چه دستی برادر من؟! دستمون کجا بود؟! :))

بالا