• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اونایی که میخوان دوره 24 المپیاد شیمی بدن ،،،

• شروع کننده موضوع

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
سلام ! این تاپیک رو زدم که اولا اعلام امادگی کنین! ببینیم امسال چند نفر تو سایت داریم که قراره مرحله1 بدن..
بعد حستون رو میتونین بگید.. مثلا اماده اید...کامل تموم میکنین یا نه...دوست دارین تو فرصت باقی مونده چی کار کنین..
حدس میزنین چند درصد میزنین و ..
امسال مدرسه تون براتون چی کار کرده و چند نفرید و ..
خلاصه هر چی خواستین در این موارد بگید

• شروع کننده موضوع

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : اونایی که میخوان دوره 24 المپیاد شیمی بدن ،،،

فقط لایک?? :-"
یه حرفی...سخنی...
بگید مثلا من خیلی بلدم..من خیلی شاخم..100 میزنم حداقل..
نترس خاله جون بیا..نترس

Mir

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد اژه اي 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
93

سلام
من هم امسال المپیاد شیمی میدم.دومی ام.
حس خاصی ندارم...اها چرا!دیشب که فهمیدم تاریخ المپیاد یه هفته ای دیرتر برگزار میشه شانس قبولیم به 60 درصد رسیده!و کلی امیدوار شدم!
خارج از شوخی بدک نبوده.الان امتحانا ترم که تموم شن خلاصم و دیگه مدرسه از بی سعادتیش منو دیگه نمیبینه تا وقتی از باکو(محل برگزاری المپیاد جهانی 2014) برگردم!
مدرسه هم کار خاصی نکرد.چن جلسه کلاس نامنظم که رو هم رفته 5 تا پنج شنبه سه زنگه بود.ولی خب دستشون درد نکنه ک میکردم بی عرضه تر از این حرفا باشن!
منتظر معدلمم هستم.اما فقط معدل کتبی و نه مستمر تا در دهن بعضیا رو ببندم.
یکمی هم احساس شاخی (کاذب!) دارم (از جمله بالاییم معلومه!) که درست میشه و بادم خالی میشه به زودی...
wait!I will back again
.when a gold medal shining on my chest...
خب شاد شدید؟بقیه هم بیان بشناسیمشون

الهام1375

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
شیمی میخوندم.
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

سلام
من سومم ولی راستش یک مقدار استرس گرفته منو ،دوم که بودم اعتماد به نفسم خیلی بالاتر بود! :-"، راستش من فکر نمیکردم سوم از دوم اینقدر سرم شلوغ تر باشه. تابستونم مفید بود ولی ایام مدرسه خیلی کنکــور مهم شد. بعد به تدریج یکم بهتر شد.
بالایی ، مدرسه ما همون یکم کار رو هم نکرد.

mohammad farmahini

کاربر فوق‌فعال

من امسال سومم
مسلما پارسال دوم بودم!!!قبول شدم دیگه استرس مرحله 1 ندارم(مطمئن نیستم که فول مارک شم)
مدرسه هیچ کاری واسه من نکرد کلا دو نفر تو مدرسه ما المپ میخونن یکی منم یکی هم یه فیزیکه
مدرسه ما فقط کنکور!پارسال 7 تا مکانیک و برق شریف دادیم
ولی تا حالا نشده مدال بیاره کسی!
بدبختی دیگه این که من دارم همزمان ریاضی و تجربی میخونم چون مدرسه ما تجربی نداره مجبوریم دیگه.
فکرم یه جوریایی شد،شد نشد،نشده!
به هر حال امیدوارم همه کسایی که تلاش میکنن موفق شن و کسی به خاطر مشکلات غیر قابل پیش بینی شکست نخوره

• شروع کننده موضوع

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

سه تا بالایی ها : اولا که افرین بر همتون که این قدر با انگیزه هستید و میخونین!
بعدشم،،، کی گفته که فقط اونایی که کلاس دارن مرحله 2 قبول میشن?
در ضمن به نظر من یکی از مهم ترین فواید المپیاد خوندن تقویت اراده و افزایش توانایی برنامه ریزیه...شمایی که شرایطتتون سخت تره بیشتر از این جهات اماده میشین.
حالا هر قدرم بچه های شهرهای بزرگ اومدن این جا و جاهای دیگه گفتن هفته ای n جلسه کلاس دارن شما حواستون به کار خودتون باشه..

soliloquize

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
مدال المپیاد
شیمی ...

هرچند که تاپیک هیچ ربطی به من نداره اما از مدیر اجازه گرفتم گزارش بچه های مدرسمونُ بدم . :-" :- نخود آش

× ما کلا 2 تا المپیاد شیمی داریم که جفتشونم سومن! سال قبل هم هر 2 تاشون مرحله اول قبول شدنُ تجربه ی مرحله 2 دادنُ دارن . اما متاسفانه تخصصی به شدت کم کار کردن . حتی میل میکنه به صفر . :-"

مدرسه ام که هیچ کاری براشون نمیکنه . :-< :-" از سال اول هم خوندن تا حالائم 3 تا معلم عوض کردن . بعد هر معلم که اومده از اول شروع کرده درس دادن .[nb]پارادوکس داشت حرفم . :-" معلم ها رُ خودشون میگرفتن . و فقط کلاسُ تو مدرسه برگزار میکردن . >:p[/nb]
فقط یه چیزه خیلی خوبی که دارن اینه که اعتماد به نفسشون فـــــــــوق العادس . :D

اصلا باورتون نمیشه این اعتماد به نفس چه کارا که نمیکنه . :-" از من میشنوید تا حد امکان زیادش کنید . :-" البته نه در حدی که جوگیر شید . :-"

براتون یه عالمه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم اسم نک تکتون رُ جزِ مدال آوران ببینیم . 8->

/m\

reza....

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
95

سلام

منم امسال المپ شیمی میدم.دوم تجربی هم هستم

المپیادم قراره که 30 بهمن برگزار بشه.اینجوری برای من بهتره چون هنوز تمام فصلا رو نخوندم :-"

از شهریورم شروع کردم به المپ خوندن..مدرسمونم از ابان ماه هر هفته کلاس برگزار میکنه (یک روز که شامل سه زنگ بود)که البته یکی دو تا تعطیلی هم بش خورد{الانم به دلیل امتحانات نوبت اول برگزار نمیشه}.البته دستشون درد نکنه.از سال قبل بهتر عمل کردن :|

نمیتونم روی درصدم هم هیچ نظری بدم.فک کنم تا المپیاد ازمایشی بعدی 20 روزی مونده و من تا اون موقع تمام فصلا رو تموم میکنم .اونموقع میتونم بگم حول و حوش چقد میزنم.

اگه به تلاشم ادامه بدم امسال مرحله یکو قبول میشم.البته به امید خداااااااااا.
برای بقیه هم ارزوی موفقیت میکنم /m\

Wulfric

Percival's daddy
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

من سال دومم و امسال قراره به امید خدا تو المپیاد شرکت نمایم. :-"
فک می کنم وضع همه بچه های هم دوره م خوب باشه. ما از تیر داریم می خونیم و قبل از مهر، کل مرجله 1 (+ خیلی خیلی کم از مرحله 2) رو تموم کردیم. الانم یه 3 ماهیه فقط داریم امتحان و آزمون و تست و اینا میدیم. ;;)

تعریف از خود و مدرسه نباشه، ولی جو کلاسمون واقعن عــــــالیه. فکر نمی کنم کسی از درسا عقب مونده باشه، خب هر چی باشه بچه 3 ساله رو هم 3 ماه به آزمون ببندی باید تا الان خب یه اعتماد به نفس قابل توجهی داشته باشه دیگه.

منم در مورد درصدم نمی تونم چیزی بگم. اگه بخوام از آزمون هایی که تا الان دادم نتیجه گیری کنم، وضعم خیلی عالیه ولی این هیچ تضمینی برای قبولی امسالم نیست. چون ممکنه امسال هم مثل سال 90 سختش کنن، یا نوع سوالا عوض شه، یا...

یه چند تا توصیه هم به بقیه دارم: تا 30 بهمن وقت زیاده،فقط تست بزنید. درسنامه هیچی، واقعن هیچی نخونید؛ فقط تست. :D نکات حفظی شیمی 1(یا حتی شیمی 2) مثل نفت و اینا... رو به 2 هفته یا 1 هفته آخر موکول کنید. به هیچ وجه نگران سخت بودن یا نبودن آزمون امسال نباشید، اثر خیلی افتضاحی رو اعتماد به نفستون میذاره. سعی کنید از هر نوع سوال حداقل 10 تا تست زده باشید، خیلی رو اعتماد به نقس اثر داره. یجوری به استقبال آزمون برید که الگوریتم حل هر نوع سوالی رو سر مرجله اول حفظ حفظ باشید؛ یعنی لازم نباشه سر جلسه خیلی فکر کنید.
از سوتی دادن جدا بپرهیزید؛ :-" راه حلشم فقط و فقط تسته، تست!
حواستون همه باشه همه ی نکات حفظی شیمی 1 و 2 رو خونده باشید؛ انصافا حیف نیست 1 تست رو سر همین چیزای آسون از دست بدین؟ (;

alibasirat

کاربر حرفه‌ای

:Dمن امسال دوم ریاضی پارسال اول بوم ولی دوسال پیش سوم بود. :Dازپارسال خوندم دقیقانمیدونم کی.پارسال مرحله اول شرکت کردم.تومدرسه3نفریم شیمی میخونیم.یکی ازیکی بدتر.
ان شاالله امیددارم فول مارک بزنم.من شاخم اونم چه شاخی.شاخ پشه مالاریا :D.یکم استرس دارم چون قول دادم اگه طلا بگیرم همه پیتزامهمون من.تودوراهی موندم می ارزه یانه.

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

من سال اولم :D
احتمالا شرکت می کنم البته فعلا منتظر نتیجه ی آزمونی هستم که دو ماه پیش دادم که هر کی اونو قبول بشه کلاس براش تشکیل میشه. گفتن تا آخر دی نتیجه ش میاد .
راهنمایی معلممون درباره ی شیمی دوم و سوم خیلی تخصصی درس میداد واسه همین وقتی تستای مبتکران رو زدم چندان مشکلی نداشتم. حالا باید ببینم چی میشه :)

sara_chemist

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
farzaneghan
شهر
tabriz

سلام.من می خام امسال بدم و در واقع همین امسال هم شروع کردم.ولی خب شیمی سال دو و سه را تموم کردم.چون واقعا دو ماه تمام زحمت کشیدم.و فک می کنم بالای 90 می زنم. :Dمرحله دو هم که ایشالا بعد مرحله یک شروع می کنم.تا اینجا هم اول از مبتکران خوندم تمام مباحثو بعد پیشرفته تر کار کردم.مثلا چگونه مسایل شیمی را حل کنیم و اصول مبانی و شیمی الی سیدی و شیمی توصیفی عناصر.که کافین و زیاد هم هستن واسه مرحله یک.کسایی که مثل من از اخر مهر شروع کنن یه مدت استرسشون زیاد میشه ولی خب اگه خوب بخونن همه چی حله.من خودم اولا خیلی استرس داشتم الان اصلا اونم چون من ذاتا روحیه ی بالایی دارم. ;;)

بالا