• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ایده‌های شما برای انواع میتینگ

ɐudɐrgnilɐ⋊.∀

هرچه هستی بمان و داراباش هرچه داری ببخش و مسکین شو
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی ناحیه 1 (طلایه داران سابق)
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
برنز المپیاد فیزیک*
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی برق قدرت - فیزیک محض
شما خودت الان درقالب یک اسپم بمن گفتی اسپم نده!!

اونوخ چه انتظاری ازمن داری؟!

پـ.نـ: هنوز عادت نکردم براهمینه بعضی پستام اسپمه

تو که آواتارت هم اسپمه!!!
اونم بلد نیستی لاقل عکس خودت رو بذار روش!!!:D

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

mohaddeseh ti

❄️mohi
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
اینستاگرام
به منم خبر بدین
ترجیحا سمت غربم باشه بهتره
و از 28 ام به بعد

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات
برای بازی های میتینگ دوستان من ۲ بازی جدیدتر پیدا کردم که به مراتتتتتب از مافیا بهتره. تو مافیا یکی میمیره از بازی میره بیرون و دیگه حوصلش سر میره و اینا. لطفا بخونید اگر می خواید ایده بازی جدید داشته باشید. و توی میتینگ ها انجام بدین

Spyfall ya spyhunt
یکم با مافیا فرق داره. با یه اپلیکیشن گوشی هم قابل انجامه و بین ۳ تا ۸ نفر میتونن بازی کنن. معمولا ۷ ۸ نفرش خیلی جذابه. بدین صورت هست که یکسری مکان وجود داره مثل بانک ،ساحل، کازینو و ۳۵ ۴۰ تا مکان دیگه .
اسمهارو که نوشتیم توی اپ هرکی رو اسمش کلیک می کنه. ۲ حالت هست. یا یه مکان بهتون گفته میشه و یا جاسوس هستین. توی بازی فقط ۱ نفر جاسوس میشه و مکان تمامی افراد دیگه یکسان هست( طبیعتا جاسوس نمیدونه مکان کجاست ) و هیچکس هم نمیدونه کی جاسوسه. فقط اگر شما مکانتون بانک بود مثلا بدونید هرکس دیگه هم که جاسوس نباشه مکانش با شما یکیه

هدف جاسوس: کشف محل
هدف بقیه : کشف جاسوس
نحوه کشف: به ترتیب یکی شروع می کنه. و یه سوال از هرکی می خواد بپرسه. این سوال نباید واضح باشه که جاسوس نتونه بفهمه چیزی. مثلا اگر کلمه بانک بود اگر بپرسم فلانی پول زیاد داری خیلی زیاد و خیلی خیلی سرنخ میده. طرف مقابلم باید جوری جواب بده که برای جاسوس کار رو راحت نکنه. ولی یه جور به بقیه اثبات کنه که جا رو میدونه. دقت کنید که اگر‌جاسوس باشید هم باید سعی کنید جواب زیرکانه ای بدین که لو نرید.

معمولا اینطوریه که یه سوالی که پرسیده میشه دیگه نباید کلا بپرسیدش. چون ملت دیگه ربط میدن زود
یه سری نمونه سوال های خودمونو میگم که دستتون بیاد

محل : ایستگاه قطبی
سوال : پرسپولیس یا استقلال؟ :)) ( جوابش پرسپولیس هست بخاطر افشین قطبی )

محل : کازینو

سوال: بین ترکیب رنگ های آبی و قرمز . سیاه و قرمز و سبز و قرمز کدومو ترجیح میدی ( معمولا سیاه قرمزو میگن برای رنگ های ورق )

محل : کشتی بزرگ
سوال : آیا محمد رو به عنوان آخرین پیامبر اولولعزم قبول داری ؟ ( اشاره دوری به پیامبر نوح داره با کشتی بزرگش! )

محل : سفارت خانه
بین اعداد ۱۳ ۱۴ ۱۵ کدومو انتخاب می کنی ؟ ( ۱۳ بخاطر تسخیر سفارت آمریکا در ۱۳ ام )

محل : هواپیما
سوال : بین کلم و کاهو کدومو انتخاب می کنی ( کلم که همون KLM منظور هست. که یه ایرلاین معروفه )

محل : کشتی دزد دریایی
سوال : الان تو چه مودی هستی؟ خوشحالی . ناراحتی. خیلی افسرده ای و ... ؟ ( منظور از این سوال دپ بودن هست. که اشاره به جانی دپ تو فیلم دزدان دریایی داره! )
کلا سوالا باید خلاقانه و جدید باشن. الان این سوالا عملا سوخته هستن . فقط برا آشناییه.
خلاصه هرکی که سوال میپرسه اون طرف میتونه جواب هم نده گرچه مشکوکه. و بعد نوبت اون فرد هست که بپرسه. معمولا حد زمانی میزاریم

بازیه بسیار خلاقانه و جالبیه:)) بازی بعدی‌ هم توضیح میدم بعدتر

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
بچه ها به نظرتون پاتوق دائمی بگذاریم کسی میاد؟ مثلا قرار ثابت بگذاریم روزهای جمعه یک جای ثابت و ساعت ثابت. هرکس هر موقع دلش خواست بیاد بدون هماهنگی.

MSA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
تلگرام
بچه ها به نظرتون پاتوق دائمی بگذاریم کسی میاد؟ مثلا قرار ثابت بگذاریم روزهای جمعه یک جای ثابت و ساعت ثابت. هرکس هر موقع دلش خواست بیاد بدون هماهنگی.

به نظرم اگه محلش خوب باشه (نزدیک باشه) و زمانش مناسب باشه و اینکه چند هفته اول، یادآوری بشه توی حرف بزن مثلن و بعد از میتینگ هم عکسی چیزی گذاشته شه که بچه ها بدونن هفته قبل چند نفر اومدن و خوش گذشته و اینا، ممکنه بگیره : دی

sadegh dartoomian

پسر بد
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
میخواستم طلا بشم ولی نشد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
تو این چندروزه ی میتینگ ووسه بچه های فردوسی و کلا مشهد بذاریم
هم تنوع میشه وسط امتحانا هم خوش میگذره
کسی هست ک هماهنگ کنه یا ن؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب:)
شهر
تهر
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
روان شناسی
به‌به به‌به
خیلی خوبه

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90
کاش یه میتینگ بذاریم بام تهران...در تاریخ ۲ تیر
به طور ۱۰۰ درصدی پایه بودم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
  • شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات
من هم موافقم .

و اما بازی بعدی که بسیار جذاب هست و به نظرم از مافیا بهتره چون هیچکس از بازی حذف نمیشه . و فقط یه راند به خدا احتیاج داره که اونم واقعا خدایی خاصی نیست!! به اسم resistance

پارت 1 :
تعداد افراد بین 5 تا 10 نفر. 9 نفرش معمولا بهترین حالته

طبق معمول یه تعداد مافیا هستن و یه تعداد خوب. توی 9 نفره 3 تا مافیا و 6 نفر خوب . که به وسیله کارت اینا مشخص میشن. یکی از 6 نفر که خوب هستن یه شخصیت خاص داره که مثلا بهش میگیم merlin. که اینا به وسیله کارت مشخص میشه. پس اول بازی هرکی کارت میگیره و میفهمه آیا مافیاست. مرلینه و یا فرد خوب عادی.
حالا یکی از افراد داوطلب میشه که بشه راوی (فقط برای یک بار این نیازه ) به همه میگه چشمارو ببندن. و بعد از مافیا می خواد که بیدار شن و همو بشناسن. این راوی میتونه مافیا باشه خودش و راوی هم باشه. کاملا شانسی انتخاب می کنیم این راوی رو . بعد مثلا تا 10 میشمره و میگه مافیا چشمارو ببندن و مرلین بیدار شه. و بعد از مافیا می خواد که با دستی یا اشاره ای خودشونو به مرلین نشون بدن. دقت کنید که مافیا چشم باز نمی کنن. و اگر بکنن مرلین می فهمه و بازی بهم میخوره و از اول میشه .
پس تا اینجای کار مافیا هم رو شناختن.
مرلین همه مافیا رو شناخته
مافیا نمیدونن کی مرلین هست
بقیه اعضا هم هیچی نمیدونن. و حالا راوی میگه همه بخوابن و همه با هم پاشن. و از این به بعد دیگه نه شب داریم و نه هیچی.

خب ما یه سری چیز داریم به اسم ماموریت. کلا 5 تا ماموریت داریم . اگر 3 تا از این ماموریت ها موفق آمیز باشه خوب های میبرن و اگر 3 تاشون شکست بخوره مافیا میبرن .
در یه حالت دیگه هم مافیا میبرن اونم زمانیه که بگن کی مرلین هست و درست باشه.
ادامش پارت بعدی !

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات
اینو هر از گاهی ببینید که بفهمید چی به چیه.
wesz_untitled.jpg

خب حالا ماموریت . هر ماموریت شامل یه تعداد آدم هست . هر راند بازی یکی به عنوان پادشاه هست که به ترتیب عوض میشه. یعنی مثلا از من شروع میشه. شاه بعدی نفر بقل منه. و بعد بقلش و بقلش و میچرخه.
برای 9 نفر مثلا ماموریت اول شامل 3 نفره. ماموریت دوم و سوم 4 نفره هست. و ماموریت چهارم و پنجم 5 نفر داره.
هر فردی که برای ماموریت انتخاب میشه میتونه + یا - بده.
ماموریت موفقیت آمیز : ماموریتی که همه بهش + بدن.
ماموریت شکست خورده : ماموریتی که یه رای منفی هم داشته باشه شکست خورده . فقط به جز اون حالت ستاره 5* که میبینید. اینجا 2 تا رای منفی برای شکست نیازه.

ولی حالا کلیات چطوری. مثلا شاه بودن از من شروع شد و راند اول هست. من باید 3 نفر رو انتخاب کنم. خودمم میتونم یکیش باشم. همه با هم حرف می زنیم و نظر می پرسیم که کیا باشن توی تیم ماموریت. بعد از انتخاب من یه رای گیری انجام میشه روی تیمی که انتخاب کردم. اگر اکثریت بهش رای ندن نفر بعد از من شاه میشه و اون 3 نفر انتخاب می کنه ( دقت کنید که هنوز ماموریت 1 هستیم ) .
اگر 4 تا پادشاه متوالی تیمشون رای نیاره نفره 5 دیکتاتور میشه و هر تیمی رو انتخاب بکنه میرن به ماموریت .

حالا بیاید فرض کنیم من یه تیم انتخاب کردم و اکثریت بهش رای دادن . هر کدوم از این افراد یه کارت + و یه کارت - میگیرن. ( مثلا قرمز یا سیاه توی ورق ) و نظرشونو میزارن وسط که خود کارتا رو به پایین باشن به صورتی که کسی نبینه مثبته با منفی . ( اگر به رو باشه همه میفهمن کی داره منفی میده و مافیاست دیگه! ) حالا میایم این کارتا رو بر میزنیم و بعد همرو با هم رو می کنیم . اگر همه + بود اون عملیات موفق بوده. حالا اگر مثلا یه کارت منفی باشه عملیات شکست می خوره. چیزی که همه میدونن الان اینه که حداقل یکی از این 3 تا مافیاست. ولی اینکه کدومشون مافیاست معلوم نیست و باید از صحبتا و نظرشون راجع به تیم ها و رای دادنشون به بقیه تیم ها استدلال کرد.
حالا نکته جالب اینه که merlin میدونه مافیا کیان. ولی اگر تو تیم بندی ضایع بازی در بیاره که مثلا فلانیو نزار. فلانو نیار تو تیم و ... لو میره. پس باید خیلی زیرک باشه و بتونه هدایت مخفیانه کنه. :D

اگر سوالی هست بپرسید

----

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
4
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
-
اینو هر از گاهی ببینید که بفهمید چی به چیه.
wesz_untitled.jpg

خب حالا ماموریت . هر ماموریت شامل یه تعداد آدم هست . هر راند بازی یکی به عنوان پادشاه هست که به ترتیب عوض میشه. یعنی مثلا از من شروع میشه. شاه بعدی نفر بقل منه. و بعد بقلش و بقلش و میچرخه.
برای 9 نفر مثلا ماموریت اول شامل 3 نفره. ماموریت دوم و سوم 4 نفره هست. و ماموریت چهارم و پنجم 5 نفر داره.
هر فردی که برای ماموریت انتخاب میشه میتونه + یا - بده.
ماموریت موفقیت آمیز : ماموریتی که همه بهش + بدن.
ماموریت شکست خورده : ماموریتی که یه رای منفی هم داشته باشه شکست خورده . فقط به جز اون حالت ستاره 5* که میبینید. اینجا 2 تا رای منفی برای شکست نیازه.

ولی حالا کلیات چطوری. مثلا شاه بودن از من شروع شد و راند اول هست. من باید 3 نفر رو انتخاب کنم. خودمم میتونم یکیش باشم. همه با هم حرف می زنیم و نظر می پرسیم که کیا باشن توی تیم ماموریت. بعد از انتخاب من یه رای گیری انجام میشه روی تیمی که انتخاب کردم. اگر اکثریت بهش رای ندن نفر بعد از من شاه میشه و اون 3 نفر انتخاب می کنه ( دقت کنید که هنوز ماموریت 1 هستیم ) .
اگر 4 تا پادشاه متوالی تیمشون رای نیاره نفره 5 دیکتاتور میشه و هر تیمی رو انتخاب بکنه میرن به ماموریت .

حالا بیاید فرض کنیم من یه تیم انتخاب کردم و اکثریت بهش رای دادن . هر کدوم از این افراد یه کارت + و یه کارت - میگیرن. ( مثلا قرمز یا سیاه توی ورق ) و نظرشونو میزارن وسط که خود کارتا رو به پایین باشن به صورتی که کسی نبینه مثبته با منفی . ( اگر به رو باشه همه میفهمن کی داره منفی میده و مافیاست دیگه! ) حالا میایم این کارتا رو بر میزنیم و بعد همرو با هم رو می کنیم . اگر همه + بود اون عملیات موفق بوده. حالا اگر مثلا یه کارت منفی باشه عملیات شکست می خوره. چیزی که همه میدونن الان اینه که حداقل یکی از این 3 تا مافیاست. ولی اینکه کدومشون مافیاست معلوم نیست و باید از صحبتا و نظرشون راجع به تیم ها و رای دادنشون به بقیه تیم ها استدلال کرد.
حالا نکته جالب اینه که merlin میدونه مافیا کیان. ولی اگر تو تیم بندی ضایع بازی در بیاره که مثلا فلانیو نزار. فلانو نیار تو تیم و ... لو میره. پس باید خیلی زیرک باشه و بتونه هدایت مخفیانه کنه. :D

اگر سوالی هست بپرسید
عامو با این حجم از توضیحات کی اصن حال داره بازی کنه :-"
همون گوجه بزنیم بهتره کلا :-"

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات
عامو با این حجم از توضیحات کی اصن حال داره بازی کنه :-"
همون گوجه بزنیم بهتره کلا :-"
این از مافیا ساده تره و خب بازیای جذاب تری بخوای یه زحمت هم داره مگرنه که بشین اسم فامیل بازی کن ساده.

• لایک
امتیازات: ----

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

این ایده خوبیه
ولی مرکز شهر بذار

Nemesys

کاربر انجمن خاک‌خورده
نام مرکز سمپاد
Sh.HiddenHand
شهر
MD
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبیات و شیمی
کافه ی آرششششششششش...

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90
کافه شوو در میدان دانشجو...نزدیکای دانشگاه بهشتی
همراه با لحظاتی شاد و به یاد ماندنی
8->
بازی ایران مراکشو اونجا دیدم و خیلی خوب میزبانی کردن...حق سرویس نگرفتن و گفتن فقط یه چیزی سفارش بدین...حتی آب!

تازه حمید شجاعیو هم فکر کنم دیدم:))

آخرین ویرایش:

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II