• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ایده‌های شما برای انواع میتینگ

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
میخواستم بازهم میتینگ بذارم. با خودم فکر کردم چجور میتینگی بذارم این بار؟ بازهم پارک؟ یا کوه؟ یا رستوران؟ دنبال یک ایده بهتر و جدیدتر بودم. میخواستم از خودتون بپرسم چجور میتینگ هایی رو پیشنهاد میکنید؟ این بار کجا بریم؟ مخصوصا با هوای نه چندان گرم این روزها !

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : ایده‌های شما برای انواع میتینگ

سمپادیا برای قدیمی ها شده فقط میتینگ...
خواستم مخالفتم رو با جو حاکم نشون بدم..
قدیمی تر ها حتی تو شب نشینی ها نمیان در صورتی که به بقیه توصیه میکنن جدید ها رو تو جمع خودشون راه بدن..

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

حرف بالایی که تایید میشه! (اصن دیگه تموم شد!)
+ چرا تو موزه ها میتینگ نمیذارید؟!
تئاتر که البته فکر کنم خیلی چیز جالبی از آب در نیاد

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

من کلا یه چی بگم با اجازتون چون خودم نمی تونم تو میتینگ ها شرکت کنم می تونید نظرم را ندیدبگیرید:
ببنید وقتی قراره فی المثل شما به عنوان یه جمع مثلا سمپادی ها برید دیدن وزیر اموزش و پرورش همین جوری که نمیرید بگید سلام ما اومدید از قبلش یه دستور برنامه باید بدید بگید امروز می ریم در باره فلان چیز حرف می زنیم بعدشم یه صورت جلسه می دید که ببینید به اهداف رسیدید یا نه
خلاصه حالا نه به اون غلظت ولی از نظر من مشکل شما اینه که میگید بچه ها بیاییید میتینک بعد یهو گله ای می رید اون جا اخرشم اون چیزی که می خواستی نمی شه و بعد از سه چهار روز فراموش میشه
حالا پیشنهاد من بررای یه میتیینگ پیشنهادی(و فرضی البته!!)
میتینگ تئاتر شهر
برنامه ها ی اصلی:
1-دیدن تئاتر
2-صحبت راجع به تئاتر دیده شده و کلا مضوع تئاتر
برنامه های فرعی:
1-انتقال تجربیات صحبت بزرگتر ها
در اخر هم یکی گزارشش را در سایت بگذاره
حالا می دونم غالب بالا یکم لوسه!
منم نگفتم این جوری بنویسید بل که نظرم اینه که کسی که میاد بدونم یه چیز کلی درباره نیتینگ ها
یا حق

• لایک
امتیازات: Aimoi

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از مُحسن :
راستش قدیمیا اکثریت سنشون زیاد شده، مثلا من 2 روز دیگه 19 سال تمام میشم یا محمد داره میره تو 22، فرشید توی 20، واقعا خیلی از قسمت‌ها و برنامه های فروم برام جذابیت ندارن و دیگه درکشون نمیکنم، مثلا شب نشینی، یه چند بار که سر زدم، دیدم بچه ها به پستای هم میخندن یا فلان کاربر یه چیز میگه و اول از همه اینکه سر در نمیارم چی میگن و اصلا اون چیز برای من خنده دار و جالب نیست، دوم اینکه کسیو نمیشناسم..

واقعا دغدغه های ما طوری نیست که بتونیم تو همه جای فروم شرکت کنیم، خیلی از تاپیک ها رو اوایل ایجادشون نظرمون رو گفتیم و پست دادیم..دوباره بیایم نظر بدیم همون میشه. یا مثلا قسمتای مربوط به شناخت و این ها، باورتون میشه حوصلشو نداریم؟

سمپادیا ناخداگاه یه رده سنی داره که آدم بعد 18 سالگی با توجه به میانگین سنی بچه های سایت احساس میکنه دیگه نمیتونه بین بقیه بچه ها باشه و انگار حرفای بقیه براش جذابیتی ندارن یا تاپیکا کشش رو نداره...نمیدونم.

بعدم اینکه واقعا قدیمی ها اقلیت هستن تو سایت، فکر نمیکنم اونقدر تاثیر داشته باشن، ضمن اینکه انتظار میره بچه ها خودشون با ما ارتباط برقرار کنن، مثلا من بلاگم و پروفایل های شبکه اجتماعیم رو گذاشتم که کسایی که می‌خوان با فکرم و من آشنا بشن بیشتر دربارم بدونند، دنبالم کنند، در مورد چیزهای مشترک باهام حرف بزنند و روابطی ایجاد بشه، نتیجه اینکه من میرم میبینم تو بلاگ زدن نوشتت حس خوبی داره یا همچین چیزی.. خوب این به چه درد من میخوره، من نوشتم که با همفکرام آشنا و دوست بشم.

آدمای جدید زیادن.. من حداقل نتونستم کانکشن های خوبی با جدید های سایت برقرار کنم، به لحاظ تعداد، به لحاظ فاصله سنی، زمان و ... یه ذره شما بجنبید..
منم خودم 20 سالمه..
این جا قرار نیست جای بحث اقلیت قدیمی های سایت باشه ولی قشنگ برای یه عده فقط شده جایی برای هماهنگی میتینگ...این به نظرم درست نیست...تمام..

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از محمّد :
میخواستم بازهم میتینگ بذارم. با خودم فکر کردم چجور میتینگی بذارم این بار؟ بازهم پارک؟ یا کوه؟ یا رستوران؟ دنبال یک ایده بهتر و جدیدتر بودم. میخواستم از خودتون بپرسم چجور میتینگ هایی رو پیشنهاد میکنید؟ این بار کجا بریم؟ مخصوصا با هوای نه چندان گرم این روزها !

به نظرم میتینگ ی جایی باشه که گزینه دومی باشه واسه افراد ینی اگر خوشش نیومد مجبور نباشه تا اخر بشینه نگا کنه ! بره ی دور بزنه بیاد تا اون موقع هم فضاش عوض شده هم جو میتینگ بهتر میشه بعد ی مدت و مزیتای دیگه ...
واس همین نظرم اینه که میتینگارو جاهایی بذارید که ی انتخاب دومی واس افراد باشه مثن جایی که هم جنبه بازدید داشته باشه هم تفریح مث مسابقه ای موزه ای نمایشگاهی و از این جور جاها
این حرف رو در رابطه با میتینگای توی پاییز و زمستون زدم واس بعدیا نظری ندارم
مرسی

• لایک
امتیازات: Aimoi

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از مُحسن :
این چیزی نیست که نبوده باشه و یهو به وجود بیاد، از همون اول بوده، منتها خیلی نامرتب برگزار میشد. ما اومدیم کارای سایت رو منظم‌تر کردیم، میتینگ هم جزو این‌ها بود، قرار شد فصلی یکبار با یه سری چیزها مثل ورودی‌های جدید یه جمع کوچیکی یه جایی جمع بشند، اینطور نیست که هرکی دلش بخواد هروقت یه میتینگ بزاره، من این حرفتون بهم برخورد، انگار از این جمع شدن‌ها سودی می‌بریم که بقیه نمی‌برند!

هچ سودی توی جمع شدنا برای مدیرا یا به قول شما "یه عده" نیست، جز مسئولیت و دردسرهایی که همه‌ی کسایی که توی میتینگ حاضر بودن دیدن! سودش میره تو جیب کسایی که شرکت می‌کنند، دوستای تازه، محک گذاشتن قدرت بحث، نظر دادن و خیلی چیزها که ما لابه‌لای دورهمی ها می‌چینیم.

در اینکه اکثریت بچه های سمپاد توی حضور در جمع غریبه و فعالیت‌های گروهی مشکل دارن هیچ شکی نیست، ما حتی توی جمع‌ها باید با فشار و اصرار بچه‌ها رو به معرفی و حرف زدن تشویق کنیم! خوب وقتی می‌تونیم همچین توانایی ‌ها رو با امکاناتی که داریم بهتر کنیم چرا سمپادیا رو فقط جایی برای شب نشینی و پست دادن و چیزهای که صرف تفریح هستند و هیچ جنبه آموزشی ندارن قرار بدیم؟!

-جو حاکم رو مدیریت نمیسازه، چند صد کاربری که در سایت حضور پیدا می‌کنن و فعالیت می‌کنند جو می‌سازند، مدیرا نهایتا 3 4 تا پست به زور بدن!

-خلاصه حرف! گردهمایی ها برای ما سودی ندارند که شده باشه جایی برای یه عده!
چقده واقعا سنتون که به رخ میکشید نمود عملی داره،،،
جبهه گیری رو کنار بذارید..من نه از "مدیریت" اسم بردم نه اسم شخص گفتم..و نگفتم که شخص یا اشخاص خاصی این کار رو میکنند، چه برسه بخوام بگم شخصی سود خاصی میبره،،
الان انگشت حیرت بر دهان نشستم دارم پست شما رو میخونم..
چه راحت چند مورد رو فرض میگیرید بعد با جبهه گیری پاسخ میدید،،
حرف من یک نفر دو نفر نیست..جو کلی رو عرض کردم.
وگرنه بیشتر اسیب رو برای مدیر داره.
چه پرت وقت...چه اگر مشکلی پیش بیاد پای کسی که گیره..

paradox of sand

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه صنعتی خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مکانیک

سلام :D

امسال میتیینگ کوه نداشتیم اصلا! دربند و درکه ی تابستون پارسال خیلی خوب بودن! یکی از گزینه های در دسترس میتونه کوه باشه که البته باید جمع رو یجوری انتخاب کرد حس و حال حداقل دو ساعت کوهنوردی رو داشته باشن!

اگه بخوایم یذره رویایی تر فکر کنیم هم میتونیم برنامه های تفریحی مثل پینت بال یا پارک آبی بذاریم! (قطعا پسرونه منظورمه :D )

پیشنهادام بودن دیگه

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

کوه این وقت سال خیلی سرده و احتمال یخ زدن راه هم هست (پارسال این موقه آهار برف بود)، پس الان کوه نمیشه رفت
طالقان هم میشه رفت، یخورده دوره و ماشین جور کردن سخته، منتها پیک نیک و این چیزا میتونه خیلی خوب باشه، هرکی یه چیزی ورداره بیاره... (همکاری و مسئولیت پذیری و این حرفا)
شهربازیم بد نیستا...!!! (مثلا شهربازی یاس)
باغ وحشم هس که خیلی جذابیت نداره حداقل واسه من!

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

به نقل از معصومه :
سمپادیا برای قدیمی ها شده فقط میتینگ...
خواستم مخالفتم رو با جو حاکم نشون بدم..
قدیمی تر ها حتی تو شب نشینی ها نمیان در صورتی که به بقیه توصیه میکنن جدید ها رو تو جمع خودشون راه بدن..
حرفتون منطقی نیست. ببینید یه چیزی محسن گفت که واقعا اینجوریه!‌ خود من به شخصه نمیتونم تو بحثای الان سایت وارد شم. منو جذب نمی کنن کلا. ما خیلی دوست داریم که این ارتباط بین ما و افراد جدید برقرار بشه ولی خب این قضیه زورکی که نمیشه! همون شب نشینی که مثال زدین برا خود من هیچ جذابیتی نداره واقعا.حالا شاید برا بچه های دیگه جذاب باشه که خب حرفی در اون نیست.
ما شاید خودمون تو بحث های الان سایت نباشیم ولی این دلیل نمیشه که جدیدارو تو جمع خودمون راه ندیم. تو میتینگی که بچه های دبیرستانی اینا بودم فکر کنم همچین مشکلی نبود!
مساله بعدی اینه که مخالفت نشون دادن خالی بدون اینکه راهی بگید فایده خاصی نداره!‌ اگر راهی به ذهنتون میاد رو بگین که بشه سرش صحبت کرد
به نقل از سَجاد :
حرف بالایی که تایید میشه! (اصن دیگه تموم شد!)
+ چرا تو موزه ها میتینگ نمیذارید؟!
تئاتر که البته فکر کنم خیلی چیز جالبی از آب در نیاد
مشکلی که هست اینه که حالا ما ۳۰ نفر رفتیم موزه رو دیدیم تو ۱ ساعت. بعدش چی؟ یعنی قرار فقط همونه؟ یا بعدش قراره بریم مثلا یه پارکی چیزی.اگر قرار بریم پارک بعدش مثل این میمونه که صرفا بگیم به این مدل میتینگامون یه کار به نسبت علمی تر اینا اضافه کنیم. خب این چیزیه که میشه سرش صحبت کرد حالا!

به نقل از علی دلاور :
من کلا یه چی بگم با اجازتون چون خودم نمی تونم تو میتینگ ها شرکت کنم می تونید نظرم را ندیدبگیرید:
ببنید وقتی قراره فی المثل شما به عنوان یه جمع مثلا سمپادی ها برید دیدن وزیر اموزش و پرورش همین جوری که نمیرید بگید سلام ما اومدید از قبلش یه دستور برنامه باید بدید بگید امروز می ریم در باره فلان چیز حرف می زنیم بعدشم یه صورت جلسه می دید که ببینید به اهداف رسیدید یا نه
خلاصه حالا نه به اون غلظت ولی از نظر من مشکل شما اینه که میگید بچه ها بیاییید میتینک بعد یهو گله ای می رید اون جا اخرشم اون چیزی که می خواستی نمی شه و بعد از سه چهار روز فراموش میشه
حالا پیشنهاد من بررای یه میتیینگ پیشنهادی(و فرضی البته!!)
میتینگ تئاتر شهر
برنامه ها ی اصلی:
1-دیدن تئاتر
2-صحبت راجع به تئاتر دیده شده و کلا مضوع تئاتر
برنامه های فرعی:
1-انتقال تجربیات صحبت بزرگتر ها
در اخر هم یکی گزارشش را در سایت بگذاره
حالا می دونم غالب بالا یکم لوسه!
منم نگفتم این جوری بنویسید بل که نظرم اینه که کسی که میاد بدونم یه چیز کلی درباره نیتینگ ها
یا حق
دیدن تئاتر اینا حس می کنم یکم سختی داره! همون مشکل نفر بالایی توش هستش.بعدش قراره کجا صحبت کنیم راجع بهش مثلا؟ بعد اینکه شاید یه سری کلا اهل تئاتر اینا نباشن! برا همین گردهمایی هایی که صرفا برا تفریح هست و آشنایی به نظر طرفدارای بیشتری داره.

به نقل از معصومه :
منم خودم 20 سالمه..
این جا قرار نیست جای بحث اقلیت قدیمی های سایت باشه ولی قشنگ برای یه عده فقط شده جایی برای هماهنگی میتینگ...این به نظرم درست نیست...تمام..
به نظر خودم تاثیری که این میتینگ ها توی ایجاد ارتباط با افراد جدید داشته خیلی بیشتر هست تا اینکه حتی 1 ماه رو پست های هم نظر بدیم.اینو که قبول دارین ؟ خیلی وقتا پیش اومده که نظر بچه ها راجع به بقیه تو همین میتینگا کاملا تغییر کنه.
میتینگ اولم که توش خیلی از افراد به نسبت جدید تو سایت بودن . شاید حالا افراد رو به اسم سایت نشناخته باشم ولی خب تو همون میتینگ فکر کنم ارتباط به نسبن خوبی برقرار شده بود بین افراد. خلاصه که بنا به این دلایل این میتینگ ها خیلی تاثیر مثبت هم دارن! حالا من بازم مشکل شما رو درک نکردم دقیقا! .

به نقل از معصومه :
چقده واقعا سنتون که به رخ میکشید نمود عملی داره،،،
جبهه گیری رو کنار بذارید..من نه از "مدیریت" اسم بردم نه اسم شخص گفتم..و نگفتم که شخص یا اشخاص خاصی این کار رو میکنند، چه برسه بخوام بگم شخصی سود خاصی میبره،،
الان انگشت حیرت بر دهان نشستم دارم پست شما رو میخونم..
چه راحت چند مورد رو فرض میگیرید بعد با جبهه گیری پاسخ میدید،،
حرف من یک نفر دو نفر نیست..جو کلی رو عرض کردم.
وگرنه بیشتر اسیب رو برای مدیر داره.
چه پرت وقت...چه اگر مشکلی پیش بیاد پای کسی که گیره..
این حرفم ربطی به خود بحث نداره اما این مدل صحبت کردن کار درستی نیست. به هر حال آدم اشتباه می کنه گاهی! حالا احتمال بدین که دارین اشتباه فکر می کنید!
تو صبحت کردنا همیشه یه درصدیو باید احتمال بدیم که شاید حداقل اشتباه حرف طرف مقابل رو فهمیدیم!

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از آرمان حقیقی :
حرفتون منطقی نیست. ببینید یه چیزی محسن گفت که واقعا اینجوریه!‌ خود من به شخصه نمیتونم تو بحثای الان سایت وارد شم. منو جذب نمی کنن کلا. ما خیلی دوست داریم که این ارتباط بین ما و افراد جدید برقرار بشه ولی خب این قضیه زورکی که نمیشه! همون شب نشینی که مثال زدین برا خود من هیچ جذابیتی نداره واقعا.حالا شاید برا بچه های دیگه جذاب باشه که خب حرفی در اون نیست.
ما شاید خودمون تو بحث های الان سایت نباشیم ولی این دلیل نمیشه که جدیدارو تو جمع خودمون راه ندیم. تو میتینگی که بچه های دبیرستانی اینا بودم فکر کنم همچین مشکلی نبود!
مساله بعدی اینه که مخالفت نشون دادن خالی بدون اینکه راهی بگید فایده خاصی نداره!‌ اگر راهی به ذهنتون میاد رو بگین که بشه سرش صحبت کرد
lمشکل اینه که وقتی کاربرای جدید ارتباطی با کاربرای قدیمی ندارن ، که این ارتباط بر اثر بحث ها بوجود میاد اکثرا ، خب تو میتینگ ها هم وقتی نمیشناسن خیلیا رو خب شرکت نمیکنن دیگه ( خیلیا اینجورین )

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

من خیلی در مورد برنامه های بازدید از موزه و بحث و گفت و گو و تئاتر نظر ندارم..

بیشتر پیشنهاد هام برنامه های تفریحی هستش که به نظرم ثابت شده اکثر بچه ها راضی هستن ازش..

شهربازی رو گفتن بچه ها..من به طور خاص تیراژه رو پیشنهاد میکنم..:)
هم بولینگش خوبه:) هم ماشین کوبنده و ...آخرش هم یه وعده غذایی
ولی برنامه شهر بازی برنامه ریزیش خیلی باید دقیق باشه..

بعد کوه رو گفتن دوستان..هوا سرده که سرده
این همه ملت الانم میرم کوه..
فقط پیشنهادم برای کوه اینه که میشه یه برنامه مداوم گذاشت..
مثلا هر دو هفته یه بار..

و پینت بال که عالیه برای برنامه های گروهی..

درکل حس میکنم هر فصل یه میتینگ خیلی کمه..
این همه برنامه خوب هست
این همه آدم که دوست دارن تو تفریحات شرکت کنن و در کنارش روابط اجتماعیشونو قوی تر کنن

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

سمپادیا برای قدیمی‌ها و نگه داشتن اونها ضعیف کار کرده. قبول دارم بعد از یک سنی به بعد تقریبا دوستان احساس میکنن دیگه سمپادیا فضای مناسبی براشون نیست. دلایلش تا حدودی معلومه ولی راهکارهاش تا حدودی انرژی بر و زمان بر هستند و نیازمند برنامه ریزی و پیگیری هستند و مدیران فعلی سایت (مخصوصا خودم!) انگیزه و توان کافی رو ندارند.

کلا میتینگ فلسفه‌ش توسعه روابط اجتماعیه. همه دوست دارن بیشتر برگزار بشه اما حقیقتا برگزاری و هماهنگی و قبول مسئولیتش اصلا آسون نیست.

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

متاسفانه تو تهران یه ذره سخته پیدا کردن جایی که بشه مختلط رفت!
و معمولا تهش میشه همون پارک و رستوران! به نظرم تیاتر یا سینما خوب نیس چون صرفا میریم ۲ ساعت میشینیم و خوب که چی؟!! هیچ تعاملی صورت نمی گیره!

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

آقا رسیدگی بشه به شهربازی! شهربازی تا حالا کسی ندیده به دختر و پسر گیر بدن

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

خوب شهربازی خودش برای دسته جمعی رفتن خوبه ولی ارم منظورته آیا؟
اگر آره، اون سر دنیاست :-" واقعا رفت و آمدش سخته هرجای تهران باشی هم این قضیه وجود داره.

ماهِ ـشاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان هفت تهران
شهر
تهران
دانشگاه
شهيد بهشتى تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد

البته ارم مزیتش به بقیه شهربازی ها اینکه میتونید بعدش برید پارک بالاش
توی فردوس غرب یک خیابون هست به اسم بهار (جنوبی بود فکر کنم) که یک پارک نسبتا بزرگ داره که از اون پارک چن تا پله میخوره به پائین و میرسه به شهربازی ارم[nb] یعنی اون آخرای شهربازی که یک چیزی شبیه سفینه هست که میچرخه،پله ها به اونجا میرسه [/nb] و اون پارک،پارک خوبیه.هم بزرگه هم جا برای نشستن زیاد داره هم اینکه توش گشت اینا ندیدم من و اینکه جلو همون پله هائی که گفتم یک پیست اسکیت هم هست.
به نظرم میتونید برید شهربازی بعد از بازی و اینا برید اونجا و بشینید

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

یه چیز راجع به شهربازی : من به شخصه هیچ اعتمادی به وسایل شهربازی تو ایران ندارم! :-s :-s

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

توی هفت تیر، فروشگاه یاس طبقه سوم یه شهربازی خوبی هست، رستوران و کافی شاپ و این چیزا هم قاعدتا داره، جای خوبیه معمولا هم شلوغ نیست؛ تو دسترس هم هست منتها تنوع وسایل خیلی نداره و این به میتینگ بودن ماجرا کمک میکنه مترو و تاکسی هم میخوره، بی آر تی هم دقیق تو ذهنم نیست ولی احتمالا پیاده روی داره با بی آر تی
سرزمین عجایبم که معروف و مشهور است منتها دوره، نیست؟! (من هنوز جاشو یاد نگرفتم :D )
یدونه هم تازه راه افتاده "امیر" که چون اول کارشه احتمالا بدرد بخوره منتها به شرق نزدیکتره

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

خب اگه میتینگ شهربازی حتمی شه میشه نظر سنجی گذاش تا بفهمیم کدوم شهربازی به تعداد بیشتری از بچه ها نزدیکه :-?
در مورد دور بودن ارم هم اون راهی که مهشاد خانوم گفت خوبه هم مترو داره پارک ارم راحت میشه رفت
+یه سوال شهربازیا صبح یا بعد از ظهر بازه(ساعت 3 او 4 منظورمو از بعد از ظهر) چون شب فک نکنم کسی بتونه بیاد!

بالا