• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چگونه حقتان خورده نشود!!!!

• شروع کننده موضوع

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.
ضمن عرض سلام به همه دوستان عزیز و گرامی !!!
دقت کردین خیلی ها حقشون مداله طلاس ولی نقره یا برنز میگیرن یا خیلی اصن حقشونه حداقل تو دوره قبول شن اما مرحله دوم قسمت تشریحیش قبول نمیشن با اینکه حتی جواباشون درسته
تو یکی از سایتای مربوط به المپیادم یکی از اساتید نوشته بود که ما بعد اعلام نتایج مرحله دوم یه کوه اعتراض دریافت میکنیم که جوابشوننم درسته ولی راحل اونی نیست که ما میخوایم
حالا من میگم ما به هم کمک کنیم و بگیم چی کار کنیم که راحل مینویشیم به مزاقشون خوش بیاد
هر کسی اگه راه حلی داره بگه به شخصه ازش ممنون میشم (;
8->

• شروع کننده موضوع

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.
پاسخ : چگونه حقتان خورده نشود!!!!

هیچ کس نیس تجربشو بگه؟؟
باشه من خودم تجربه یکی از دوستامو میگم
نقره یک شد اما حقش طلا بود و جواب سوالو درس نوشته بود اون تصحیح کننده گفته بود بهش خطت بد بود و... این شد که حقش خورده شد

moreda

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

من سال دوم 18شدم. یه سوالو حل کرده بودم ولی بهم 0 دادن. و 19 کف قبولی بود. ~X(
یکی دیگه از هم دوره ای هام هم راهشو کامل کرده بود ولی نمره بهش نمی دادن.

ولی خوب گذشت دیگه حتما حکمتی توش بوده. :D

ehsan-mokhtarian

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ریاضی 1391 طلا ریاضی 1392

بعضی وقتا تو یه سوال به نتایج خوبی رسیدین و حس می کینین دیگه داره حل می شه ولی راهتون کامل نشده حالا به هر دلیلی می خواین راهتون رو بنویسید( مثلا وقت امتحان داره تموم می شه) یه کاری که منم قبلا میکردم اون آخرشو می خواستم جمع کنم و یه چیز غلطو یه جوری توش میوردم و می گفتم سوال کامل حل شده (یعنی نشون می دادم که حکم سوال کامل اثبات شده) ولی به نظرم این کار خوبی نیست چون اگه تصحیح کننده اون تیکه رو بفهمه (که معمولا هم در آزمون های اصلی می فهمن ) فک می کنه جوب گرفته و میزان بیشتری نمره کم می کنه و در خیلی موارد مستقیم صفر می ده
من پیشنهاد می کنم در برگتون به عنوان یک سری نتایج خوب اون نتایج رو مطرح کنید
راستی یه چیز مهم هم در نوشتنتون این باشه که از لفظ ((فلان گزاره واضح یا بدیهی است)) به هیچ وجه استفاده نکنید ...

Mozartine

کاربر حرفه‌ای

در درجه ی اول این که میگن حقم خورده شد و فلان تا حدیش از روی جو گیریه و صرفا ایجاد تشنج میکنه؛ باشگاه میخواد بهترین ها رو انتخاب کنه چون توی جهانی اگه نتیجه ی خوب نگیره خودش میره زیر سوال؛ پس نباید علیه باشگاه جبهه بگیریم؛ اگه جایی نمره ای ندادند عمدی نبوده!
من در مورد مرحله دو چیزی نمیدونم؛ اما دوره. جناب حسین کاملا درست میگند؛ دقیقا همینه، من یه کم میشکافمش. اول که خب سعی کنید واضح بنویسید که مصحح بفهمه و سوالیو که فکر کردید فول میشین یهو نشه صفر که بعد کلی استرس راه رو حالی مصحح کنید. دوم اینکه رشته هایی که تصحیح در حضور خود بچه ها انجام میشه، باید سر تصحیح کاملا حواستون جمع باشه، در جریان صورت سوال و راه حلتون باشین، سعی کنید حرف منطقی بزنین؛ با چونه زدن اکثر استادا نمره نمیدن -استاد تا استاد فرق داره البته. کلا سعی کنید سر امتحان منطقی باشین و منطقی بنویسین؛ دیگه بقیش حله.

بالا