• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

طلاهای تابستان 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mah sa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
پاسخ : طلاهای تابستان 92

اصن نبايد اينقد ب شهر و مدرسه حساس بود! هر سال ي اتفاق خاص ميفته مثلن در مورد زيست شيراز چندين سال داشت گند ميزد جورى ك هيچ حرفى واس گفتن نداش اما امسال سه طلا داد

Iman Rage

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
نه اینور نه اونور
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1394

حرف شما متین! ولی به نظرتون شرایط بچه های تهران و شهرستان یکیه؟
یه امیدواری داشتیم که اونم امسال گرفتن! دستشونم درد نکنه صد+یک _ هیچ به نفع تهرانیا!!!
خوش باشید ایشالا موفقیت های پیاپی!!!
یه دفعه ام بگید شهرستانیایی که نقره جهانی بینشون در میاد، شمام بشینید سر جاتون واسه کنکور بخونید ( که باز هم دانشگاه های خوب تا حدی بومی سازی شده) کلا بگید بمیرید دیگه راحت شیم!!!
بچه ها مثل اینکه عصبانی هستن.درسته اونا معلم های بهتری دارند ولی ما هم خیلی کم کاری کردیم.
فکر کردید بچه های انرژی و حلی سوالا رو شب قبل در گوششون میگن میرن امتحان میدن؟؟؟
اون موقع که ما تو جو نبودیم اونا مثله ... داشتن میخوندن.الانم زمانو از دست ندید
هنوز خیلی عقب نیستیم

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی

به نقل از محمّد عرفانـــ :
این چه حرفیه ؟ بد برداشت کردید حرف منو . والا من خودمم تو انرژی درس نمی خونم، ولی حرفم یه چیز دیگس می گم یه نفر باتلاش و پشتکارم می تونه به جاهای بالا برسه و اینکه بچه های باشگاه انرژیم واقعا تلاش می کنن و زحمت می کشن. اصلا مگه از همین شیراز شما آقای معدلی و آقای خاوران طلا نشدن ؟خوب اینم مثالش
منم منظورم حرف شما نبود :D فقط گفتم شرایط یکسان نیس
اره درست می گید
منم تو حرفم گفتم نقره جهانی (اقای خاوران)
تلاش که میکنند مسلما ولی قبول کنید امکاناتشون بیشتره

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی

به نقل از Iman.Rage :
بچه ها مثل اینکه عصبانی هستن.درسته اونا معلم های بهتری دارند ولی ما هم خیلی کم کاری کردیم.
فکر کردید بچه های انرژی و حلی سوالا رو شب قبل در گوششون میگن میرن امتحان میدن؟؟؟
اون موقع که ما تو جو نبودیم اونا مثله ... داشتن میخوندن.الانم زمانو از دست ندید
هنوز خیلی عقب نیستیم

عه من که چنین چیزی نگفتم L-:

+ من تو جو بودم مدرسمون تو جو نبود!!!

iranikia

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
سنندج
مدال المپیاد
برنز شیمی

والا اگه میدونستم دوره این جوریه ، ترجیح میدادم نرم ، یه دیپلم افتخار بگیرم بشینم تابستون کنکور بخونم :-&

• لایک
امتیازات: Mid

alibasirat

کاربر حرفه‌ای

چرا زور میزنید میتونن.باباشون پولداره معلم میگیرن تهران زندگی میکنن بهترین مدرسه میرن بهترین کتابا بهترین برنامه ها و.............ولی نگران نباشید خودم سال دیگه طلا میارم جبران میشه :D.اصلا یه تایپیک میزنیم به اسم شهرستانیا طلاهارو درو کردند از تهران بوی سوختنی میاد =))

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

خیلی ظالمانه ست دوره رو طولانی میکنن به دو دلیل..
1.به یه عده فرصت داشتن معلم در حین دوره رو میدن..
2.الان نقره برنزا خیلی وقتشون گذشته..ما که دوره مون روز اخر مرداد نتایجش معلوم شد کل شهریور تکلیفمون مشخص بود..یکی دو هفته مردیم بعد دیگه با وجود افسردگی روزی ساعت خوندیم حداقل یه چیزایی از تابستون برای کنکور بدست اوردیم،،این تفلکیا تا خودشونو جمع و جور کنن سخته..

ولی بچه هایی که طلا نشدین..من یه چیز بگم??
من که طلا نشدم(کاری ندارم حقم بود یا نبود یا در حدش بودم یا نه..ولی کل زندگیم شده بود المپیاد..و فکر میکردم طلا نشدم یعنی مردم..طلا نشدم یعنی دیگه کلا از فکرم در نمیاد ...فکر میکردم کل زندگی اینه بری جهانی..یه جوری گریه کردم که تو کل زندگیم نه قبلش نه بعدش سابقه نداشت..) من الان بعد 3 سال از یه هم چین روزی که توش به دوستم که 4سال بزرگتر بود گفتم من دیگه از یادم نمیره و حس بدبختی داشتم...امروز باورم نمیشه که انقدر همه چی زود گذشت..تا خود عید مینشستم درس بخونم میرفتم تو فکر..میگفتن یادت میره میگفتم عمرا..
ولی الان کوچکترین فکری در مورد دوره نمیکنم..کوچکترین تاسفی نمیخورم..واقعا فکر میکردم تا اخر عمر همین قدر برام گنده میمونه حتی فکر از یاد بردنش هم برام سخت بود ولی الان فقط اصلا اصلا هیچ حسی برام نمونده..کوچکترین تاسفی نمیخورم و به کل از زندگیم محو شده..شده یه خاطره..نه تلخ نه شیرین..یه خاطره کوتاه و محو..
شمام یادتون میره..هرچی بیشتر خونده باشین زخمش عمیق تره..ولی مطمءن باشین جاش نمیمونه

soliloquize

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
مدال المپیاد
شیمی ...

تبریک میگم به همه ی دوستان 8->
و خسته نباشید ;;)

آقای iranikia : یادتون باشه خیلی ها در حسرت همون مدالین که شما الان بدست آوردید ، و شما چیزی از دست ندادید 3 ماه بیش تر از بقیه چیزی رُ خوندید که دوس داشتید ... مطمئنا کنکور هم موفق میشید :)

shawn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرری
شهر
شهرری
مدال المپیاد
نقره شیمی

به نقل از معصومه :
خیلی ظالمانه ست دوره رو طولانی میکنن به دو دلیل..
1.به یه عده فرصت داشتن معلم در حین دوره رو میدن..
2.الان نقره برنزا خیلی وقتشون گذشته..ما که دوره مون روز اخر مرداد نتایجش معلوم شد کل شهریور تکلیفمون مشخص بود..یکی دو هفته مردیم بعد دیگه با وجود افسردگی روزی ساعت خوندیم حداقل یه چیزایی از تابستون برای کنکور بدست اوردیم،،این تفلکیا تا خودشونو جمع و جور کنن سخته..

ولی بچه هایی که طلا نشدین..من یه چیز بگم??
من که طلا نشدم(کاری ندارم حقم بود یا نبود یا در حدش بودم یا نه..ولی کل زندگیم شده بود المپیاد..و فکر میکردم طلا نشدم یعنی مردم..طلا نشدم یعنی دیگه کلا از فکرم در نمیاد ...فکر میکردم کل زندگی اینه بری جهانی..یه جوری گریه کردم که تو کل زندگیم نه قبلش نه بعدش سابقه نداشت..) من الان بعد 3 سال از یه هم چین روزی که توش به دوستم که 4سال بزرگتر بود گفتم من دیگه از یادم نمیره و حس بدبختی داشتم...امروز باورم نمیشه که انقدر همه چی زود گذشت..تا خود عید مینشستم درس بخونم میرفتم تو فکر..میگفتن یادت میره میگفتم عمرا..
ولی الان کوچکترین فکری در مورد دوره نمیکنم..کوچکترین تاسفی نمیخورم..واقعا فکر میکردم تا اخر عمر همین قدر برام گنده میمونه حتی فکر از یاد بردنش هم برام سخت بود ولی الان فقط اصلا اصلا هیچ حسی برام نمونده..کوچکترین تاسفی نمیخورم و به کل از زندگیم محو شده..شده یه خاطره..نه تلخ نه شیرین..یه خاطره کوتاه و محو..
شمام یادتون میره..هرچی بیشتر خونده باشین زخمش عمیق تره..ولی مطمءن باشین جاش نمیمونه
من خوشبختانه خودم رو طوری کنترل کردم که اگه طلا نشم هیچ افسردگی ای نگیرم و الان اصلا افسرده نیستم...یعنی هستما ولی برای یه سری مسایل دیگه نه طلا نشدن...یه ماه استراحت میکنم و بعدش عین آدم از اوایل آبان میشینم سر کنکورم تا با سهمیه ی مدالم بتونم تو یه رشته که علاقه دارم تو بهترین دانشگاه ها پذیرفته شم...از نظر من دوره یه فضای علمی بود که باید ازش بهره برده میشد و من سعی کردم بهره ببرم...متاسفانه اکثرا فقط به روز فاینال فکر میکردن و اصلا به جنبه ی علمی کار نداشتن...تف به چیز هایی که علم رو زایل میکنه(حفظیات،سرعت،فکر به نتیجه)

Mid

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
سفلای شرقی
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

به نقل از iranikia :
والا اگه میدونستم دوره این جوریه ، ترجیح میدادم نرم ، یه دیپلم افتخار بگیرم بشینم تابستون کنکور بخونم :-&
میشه به ما هم بگین دوره چه جوری بود؟
والله خیلیا یکیش خود من دوس داشتم برم دوره.شما دیگه ناشکری نکنین.

soliloquize

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
مدال المپیاد
شیمی ...

بچه ها فکر میکنم دارید کمی بی انصافی میکنید ، الان شما همه چیزُ دارید ربط میدید به امکاناتِ بچه های حلی و انرژی و سلام و ... :D

این درسته که امکانات بی تاثیر نیست اما تاثیرش 100% هم نیست . یعنی شما میگید این بچه هایی که الان طلا شدن بدون تلاش بوده و صرفا بخاطرِ امکاناتشونه؟ :) (مسلما نه )

مثلن انجوریه که من چون مرحله 2 قبول نشدم بگم همه ی کسایی که قبول شدن امکاناتشون بهتر از من بوده استاداشون خوب بوده تلاششون هم از من کمتر بوده ( خیلی بی منطق میشه اینجوری ) قطعا تلاش اون افرادی که قبول شدن بیشتر و سرِ جلسه ی آزمون بهتر بودن :)

نمیدونم این چه اخلاقِ بدیه که ما هممون داریم وقتی به اون چیزی که میخوایم نمیرسیم دیگرانُ مقصر میکنیمُ ربطش میدیم به امکانات :|

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی

در اینکه بچه های انرژی تلاش می کنن شکی نیست ، ولی سیستمی که این مدارس بر مبناش کار می کنن سیستم کاملا" نتیجه گرایی هست! به خاطر همینه که از مدارس انرژی به عنوان کارخانه روبات سازی یاد میشه. بازم اوضاع حلی بهتره به نسبت.

جدا از این بحثا ، خانم نجفی هم نقره شدن مثل اینکه . تبریک می گم.

• شروع کننده موضوع

هیبرید

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
FarZanEgaN
شهر
thrn

به نقل از مـــهران² :
در اینکه بچه های انرژی تلاش می کنن شکی نیست ، ولی سیستمی که این مدارس بر مبناش کار می کنن سیستم کاملا" نتیجه گرایی هست! به خاطر همینه که از مدارس انرژی به عنوان کارخانه روبات سازی یاد میشه. بازم اوضاع حلی بهتره به نسبت.

جدا از این بحثا ، خانم نجفی هم نقره شدن مثل اینکه . تبریک می گم.
.
این کارخونه ربات سازی،بقیه رو هم وادار میکنه که همین راه رو برن.
بعد نتیجه این میشه که دانش آموز دیگه اون المپیادی سابق با طرز فکر خلاق نیست.
و چند سال بعد ما تو جهانی هم گند میزنیم.
و ایرانی که طلا 1,3,5دنیا یه سال دستش بود،به خاطره ها می پیونده.

shawn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرری
شهر
شهرری
مدال المپیاد
نقره شیمی

به نقل از E.coli :
بچه ها فکر میکنم دارید کمی بی انصافی میکنید ، الان شما همه چیزُ دارید ربط میدید به امکاناتِ بچه های حلی و انرژی و سلام و ... :D

این درسته که امکانات بی تاثیر نیست اما تاثیرش 100% هم نیست . یعنی شما میگید این بچه هایی که الان طلا شدن بدون تلاش بوده و صرفا بخاطرِ امکاناتشونه؟ :) (مسلما نه )

مثلن انجوریه که من چون مرحله 2 قبول نشدم بگم همه ی کسایی که قبول شدن امکاناتشون بهتر از من بوده استاداشون خوب بوده تلاششون هم از من کمتر بوده ( خیلی بی منطق میشه اینجوری ) قطعا تلاش اون افرادی که قبول شدن بیشتر و سرِ جلسه ی آزمون بهتر بودن :)

نمیدونم این چه اخلاقِ بدیه که ما هممون داریم وقتی به اون چیزی که میخوایم نمیرسیم دیگرانُ مقصر میکنیمُ ربطش میدیم به امکانات :|
من خوب تلاش نکردم قبول...ولی داشتم با چشم خودم تلاش بعضی ها رو میدیدم...طلا نشدن خودم رو گردن خودم میگیرم ولی این چند نفر که واقعا تلاش کردن جی؟

soliloquize

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
مدال المپیاد
شیمی ...

به نقل از shawn :
من خوب تلاش نکردم قبول...ولی داشتم با چشم خودم تلاش بعضی ها رو میدیدم...طلا نشدن خودم رو گردن خودم میگیرم ولی این چند نفر که واقعا تلاش کردن جی؟

آقای shawn : شما تلاش اون افراد رُ توی دوره ی تابستون فقط دیدید ، شاید تلاشِ افراد دیگه قبل از دوره بوده :) ... من از المپیاد زیست میشناسم کسی رُ که از سالِ دوم راهنمایی میخونده که سره جلسه حالش بد میشه و مرحله 2 قبول نمیشه : ) ... تو اینجا فقط بحثِ تلاش نیست میتونه خیلی چیزای دیگه از جمله شرایط روزِ امتحان دخیل باشه ...(المپیاد یه ریسکه که همه ی ماها که شرکت کردیم اونو پذیرفتیم !)

به نقل از هیبرید :
.
این کارخونه ربات سازی،بقیه رو هم وادار میکنه که همین راه رو برن.
بعد نتیجه این میشه که دانش آموز دیگه اون المپیادی سابق با طرز فکر خلاق نیست.
و چند سال بعد ما تو جهانی هم گند میزنیم.
و ایرانی که طلا 1,3,5دنیا یه سال دستش بود،به خاطره ها می پیونده.

فک میکنم این کارخونه ی ربات سازی باعث میشه که همه ی بچه ها قوی کار کننُ سطحِ سوالا بالاتر بره و به نسبت بچه های قَدَرتری انتخاب شن ... و اینکه از الان بچه های راهنماییِ کرجُ ببینم که واسه المپیاد میخونن :)
آقا مهران شما یه حرفِ خیلی قشنگی زدید یه بار، با اجازتون من الان مجبورم بسطش بدم و بگم : " بچه هایی که الان دارید واسه المپیاد تلاش میکنید عوضِ اینکه بیاید امکانات خودتونُ با دیگران مقایسه کنید ، بهتره فقط تلاش کنید و به پیشرفت مطلق خودتون فکر کنید نه نسبی" :)
بچه هایی که موفق میشن قطعا زمانی که شما دارید سرِ این مسئله بحث میکنین درس میخونن

هرکس به اندازه ی توانش تلاش کرده و به چیزی که حقش بوده رسیده ... فعلا نمیشه چیزی رُ تغییر داد پس انقدر وقتِ خودتونُ هدر ندید لطفا

× دوستایی که الان از دوره بگشتن و به هر دلیلی طلا نشدن : یه چیزِ دیگه که خودم بهش خیلی اعتقاد دارم اینه که بعضی وقتا شاید موفقیتِ بهتری تو همون مدالِ نقره یا برنزه هست که تو طلا نیست مطمئن باشید هیچ کاری بی حکمت نیست ;;)

موفق باشید ... .

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از E.coli :
آقای shawn : شما تلاش اون افراد رُ توی دوره ی تابستون فقط دیدید ، شاید تلاشِ افراد دیگه قبل از دوره بوده :) ... من از المپیاد زیست میشناسم کسی رُ که از سالِ دوم راهنمایی میخونده که سره جلسه حالش بد میشه و مرحله 2 قبول نمیشه : ) ... تو اینجا فقط بحثِ تلاش نیست میتونه خیلی چیزای دیگه از جمله شرایط روزِ امتحان دخیل باشه ...(المپیاد یه ریسکه که همه ی ماها که شرکت کردیم اونو پذیرفتیم !)

فک میکنم این کارخونه ی ربات سازی باعث میشه که همه ی بچه ها قوی کار کننُ سطحِ سوالا بالاتر بره و به نسبت بچه های قَدَرتری انتخاب شن ... و اینکه از الان بچه های راهنماییِ کرجُ ببینم که واسه المپیاد میخونن :)
آقا مهران شما یه حرفِ خیلی قشنگی زدید یه بار، با اجازتون من الان مجبورم بسطش بدم و بگم : " بچه هایی که الان دارید واسه المپیاد تلاش میکنید عوضِ اینکه بیاید امکانات خودتونُ با دیگران مقایسه کنید ، بهتره فقط تلاش کنید و به پیشرفت مطلق خودتون فکر کنید نه نسبی" :)
بچه هایی که موفق میشن قطعا زمانی که شما دارید سرِ این مسئله بحث میکنین درس میخونن

هرکس به اندازه ی توانش تلاش کرده و به چیزی که حقش بوده رسیده ... فعلا نمیشه چیزی رُ تغییر داد پس انقدر وقتِ خودتونُ هدر ندید لطفا

× دوستایی که الان از دوره بگشتن و به هر دلیلی طلا نشدن : یه چیزِ دیگه که خودم بهش خیلی اعتقاد دارم اینه که بعضی وقتا شاید موفقیتِ بهتری تو همون مدالِ نقره یا برنزه هست که تو طلا نیست مطمئن باشید هیچ کاری بی حکمت نیست ;;)

موفق باشید ... .
خیلی خوشحالی شما...فکر کردی به همین خوشگلیه?
من خودم از دسته ای بودم که دو سال رو از تهران به جز یه روز که رفتم قم خارج نشدم..فقط خوندم و واقعا خوندم..نه ایکیوم پایینه نه تلاشم کم بوده..فقط و فقط و فقط نداشتن کسی که برام سوالهای خوب حل کنه و سوالاتمو جواب بده باعث شد نقره شم نه کم کاری خودم..
این وضع اسفبار رو توجیه نکنیم بهتره..

خیلی چیزا گفتنش راحته...البته بستگی به شخص و انتظاراتش از خودش داره ولی نقره و برنز شدن منو تا 6 ماه از زندگیم عقب انداخت..
مبحث جبر و اختیار و حکمت به این راحتی نیست که بگیم هرچی شده حکمت خداست،،
چرا حکمت خدا یه بار این جوری نمیشه که امثال من که زندگیشونو میزارن وسط نتیجه بگیرن..و همیشه حکمت خدا پشتیبان حلی1 و انرژیه?

تفسیرتون از حکمت خدا مشکل داره

به نقل از E.coli :
اخلاق بد? باید یه سری چیزا رو ببینید اون موقع تصمیم بگیرید قضاوت در مورد رفتار ادمایی که بی عدالتی رو با چشمشون دیدن و با پوستشون لمس کردن اخلاق بدیه یا کساییه که دارن از این وضع مینالن

محمّد عرفان

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
برنز شیمی
دانشگاه
علوم پزشکي تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

قبول دارید هر حرفی رو با مثال نقض می شه رد کرد ؟ خوب من این حرفای شما رو با مثال نقض بچه های شهرستانی که سالای قبل طلا شدن رد می کنم، به همین راحتی!

♥♥☺____☻♥♥

کاربر نیمه‌فعال

الهه بی عدالتی رو با چشمای خودش دیده و لمس کرده
مرحله 2 فقط 2 تا نزده داشته درصورتی که براش خورده بود 6 تا نزده اگه همون 4 تا نزده رو بهش میدادن قبول میشد !
نگفت که حق ندارن ناراحت باشن اما قبول کن که به بیشتر از 8 نفر نمیتونن طلا بدن

به نقل از E.coli :

و نگفت امکانات بی تاثیره :)

معصومه جان فکر نمیکنی با این حرفا فقط بچه های شهرستان ناامید میشن ؟!؟!
بهتره فعلا به این چیزا اهمیت ندیم

• شروع کننده موضوع

هیبرید

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
FarZanEgaN
شهر
thrn

@E.coli:
مشکل اینجاست که رباتای این کارخونه ها فقط حفظ کردن بلدن.اگه تو جهانی به یه سوال خلاقیت بخورن،کاری از دستشون برنمیاد.نتیجه گرایی هیچ وقت نتیجه نداده.
در ضمن هیچ کس به پیشرفت مطلق کاری تداره.آدما در مقایسه با هم سنجیده میشن.

shawn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرری
شهر
شهرری
مدال المپیاد
نقره شیمی

خب معصومه جان بهتره تاپیک رو ببندی :D

معصومه:چشم!

وضعیت