• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

شرکت های سرویس مدارس

• شروع کننده موضوع

hosseinsohrabi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید عسگری گنبد
شهر
ازادشهر
سلام دوستان میخواستم بدونم شما برای اول مهر چه جوری سرویس برای مدرسه میگیرید ؟ همینجوری با یه راننده به توافق میرسید یا به این شرکت های سرویس مدارس مراجعه میکنیدکه زیر نظر اموزش و پرورش هست؟ اصلا تو شهر شما اوضاع سرویس چجوری هست؟

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : شرکت های سرویس مدارس

منم می خواستم همینوو بدونم ولی تا جایی که من اطلاع دارم مدرسه خودش سرویس می گیره

• شروع کننده موضوع

hosseinsohrabi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید عسگری گنبد
شهر
ازادشهر

شاید تو شهر شما اینجوری باشه اما واسه ما بیچاره ها که توی شهر و استان کوچیکی (گلستان) زندگی میکنیم اصلا این خبرا نیست. گفتن سرویس به عهده ی دانش اموز هست و منم با 12 از هم کلاسی هام یه van گرفتیم

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

برای ما از شهرداری اتوبوس میگیرین و ایستگاه های مشخصی داره ینی نمیاد نزدیک خونه خونت هرجا که باشه باید بری توی اون 3 ایستگاه مشخص شده.در کل راضی هستیم.البته اینو بگم که تدارک دیدن سرویس به هیچ وجه به عهده مدرسه نیست شما نباید گله کنی از مدرسه برای نگرفتن سرویس

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

برای ما مدرسه سرویس می گیره ولی چون معمولا یا 5 نفر رو تو یه سرویس می کنن یا راننده ی خوب نمیارن بعضی از بچه ها مثل خودم میریم و سرویس شخصی می گیریم. ولی همه نمی تونن این کارو بکنند چون فرد مطلوب آسون پیدا نمیشه!
موسسه هایی هم کلا واسه سرویس مدارس هستن و میشه از اونا هم استفاده کرد.
( در ضمن تو سرویسی که مدرسه می گیره مدرسه هیچ مسئولیتی نداره و فقط سرویس رو فراهم می کنه.)

بالا