• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تا حالا گم شدین؟

• شروع کننده موضوع sepi
  • تاریخ شروع

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
یه بار من و دوستم تو مشهد داشتیم از حرم بر می گشتیم گم شدیم، انقد راه رفتیم تا دوباره برگشتیم حرم ((:

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نزدیکا بجنورد
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
خیلی عجیبه ولی من تاحالا گم نشدم :/

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
یه مکانی هست به نام بلوار ارم خب خونمون نزدیک اونجاس بعد هر جمعه بابام می ر فتیم پیاده روی دقیقا عصر تولد 5 ساله گیم اونجا گم شدم بعد دیدم کسی نیست رفتم یه هتلی هست اونجا تو لابیش نشستم کسی باهام کاری نداشت....هعی چه کاناپه های خوبی داشت ...ای کاش اصلا پیدا نمی شدم....:-<

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97
کیدینگ می؟ هیچ از گم شدن هاتون خوشم نیومد ها (((: من وقتی گم شدم،وقتی پیدا شدم هم نفهمیدم کجا گم شدم (((:
من یه روزی خواستم صرفه جویی کنم و هم اینکه تهران آموزی مو شروع کنم، از دانشکده فیزیک تهران با اسنپ برنگردم ! بعد هی رفتم رفتم :-" گم شدم، بعد دیگه داشت پشمام می ریخت، بارون میومد از کوله م آب می چکید، تسلیم شدم اسنپ بگیرم :-" بعد اسنپ با مبلغ ۵۰هزارتومن پیدا نمیشد، یکی هم که پیدا شد گفت من سینما فلانم، منم بلد نبودم کنسل کرد ((: پشه پر نمیزد، باز من رفتم رفتم رسیدم به یه پاساز موبایل، به نگهبانش گفتم من گم شدم،تازه با هق هق می گفتم :-" دیگه یه چایی داد بهم، تا بارون بند اومد، اسنپ گرفت واسم رفتم خوابگاه دیگه هم از این غلطا نکردم :-" آها آها چون گوشیم هنگ می کرد از گول مپ هم نمی تونستم استفاده کنم
خلاصه که خوب گم نشدید تا حالا، همچین خفن نبوده :-"

بالا