• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مسـابقه سینمایی ۱،۲،۳،۴

• شروع کننده موضوع

سمپادی_ss

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
100850162774.jpg
مسابقه 1،2،3،4 یک مسابقه سینمایی‌ـه که فکر می‌کنم اولین بار عیدِّ پارسال از شبکه 4 پخش شد. و الآن سری دوّم بخش نیمه نهـایی،هرشب ساعت22:00 .
بدین صورتِ که 4 تا شرکت کننده میان و کارهای هنری که مربوط به سینما میشه: [ تدوین؛بازیگری؛نمایش‌نامه خوانی؛داستان نویسی خلّاق؛دوبله؛و پانتومیم و مجری‌گری و نقد سکانسی از فیلم.] رو انجام می‌دن و 3 تا داور که تویِ ایران افراد سرشناسی هستن.

× نظرتون راجع‌به مسـابقه؛داوری؛سطح علمی-هنری شرکت‌کننده‌ها و ... رو بگید.

+ این‌جا می‌تونید تحلیل شبکه 4 ازین مسابقه رو هم ببینید.

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی
پاسخ : مسـابقه سینمایی1،2،3،4

خب با توجه به اینکه امشب نیمه نهاییش شروع شده گویا من تصمیم گرفتم اینجا پست بدم.

مسابقه های قبل خیلی کم شرکت کننده های درست و حسابی داشت ولی بعضی وقتا به خاطر بعضی از آدما آدم ترغیب میشه که دنبال کنه مسابقه رو.

من سری اولشو ندیدم که گویا ضعیف بوده ولی من خودم به شخصه حداقل یاد گرفتم که یک نگاه تحلیلی به فیلم یعنی چی.و چجوری باید نمایشنامه خوند.و سختی بقیه هنرای نمایشی رو درک کردم واقعا.
بعد اون قسمت فیلمای ارسالی بعضیا سطحشون خیلی پایینه.ولی بعضیاشون خیلییی خوبن.ولی اون اول که داورا امتیاز میدادن رو میپسندیدم.تا الان.
بعد مجریش خوبه.:D
داورا: این آقای دکتر که عشق فیلم هندیه خیلی لوسه :-" گاهی خیلی بی انصافی امتیاز میدن. ینی شاید خیلی تپق بزنه ولی امتیازشو نسبت به اونیکی عالیه خیلی متفاوت نمیدن.یا مثلا یکی که رنج امتیاز 1-5 میده.نفر بعد هم همینطوری امتیاز میده.اینجوری سطح امتیاز بالای یه مسابقه ی نسبتا خوب بیشتر از 40 نمیشه ولی گاهی به هفتادم میرسه...قابل انکار نیست سطح متفاوت مسابقه ها ولی یه شب قشنگ مزخرف امتیاز میدادن :))
بعد از شهرستانی و ژاله صادقی خوشم اومده .جالبن.اون آقاهه هم که منتقده خیلی خوب نقد میکنه همه چیو :-" :-غیب گفتن .ولی سخت امتیاز میده.

کلا لایک میشه دیگه.همین :D

فقط چرا همیشه یا مرد هستن یا یه زن بیشتر نیست؟ :))

taranom21

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجــنورد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

مسابقه ی خوبیه
نمایشنامه خونی آقای شهرستانی رو خعلی دوس دارم x:

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

امشب شب آخر مسابقه ی فینال فینالیستاست؛همه ی برندگان مسابقه طی دوسالی که از برنامه میگذره؛با هم رقابت میکنن.اگه وقت کردین نگاه کنین حتما،ارزش داره سطح شرکت کنندگان بالای واقعا.

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی

رسیدم که یه تیکشو ببینم.همون قسمتی که قجری نوشتن.بعد منتقده 10داد.عالی آقا عالی :))
ساعت 5تکرارشه؟

بالا