• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رفتگران طبیعت سمپادیا

• شروع کننده موضوع Zed
  • تاریخ شروع

آیا در صورت برگزاری رفتگران طبیعت سمپادیا حاضر به شرکت هستید؟

• بله

رای‌ها: 127 83.0%
  • خیر

رای‌ها: 26 17.0%

• رای‌دهندگان
    153
  • شروع کننده موضوع

Zed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو/یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
روان‌شناسی
خوب قصد داریم در این یک ماه باقیمانده از تابستون یک بار رفتگران طبیعت سمپادیا برگزار کنیم.
این تاپیک فعلاً ایجاد میشه که شما نظرات و پیشنهادات و مکان هایی که در نظر دارید رو بیان کنید. و در هر شهری که تعداد شرکت کننده به حد نصاب برسه یکی مسئول برگزاری میشه.
هم میتینگ هست هم کمکی به طبیعت.
لطفاً به نظرسنجی هم پاسخ بدهید.(این نظرسنجی برای این هست که متوجه بشم آیا سمپادیا به طور کل تمایلی به برگزاری این طرح دارند یا نه)

zeinab.shirzad

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
تهران
پاسخ : رفتگران طبیعت سمپادیا

من هستم به شدت...

خیلی خیلی زیاد!

کلک چال هم رفتم با سمپادیا! خوب بود! اما باید بهتر شه در آینده!!! :)

-zarA-

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هـنرستانمـوטּ
شهر
اصفهــاטּ
دانشگاه
هنر اصفهــاטּ
رشته دانشگاه
طراحی صنعتـی

مـن پـــــــایم بشـدت
خـیلی ایـده ی خـوبیه

Golnoush.N

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 کرج
شهر
کرج

هستم
به شدت رو مود طبیعتم الان :D

دختر باران

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 اهواز
شهر
اهواز
مدال المپیاد
ادبی-زیست

تو شهر ما ـَم داشته باشین هستم

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

من موافقم.تو مشهدم بزارید

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

همیشه که میریم شمال تو فکرم میاد که با یه سازمانی هماهنگ شه یه روز کل جاده رو ببندن ملت رو تیکه تیکه پیاده کنن تو جاده تا تمیز کنن.این عباس آباد خصوصا خیلی حیفه!
حالا نمی دونم درین حد پایه هستین که بخواین همچین کار عظیمی برگزار کنید یا نه ولی نشد هم در همون حد خودمون میشه جم کنیم.فقط باید یه هماهنگی بشه و فرهنگسازی بشه که باز برنگرده به اون اوضاع قبل.
ایده خیلی عالیه

peihaghi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک (ساخت تولید)

طبق گفته ی دوستان در دوره ی قبلی این برنمه هر کاری انجام شده یه جز جمع کردن زباله !

مثل دفعه ی قبل میشه که مثلاً جرئت حقیقت و جوجه درست کردن میشه نقطه ی کمال برنامه .
از ما گفتن بود . این بچه ها حرف رو زیاد دارن ولی عملشون تعریفی نداره .

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فــرزانگان ۳
شهر
طــهـران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

من یه پیشنهادی دارم ؛ شاید یکم عواقب داشته باشه اما میشه روش فکر کرد .

میگم جای اینکه بریم مکان هایی مثل دامنه کوه و اطراف جاهای دیدنی رو تمیز کنیم ، بریم بگردیم خیابون های پر رفت و آمد و همچنین کثیف شهر هامون رو تمیز کنیم .
به نظرم اینکار باعث میشه تا اولا کارمون بیشتر تاثیر گذار باشه . همچنین خبر رسانی بیشتری از کارمون میشه . وقتی ما در جلوی جمعی اینکار رو بکنیم ، قطعا تاثیرگذار تر خواهد بود .

همچنین میتونیم برای تاثیر بیشتر نوعی کارت رو تهیه کنیم با چنین نوشته هایی : « من یک دانش آموزم » و امثال این . که اینطور خب شاید بازم تاثیر بیشتری داشته باشه .

البته بازم ذکر کنم که اینکار نیاز به مقدمات بالایی داره .

pouya BT

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور

اگه بشه هر شهر یه نماینده داشته باشه تا این کار سراسری و در یک روز انجام بشه ، خیلی خوب میشه.
با طرح سروناز هم شدیدا موافقم!

• شروع کننده موضوع

Zed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو/یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
روان‌شناسی

به نقل از Xibir :
طبق گفته ی دوستان در دوره ی قبلی این برنمه هر کاری انجام شده یه جز جمع کردن زباله !

مثل دفعه ی قبل میشه که مثلاً جرئت حقیقت و جوجه درست کردن میشه نقطه ی کمال برنامه .
از ما گفتن بود . این بچه ها حرف رو زیاد دارن ولی عملشون تعریفی نداره .
اون برنامه سمپادی بودند نه سمپادیا! ما قرار نیست کاری که اون ها انجام دادند رو انجام بدیم که :D
--------
دوستانی که اعلام آمادگی می کنید لطفاً مکان هایی که در نظر دارید و به نظرتون نیاز به پاکسازی داره هم بگید.
هر کسی هم که می خواد مسئولیت هماهنگی هر شهری رو قبول کنه. به من اعلام کنه که افراد اون شهر باهاش هماهنگ کنند که اگر افراد به حدّ نصاب رسید برگزار بشه.
به نقل از ســـرونــاز :
من یه پیشنهادی دارم ؛ شاید یکم عواقب داشته باشه اما میشه روش فکر کرد .

میگم جای اینکه بریم مکان هایی مثل دامنه کوه و اطراف جاهای دیدنی رو تمیز کنیم ، بریم بگردیم خیابون های پر رفت و آمد و همچنین کثیف شهر هامون رو تمیز کنیم .
به نظرم اینکار باعث میشه تا اولا کارمون بیشتر تاثیر گذار باشه . همچنین خبر رسانی بیشتری از کارمون میشه . وقتی ما در جلوی جمعی اینکار رو بکنیم ، قطعا تاثیرگذار تر خواهد بود .

همچنین میتونیم برای تاثیر بیشتر نوعی کارت رو تهیه کنیم با چنین نوشته هایی : « من یک دانش آموزم » و امثال این . که اینطور خب شاید بازم تاثیر بیشتری داشته باشه .

البته بازم ذکر کنم که اینکار نیاز به مقدمات بالایی داره .
اطراف خیابون ها برای این کار خطرناک نیست؟ اصولاً جمعیت زیاد توی خیابون نظر پلیس و غیره رو هم جلب می کنه.
همون عواقبی که گفتی :D
به نقل از تـارا :
همیشه که میریم شمال تو فکرم میاد که با یه سازمانی هماهنگ شه یه روز کل جاده رو ببندن ملت رو تیکه تیکه پیاده کنن تو جاده تا تمیز کنن.این عباس آباد خصوصا خیلی حیفه!
حالا نمی دونم درین حد پایه هستین که بخواین همچین کار عظیمی برگزار کنید یا نه ولی نشد هم در همون حد خودمون میشه جم کنیم.فقط باید یه هماهنگی بشه و فرهنگسازی بشه که باز برنگرده به اون اوضاع قبل.
ایده خیلی عالیه
خوب واقعاً سخته بخوایم این جمعیت رو که اکثراً هم دانش آموز هستند تا اون جا هم برد. من خودم ایده دربندسر [nb]من همین دو هفته پیش رفتم وحشتناک کثیف بود[/nb]رو داشتم ولی یه مقدار از شهر دوره مگر این که اتوبوس بگیریم دسته جمعی بریم هماهنگیش مشکل میشه.
------------
من خودم یه ایده دارم نظرتون رو دربارش بگید میشه با گروه های رفتگران طبیعت استان ها همراه بشیم که صفحه فیسبوکشون توی تاپیک رفتگران طبیعت هست. این طوری خیلی شاید راحت تر باشه برگزاریش

ali_f

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Хелли 2 Средняя школа
شهر
Тегеран

خوبه ......... طرحه خلاقانه و مفیدیه .......... اگه المپیاد بزاره هستم ............. (;

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

چند تا شهر که موافقان این طرح تو اونا زیاد هستند رو مشخص کنید تا این رفتگران طبیعت رو تو اون شهر ها بزاریم.
بعد که شهر ها مشخص شد، کاربرهایی که تو اون شهرند، خودشون مکانش رو مشخص می کنند.

+ واسه مشهد هستم :)

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فــرزانگان ۳
شهر
طــهـران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از lab0o :
.اطراف خیابون ها برای این کار خطرناک نیست؟ اصولاً جمعیت زیاد توی خیابون نظر پلیس و غیره رو هم جلب می کنه.
همون عواقبی که گفتی :D

آره اینکه تو میگی درست . اما اگر کل ایده خوب باشه ، میشه روش کار کرد .
ببین ما اگر شلوغ بازی درنیاریم و نوع پوششمون هم مناسب باشه و همونطور که گفتم نوعی نشون بدیم که دانش آموز هستیم ، فکر نکنم چندان نظر پلیس رو جلب کنیم . البته نه اینکه جلب نکنیم ، بلکه منظورم اینه که پلیس باهامون به عنوان گروه تظاهرات برخورد نمیکنه .

یعنی اگر موافق باشید ، بشینیم فکر کنیم ببینیم چیکار کنیم تا از نظرای بد جلب توجه نکنیم :D

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

طرحش که طرح خوبیه فقط

اگه میشه سمپادیای این سایت رو جمع کنیم فقط. چون غیر از اینجا تو فیسبوک هم میپیچه این داستان بعد یه جورایی بچه ها قاطی میشن با هم. بچه های سمپادیِ سمپادیایی کلا جوِّشون با بچه های سمپادیِ فیسبوک فرق داره. با هر دو تا میتینگ چند بار رفتم میشناسم بچه ها رو . اگه میشه جدا کنید برنامه ی بچه های این سایت رو با بقیه.

• شروع کننده موضوع

Zed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو/یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
روان‌شناسی

به نقل از PanterA :
طرحش که طرح خوبیه فقط

اگه میشه سمپادیای این سایت رو جمع کنیم فقط. چون غیر از اینجا تو فیسبوک هم میپیچه این داستان بعد یه جورایی بچه ها قاطی میشن با هم. بچه های سمپادیِ سمپادیایی کلا جوِّشون با بچه های سمپادیِ فیسبوک فرق داره. با هر دو تا میتینگ چند بار رفتم میشناسم بچه ها رو . اگه میشه جدا کنید برنامه ی بچه های این سایت رو با بقیه.
صدالبته همین کارُ میکنیم.[nb]بچه های این جا در خیلی از مسائل فرهیخته ترند :-"[/nb] هماهنگیش که این جاست مگه میتینگ های سمپادیا رو سمپادی های دیگه هم میاند؟

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

نمیشه هر شهر یه برنامه داشته باشه. تعداد کم میشن. فقط تو تهران میتونین برگزار کنین. غیر سمپادی و سمپادیایی هم باید دعوت کنید. یادتون نره سر و صدا کنید که خبرش این ور و اون ور پخش شه ؛ یعنی از این فرصت استفاده کنید تا هم یه افتخاری بسازید برا اسم سمپاد، هم بتونید افراد جدید رو جذب کنید تا جایی که برنامه های مرتب ماهانه داشته باشید. ما ها هم کنکوری ایم، سال دیگه اضافه میشیم بهتون.

پ.ن : الان پست pantera رو خوندم گرفتم منظورش چی بود. لذا ظاهراً بهتره فقط بچه های سایت باشن.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

به نظرتون بهتر نیست کار به صورت عملی زودتر شروع شه؟ چیزی به شروع سال تحصیلی نمونده و هماهنگی‌های کار هم قطعاً طول میکشه.

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از lab0o :
صدالبته همین کارُ میکنیم.[nb]بچه های این جا در خیلی از مسائل فرهیخته ترند :-"[/nb] هماهنگیش که این جاست مگه میتینگ های سمپادیا رو سمپادی های دیگه هم میاند؟
بعضا شده بیان ولی منظورم اینه کلا فقط اینجا اعلام کنیم. البته فک کنم اونموقع اولش تو فیسبوک اعلام کردن بعد اینجا. برنامه ریز هاشون هم ظاهرا بچه های شما بودن . :-?

به نقل از ریـحـانـه :
به نظرتون بهتر نیست کار به صورت عملی زودتر شروع شه؟ چیزی به شروع سال تحصیلی نمونده و هماهنگی‌های کار هم قطعاً طول میکشه.
آره به نظر منم شروع کنیم به برنامه ریزی.
به نظرم بیفته 15 شهریور به بعد بهتره.
من از حلی ها از چند تاییشون خبر دارم تا 15 شهریور بیشتریا کلاس دارن و امتحان و اینا. اگه میشه بندازید بعد 15 ام که تعداد زیاد شه. چون همینجوریش مثلا یه میتینگ میذاریم تو سایت تهش 6-7 نفر دانش آموز میان ، حالا با توجه به اینکه این برنامه موضوعش هم خاصه به نظرم شرایط رو جوری بچینید که حداکثر افراد بیان.

• شروع کننده موضوع

Zed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو/یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
روان‌شناسی

به نظرم کاربرای مشهد و تهران که تو سایت زیاد هستند می تونند. این میتینگ رو برگزار کنند هر شهر دیگه ای هم احساس می کنه می تونند زیاد باشند اعلام کنه.
با عرض معذرت من خودم توانایی هماهنگی در خود میتینگ رو ندارم :D
پس لطفاً هر کس توانایی هماهنگی تو خود برنامه رو داره به من بگه که افرادی که می خوان شرکت کنند باهاش هماهنگ کنند.
لطفاً سریع تر هر شهری که می خواد شرکت کنه یک نفر رُ به عنوان مسئول هماهنگی به من معرفی کنه.

بالا