• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تهاجم فرهنگی

• شروع کننده موضوع Pan
  • تاریخ شروع

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک
پاسخ : تهاجم فرهنگی

به نقل از دریــــا :
قبول دارم خیلی از افراد که دم از اسلام و ترویج اسلام و... میزنن حاضر نیستن کوچکترین کاری برای اسلام بکنن و باعث میشن که تصویری نادرست از اسلام در ذهن بقیه درست بشه
الان میگی من دقیقا چی کار کنم؟؟؟؟

تو هر کاری دوست داری بکن. چیزی تولید کن که جذاب باشه و مردم وسط دیدنش خوابشون نبره و توش اسلام و احکامشو تبلیغ کن!!!

من نمی دونم چی از اب درمیاد این تهش ولی یه همچین کاری باید کرد.

matin320

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید باهنر
رشته دانشگاه
دامپزشک / سیاست

به نقل از مازیمون :
تو هر کاری دوست داری بکن. چیزی تولید کن که جذاب باشه و مردم وسط دیدنش خوابشون نبره و توش اسلام و احکامشو تبلیغ کن!!!

احسنت.

مثل فیلم مختارنامه که واقعا خیلی شب ها خواب رو از چشمام گرفت.انصافا محشر بود...

تهاجم فرهنگی ینی القا فرهنگ متفاوت....

چرا باید هزینه بشه و شبکه های ماهواره ای فارسی زبان تشکیل بشن...

مسلما عاشق چشم و ابروی ما که نبودن تا این همه هزینه رو متحمل بشن...

یا چرا یه آدمی پول بگیری که در شبکه ماهواره ای اونا از نظام ما بدگویی کنه!

خیلی دارن رو بازی میکنن...

درک خصومت استعمار پیر با ایران و نظامش زیاد مشکل نیست.

شکی درش نیست که کشور هایی که با ایران و اسلام ما مخالف اند از تمام ابزار ها از قبیل ابزار فرهنگی استفاده کنن تا ما رو حتی یک قدم به عقب سوق بدن.

رهبر انقلاب: هرکس قدمی برای فرهنگ این مملکت بردارد دلش در هوای اسلام میتپد.

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از matin320 :
احسنت.

مثل فیلم مختارنامه که واقعا خیلی شب ها خواب رو از چشمام گرفت.انصافا محشر بود...

تهاجم فرهنگی ینی القا فرهنگ متفاوت....

خیلی دارن رو بازی میکنن...

درک خصومت استعمار پیر با ایران و نظامش زیاد مشکل نیست.

شکی درش نیست که کشور هایی که با ایران و اسلام ما مخالف اند از تمام ابزار ها از قبیل ابزار فرهنگی استفاده کنن تا ما رو حتی یک قدم به عقب سوق بدن.

مختار نامه فیلم قشنگی بود چون داستان قشنگی داشت. چون فیلم برداریش خیلی خاص و جدا بود از سایر فیلم برداری ها.

به همون دلیل که هزینه میشه شبکه های ملی تشکیل بشن!
چه سواله بی معنی ای می پرسی متین اخه :))

شبکه های دولتی ایران تا حد غیر قابل تحملی خسته کننده هستن و مردم ما وقتی سرعت اینترنت قابل قبولی ندارن باید به شکلی خودشون رو سرگرم کنن پس برای به سمت شبکه هایی میرن که فیملم و سریال و برنامه های معنی دار تری داره.

و خوب این شبکه ها بسته به حجم استفادشون می تونن از تبلیغاتشون درامد داشته باشن.

این تصور اشتباهه. کسی عاشق چشم و ابروی شما لازم نیست باشه تا برای شما هزینه کنه. تبلیغ دموکراسی و حکومت قانون و ازادی در یک کشور باعث میشه سایر کشور ها روابط بهتری باهاش داشته باشن و باعث میشه هر دو کشور بتونن با داشتن روابط اجتماعی و اقتصادی با همدیگه سود ببرن.

و بنیاد های زیادی هستن که برای گسترش دموکراسی کمک و هزینه می کنن. و فقط مختص ایران نمیشه، مربوط به کشور های افریقایی امریکا ی جنوبی کشور های فقیر و کشور هایی که دیکتاتوری هستن.

بیان اخبار بد گویی نیست. و هر کس نظری داره. مثل این می مونه که بگی من دارم بد گویی می کنم از نظام ایران پس کسی داره بهم پول میده! مگه لازمه کسی به ادم پول بده تا ادم حقیقت رو بیان کنه؟ و این مختص شبکه های خارجی نمیشه. یه زمان روزنامه های درون ایران هم شاکی بودن. شاکی از قتل های زنجیره ای، شاکی از خیلی موارد ( و نمی دونم شما یادتون میاد یا نه ولی کلی از روزنامه ها و ادم ها سره همین قضایا کشته شدن و گرفته شدن و مجلات بسته شدند. ) و بعد احتمالن بیشتر باید یادتون باشه بعد از قضایا ۸۸ که تقریبن تمام مجلات طرفدار اصلاح طلب بسته شد. (‌درواقع حزب اصلاح طلب و تمام ادم هاش تموم شدن! )

این ادم ها نه پول بلکه زندگیشون رو بابت بیان حقیقت ( شما بخوان بد گویی از نظام ) دادن.

جدا کن این دو مورد رو از هم. اسلام و ایران صرفن ۴۰ ساله به هم چسبیدن. اینکه خیلی از ایرانیان که برای ایران تلاش کردن مسلمان بودن به جبر جغرافیا هست. وگرنه در دوران پهلوی بسیاری از معماری های اثار امروزی رو بهاییان یا ارامنه انجام میدادن (‌چون از سطح تحصیلات بالاتری برخوردار بودن )

یا مثلن منصوب کردن پیشرفت علمی ایرانیان تو قرون وسطا در اروپا به اسلام اشتباهه! چون این پیشرفت سرمایه ی گذشته ی ایران بوده. چطور این اتفاق در سایر کشور های اسلامی رخ نداد ؟ چون ایرانی ها قبل از اسلام هم کتاب خونه داشتن و اثار سایر کشور هارو ترجمه می کردن.

بالا