• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

حقيقت

• شروع کننده موضوع

Lotfi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان- 92
شهر
قم
مدال المپیاد
يادمه روزگاري شيميايي شدم در حد 6 فصل مورتيمر فقط!
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی قم
رشته دانشگاه
پزشکی
قبل كنكور گاهي فكر ميكردم وااي بعد كنكور من چه ميكنم براي 93 اي ها مون! حتي مطالب توي ذهنم دسته بندي ميكردم تاپيك هايي كه قراره بزنم و ...
ولي بعد كنكور :-< وقتي ديدم به چه سادگي زحماتم بر باد رفته و در صورتي كه قبلا فكر ميكردم نهايت رتبه ام 800 باشه(البته براي 2رقمي خونده بودم) و الآن تقققريبا انتظار رتبه 3 برابري رو دارم! واقعا نااميد شدم و تا حالا تو اين انجمن پست ندادم
اما نه صبـــــر كنيــــــــــد! قرار نيست نااميدتون كنم
همين كه الآن بعد از 26 روز اومدم و دارم پست ميدم يعني قراره سعي كنم حقايق كنكور با ديدگاهي متعادل بيان كنم.
اميدوارم مطالب به دردتون بخوره ;;)

دوستان قراره يه اتفاقي بيفته كه سرنوشت شما به اون بسته ست؟! نه سرنوشت با كنكور تعيين نميشه فقط يه پليه كه به سرنوشت معلوم، شما رو ميرسونه
پس خيلي از استرس ها بي معنيه! شما تلاش ميكني . يعني چي؟ نه روزي 12 ساعت و نه تموم كردن درسا تا عيد
هيچكدوم اينا معيار سنجش تلاشتون نيست
خدا با چرتكه ما عدالتشو برقرار نميكنه! اينو باور كنيم كه واقعا عدالته هرچي كه پيش بياد اما نه با حساب كتاباي ما...
تلاش كن همونطور كه خودت ميدوني و با مشورت فكر كردن بهش ميرسي همون راهو انتخاب كن و با توكل پيش برو
بقيشم با خود خودش /m\
اگه اين كارو كردي ، بدون ديگه هيچ وقت اين حق نداري كه خودتو سرزنش كني...
ان شاالله بازم اينجا ميام
اگه همكاران(دوستان پشتيبان :))) نظري دارن لطف كنن فرمايش كنن
منتظر دوستاي كنكوري مونم هستيم

z.n1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 مشهد
شهر
سر همه شهرا
مدال المپیاد
اره زبان تو راهنمایی که بودیم رتبه آوردم.کامپیوتر هم
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : حقيقت

آره بابا اصلا استرس نداشته باشین.کنکور واقعا مث یکی از آزمونای کانونه.منم قبل کنکور خیلی برنامه داشتم.ولی وقتی رفتم کنکور دادم فک میکردم آزمون کانونه(البته به جز کارنامش دیگه ~X()واسه همین انگار شوکه شدم.تا یکی دو هفته داشتم با خودم کلنجار میرفتم باور کنم کنکور همین بود.شمام فک کنین همین آزمونایی که میدین کنکوره.اینجوری واستون ساده تر میشه

بالا