• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کدام شبکه ی تلویزیونی را بیشتر میپسندید؟

شما کدام شبکه ی تلویزیونی را بیشتر دیده و میپسندید؟(مشکل ویرایشی نداشت؟ :-")

• رای‌دهندگان
    86
  • Poll closed .

vahead649

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
اردبیل
پاسخ : کدام شبکه ی تلویزیونی را بیشتر میپسندید؟

خیلی خیلی جالب ه...باید دولت محترم و نمایندگان ملت ی رصدی نسبت به این تایپیک داشته باشند تا در قوانین و برنامه هاشون تجدید نظر کنند.....چقدر راحت اسم شبکه های خارجی بیان میشود و چقدر شبکه های ملی در این وسط کم فروغ است نسبت به تبلیغاتی که انجام میدهند....مستند های شبکه bbc فوق العاده اس به ویژه اگر HD اون رو از بیرون بگیرید و تماشا کنید...خبر های شبکه euronews..و جدیدا برنامه های شبکه سلامت

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از vahead649 :
خیلی خیلی جالب ه...باید دولت محترم و نمایندگان ملت ی رصدی نسبت به این تایپیک داشته باشند تا در قوانین و برنامه هاشون تجدید نظر کنند.....چقدر راحت اسم شبکه های خارجی بیان میشود و چقدر شبکه های ملی در این وسط کم فروغ است نسبت به تبلیغاتی که انجام میدهند....مستند های شبکه bbc فوق العاده اس به ویژه اگر HD اون رو از بیرون بگیرید و تماشا کنید...خبر های شبکه euronews..و جدیدا برنامه های شبکه سلامت

ببین هیچ جایه دنیا تقریبن شبکه هایه ملی طرفدار خاصی ندارن. شبکه هایه ازاد و خصوصی همیشه موفق ترن چون با استفاده از تبلیغات بین برنامه هاشون درامد دارن. درنتیجه به کیفیت برنامه ها خیلی بیشتر توجه دارن تا بتونن درامد بیشتری از تبلیغات داشته باشن. جدا از تمام این ها شبکه هایه خصوصی حق دارن دیدگاه ازاد سیاسی داشته باشن. مثلن تو ترکیه تقریبا من هیچ وقت هیچ شبکه دولتی ای رو نمی دیدم چون به شدت برنامه هاشون احمقانه بود. یا الان تو مالزی من که نمی فهمم برنامه ها خودشونو ولی خودشون هم همیشه دارن شبکه هایه امریکایی مثل فاکس رو نگاه می کنن.

شبکه ملی ما محدودیت هایه خیلی زیادی داره، یعنی هم باید از طرف حکومت سانسور بشه از طرفی باید مردم رو هم راضی نگه داره و این وسط یه روحیه پخش برنامه ی جالب که مخالف حکومت نباشه مشکل ساز میشه. یعنی تقریبا به یه چیزه غیر ممکن. طبق قوانین ایران تنها موسیقی ای که تایید میشه سرود یا موسیقی ای هست که به اهداف انقلاب نزدیک باشه. و اموزش موسیقی تو دانشگاه کمابیش با کلی حرف و حدیث دنبال میشه.

ولی خوب همه میدونیم که اهنگ جزیی از زندگی همه ادماس و خب میشه ازش لذت برد.
مستند هم یه زمانی یادمه مستند پنج داشتیم. یه دوبله ی خیلی خوب از مستند ها بود. من واقعن اونو دوست داشتم ولی نمی دونم چه بلایی سرش اومد. یه مستند سینما هم بود (یا چیزی شبیه به این)

شبکه ۴ یه زمانی دوبله فیلم هایه قدیمی امریکایی رو پخش می کرد ( فیلم هایی که خیلی قشنگ بودن ولی خب دیر وقت بود و ملت خواب )
شبکه سه هم که با فوتبالش معروف بود.
شبکه یک هم بد نبود در کل. شبکه خبر که رسمن رو اعصاب بود. شبکه قرعان هم اصلن قابل تحمل نبود.
شبکه اموزش هم بد نبود ولی خیلی کنکوری شد و کسل کننده

Elahek

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 7
شهر
تهران

به نقل از مازیمون :
اره تقریبا ۳ ساله پیش منوتو هم ۱ داشت هم ۲.

شبکه دو بیشتر مستند پخش می کرد ولی برنامه هاش با یک بعضی وقتا تکراری بود. برایه همین کله برنامه هارو تویه منوتو۱ گذاشتن و بعد یه مدت کلن منوتو ۲ رو غیر فعال کردن.
به خاطر همین منو تو ۱ جداست

آره اینو یادمه. سوالم اینه که آخه خب وختی منوتو 2 غیرفعال شد دیگه واسه چی همچنان میگن "منوتو 1" آزار دارن مگه خب؟ ^-^ :D

Inaccessible

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
_
سال فارغ التحصیلی
00

شبکه مستند رو هم اضافه کنید ... من بعضی از مستندهای خوبشو می بینم ...

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

من یه ساله فقط شبکه تماشا میبینم اونم سریال ساعت 10 اش رو که همیشه ساعت 10 کره ای- ژاپنیه

SHAMIM.J

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
ع پ گلستان
رشته دانشگاه
نرسینگ

gem education_مستند_نسیم_manoto_pmc
تماشا هم جدیدا خوب شده

rezanajafi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

شبکه ی ورزش بعد شبکه ی 3 و شبکه ی سهند ( البته وقتی که فوتبال نشون میدن)

بالا