• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت
Shery

بانگ‌ها آخرین فعالیت ارسال‌ها اطلاعات شخصی

• سلام شری! از دیدن پستت توی حرف بزن بسی خوشحال شدم :) من میم هستم ، نمی دونم منو خاطرت هست یا نه . اما من تو رو به خوبی یادمه !
    Mahdiye.Z
    Mahdiye.Z
    از این‌که تا این حد جزئیات مربوط به من رو یادت مونده خیلی ذوق کردم ، برادرم کلاس اول‌ش رو تموم کرده و یاد گرفته کتاب‌هاش رو خودش بخونه . جامدادی خودش رو داره و پاک کن های خودش رو !
    ما هم بزرگ‌تر شدیم و شاید از این پس ، سمپادیا خیلی با ما دوست نباشه با این حال باز دیدنت توی سمپادیا خیلی خوش‌حال کننده ست برام !
    Shery
    Shery
    @Mahdiye.Z دیدن آشنا تو سمپادیایی که چیزی ازش نمونده برای منم خوشحال کننده ست؛ ما بزرگ تر شدیم و از سمپادیا دور تر و این ناراحت کنندست که دیگه کابرای قدیمی فروم دیده نمیشن اصلا! انگار یه سری چیزهارو تو ورژن قدیمی سایت جا گذاشتیم.
    Mahdiye.Z
    Mahdiye.Z
    ورژن سایت که عوض شد، خیلی از کاربرای آشنا محو شدن یهو. من مدت‌ها آنلاین نشده بودم و با دیدن این حجم از تغییرات شوکه شدم واقعا. به هر حال دیگه دوران خاطره سازی سایت برای ما تموم شده، یه سریا رفتن و یه تعداد کاربر جدید اومدن و حالا نوبت اوناست تا خاطره بسازن . باید این این رسم دوست نداشتنی همیشگی رو بپذیریم، البته من در حالی که دارم سومین دهه‌ی زندگیم رو پر می‌کنم نتونستم هنوز:D
    • لایک
    امتیازات: Shery
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
بالا