1. اگر سمپادی هستید برای دسترسی کامل به مطالب و امکانات سایت عضو شوید :
    ثبت نام عضویت

بر روی بانگ hossein9021 نظر می‌دهد.

1. hossein9021
    hossein9021
    قضیشون فقط تقسیم کره ی زمین بین هم دیگه بود و جنگشون همین بوده ، الان بعد جنگ دو قسمت شد نصف نصف ، نصفش مال امریکا بود نصفش مال شوروی بعد جنگ کلش مال امریکا شد ، خیلی جاهای دنیا همینه ولی خاور میانه ویژه به خاطر نفتش محکوم به مبارزه با امریکاست
    ‏2020/1/23
  2. hossein9021
    hossein9021
    دو راه داره کشور فساد و حقوق بشر بقیه چیزا کشکه ، یا به امریکا جواب مثبت بده و فرهنگ و استقلال و اقتصاد و سیاست و ارتش مستقل و ... بده یا مقاومت کنه ، گزینه ی اول ممکنه از ما یه کشور خوب و غیر مستقل بسازه ممکنم هست اگه به اندازه کافی به امریکایی تضمین ندیم به تجزیه کشور و براندازی بکشه مثل زمان شاه ،،،
    ‏2020/1/23
  3. hossein9021
    hossein9021
    ولی در کل فکر نکن اگه ما به امریکاییا باج ندیم و استقلالمون رو ندیم اونا با ما کاری ندارن ، اونا حریصن و همه چیزو می خوان ، می خوای چین باشی یا اروپا همیشه تهدید بیشتر و امتیازات بیشتری هست که می خوان دیگه وضع ما که جای خودشو داره.
    ‏2020/1/23
  4. Ali.SH
    Ali.SH
    خب الان اینایی ک میگی واقعا فعالیتای ج.ا تو عراق و سوریه و خود ایران توجیح میکنه؟ واقعا نمیشه عین قطر نفت و گازمونو میفروختیم رفاه و پیشرفت اقتصادیمونم داشتیم؟ من به کشوری ک اینجوری باشه میگم مستقل. تورو نمیدونم
    ‏2020/1/23
  5. Ali.SH
    Ali.SH
    و خب امریکا با ترامپه ک با چین ب مشکل خورده. همیشه ک اون دیوانه رییس جمهورشون نبود
    ‏2020/1/23
  6. hossein9021
    hossein9021
    می دونی توی قطر چند هزار سرباز آمریکایی هست؟ امریکا اراده کنه چیزی از قطر باقی نمی مونه حتی بدون اینکه خون از کسی ریخته بشه ، قطر کشور ثروتمندیه و خیلی وضع اقتصادیش الان از ما بهتره البته جمعیتش کمه ولی به هیچ وجه مستقل نیست ،
    ‏2020/1/23
  7. hossein9021
    hossein9021
    و میگم انتخاب ما در بهترین شرایط استقلال و رفاهه،، معلوم نیست اگه رفاه رو انتخاب کنیم واقعا بهمون رفاه داده بشه ،مثل قذافی خلع سلاح ممکنه بشیم و تهش همه چیزمونو از دست بدیم
    ‏2020/1/23
  8. hossein9021
    hossein9021
    این تاریخ آمریکا و تقابلش با تک تک کشورا مثل همین چینه ، به نظر من ترامپ صرفا وسیله ی برای ورود امریکا به عصر جدیدشه .
    ‏2020/1/23
  9. Ali.SH
    Ali.SH
    به نظرم حسین تو صدات از جای گرم بلند میشه. کشوری ک تو فقر و فساد غوطه وره باید استقلالشو بذاره در کوزه ابشو بخوره
    ‏2020/1/23
  10. Ali.SH
    Ali.SH
    هر چند ایران انچنانم مستقل نیست
    ‏2020/1/23
  11. hossein9021
    hossein9021
    بارها گفتم کشور برای انتخاب راه ایندش باید رفراندوم بزاره ، استقلال یا رفاه ،من صدام از جای گرم بلند بشه یا نه قصد تحمیلشو ندارم ،
    ‏2020/1/23