1. اگر سمپادی هستید برای دسترسی کامل به مطالب و امکانات سایت عضو شوید :
    ثبت نام عضویت

بر روی بانگ hossein9021 نظر می‌دهد.

1. پرنیان.ک
    پرنیان.ک
    به این مسئله فکر کرده بودم اما بازم مشکوک بودم به اینکه ممکنه آماده باش بودن و هواپیمای مسافربری رو تو رادار دیده باشن و سهوا هدف گرفته باشنش. مثه اشتباهی که امریکا راجع به هواپیمای ایران انجام داده بود.
    ‏2020/1/8
  2. hossein9021
    hossein9021
    خوب اگه اینطوری بخوای فکر کنی میشه هر چیزیو به هر جایی نسبت داد تا زمانی که به شواهد مراجعه نکرد .
    ‏2020/1/8
    ــهــ، reyhaneh24 و PD لایک کردند.
  3. پرنیان.ک
    پرنیان.ک
    + گیرم ربطی هم نداشته باشن. توجیهی واسه تحویل ندادن جعبه سیاه به شرکت بوئینگ پیدا نمیکنم
    ‏2020/1/8
  4. hossein9021
    hossein9021
    توجیهی نیست؟ بوئینگ شرکت آمریکاییه که سالهاست مارو تحریم کرده ، سوای تمام این بحثای اخیر حتی در شرایط عادیم فکر نکنم دادن جعبه ی سیاه و بررسیش عادی بوده باشه
    ‏2020/1/8
  5. پرنیان.ک
    پرنیان.ک
    یکی از قوانین اصلی شرکتای هواپیما سازی فارغ از هر بحث سیاسی ای اینه که اگه هواپیماشون هر جای دنیا سقوط کنه موظف هستن بررسی کنن عللشو برای پاسخگویی. اگه واقعا نقص فنی غیرقابل رفعی بوده باشه ممکنه حتی بشه از اون شرکت خسارت گرفت.
    +مخصوصا اینکه میگن این هواپیما قدیمی و فرسوده هم نبوده
    +به نظرم اگه مردم واسشون مهم باشن باید بدن جعبه رو واسه بررسی
    ‏2020/1/8
  6. hossein9021
    hossein9021
    گفتن جعبه در ایران بررسی میشه و نماینده ی اوکراینم می تونه حضور داشته باشه اگه اعتماد ندارید
    ، فک کنم مدت هاست هیچی فارغ از بحثای سیاسی نیست ، میشه اماکن فرهنگی رو زد که جنایت جنگیه و جلوی واردات دارو رو گرفت ، حالا این جعبه ی سیاه تو این شرایط فرستاده بشه آمریکا؟
    ‏2020/1/8
    hot_ice و پرنیان.ک لایک کردند.