• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

Anita H
Anita H
خوب میکنی عاغا
درستشم همینه اصن :-"
فاطیما
فاطیما
شما خیلی کار خوبی میکنین...پس شما همون شخصی بودین که میومدین توی بانگا و سوت میزدین و میرفتین مگه نه؟؟
خیلی دنبال شما بودم...خوشحالم که پیداتون کردم;;)>:D<
فاطیما
فاطیما
:)):)):D:D:-":-"
ممنون از این همه ابراز احساسات زیباتون خانوم Orelia :)):D
بـئـاتـریـس
بـئـاتـریـس
بغض گلوشو گرفت یینیااا :))
Anita H
Anita H
راجع به وضعیت فعلی هیچ کامنتی ندارم :))
بـئـاتـریـس
بـئـاتـریـس
وضعیت فعلی کی؟چی؟
بام؟
شیب دار؟
:-"
فاطیما
فاطیما
خیلی نامردین...دیگه تنها که میشین، منو مسخره میکنین؟؟!!!...ینی دریغ از یه نفر که بخواد از من بدبخت بیچاره ی فلک زده دفاع کنه!...عجب دوره زمونه ی بدی شده ها...دیگه یه دوست،از دوستش دفاع هم نمیکنه....هییییی روزگار...
فاطیما
فاطیما
شما خودتون دارین منو مسخره می کنین بعد اونوقت میخوایین ازم دفاع کنین؟؟!! :))
Anita H
Anita H
خب یه پدرم خیلی وقتا بچه شو میزنه، دلیل نمیشه دوسش نداشته باشه و ازش دفاع نکنه که
به نظر شما هم این حجم از تشبیه بی سابقه ست؟؟
فاطیما
فاطیما
واقعا که آقای آنیتا ح،دیگه شما چـــــــرا؟؟؟؟؟!!!!!
دیگه از Orelia و بـئـاتـریـس نا امید شده بودم ولی باخودم میگفتم که شما حداقل از من دفاع می کنید...ینی ممنونم از شماها....
فاطیما
فاطیما
هی زندگی...ببین یه دوستم نداریم که ازت دفاع کنه...یکیشون که کلا ضایعت میکنه،بعد بهت میگه درچه موردی باید ازت دفاع کنم...یکیشون که حرف اون یکی دیگه رو میپسنده و باهاش هم نظره...یکی دیگه شون هم میاد ضایع کردن رو به کتک زدن یه پدر تشبیه میکنه...آخه اینا هم دوستن...:-<:-<:-<
فاطیما
Anita H
Anita H
انصافن کتک خوردن از پدر چیز بدیه؟ من از بچّگی آرزو داشتم بابام منو بزنه. خیلی شبیه فیلماس! (ولی هیچ وقت نزد :( )
بعد خب من یه جورایی سعی کرده بودم دفاع کنم ازت تو اون حرفم :-? حالا این که موفق نشدم بحثش جداست :))
فاطیما
فاطیما
شما واقعا دوست داشتین که از پدرتون کتک بخورین؟؟؟!!!
فاطیما
فاطیما
من نه دوست داشتم که کتک بخورم و نه تا حالا کتک خوردم....فکر میکنم که این مسئله برمیگرده به اینکه دختری یا پسری،مگه نه؟!
بالا