• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

hastikhanoom
hastikhanoom
قرتی از چه لحاظ؟ یکم بیشتر میگی؟ ((:
Kda1998
Kda1998
محیط آکادمیکی نداره به نظر من،اونجا انتظارات باز هم “من” برآورده نمیشه از دانشگاه ولی واقعا اونقدر هم رفت و آمد نداشتم اونجا.دانشگاه رفتن،یه زندگی ۴ ساله است محیط برای من خیلی مهمه
Kda1998
Kda1998
هی گفتم من،که بگم نظر شخصیه و خب قطعا مرجع نیست و بهت جهت نده
hastikhanoom
hastikhanoom
آها، درسته... ممنونم عزیزم لطف کردی *-:
  • لایک
امتیازات: Kda1998
Pan
Pan
من برادرم تهران شمال می‌رفت میتونم قرتی بودنشو تایید کنم:)) هرچند من خودم همیشه تصورم از اکثر دانشگاه آزادها به جز علوم تحقیقات همین بوده:-? حالا من خودم احتمالا امسال آزاد برم نظری نمیدم:)) فقط اینکه الزهرا خیلی دانشگاه قشنگیه و به اینکه چی میخوای از دانشگاه هم فکر کن.
hastikhanoom
hastikhanoom
نمیدونم، هنوز تصوری از قرتی به دست نیاوردم متاسفانه ((: عموم میگفت باید خوب نمره بگیری، خوب بیرون برنامه نویسی یاد بگیری و اپلای کنی و میدونی، الان دانشگاه مسئله نیست، رشته ست @Pan
  • لایک
امتیازات: Pan
Pan
Pan
آره در هر صورت که هر دانشگاهی که باید بیرونش هم خودت ادامه بدی. قرتی هم لزوما چیز بدی نیست:)) سرخوشن دیگه زیاد تو فاز درس اینا نیستن. رشته فقط اپلای یا بازار کار تو ایرانشم؟ چون برای اپلای فکر میکنم آمار به اندازه کامپیوتر پتانسیل داره. و البته بازار کارو مطمئن نیستم ولی اونم فکر میکنم داشته باشه جفتش خوبه در هر صورت:))
Pan
Pan
بدتر گیجت کردم فکر کنم=))
هولدن
منم شمالو توصیه نمیکنم دانشگاه علوم تحقیقات تهران مرکز باتهران جنوب بهترین دانشگاه ازادن شاید تو بازار کار ایران مهارت مهم تر باشه اما من فکرمیکنم درسای دانشگاه هرچی باشه یه درک بهتری از اون برنامه نویسی به تو میده.اگر واقعا علاقه داری کامپیوتر علوم تحقیقاتو بزن(بعدی هم مرکزو تهران جنوبو بزن)
علوم تحقیقات سطحش با دولتی های شهرستان برابری میکنه استاداشم راحت پاس نمیکنند
hastikhanoom
hastikhanoom
ممنونم عزیزم @Pan
  • لایک
امتیازات: Pan
hastikhanoom
hastikhanoom
الان که دیگه وقتش تموم شد الان فقط میتونم ثبت نام کنم :)) ضمنا علوم تحقیقات نیاوردم، @مهراد:))
Kda1998
Kda1998
من در واقع نظرم این بود که کامپیوتر فارغ از دانشگاه،مثبت تر پیش میره و اکی حالا که داری میری دانشگاه،ببین انتظاراتت از این فعل انجام میشه یا نه؟و خب شعور کافی برای نظر دادن راجع به اون آپشن دوم(آمار الزهرا) ندارم متاسفانه
بالا