• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت
Radikal

بانگ‌ها آخرین فعالیت ارسال‌ها اطلاعات شخصی

• اسطوره شناسی مهرداد بهار؟
    • لایک
    امتیازات: Radikal
    boodika
    مرسی از معرفی سایت...:)رفتم منابعو دان کردم ی سوال برای این لیدر شدن هیچ کلاس راهنمایی نيست؟
    boodika
    من اکثر دیده بودم که دانشجوهای رشته تاریخ امتحان ميدن...یعنی یکی از فرصت های شغليشونه
    Radikal
    Radikal
    چرا اصلا شرکت توی کلاس ها اجباری هست :-"
    من شرکت نکردم چون کار داشتم کنکور داشتم و واقعا سختم بود ولی باید حتما کلاس توی یکی از مراکز مورد تایید سازمان میراث برید و اونجا تایید کنند تا بتونید شرکت کنید.
    من خودم حتی شرکت کردم ولی نتونستم برم :-"
    • لایک
    امتیازات: boodika
    معنی اسمش به معنی فناپذیر نیست. بخش دوم اسمش به معنی میرنده یا فناپذیر هست.کل اسمش زندگانی و مرگ رو با هم داشته. می‌تونی به ویکیپدیا یه سر بزنی.
    تا اونجا که خاطرم هست یه پهلوان دیگه هم تو شاهنامه هست به نام گیو که خارج از شاهنامه یه شخصیت جاویدان بوده ولی فردوسی سرانجامش رو ناپدید شدن قرار می‌ده!!!
    گفتم اینم بگم شاید برات جالب باشه.
    امیرحسین
    امیرحسین
    خطر اسپویل شاهنامه:
    البته اینطور نیست که عشق رو رد کنه و معمولاً قهرمانان به عشقشون می‌رسند ولی ازدواج با بیگانه بیشتر اوقات نمی‌تونه ادامه دهنده اون نسل بشه و خب دیدیم که برادر و پسر رستم هم کشته می‌شند. حتی اگه مثل اسفندیار روئین تن باشه. باز هم تفاوتی نمی‌کنه.
    جز کیخسرو یه مورد خاص دیگه که حضور ذهن دارم پشوتن هست که اونم کشته نمی‌شه معلم ادبیاتم می‌گفت پشوتن سمبل عقل هست.
    boodika
    من همیشه برام سوال بوده که فردوسی تو کتابش به ازدواج ايراني و تورانی و کلا بیگانه زیاد اشاره میکنه و جالبه این تحلیلی ک کردی اکثرشون کشته شدن یا...یه چیز اومد تو ذهنم اونم تاکید زیاد فردوسی رو تخم و نژاد و اصالت هست ولی کلا خیلی علاقه داشته پهلوان های ایرانی رو با غیر ایرانی مزدوج کنه...
    boodika
    معلم ادبياتتون خیلی با ذوق بوده چون ما خیلی سریع از شاهنامه رد میشدیم و کلا یه جاهلم تو این یه مورد
    چقدر اسمتو دوست دارم...
    • لایک
    امتیازات: Vernal و Radikal
    Radikal
    Radikal
    3>
    ^-^ ممنونم که...
    چقدر تو خوبی دختر.
    و اینکه برو دنبال رویاهات به نظرم.
    a.khakpour77
    a.khakpour77
    مرسی عزیزم
    خوبی از خودته...
    و خب، اگه میذاشت حتماً میرفتم...
    پدرمو میگم :(
    • لایک
    سلام...اوه اوه ، دوستانمون چقدر پیگیر شما شدن:)!!>..........خوبی سمپادیا همینه ، همه یارن!!!........شاید پیشنهاد من یه مقدار عجیب بیاد برای مشکل روده ای که شما داری!.....این کار یه مقدار تجربیه و خودم که قبلا این مشکل رو داشتم به طور اتفاقی به خاصیت پوست پرتقال پی بردم!.....پرتقال رو بشور و کل پرتقال رو با پوست بشین بخور!.....خیلی جواب میده اگه پرتقال گیرت بیاد!...:)
    • لایک
    امتیازات: Amin rouhi و Radikal
    آرش.
    راستی استرس برای یوبوست خوب نیست و اینکه نون بربری هم خیلی بهتر از نون لواش و سنگکه!:)......

خواستم کمکی کرده باشم:)...
    موفق باشی!
    • لایک
    Radikal
    Radikal
    ممنونم ، رفتم یک عالمه قرص و شربت گرفتم. *-*
    باشد که اثر کنند.
    • لایک
    امتیازات: آرش.
    آرش.
    اثر میکنه ....
    راستی من یه چیزی هم یادم اومد ، اینکه آنتی بیوتیک قوی به مدت سه هفته خوردنشون، باعث یوبوست شد!:)

دلایلشو پیدا کن ، قطع دلایل ، نصف درمانه!....
    به نظرم میوه های روان کننده شکم استفاده کن مثل انجیر، گلابی، انگور شاید :-"
    باشد که مفید واقع گردد.
    جدی انجیر عجیب میشوره می بره. :))
    • لایک
    Radikal
    Radikal
    انجیر رو امتحان نکردم ولی خب قبلا با لواشک الو و زرد آلو مثلا رفع میشد الان با دو تا قرص هم ذره ای بهتر نشدم.
    دمنوش برگ سنا هم خوردم باز اثر نکرد. :(
    • لایک
    امتیازات: Vernal
    به عنوان پیشکسوت عرصه ی یبوست،میگم بیزاکودیل بزن،البته وقتی کامل تو خونه ای،چون قرص ۵ ۶ ساعت بعدش اثر می‌کنه ولی شیاف اثرش خیلی زودتره،اثرش هم بدجوره ها،عرقت میزنه اصن پدرت درمیاد تا نتیجه ای حاصل بشه :/
    توالت فرنگی عالیه
    نشستن تو تشت آب گرم هم خیلی خوبه
    حالا من ک از ح.ب های شما همیشه کلی لذت بردم^__^ ولی این حجم از "حرف‌داشتن" یه خلوت دونفره باخودت میطلبه. هشتگ‌سیو‌پریوش‌هشتگ به‌من‌چه‌اصلا
    Ali.SH
    Ali.SH
    مگه چی شده نیای خو؟:-" اگه به خاطر نیومدن سمپادیا غمینی خب بیا:-" جون مطهری بیا و نرو اصلا:))
    Radikal
    Radikal
    نه خب من همیشه توی مرداد یکهو زیاد فعال میشم...تا حدودا اواسط شهریور... بعدش دیگه کم کم میرم و فعالیتم کم میشه...و زندگیم بیشتر...
    Ali.SH
    Ali.SH
    سرت ک شلوغ بشه اینجارم فراموش میکنی هر چند کسی جلوتو نگرفته نیای خب:)) جدیدا سمپادیا عین توالت عمومی شده. درش به رو همه بازه:))) به هر حال من هر موقع خوندم ح.ب‌تو لذت برم ولی امیدوارم انقدر خوب باشی ک کمتر بنویسی(;
    آره میخواستم بگم باید با یکیمون موافق باشی قاعدتا :)))
    • لایک
    Radikal
    Radikal
    :)) یعنی من اینطوری بودم که حرف بزنت رو که خوندم گفتم : اوهوم آدم ها رو دوست دارم و بعدش که نظر سارا رو خوندم گفتم "ازشون متنفرم هستم" :)))‌ و من کلا به آدم ها احساس دوگانه داشتم همیشه
    Kda1998
    Kda1998
    یه دیالوگ فیبی داره میگه Are you people؟من اینطوری ام،اول میبینم به کی میگم “آدم” بعد که داخل آدم حساب شد میبینم عه دوسش دارم :))
    حتی یه درصد فکر نمیکردم که اسمتون پریوش باشه حتیییییی یک درصد فقد
    من ب شما نی نی سایت رو پیشنهاد میکنم ^_^
    • لایک
    امتیازات: Aliovski و Radikal
    Radikal
    Radikal
    من هم فن جفتتونم ~-~ فقط دنیز وقتی طلا شدی یک هفته مدالت رو بهم قرض بده بزنم به دیوار اتاقم همیشه دلم میخواست طلا شم ولی نشدم :-<
    dinsiora
    dinsiora
    چ آرزوی محالی=))))
    • لایک
    Radikal
    Radikal
    نه دیگه تلاشت رو بکن که طلا شی‌~-~
    اون شغل حق توعه.....سهم توعهههه:Dییییییییییییییی واست دعا میکنیم:-)
    رادیان میشه بری به مدیرا بگی پستی که توی حرف بزن پاک کردی رو برگردونن؟ عه عه لطفن (((((((((:
    تو میتونی...
    اون شغل مال توعه...
    با آرامش برو مصاحبه و خودتو برای روزای خوب آماده کن...
    تو ح‌ب نوشته بودی فکر میکنی همیشه زندگی یه درخت گردو داره واست. منم یه زمانی همین فکرو میکردم و بدجوری ضربه خوردم. نمیدونم شاید تو همیشه درخت گردو داشته باشی ولی من با این امیدواری هام چشمامو رو واقعیتا بستم و فقظ با آرزو هام زندگی کردم. چون فکر میکردم زندگی همیشه به کاممه . :(
    • لایک
    امتیازات: S A R A، mahzoun99 و Radikal
    Radikal
    Radikal
    من هم ضربه زیاد خوردم، خیلی زیاد.
    ولی اگر یک گوشه بشینم، بیشتر ضربه میخورم از زمانی که ادامه میدم و خودم رو درگیر چیزهای جدید میکنم.
    و اینکه دختر جان، تو تازه زندگیت رو شروع کردی و خوب هم شروع کردی، در نتیجه برو جلو و اصلا فکر کن زندگی به کامته، ولی فقط آرزو نکن و برای رسیدن به اون آرزوت تلاش کن، هر چند خیلی کوچیک
    +من میدونم که زندگی برای تو هم یک عالمه درخت گردو داره! *-*
    زندگی پوستینِ سختی داشت/ مثل یک کرگدن بزرگ شدم
    +چرا نشن؟
    :آه حسرت
    • لایک
    Radikal
    Radikal
    اسم قشنگیه که. یونیک هم هست ولی به طرز کاملا عجیبی همه ی دوست های صمیمیم شکیبان!
    شکیبـآ
    شکیبـآ
    آهم برا این بود که من جزو اون سه تا نیستم.
    • لایک
    Radikal
    Radikal
    3> خب تو هم دوستمی دیگه :> یک بار باید ببینمت توی دنیای واقعی حتما! :>
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
بالا