• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

Dante
Dante
خعییییلییییی! داره حالمو از همه چی بهم می زنه!
Dante
Dante
مرده شور خودشو دو نفره هاشو ببرن
  • لایک
امتیازات: sadlove
Dante
Dante
بابا همش چرته. حالمون داغون
shnava
shnava
خوبی؟ دیگه چه خبرا؟
  • لایک
امتیازات: Dante
Dante
Dante
قربانت شوم. تو خوبی؟
  • لایک
امتیازات: shnava
shnava
shnava
من که خوبم! درگیری ها دیگه گفتن نداره! پاییز هم آره زیادی امسال پاییزه! حالت الان بهتره؟
Dante
Dante
والا بهتر از کی؟ :))) زیاد نرمال نیستم. الان یکم رابطم با زندگی خوبه. یه سیگار باحال پیدا کردم. خیلی خوبه :))
  • لایک
shnava
shnava
اِ!بهتر از اون موقع ...! یادته یه بار بحث کردیم که ملت چرا سیگار میکشن و تو هر دلیلی که من آوردم رو رد کردی؟ خو تو چرا سیگار می کشی؟
  • لایک
Dante
Dante
بذار بعدا راجبش حرف بزنیم. الان این سیگار جدیده خیلی خوبه هر چی بگم بد اموزی داره :)))) مثل اینام که اول نامزدی در مورد زندگی متاهلی زر زر می کنن :))) بذار چند وقت از عروسی بگذره. اون موقع حرفام به درد می خوره. الان انقدر این سیگاره جوابه می تونم همتونو سیگاری کنم :)))
shnava
shnava
تازه من الان خودم یه وسوسه ی سیارم! انقدر نسخ سیگارم هر شب خوابش رو می بینم! صبح پا میشم میرم میگم سیگار میخوام یه دوستم میگه سیگار بکشی میزنم دندوناتو خورد می کنم! دوباره ساکت میشم تا شب :D
  • لایک
Dante
Dante
زر زر نکن بابا. سیگار بکشی میام همون سیگارو تو حلقت خاموش می کنم.
  • لایک
shnava
shnava
چشم! خشانتت فقط! می دونی که نمی تونم سیگار بکشم دیگه؟ آسم دارم! البته ملت با آسم هم سیگار میکشن اما من دیگه گفتم رعایت کنم :))
Dante
Dante
خداروشکر کن بابتش. وگرنه یهو پات می لغزید می دیدی ۶۰۰ درجه داغی سیگار رو زبون کوچیکت داره جیلیز بیلیز می کنه
  • لایک
shnava
shnava
آره دیگه! نسخی هم بد دردیه ولی! کلا سیگار درد عشقی کشیده ام که مپرسه گویا !!! :D
تو هم زودتر خوب شو! تو این حال نمون
نارنجی
نارنجی
فک کردم فقط حس خودم اینه :D
sadlove
sadlove
پاییز امسال اینقدر پایییز بود منو هم با سیگار دوست کرد :))
shnava
shnava
بچه هاااا! فردا نیام ببینم کل سایت رو سیگاری کردیم! مجتبی نیگا تو رو خدا! بچه ها سیگار جیزه! سیگار خوب نیس! سیگار راه حل نیس! سیگار کلا باحاله اما اصلا خوب نیس
بالا