• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
من که فعلا دارم هلسینگ خالی میبینم جوونیای والترو ندیدم ((: ولی حدیث داریم کلا شیپ کردن 98 ثواب برای شیپر و دو ثواب باقی مونده هم برای کاپل داره (((:
اره من عاشق یاندره هام! ((= نمیدونم خودمم هستم یا نه ((:
Neko
Neko
ینی سهم کاپل منو کشته... =))))
به‌به :-"
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
خو کاپل فقط مثل عروسکه این شیپر ها هستن که شیپ میکنن و داستان میسازن ((: کلا شیپر بودن چیز خوبی است ((:
یاندره ها خیلی خیلی عشقن *__* وااااااییییی یونووووو
# خون دماغ حسابی
Neko
Neko
شت :)))) بچه از دست رفت :)) یاندره پسر باید حتی جذاب‌تر هم باشه گرچه من تا حالا مستفیض نشدم، می‌شناسی انیمه ای که کاراکتر اصلی و ایناش پسر یاندره باشه معرفی بنما :-?
+واهااایییییی آلوکاااااااارد
Neko
Neko
+اتک آن تایتان هم دیدم! یسسس
Neko
Neko
و گاااد، لیوای.... #خون‌دماغ‌to a whole new level
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
خیلی وقته از دست رفتم (((: اومممم یاندره پسر....مطمئن نیستم ولی فک کنم تو یه کانالی دیدم. فردا میگردم پیدا کنم
این فصل سه اتک هر چیزی داره جز تایتان ): اینجوری دوز ندالم ):
من رو آرمین کراش دارم (((=
Neko
Neko
هان دمت گرم!
نه لیوای باشه کافیه. :-" بچگیااااش T_T لامصب بدجوری روش کراش دارم :)))
آرمین *_* کاواییه خیلی :))
Neko
Neko
اقاااا این تئوری‌های بازمانده بودن آرمینو دیدی...؟ :پنیک اتک:
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
لیوایم بد نیس ولی عزیز دل من آرمینه ((:
نه بگو ((: من هیچ مشکلی با اسپویل ندارم (((=
Neko
Neko
خودت بد نیستی! =))) لیوای پرفکته! معنی واقعی پرفکشن در قالب یک آدم :))) : از شدت از دست دادن خون غش می‌کند: :)))
Neko
Neko
نهههه ولش کن:( اسپویل هم نیست، فقط همه می‌گن همه جا سرنخ و اینا هست که آرمین در نهایت تنها کسیه که زنده می‌مونه -_-
Neko
Neko
راستی سراف آخرالزمانو دیدی؟ و پاندورا هارتز؟
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
من واقعا اونقدرا لیوایو دوس ندارم آرمینو عشقه دلم میخواد واقعا فقط اون زنده بمونه بعد من برم پیشش! ((: شده تغییر جنسیت میدم تا باهم نسل بشریتو حفظ کنیم! (((=
اولیو نه هنوز ولی تو لیستمه. دومیو کلا نمیدونم ((:
راستی کانالو دیدم. دوتا معرفی کرده بود. یکیو نمیشناسم ولی اون یکی میکاست تو همین سراف
Neko
Neko
شت! =)))) چه علاقه عمیقی
میکااااا!! جیغ جیغ! کراش کورم دوبرابر شد.باید سریعتر ببینم سرافو :-" وای خیلی جیگره میکا :-))
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
اره علاقه من به پسرای تیپ آرمین خیلی عمیقه (((=
اره میکا هم کراشمه خیلی خوش قیافه ست (((:
راستی، "دیگری" و "عروس جادوگر" رو هم ببین (((:
Neko
Neko
عروس جاادوگرو دوست نداشتم :-? خیلی قشنگ و جذاب و جادویی بود محیط و ایناش، ولی خیلی... meh بودن کاراکترا :-? نمدونم. اصلا در حد خیلی انیمه های دیگه نبود شخصیت پردازیش :-? الیاسم یجورایی یبس بود -.- ولی روت T_T نیمچه کراش :-"
ها لامصب :-))) خیلی خوبه. یاندره هم که هست انگار، دیگه وه :-"""
دیگری هم خیییییییی وقته می‌خوام ببینم.نمدونم چرا نمشه :|
پاندورا هارتز هم که گفتم ببین . خیلی قشنگه :-(
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
اوه من عروس جادوگرو خیلی دوس داشتم خاص و جالب بود مخصوصا قیافه و شخصیت الیاس ((: مهربونی زیاد چیسه هم جذاب بود. شخصیت و کراش مورد علاقمم توش جوزف کارتافیلوسه ((:
دیگری عالیه. پر از خون و کشتار! (((= میساکی می هم خییییلی ژذااابهههه *__*
باش ممنان ((:
Neko
Neko
هان کلا ایده و ایناش جذاب بود، ولی یکم فلت بودن کاراکترا، خیییییییلی می‌تونست بهتر باشه. :-( ایییش کارتافیلوس -_____- ازش متنفرم -__- ینی کل کرم ریختناش مهم نبوپ براما، ولی اون قضیه ایزابل... T_T
ها خواهم دید. هشتگ معیارات تو حلقم داداچ :-"
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
من که شخصیتاشم دوس داشتم ((: ....کارتافیلوس عالیه اتفاقا عاشق طبع بی احساس و بدجنسش تو همون قضیه هستم! ((= عین خیالش نبود ایزابل یهو آب شد (((: داستان زندگیشم قشنگ بود. ولی نفهمیدم اخر دقیقا چش شد؟
من عاشق انیمه های گور ئم ((((:
بالا