• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

hastikhanoom
hastikhanoom
آره سری پیش دادم مای گاج. ولی چهارصد و بیست هزارتومن پول پستشم خودم دادم :)) و چون از حساب خودم بود دیگه انقدر توان مالی ندارم :-"
شانا
شانا
شوخی میکنی:/
این گاج تهش باید ازت یک‌پولی بکنه..حتی طرح بدبر بخورشم‌ پولیه دزده خاکتوسر..:/
  • لایک
امتیازات: boodika
hastikhanoom
hastikhanoom
نه بابا گاج نگرفت ولی پستش رایگان نبود. اونی که من براش فرستادم ی روستای دور افتاده بود بنده خدا وضع جالبی نداشت بگم پول پستشو خودش بده و خب اینجؤری شاید به نفعش بود بره بخره اصلن... الان دیگه نمی دونم. کاش جدن پستش رایگان بود. حیفم میاد. گاج به خاطر آزمونا یه سری کتاب بهم هدیه داده نو نوعه دلم میسوزه کسی باز بره بخره
شانا
شانا
منم همینو میگم گاج که یک همچین طرحی میزاره خوب مول پستشم بده خودش دیگه..مگه چی میشه.
میدنی از فروش کتابای چاپ سال قبل به نام‌چاپ جدید چه سود ناعادلانه ای داره؟؟
خدا وکیلی خیلی زوره باز پول پستشم خودت بدی ..اونم اینهمه..کسی ک یک طرحیو میزاره بهتره یکم سازماندهیش کنه‌.حیف..
حالا ایندفعه بزار به نظرم بعدش اگه کسی خواست بگو دیگه پول پستش با خودتون:/
هیچی به ذهنم نمیرسه یعنی ها:/
شانا
شانا
مگه نمیخواستی پشت بمونی..چرا کتاباتو بذل و بخشش میکنی مس:))
hastikhanoom
hastikhanoom
ببین این سری چند برابره. میخوام با پولام کارای مهم تر بکنم. مگر اینکه بذارم و اینبار به خانواده بگم هزینه شو.
چرا میمونم. ولی میگم که الان از دور دنیا ها من دوتا دارم، یکی گاج داده یکی خودم خریدم. و فیزیک و ایناعم همینطور،. یه سریا هم بهم به ارث رسیده یا به دردم نمیخورن
شانا
شانا
خوب هیچ‌پشت کنکوری اطرافت نمیشناسی؟؟
ببین به نظرم یک‌کاری کن اگر کتابخونه یا سالن‌مطالعه میری به مسوول اونجا بسپر به بچه های فارغ التحصیل بگه یک‌نفر هست چند تا کتاب داره که هم نوعه و و هم جدید بعد شمارتم بده بهشون..اینطوری هم تو شهرتونه و هم هزینه پست نمیخواد..حالا ممکنه یک چند وقتی مثلا تا مهر طول بکشه ولی عوضش کتابا میرسه دست صاحباش^_^
hastikhanoom
hastikhanoom
نه والا من کوچیک کوچیکه م همه جا.
میرم تو این هفته کتابخونه و میگم به مسئولاش.ولی دلم می دیدم یه عالم کتاب گذاشتن و حال ندارن مهر بزنن بذارن بچه ها استفاده کنن.
مرسی راه حل خوبی بود ^^
و اینکه ب نظرت تو ح.ب گفتم جنبه ی بدی داشت؟
بالا