• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیا

Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
اره واقعا عالیه. اعتراف میکنم من تا مدت ها از هرچیز مربوط به ژاپن متنفر بودم(برائت میجویم و طلب مغرفت!) ولی این اهنگ بهم نشون داد با این زبان هم میشه چه کار فوق العاده ای ساخت. واقعا از نظر مفهوم و ملودی و صدای خواننده و هیچی نمیشه بهش ایرادی گرفت. روزی صدبار گوشش میکنم! اون اولشم خیلی قشنگه ولی بخش مورد علاقم همینیه که گذاشتم.یه بخشی از نسخه کامل اهنگ، شعر نداره و یکمی اهنگه، بعدش خواننده این تیکه رو میخونه
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
kowwattashimatta kaerarenakatta...futatsu ga karamaru futari ga horobiru...kowaseru kowasenai...kurueru kuruenai...anata wo kegasenai yo
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
"برای تغییر این دنیا من خیلی تغییر کردم و نمیتونم به راهی که درش بودم برگردم...همچون دو ریسمان سرنوشتی که اطرافمونه هردویمان نابود خواهیم شد...دارم داغون میشم، نه نمیتونم داغون شم...دارم روانی میشم، نه نمیتونم روانی شم...من نمیتونم بهت اجازه بدم پلید بشی" (":
Mahsa Bkrn
Mahsa Bkrn
یه اوتاکو سرسختم + جیپاپر...ویژوال کی هم دوست دارم... به نظرم حتماً آهنگ های ژاپنی گوش کن چون که واقعاً چرت و پرت نمیگن
  • لایک
امتیازات: finn
پهلوی
لابد داری ژاپنی هم یاد میگیری :")
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
مهسا: مائم تازه اوتاکو ((: جی پاپر منظورت پاپ ژاپنیه؟...راستش من خیلی کم پیش میاد اهنگ مستقل، حالا به هر زبانب گوش کنم. همواره نود و نه درصد اهنگایی که گوش میدم، باید توی کارتون و انیمه(اپنینگ-متن-اندینگ) باشن وگرنه قبولشون برام خیلی سخت میشه! (((:

پهلوی: نه. من کلا از یادگیری زبان بدم میاد.
Mahsa Bkrn
Mahsa Bkrn
به یه بار امتحان کردنش می ارزد... Arashi*kanjani8*خیلی خوبن آراشی هم بهترین گروه ژاپن... از ویژوال کی Versailles *alice9
  • لایک
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
خیلی ممنون گوش خواهم کرد (:

نوراگامیم اهنگای قشنگی داشت. مخصوصا اپنینگ فصل دو. !kurutte hey kids (((":
Mahsa Bkrn
Mahsa Bkrn
نوراگامی که حرف نداره...فصل 3 توکیو غول دنبال میکنی؟
  • لایک
امتیازات: .Moon.
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
اولین دور جدید انیمه سریالی و همچنین بهترین اونها برای من، همین نوراگامیه (": بینظیر بود. در به در دارم دنبال یکی مثل اون میگردم و پیدا نکردم. من بدجوری رو یوکینه ناز و خوشکلم کراش دارم ((": .....اره قسمت جدیدشم دیدم.
Mahsa Bkrn
Mahsa Bkrn
بی صبرانه منتظر قسمت هفتم... در پوست خود نمیگنجم (^3^)~♪
  • لایک
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
منم همینطور. عاشق این تاکیزاوای جدید شدم ((": یه جنون خاصی توشه. من اسنجور شخصیتارو دوس دارم. مثل جوکر، انیکی یاموری(جیسون)، کورئو مادو و...
راستی تو توکیو غول بیشتر از همه کورئو مادو رو دوس دارم ((: بدجوری عوضی بود ((": مامان هینامیو تیکه تیکه کرد و تو جمدون بهش داد ((":
Mahsa Bkrn
Mahsa Bkrn
از مادو متنفر بودم:|...شخصیت ها رو تو دو فصل گذشته خیلی بیشتر دوست داشتم...جوزو شخصیت مورد علاقمه
  • لایک
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
راستش من فصل دو رو خیلی دوس نداشتم. دلم نمیخواست کانکی اینچوری شه و انتیکو فراموش کنه...جوزو هم خیلی باحاله. اونم دیوونگی خاص و جالبی داره.

میگم، تو ج.ب گفتی فک میکنی جغدی. بعنی "اتو" خود تویی؟؟ (((=
پهلوی
میشا
پ.خ پاژالستا :))))))
البته اگه راحتی، چون نوتیفا اعصاب منو خورد کرد :))))))
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
میخوای بانگمو پاک کنم؟ و گفتگوها؟ عمرا! (((=
Mahsa Bkrn
Mahsa Bkrn
اتو؟
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
اره. دختر یوشیمورا. عول تک چشم. جغد!
Mahsa Bkrn
Mahsa Bkrn
آها اون که نویسنده بود... از استایلش خوشم میاد متفاوته
  • لایک
Zetsubou Shinji
Zetsubou Shinji
اره. همون رمان نویس مورد علاقه کانکی تو قسمتای اول. خیلی کار بدی با باباش کرد )": خوشکل بی رحم!
بالا