• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتشار پادکست عیدانه سمپادیا

• شروع کننده موضوع s!na
  • تاریخ شروع

این پادکست رو چطور ارزیابی میکنید؟

• عالی

رای‌ها: 78 47.9%
  • خیلی خوب(تا زمانی که رای‌ه عالی بیشتر باشه این خیلی خوب می‌مونه :-")

رای‌ها: 57 35.0%
  • نظری ندارم.

رای‌ها: 28 17.2%

• رای‌دهندگان
    163
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .
پاسخ : انتشار پادکست عیدانه سمپادیا

خب ، فکر کنم وویس من کوتاه ترین وویس پادکست بود ! این سی و هشت ـمین باری بود که من صدام رو ضبط می کردم ، و هر دفعه بیشتر به این می رسیدم که هرچی می خوام بگم رو مطمئنن بقیه گفتن ، مث جالب نبودن / بودن 91 ؛ افت سطح بحث / عوض شدن سایت توی این سال ؛ یاد گرفتن خیلی چیزا از سایت و خیلی چیزای دیگه ! از طرفی خیلیم دوست داشتم وویس بدم :-" ما هم خب دیگه توی سی و هشتمین بار به گفتن یک عید مبارک اکتفا کردیم و اینا؛ باشد که کمکی باشد به کم کردن حجم پادکست :-"

بعد در مورد پادکست ؛ خیلی خوب بود، مرسی همه ، موبو / سینا / نسترن / نگار / مجری شماره یک / شماره دو / سه الخ.

بعد اون یه تیکه انگار ساسی مانکن وویس داده بود جای بی هویت اینا ؛ اصن نفهمیدم چی گفتن !

اجراهای زنده عالی بودن! من با کار آژیراک (مجید دیگه ؟ ) اوایلش ارتباط خوبی داشتم یهو آخراش ارتباط قطع شد :-"

بعد وویس دسته جمعی نیشابوری ها هم عالی بود، خندیدیم. :د

بعد چرا نیمه ی اول پادکست آهنگ ـا آروم و کلاسیک بودن اکثرن ، نیمه ی دوم اکثر شاد و متفاوت کلا ؟!

بعد موبینا گفته بود یه آکادمی هم هس بعد وویسا پارازیت می ده و اینا ؛ من کلش منتظر این بودم خب ، برش داشتین :-<

بعد مریم تو که صدات در حالت عادی خوب بود چرا با موبایل گند زدی به صدا؟ :))

خوب بود در کل دیگه. ؛؛) یادم نبود آخرش معمولن تشکر می کنن ، دوباره تشکر می کنم. ؛؛)

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

موقعيت: پادگان گروه آموزشى گامز طرفا خوادر از توابع شهرستان شانديز.

امكانات: آنتن به ندرت، موبايل ممنوع، هندزفرى و اينام كلا حرفشو نزن، و حتى شلوارك و خنده بلند و كوفت و درد و زهر مار هم ممنوع. ١١ خاموشى ٥ صبح بيدارباش. حتى بدون سيگار مارلبرو كه همه حرفشو ميزنن (:-")
به همراه آواهايى از صداى شغال و گرگ و عرعر خر
و ما چه بدبختيم :-<

روحيات: به طبع زير خط قابل قبول و ميل كننده به سمت منفى بى نهايت.

روز اول عيد خسته و چِت در حال آماده شدن براى رفتن به بيمارستان و عيادت از مادر عزيز كه زودتر خوب باد و سال تحويل يا به قولى "داشتيم رد ميشديم" گفتن بيا بشو مجرى. بعد از جر و بحث با عوامل و اين حرفا، كل كار در عرض ٢ ساعت و با ١٢٦ ريكورد و مجموع زمانى ٢٤:٣٦ (دقيقه و ثانيه)ظبط شد. و خب به طبع زمان كافى اى نبود و خلاصه "اگه مشكلى هست تقصير اوناس" (:-")

من امكانات دانلود پادكستو ندارم در حال حاظر و نميدونم چه شوربايى از اين حرفا ساخته شده :)) ولى بازم خيلى ممنون از همه دستندركاران و به خصوص سينا كه حقيقتا با مكش يكى شده در اين راه و من الله التوفيق.

و چه زود لو رفت اين قضيه :)) تقصير من كنكورى ـست كه در اين اصناء جواب حريريان رو ميدم و صدا لو ميره.

خلاصه كه ببخشيد اگه گوش هاى نازنين شما با صداى خش دار "اين جانب بيق" خدشه دار شد. :دى

پ.ن: اين كه اسمى برده نشه ايده من نبوده خلاصه نگين چقد خودشو گرفته اين :))

پ.ن٢: هممون به اين موضوع واقفيم كه "عزيزم كجايى" براى فان قضيه بوده ديگه؟

پ.ن٣: تمام تيكه ها و حرفا فالبداهه و بدون نوت خاصى بوده و اينكه ما چه شاخيم :-"

پ.ن٣: عابدى بمير عزيزم توو.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

خيلي خيلي عالي!
و بنده هم پشيمون از وويس ندادن! :-<
دكتر انياك.. نه داكتر! يا همون دكتر :D اصن هرچي! و دوستان واقعا عالي بود!‌ عالي! 8->
ساسي مانكنم فوق العاده...! =))
قطعه بهراد خيلي خوب بود! 8->
سهيل و KMW هم جذاب بود! :D
مجري هم خيلي خوب بود! 8->
كلا با تشكر از كسايي كه وقت گذاشتن!
همگي خسته نباشين دستتون طلا! >:D<

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

@سروش:میگم این عبارت"برو بمیر عزیزم"آشنا میزنه...تو مجری1 بودی سروش؟! :-[ :))
در هر حال دوستان بیایم ب نظرات همدیگه در مورد پادکست توهین نکنیم دیگه 8->نظر هر کس هر چقدر چرت محترمه و حتما فکر کرده درسته ک اون حرفو زده دیگه! :-"

وا3 اینک زیاد هم زردتر از همیشه نشه:آقا این آهنگا رو دوستان سازنده گذاشتن رو وویس ها یا خود بچه ها چنین تصمیمی داشتن؟...بعد مثلا چطور بود مال بابک آهنگ زمینه نداشت؟...
در انتها هم یادمان رفت تشکر کنیم از سینا!...تشکر

+اصلا راه نداره دوباره نگم...عالــــــــــــــــــی بود قسمت نیشابوری ها =)) *-:

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

من هیچ وقت وویس ندادم برای پادکست. همیشه هم وقتی پادکستا رو گوش می‌دم و می‌بینم این‌همه آدم وویس دادن، یه حس بدی بم دست می‌ده. اما می‌دونم اگر وویس بدمم نهایتا یه حس بدی خواهم داشت که چرا وویس دادی با این صدات! (این‌جور آدمی هستم.)
چند تا انتقاد! اولا که چــــــه‌قدر طولانی بود! خوبه که استقبال انقدر زیاده اما خب یک ساعت و خورده‌ای خسته می‌کنه آدم رو! بعدم این‌که چه قدر تغییر فاز داشت! تنوع خوبه اما یه کم پادکست رو ناهموار کرده بود. اون قسمت که آهنگ ساسی‌مانکن با فانتزی ژیلا مخلوط شده بود، تن مرحوم جواد معروفی تو قبر به رعشه افتاد دیگه چه برسه به ما! چه حرکتی بود آخه؟ :د صداها و آهنگا و اینا یه کم ناهماهنگی داشت که علی ذکر کرد.
نهایتا خیلی تشکر می‌کنم از دست‌اندرکاران که به صورت نیمه خودجوش به فکر این‌کار افتادند. پادکست سختی خیلی زیاد داره اما واقعا اینجور ارتباطا برای آدمایی که دارن توی یک سایت با هم «زندگی» می‌کنن؛ لازمه! طرف تا قبلش شاید یک‌سری پست بوده و یک نام کاربری. اما بعد از این پادکست می‌شه یک صدا، می‌شه یک خاطره، کلی حقیقی‌تر، کلی بهتر!
خلاصه که زحمت کشیدید. امیدوارم همتون سال خوبی داشته باشید.

یک. بنده وویس نداده و حرص ِ نسترنگار و سینا و موبو را درآورده هستم؛ خوشحال هستم. :]
دو. می‌بینم که دوقلوها که مارو برا وویس کچل کردن خودشونم وویس ندادن، ای ****... !
سه. من این ارغوان رو می‌شناسم، روی کلمات سُر می‌خوره! خیلی تلاش کنی کلمه‌ی اول و آخر جمله‌هاش رو بفهمی.
چهار. حرفای سینا خیلی خوب بود، خیلی. من شیفته‌ی این بشرم اصلا.:)) مک‌بوک‌شم همینطور!
پنج. چه‌قدر نگین خوب بود، اصلا همه چیش، عالی. :]
شش. اسموکینگ ایز تو بد. اسموکینگ ویل کیل یو.

و نهایتا هم. چه‌قدر همه صداهاشون خوبه. بیچاره من. :[

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی

چگونه وویس من و سینا آماده شد؟ [پشت‌ صحنه]
86160360488801783144.jpg

به نقل از s!na :
آدم هایی هستیم که میریم با همید ، کافه وصال ، هنر ، کوفت و زهر مار ، بیست تومن انواع نوشیدنی و بستنی میریزیم تو خندق :-" بعد برا سی‌صد تومن از چهار راه ولی‌عصر تا آزادی روپیاده، تو بدترین شرایط برای یک فرد مستعد حاد ترین نوع آلرژی ، می‌دوئیم. بله ، اینیم ما.
خلاصه یه همچین آدمایی هستیم. :د
تقدیر و تشکّر دارم از همه‌ی کسانی که به‌شون زنگ زدیم و ایده خواستیم و گفتن که «عید رو تبریک بگید :>»، از مسئولین هنر جهت تأمین خودکار، کاغذ و دستمال‌کاغذی جهت تهیه‌ی وویس‌نامه، از آ‌ی‌پد نسترنّگار جهت ضبط، از سینا جهت حذف پازها و البته از خانواده‌ی محترم رجبی.
× آقا مریم اومد گفت هیچ ایده‌ای ندارم، یه چیزی بگو بگم. منم گفتم بگو ایشالّا سال 92تون واقعاً نو باشه. بعد الان یادم افتاد خودمم همین رو گفتم. :-"
× نظراتم در مورد پادکست رو به‌زودی می‌گم. :د

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

خب الان گوش دادن پادکست تموم شد!
وسطاش بود که مهمون اومد واسه ناهار
بعد که مهمون ناهار رفت عصر بازم مهمون اومد
بعد که مهمون عصر تموم شد مهمون غروب اومد!
:|
خلاصه این که هم اکنون موفق شدم :D

مادمازل خعلی فلسفی حرف زد و اینا یادِ بانگش افتادم دم.بازدم.تکرار(ترجمه ش کردم :D )
مازیار هم بسی سیاسی حرف زد البته خوشم چون خودم هم به همچیت چیزایی فک کردم خصوصا این که قدرت ناپایدار است و امسال انتخابات است و من کنکور دارم و *** :-??

پ.ن:میگم این مجری ها فرق داشتن با هم!؟ :-" من فک کردم همه شون یکین فقط سینا شماره زده همین جوری :)) خُ پسرا صداهاشون شبیه همه,نیس؟! ;;)

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

خُب من نظرمُ نگفتم. :د

اِم...خُب مسلماً وقتی با ذوق و شوق میای گوش میدی پادکستُ و صدای دوستاتُ میشنوی و به صدای خودت که میرسه میبینی چیزی تحت عنوان "وُیس ِ تو" وجود نداره تو پادکست حس خوبی پیدا نمیکنی.مخصوصاً اینکه کلاً قصد نداشتم که حتماً وُیس بدم و اینا.
بگذریم حالا.

مهشید خیلی غُر زد. :-" عزیزم دم عیدی یه چیز درست حسابی بگو. :-"
صدای زهرا اون شکلی نیست. :د ینی اونقد نازک نیست واقن. :D

با تشکر از مبینا که درمورد "سحر + جواد " رفع ابهام کرد. :د
خیلی زحمت کشیدیدُ اینا.ممنون. :د

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

بچه‌ها همه گرم نظر دادن و گوش کردن‌ـید ، هیشکی حواسش نیست که سینا فرار کرده و احتمالآ الآن با مولتی‌ـش یا اکانت خواهراش میاد ببینه چی میگین. :-"

فعلآ نظراتتون مثبت باشه همگه؛ هروخ لاگ‌این کرد بکشیدش با انتقاد. :-""" تنها راه کشوندنش به اینجا هعم لایکه، هرکی پستُ لایک نکرده لایک کنه تا بوبی‌ترپ‌ش کنیم. :-"

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

معصومه: شک کردم صدات فرق داشت بشر!

تزار:قشنگ حس میکردم دارم با ی خواهر بزرگتر مشورت میکنم ...و البته بسیار دردناک!...گویا در ختم گرفته شده این وویس ...بعد حالا من اینو داشتم مینوشتم ی دفعه تزار گفت داداش گلم

معصوم ! این چی بود ؟! مادر جان بنیان های اعتقادیم بهم ریختی اصن دیگه نمیتونم باهات شوخی کنم که
اولا سلااام همگی..
خیلی خوب بود
البته بجز وویس من :-"
خیلی چرت بود عاغا من از همه معذرت میخاااام...مخصوصا دوستان ک اون بالا گفتن و اینا.....خب 3 روز ک خونه تنها باشی با بد بختی و دوری از امکانات و دوستان و این بحث ها همین میشه دیگه..
البته بخاطر پیشگیری از ی سری اتفاقات بودا!!!وگرنه دیگه عالمو آدم میدونن من چجوری ام...پادکست بعدی جبران میکنیم حالا :-"
پژال: خب کلا من صدام ظبط میشه همینه...حالا خودمم کشتم ک نخندم و جدی باشم...چ انتظاری میشه داشت؟؟
پوریا عابدی: دیگه چ میشه کرد؟... :-" داداش گلم؟....
N.Y.M: بابا حداقل تو ک منو میشناسی که!!من شوخی نکنم؟مگر اینکه مرده باشم...

×عاغا اون ساسی مانکنه خوب نبود...رواعصاب اصن..
بقیه رو هم بخام بگم خیلی طول میکشه.....
:-"
مرسی
لایک سینا رو هم اینجا میدم :-"
لایک! :D

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

چرا با باورای من بازی میکنید آخه؟! جدا مجریا فرق داشتن؟! =)) حس آدمایی رو دارم که از جهل مرکب دراومدن. حس اصحاب کهف حتی! :-"
× من از همون اوّل فهمیده بودم سروشه. مبینا شاهده. :D

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

در یک کلام عالی بود !
صبح دانلودش کردم ولی چون زیاد بود تیکه تیکه گوش کردم.
ضعف فنی زیاد داشت ولی محتواش خوب بود.
قسمت واکاوی ریشه نوروز اوج پادکست بود ! عجب لهجه شیرینیه این نیشابوری.
مشکلی حادی که من در مورد پادکست دارم اینه که اصلا نمیتونم صدای دخترا رو از هم تشخیص بدم ! به شدت شبیه همن. شما همچین مشکلی ندارین ؟!
بعد اینکه نه فقط در مورد همین پادکست، من نهایت کیفیت رو هم که دانلود میکنم بازم مجبورم گوشام رو تیز کنم تا صدا رو کامل بشنوم . نمیدونم شاید اشکال از منه :-??
خلاصه دستتون درد نکنه.

ghazale.gh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
فیزیک

خیلی خوب بود.عالی واقعا.مرسی از همه ی اونایی ک زحمت کشیدن.

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

آقااا :د ما َم گوش دادیم ایشونو :-" شما رو ، پادکستو یَنی :-" خیلیم خوب ... ما َم دفعه ی دیگه وویس میدیم ! ازونجایی که شاید بدونید ما سابقه ی اجرا در رادیو و تلویزیون رو هم داریم :-" :د :د :-" اهل ِ ریا َم نیستیم ، تُف به ریا اصن !!
خیلیم راضی هستیم ... و ازونجایی که ترافیکم نداریم 18 مگشو گوش دادیم :)) :د اما بازم راضی هستیم ...
درود بر همه !
h-:
بدمونم میاد از لایک ! سینا رو ابتدا لایک و سپس دیس لایک کردیم :-" حالا شاید بعدا باز لایک کردیم :-" مارلبورو َم میفرستیم حالا :د

+ ما که اهلش نیستیم ولی از اتاق فرمان همین الآن گفتن س*یگارای بهتریم هست :د :-"

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر

بنده از طرف تمام نیشابوریا که الان تو سایت نیستن و دارن خر میزنن، همین مهران که خودم نمیبینمش(!) از عواملِ پادکست تشکر میکنم، دستتون

درد نکنه !

این وُیسِ ما واسه سالِ پیش بود آقا، وگرنه واسه امسال ایده های بهتری داشتیم، این کنکورِ لعنتی نذاش عملی بشه :D

خودم الان یادم رفته چی گفتیم، پادکست رو هم هنوز گوش نکردم ولی میدونم همه عالین !

برم تست بزنم به نفعمه به خدا، یک ساعتُ خورده ای، به قول سینا سیریِسلی؟ :D

فقط صدا مجریُ شنیدم، سروش این کارا چیه؟ با همه هم، با ما هم هم؟ :D

آها کسایی هم که تو وُیس ـمون هستن عبارتند از : من ، مهران ، میثاق و سجاد که الان خیلی وقته سایت نیومدن.

بازم تشکر از همه و التماس دعا واسه ما :D

pershia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
UT\AUT
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

خب من اضافه کنم:
باز هم گوش دادم! :-\ اینبار فقط رقصیدم \:D/ :)) والا ..عاغا اون ساسی مانکن واقعا رو اعصاب من کوه نوردی میکرد :-" اصن یه وعضی! + اون آهنگ بندریه و اینا :)) نفهمیدم چی شد #-o
:D خوب شد بقیه گفتن ها ... فکر کردم فقط خودمم که فکر میکنم یه دونه مجری داره (همچنان اصرار دارم یکی بود :-" ) :P
معصومه: واقعا (مدل تحرانی بخون)... گفتم آخه خیلی ادم سر زنده و اینایی هستی (; الهی معصومه دوری من باهات چی کارا که نکرده :P :-" :)) (خواهشا ضایم نکن خوبیت نداره جلو ملت :D )
فان هم خوب است همچون مزاح! (; الکی که فرزانه نشدیم!
نیشابور /m\ ... از هر چه بگذریم سخن این تهرانی های بد طینت و لهجه از همه چیز خوش تر است (; ولی راست میگن هااا ... ما هم با این لهجمون (:| اصن تهران به درد نمیخوره! والا ;;)
+ دوست داشتم دیگه کلا >:D< بسیار زیبا! به دوستان هم توصیه ی اکید دارم که گوش کنن ... اینم از نصایح بنده به تمام ملت در مقاطع مختلف (البته خب راهنمایی و دبیرستان :D )

*M.M*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

ویرایش:
هی من میخوام ویرایش کنم صفحه لود نمیشه :/
خب من همین اول یک نظر کلی بدم واسه پادکست؛خوب بود عالی بود،فقط اون آخراش این آهنگاش یک کم قردار بود ،آدم نمیتونست تمرکز کنه :-" :)) بعضیام صداشون واقعن به زور به گوش میرسید،بعضی وختام اصن به گوش هم نمیرسید :د بعد ریاکاری هم زیاد دیدم اینجا ولی خب اول عیده سکوت میکنم فلن :-"
ولی خب بازم مرسی ;;)
پشیمون شدم وویس ندادم،میدادم بعد بعضی چیزا رو توضیح میدادم روی این بشرو کم کنم :- " پارسال دادما ولی امسال دیگه حسش نبود راستش.سرمم خیلی شلوغ بود :- <

ساحل: خوب بود،لهجت شبیه اون کلیپ دوشواری بود حتا :-"
علی پاشا : ناامید از زندگی.
kmv : خیلی تند و شاد :D
دکتر شریعتی : صدا عالی واقعن؛واقعن حس کردم دکتر شریعتی داره باهام حرف میزنه :-" :))
همید : :-"
جنا : منظورش از دوست خوب من بودم که همیشه همراهشم :-"واقعن نمیدونسته چی بگه کسی نخنده :د
نگین : ما هم دوست داریم :))
طوبی : عالی،تفاهم داریم باهم چقد 8->
ریحانه : >:D<
مریم و نیلوفر : خوب بود خوب بود ;;)
گائوچو : دوشواری دوباره :-"
ویدا : تفاهمُ :-" :))
بابک : هعی هعی :-<
مجید : شاکی هستم،این بی هویت هی میخواسته ریا نشه شما منحرفش کردی :-"
واسه شنیدن حرفاتونم خیلی تمرکز باید میکردی حتی :د با اون آهنگ ساسی مانکنشون .
سارا و اینا : اِهم :-" هواپیما و پولدار بودنشون نکته [ریا] داش :د
نوازنده ها هم خوب بودن

مجریا هم عالی :د
×ممنون از همه کسایی که تلاش کردن،کمک کردن،زحمت کشیدن،نظر دادن اینجا. ;;)

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

ت.ت:مجری گری پادکست به جز قسمت علیرضا به عهده من بود
یعنی اگه قسمتی حذف نشده باشه میشه 5 6 قسمت
که به طور ریز بخوام بگم:مقدمه1، مقدمه2، معرفی مجری،بیانیه اقای مدیر کل،اعلام بخش های پادکست،خداحافطی.

سینا چون خیلی دوستار "کرم" و مشتقات اونه هر قسمت رو شماره جدا زده:D

پ.ن اینجا خاموشی زدن و من چسبیده به سیفون به دنبال دو خط انتن:-<

Zr74

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

اجازه بدین من اول خودمو معرفی کنم :-" اون زهرایی که بین ارغوان و طوبی بود، بنده هستم. نمی دونستم قراره اسممو ننویسن وگرنه کامل معرفی می کردم. :-" :D
خسته نباشید همگی. هم اونایی که وویس دادن، هم دست اندر کاران تهیه پادکست. خیلی خوب بود، کلی خندیدیم. /m\ :D
نظر کاملمو در مورد وویسا بعدا میام میگم هنوز نرسیدم همه رو گوش کنم انقدر زیاد بود!
فقط لیستو درست کنین خواهشا، آدم قاطی می کنه خب! :-"

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

نکته ی مثبت ِ کار استقبال ِ خیلی پر شور بچه ها بود .
یه سری وویس ها واقعا عالی بودن ، از ته دل و جدا از تصنع بودن ، دوسشون داشتم .
وویس بچه های پارسال مشهد و نیشابور هم لایک : دی
اگه منتشر میشد کار خیلی متفاوتی به نظر میومد .

نکات منفی رو هم که خیلی خوب Kinder بهش اشاره کرد .
منم یکم غُر بزنم

- آهنگ متن ـاش اول کار خوب بودن ولی خوب روی ِ صدای بچه ها میکس نشده بودن .
- ساسی همه که فقط کار رو قهوه ای کرده بود ! خواسته ی خود ِ اون دو نفر بوده ؟! صداشون نمیومد اصلا .
- این اواخر صدای موزیک متن اینقدر زیاد میشد که صدای بچه ها توش گم میشد .
- تایم زیاد برنامه رو هم که بچه ها گفتن ، اینکه گفته بودین 2 دقیقه بعضی بچه ها احساس لزوم میکردن که حتما هر جور هست باید این دو
دقیقه رو پر کنن : دی ، تایم صحبت بچه ها کمتر میشد جذاب تر می بود .

در کُل میکس با این استقبالی که بچه ها کردن میتونست خیلی بهتر از اینا در بیاد .

من هنوز بین این آثار ، کار ِ اول ِ سعید آرزومند رو یه جور دیگه دوسش دارم 8->

شرمنده که اینقدر رُکم ، کار ِ سختی بود ، زحمت کشیدین ، خسته نباشید .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا