• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

۲۸مین کارگاه علوم دبیرستان فرزانگان تهران

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : ۲۸اُمین کارگاه علوم دبیرستان فرزانگان تهران

به نقل از m-hadi :
والا پارسال که ما رو با سرپرست هم راه ندادین.
امسال هم به تبع خودمون رو سبک نمیکنیم پاشیم بیایم ، امیدوارم کارگاه خوبی داشته باشید.
الآن مثلا کارگاه فرزانگان 2 بازدید برای عموم بود چه مشکلی پیش اومد ؟
ما که رفتیم خیلی خوب و منطقی برخورد کردن ، رفتار بچه ها و لیدرهاشون هم واقعا خوب بود 5شنبه هم که ما بودیم مشکلی پیش نیومد ، در کل اصلا جالب نیست این برخوردتون ، تا حد زیادی حتی توهین آمیزه !

عجیبه. با سرپرست اصولا راه میدن. امروز که با سرپرست راه دادن.
نفرمائید، مشکل پیش اومده قطعا که به ما هم آوازه‌ی بازدید عموم اونجا رسیده. (هی نمیخواستم مطرح کنم ولی خب پیش اومد.) اصلا در مورد این که بازدید عموم داره فرزانگان 2 حرفای جالبی نمیزنن. حالا اینجا جاش نیست که راجع به این قضیه بحث کنیم. فقط گفتم که جواب شما رو داده باشم.

به نقل از This is me :
عاغامن دم در هستم رام نميدن:((اين آقاهه ميگه سرپرست نداري..بعدشم گفت برو 45 مين،يه ساعت ديگه بيا..يکي بياد منو بياره تو!
ويراش:بالباس مدرسه هم هستم..ساعت چند شروع ميشه؟!سه بار وليعصر رو دور زدم خو!

ببخشید ولی مشکل پوشش نبوده؟ X_X
چون چند بار گفتن تنها دلیلی که ممکنه راه ندن یه دختر رو اینه.

آلا ح.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شش تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

خب ما امروز اومدیم ! سخر رو ریحانه هم دیدیم، خوشوقت شدیم. :D
اما در مورد پروژه ها.من کامپیوتر و رباتیک و هوافضا و زیست و تا حدی شیمی و برفراز اندیشه رو دیدم. پروژه ی کامپیوتر واقعا خوب بود رباتیک و هوافضا در سطح عادی و معمولی بودن به نظرم شیمی و زیست هم پروژه های خوبی داشتن. اما خب پروژه های معمولی و و تکراری هم توشون بود.توی برفراز اندیشه هم عکاسی و سوم شخص حاضر وحرفه ای ها خوب بودن. توی "حرفه ای ها" عکس ها یی که زده بودن خیلی خوب بود اما مثلا یه موضوعی که بود اینکه بیشتر حالات مثلا دست دادن و معانی این حالات رو میشه با یه سرچ تو اینترنت دراورد و موضوع تازه ای نبود.اما خب عکس هایی که گرفته بودن و اینا چون کار خودشون بود خوب بود.
ایده ی سوادرسانه ای و اون پروژه های انسانی خوب بود. هر چند که از نظر من اون چند تا پروژه خیلی غیر ملموس بودن یعنی اصلا طرف مقابل توشون گیج نمی شد یا سوال خاصی براشون پیش نمیومد و چطوری بگم یه جورایی ضایع بود تهش قراره یه چیزی بشه!. یعنی با اینکه ایدش خیل ی خوب بود ولی خوب اجرا نمی شد یا مثلا تو پوستراشون کاملا یه جیزایی لو می رفت. بعد یه اشکال دیگه ای که بود تو پروژه های انسانی;اینکه سر پروژه های ته سالن هیچ کس نبود. یعنی ما باید خودمون می رفتیم دنبال ارائه دهنده ها تا مثلا بیان برامون توضیح بدن و این خب واقعا بد بود و واقعا وقت گرفته می شد وپروژه های اصلی رو درست نمی شد دید. و هم این که دیگه لطفا صدای بلندگوی توی پیلوت رو قطع نکنید یکی مثل ما از اتوبوس جا میمونه! :-"

pershia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
UT\AUT
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

درود!ما هم امروز اومدیم ...
اولا که خسته نباشید ... بسیار هم زیبا و قشنگ بود ... خیلی هم خوب ... خصوصا از لحاظ زیبایی خیلی خوب عمل کردین و میتونم بگم برازنده ی 28 بود!
ینی من عاشق این لیدرمونم ... مهسا جان! خیلی بچه باحالیه (البته با دوست من دوست هم بود :P ) لیدر ها خوب بودن ... ینی از پارسال بهتر بودن به نظر من! اول ها هم خیلی خوب بودن و توضیحات خوبی ارائه میدادن!
ولی یه انتقاد! به نظر من به عنوان 28 امین کارگاه میتونست خیلی بهتر از اینا باشه ... اره میدونم کلی سختی ادم میکشه و کلی تو مدرسه بمون و این کارو بکن و اون کارو انجام بده ... آخ آخ فلان چیز دیر نشه و ... اووووووووووووف کلی بدبختی دیگه! خب ماهایی که کارگاه رو برگزار میکنیم همه با تمام این چیزا اشنایی داریم! و منم میدونم هر کسی به نوبه ی خودش خیلی زحمت کشیده مطمئنا!
ولیکن در کنار این سختی ها متاسفانه بعضی از پروژه ها واقعا هیچ ایده ی نویی نداشتن ... و صرفا یه کار رو تکرار کرده بودن (میدونم گویا ما هم از این پروژه ها داشتیم ولی خب مال ما دومین کارگاه بود و شما 2+26 )
شاید ناراحت بشین از حرفم ... خب پروژه های خوب هم کم نبود! با ایده های نو! ... ولی فقط خواستم بگم که حداقل من یه نفر برای 28 امین کارگاه انتطار داشتم یه چیز دیگه ببینم ... خب از حق هم نگذریم خیلی خوب بود و کلی هم خوش گذشت ... و احساس میکنم که از پارسال بهتر بود (میگم "احساس" چون پارسال زیاد وقت نداشتیم و لیدر ما هم خوب نبود ولی امسال نه!) :)

نانو که خب هیچ چیز خاصی نداشت متاسفانه ... صرفا میتونم بگم اون ماکت مانندی که روی میز بود جالب بود!
هوافضا: پروژه های خوبی داشتین... افرین!
زیست: چون به زیست علاقه مند نیستم صرفا موضوع هارو نگاه کردم ... خوب بودن! ولی خب حداقل میتونم بگم یه پروژه بود که اگه تلفیق میکردن با بچه های قسمت های دیگه خیلی چیز خوبی از آب در می اومد ... ولی صرفا اون چیزی که به ما ارائه شد، بدیهی بود!
فیزیک: یکی از پروژه های پارسالتون هم بینشون بود! یکی از پروژه های ما و فرزانگان 2 (پارسال) هم بینشون بود! میتونست بهتر باشه!
شیمی: :D ندیدیم ... ینی فقط موضوع هارو نگاه کردیم ... اخه اخریش بود و ما هم خسته بودیم! :D خوراکی ها که چشمک میزدن :))
رباتیک و نجوم هم زیاد یادم نیست!
کامپیوتر: این قسمت پروژه های بهتری داشتین! خوشمان امد! :D
یادم نمیاد دیگه!
اول هارو هم که گفتم بسیار هم خوب!
مجموعا خسته نباشید و خوب بود کارگاهتون :)

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

اوّل از همه بگم که لطفا راجع به علوم انسانی و سواد رسانه‌ای خیلی واضح حرف نزنید. فردا هم بازدید کننده هست به هرحال.

به نقل از آلا ح. :
ایده ی سوادرسانه ای و اون پروژه های انسانی خوب بود. هر چند که از نظر من اون چند تا پروژه خیلی غیر ملموس بودن یعنی اصلا طرف مقابل توشون گیج نمی شد یا سوال خاصی براشون پیش نمیومد و چطوری بگم یه جورایی ضایع بود تهش قراره یه چیزی بشه!. یعنی با اینکه ایدش خیل ی خوب بود ولی خوب اجرا نمی شد یا مثلا تو پوستراشون کاملا یه جیزایی لو می رفت. بعد یه اشکال دیگه ای که بود تو پروژه های انسانی;اینکه سر پروژه های ته سالن هیچ کس نبود. یعنی ما باید خودمون می رفتیم دنبال ارائه دهنده ها تا مثلا بیان برامون توضیح بدن و این خب واقعا بد بود و واقعا وقت گرفته می شد وپروژه های اصلی رو درست نمی شد دید.

معما چو حل گشت آسان شود. :D
شما الان چون یه سری چیزا رو میدونی اینطور میگی. توضیح بیشتر بدم ضایع میشه.
و اینکه شما اشتباه رفتین خب که کسی نبوده. اوّل پروژه‌هایی بود که وارد میشدی توضیح میدادیم، بعد توضیحات اون وسط و در نهایت قسمت اصلی. حتما باید این ترتیب رعایت میشد.

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

نه بابا!مشکل پوشش چیه عزیزم! :-" میگم با مانتو مدرسه بودم ;;)

خب من بگم؟!
اولش رفتم,بعد میپنداشتم مثل مالِ خودمون از ساعت8شروع میشه,ظاهرا قصد داشته از 10 شروع شه!بد من رفتم دم در یه آقاهه بود.
من نفر اول بود طبیعتا!بعد هی میگفت از مدرسه های دیگه باید با سرپرست باشید ,هی من میگفتم این برا پسراست,هی میگفت نه چه فرقی میکنه!!(معلوم نیس فرقش واقعا :D)
ـآخرش دیدم سرکله زدن با ایشون فایده نداره ,گفتم برم وقتی یه مسئولی چیزی اومد بیام.این شد که رفتم مشغول متر کردن خیابون شدم از ساعت9:05تا 10 :((تو این مدت سه بار اومدم سر زدم باز نذاشت برم تو :-??
آخرش 10:10 موفق شدم برم تو P:> P:>
بعد گفتن از کدوم مدرسه ای,گفتم فرزانگان2,گفتن کارت شناسایی!بعد کارت کتابخونه َم رو گرفتن گذاشتن تو اون پوشه شون.
بعد ..آها.بچه ها اون پارچه ها و بالنِ خیلی خوب بود. نقاشی های کف زمینم من فقط اول لوگو رو درک کردم و اون دختره که کنارش رنگین کمان بود!قشنگ بودن باز.
بعد لیدر اومد و اینا,گفت همه قسمت هارو باید بریم به ترتیبم باید بریم بعد اگه نخواستین توضیح و اینا نمیدن,در هر حال همه جا رو باید ببینیم!!
خلاصه رفتیم نجوم اول.یه پروژه که بیشتر برام جالب بود سیر تکاملی کهکشانا و اینا رو برسی کرده بود .پروژه ی قوی ای بود و فاز های بعدیش که توضیح داد برام خیلی خوب بودش <D=..بقیه اش همش چیزایی بودن که ازقبل بودنبد ادما اینا رو میگفتن,مثلا یه اندازه گیری فاصله ستاره ها بودبا استفاده از درخشندگی و اینا,بعد من کلی جذب شدم که مثلا الان این فرموله چیز جالبیه و کاربردیه و اینا..(آخه همه فعل هاشون کردیم و فهمیدیم و بدست آوردیمو اینا بود!)آخرش که سوال کردم فهمیدم اینا همه بوده و هیچ چیز جدیدی اضافه نشده,بعد گفتم عملی رصد و اینا انجام دادین گفت ما اینا رو پیدا کردیم نوشتیم تو پوستر :-"
دیگه هوا فضا که چون چیزی سرم نمیشه ازش نظری ندارم!
بعد عکس های توی راهرو هم خیلی قشنگ بود!
سپس تشریف بردیم به قسمت مهدویت و یه نفر برامون ثابت کرد که همیشه باید یه منجی روی زمین باشه 8->بعد چون وقت قسمت مهدوویت داشت تموم میشد دیگه نرسید چیز دیگه ای ببینیم,یه فیلم دیدم بمون شربت دادن 8->بعد رفتیم.
نانو خوب بود ولی جالب نبود!
تو عکاسی هم یه عکس بود باید حدس میزدیم چیه!(کارگاه تون تموم شد بگید بدجور ذهنمُ مشغول کرده!)
رباتیکم که مثل همه مدرسه ها ربات ها نبود به خاطر ایران اپن!
شیمی خییلی آلودگی صوتی داشت کر شدم اصلا!خوب بود پروژه هاش و تعداد خوبی کار قوی وجود داشت ولی یه سریش شاید بهتر بود روش کار میشد برا سال دیگه.خوبش به نظرم تولید زیست گاز از پسماند خانگی بود!
زیست!اون همه پروژه بعد گفتن باید بیست دقیقه ای ببینم!
خلاصه یه پروژه بود به این نتیجه رسیده بود که نورپلاریزه مضر هست,بعد گفتم پس چرا عینک باشیشه پلاریزه درست میکنن و اینقدرم گرونه؟گفت خیلی چیزا مضر هست ولی استفاده میکنن ;))راضیم!
یه پروژه تو گلخونه بودش,خیلی خوب بود ,خوب جمعش کردن و خوب توضیح دادن.بعدرفتم سر پروژه ساینا و مه شید!کلی دلشون پر بود!لیدرِ رو زدن رسما :Dواقعا خوب بود پروژه شون !کلی خوب بود و جالب.اینم که از نزدیک دیدم خوب بودش ;;)
ریاضی هم اونا یی که دیدم متوسط.بازم همون جریان ارائه ی یه مسئله ی مطرح و معروف .(تو کارگاه خودمونم دیده میشد این مشکل)
فیزیک هم علت پیچیدن عسل جالب بود و محاسبه gبرای کل دنیامون!(جالب بود به معنی این که متوجه شدم نیستا!ولی خب اون اشکال خط قبل اصلا بهش وارد نمیشد!)
بضی قسمت ها توفیزیک معلوم بود موضوع خوبیه ولی ارائه دهنده اصلا نمیتونست توضیح بده ..خیلی کتابی و بدون اِست رس(!) :-"انگار داشت یه کتاب قدیمی رو خیلی آروم برای خودش میخوند.

یه پروژه هم بود عوامل موثر در جهیدن توپ روآب دریاچه رو برسی کرده بود,خوب بود.یه مشکل که خیلی به چشم میخورد این بود که تعدادی نمیتونستن سوالای بازدید کننده ها رو جواب بدن.مثلا درباره همین جهیدن توپ روی آب..از توپ پلاستیکی و تفنگش استفاده میکرد دختره ویه سری زادیه بهینه در آوردخه بودبرا ی این که نشون بده کی توپ بیشتر میجهه.ولی مثلا پرسیدم اگه توپ سنگین تر بود کمتر میشد زاویه یا بیشتر, یا این که سنگ وزنش خیلی بیشتر از توپه و نیرویی که وارد میکنه بیشتره ,پس چراسطح آب شکافته نمیشه گفت نمیدونم..درصورتی که اصلا چیز خاصی نبود و شکافته شدن سطح آب به فشاری که سنگ وارد میکنه ربط داره نه نیرو(سطح سنگم بیشتره دیگه :D).بچه ها رو موضعاتی که باید ,خوب تسلط داشتن و لی اگر یه ذره از اون حیطه خارج میشدی میموندن!

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای.. قشتگ به غلط کردم افتادم که از بوفه چیز سفارش دادم..میتونم بگم بزرگترین اشتباه یه ماه اخیرم بودش!!میتونست خیلی بانظم تر باشه.واقعا سازماندهی اش بد بود.
عوم انسانی هم اومدم برم,دیدم در رو بستن میگن پسرا داخل اند نمیشه برید تو.بایدصبر کنید اینا برن بعد بیاید :O بعد از اونام از منطقه اومدن این شد که بیخیال علوم انسانی شدم :-<
آخر اون هواپیماهه پرواز کرد یا نه؟!من یه ساعت دایسادم دیدم خیال نداره پاشه ,رفتم.
من 7 تا پروژه دیدم که قبلا دیده بودم..دو تا از مدرسه خودمون (پارسال رو میگما.پروژه ای بود که خوارزمی هم مقام اورده بود)و 5تا از حلی یک!
خوب ترین قسمتش دیدن خانم یوسفی بود.بعد ارز یک سال و چهار روز x: x:(گریه ام گرفت :-")
آها یک یاز معلم های المپمون و چند تا از بچه های راهنمایی رو هم دیدم که اومده بودن1...کلا خوب بود! (;
خسته نباشید.زیبایی بسیار خوب بود! باز!

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

من جدا نمیدونم چرا راه نمیدادنت تو. عجیبه برام. :-?

به نقل از This is me :
بضی قسمت ها توفیزیک معلوم بود موضوع خوبیه ولی ارائه دهنده اصلا نمیتونست توضیح بده ..خیلی کتابی و بدون اِست رس(!) :-"انگار داشت یه کتاب قدیمی رو خیلی آروم برای خودش میخوند.

بیخیال، طرف مدلش بوده! اگه میگفتی کم توضیح داد یا اشتباه توضیح داد حرفت درست بود. ولی واقعا اینا ویژگی‌های شخصیتی فرده! استرس نداشته خب، چی کار کنه؟ :D

به نقل از This is me :
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای.. قشتگ به غلط کردم افتادم که از بوفه چیز سفارش دادم..میتونم بگم بزرگترین اشتباه یه ماه اخیرم بودش!!میتونست خیلی بانظم تر باشه.واقعا سازماندهی اش بد بود.
عوم انسانی هم اومدم برم,دیدم در رو بستن میگن پسرا داخل اند نمیشه برید تو.بایدصبر کنید اینا برن بعد بیاید :O بعد از اونام از منطقه اومدن این شد که بیخیال علوم انسانی شدم :-<

از بوفه سفارش دادی یا کافه کارگاه؟
چون پسرها تو بودن نگفتن. کار علوم انسانی طوری بود که باید دسته دسته وارد میشدید. برای همین نذاشتن بیاید. امروز یه ذره نامنظم شد. فردا زمان بندی داره.

× فردا اختتامیه از پنج و نیم شروع میشه.

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

خب سلام :D
به نظر من سواد رسانه ای خوب بود ... ( چیزی نمیگم :-" )

از پروژه های کامپیوتر دوم ها هم خوشم اومد خیلی خوب بود بخصوص اون دوتایی که مربوط به چهره بودن ...

تو پروژه های شیمی از همه بیشتر از اون پروژه ای که مربوط به پوشک بود " پوشک هوشمند با قابلیت تشخیص باکتری ایکلای " خوشم اومد به نظرم واقعا لازم و فوق العاده بود و همچنین دو تا پروژه مربوط به زیست گاز ها

تو رباتیک هم اونی که واسه سایه بوم (بون !!! ) به نظرم جالب اومد ... :-??

فیزیک رو همه شو ندیدم ... شاید پروژه های خیلی خوب توشون بود . نمیدونم . ولی خیلی خوشم نیومد... ( نظر شخصیه فقط )

نانو هم ظاهرا اولا بودن ... تنها چیز جالبش اون ساختار ملوکولی کربن بود ... که خیلی خوب ساخته بودن

سوم شخص حاضر هم به نظرم اون کلیپی که ساته بودن خیلی خوب بود ...

ریاضی و نجوم رو هم ندیدم ... پس نظری ندارم

آها میشه تزئینات مدرسه رو توضیح بدید؟؟؟

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از ریـحـانـه :
من جدا نمیدونم چرا راه نمیدادنت تو. عجیبه برام. :-? هعییییی :(

بیخیال، طرف مدلش بوده! اگه میگفتی کم توضیح داد یا اشتباه توضیح داد حرفت درست بود. ولی واقعا اینا ویژگی‌های شخصیتی فرده! استرس نداشته خب چی کار کنه؟ :D
نه این استرس نیست! قشنگ است رس هستش!کلا میگم هیچ حسی نبود تو صداش,مثلا جاهای مهم و بایه لحن دیگه بگه و اینا..خوابم برد خو :-??بیخی! 8->

از بوفه سفارش دادی یا کافه کارگاه؟همون کافه!بلندگوی انسانی هم داشتین که!عالی اصن
چون پسرها تو بودن نگفتن. کار علوم انسانی طوری بود که باید دسته دسته وارد میشدید. برای همین نذاشتن بیاید. امروز یه ذره نامنظم شد. فردا زمان بندی داره.عجب.. :-?ولی یه گروه که از یه مدرسه دیگه بودن رو راه دادن وسطش!

× فردا اختتامیه از پنج و نیم شروع میشه.

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از #..!!!...f@himeh...!!!..# :
آها میشه تزئینات مدرسه رو توضیح بدید؟؟؟

سلام. بله میشه. کودوم قسمت رو؟ :D
بالون ِ تو حیاط در واقع بالون پوستر در ابعاد واقعی بود! اون بالونی که تو راهرو بود هم روزشمارمون بود. به این صورت که چندتا کیسه بهش وصل بود از چند روز مونده به کارگاه. هر روز یکی ازش کم میشد و میرفت بالا.
حالا نمیدونم کودوم قسمت رو منظورته دقیقا.

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

اون هواپیماهه قرار نبوده و نیست که تو مدرسه پرواز کنه، چون باند دراز و از این‌چیزها لازم داره و اینا.
زنگ تماشا هم بیاید خب. اون تهِ تهِ راهروی کلاس‌های برفراز اندیشه‌ست، اصلا تو دید نیست! امروز میزگرد «جاناتان، مرغ دریایی» رو داشتیم . فردا هم ساعت یازده، میزگرد (بحث) داریم راجع به نمایش‌نامه‌ی «باغ‌‌وحش شیشه‌ای» ، سپینود ناجیان (از نویسنده‌های همشهری داستان و اینا) هم تو جمعمون هست. 8->
اصلا نرسیدم پروژه‌ها رو ببینم. حیف. فقط حرفه‌ای‌ها و علوم انسانی رو دیدم. به تمامی دست‌اندرکاران علوم انسانی از جمله ریحانه ( خدا رو شکــــــر! هوفف.. ریحانه ... : )) ) و بقیه هم شادباش می‌گم :)) خیلی خوب بود :د . فردا نظر کامل رو بیان می‌کنم. :د
کافه کارگاه راه انداختن خیلی دردسر داره. خودم جزو بچه‌های کافه کارگاه نبودم ولی یه عده‌ی کثیـــــری از دوست‌هام بودن. و می‌دونم چقدر دردسر داره راضی کردن مامان‌ها برای اوردن ساندویچ‌ساز و قابلمه و ظرف و سرخ‌کن و مایکروویو و خیلی چیزهای دیگه. و دیگه سر و سامون دادن اونـــــــهمه سفارش که اکثرشونم سیب‌زمینی و اسنکن و اینام ده دقیقه‌ای طول می‌کشه پختنشون و اینا. و کار آشپزی و کافه، خوب و راضی‌کننده در اوردنش خیلی سخت و یه کم خارح از توان بچه‌های مائه. خیلی هم زحمت می‌کشن، ولی وقت و برنامه‌ریزی و امکانات و بقیه چیزها در حدی نیست که بتونه همه رو راضی کنه. و نمی‌تونه هم باشه. خلاصه در مورد کافه کارگاه ببخشید دیگه، در حد توان کار کرده‌ن جدا بچه‌ها. (که تازه بد هم نشده! شده؟ اقلا من تضمین می‌کنم که چیزایی که به خورد مردم می‌دن تمیز و پاکیزه‌س! :د)
× بلندگوی انسانی؟ مژده رو می‌گه ها :)) مژده کلا همینه :ایکس

جاری در لحظه‌هایِ نابِ بودن،
جاری در این آواز،
تــا ابد می‌مانیـــــم! ...

this is me!

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرز 1
شهر
تــــــ هـــــــ رونـــــــــ!
مدال المپیاد
ندارم و علاقه ای هم بهش ندارم اصلــــا

this is me:مر30 ک درباره همه چی توضیح دادی من همه شُ خوندم! :Dفقط اینکه خب ماها دانش آموزیم واقعن!و اینکه از بچه ها سوال مپرسیدیُ بعضیاشون نمیتونستن جواب بدن چیز طبیعی ایه ب نظرم؛چون مثلا ماها وخت میذاریم سر یه پروژه از اول سال تا روز کارگاه درباره همون پروژه تحقیق میکنیمُ کار میکنیمُ دیگه نمیتونیم حدس بزنیم ممکنه بقیه چ سوالایی بپرسن ک درباره اون سوالا ام اطلاعات داشته باشیم ولی اگه همین سوالا رُ از یه معلم بپر30 خب اون بحثش جداس!
+چقد اسمت عین اسم منه!یه لحظه احساس کردم تو منی! {-8

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

This is me: اون گروهی که میگید احتمالا بچه‌های خودمون بودن، یا کار خاصی داشتن، یا رفته بودن برگشته بودن یا هرچی. :D
تبعیض قائل نمیشیم که. دلیل داشتن لابد. (;

this is me!

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرز 1
شهر
تــــــ هـــــــ رونـــــــــ!
مدال المپیاد
ندارم و علاقه ای هم بهش ندارم اصلــــا

آلا ح. :اینُ ک گفتی اتفاقا من رفتم یه سرچی کردم درباره همین دست دادن ها ولی خب چیز خاصی پیدا نکردم و واقعن مطلبی نیس ک ب همین راحتیا بدست بیاد.ما یه چکیده ای از انواع دس دادن ها رُ ب بازدید کننده ها یاد دادیم ک هم ب دردشون بخوره،هم اینکه خیلیا اصن نمیدونستن ک دس دادن انواعی دارهُ هر کدوم معنی خاص خودشُ دارهُ الان خودشون اگه بخوان میتونن اطلاعات بیشتری دربارش پیدا کنن.
+مر30 ب خاطر تعریف از عکسا! :)

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

ریحانه :باشه قبول!(پسر بودن ولی :Dتوبچه هاتون پسرم دارین آیا؟ :D-شوخی!_)

عاقا خب میگفتین کدومتون کی اید !الان احساس میکنم همه رودیدم ولی نمیشناختم!
دیس ایز می!:ماله شمام دیدم..خوب بود خیلی !و بروشور هاتونم نو آوری داشت ;))
من سویشرت آبی تنم بود+کیف مدرسه (;

s@har

کاربر نیمه‌فعال
شهر
طهران

امروز اومدیم..لیدرمون خیلی دمش گرم! (مهسا.ص) >:D<
پیکسلاتون خوش رنگ بود خیلی!!
سواد رسانه ایتون خوب بود ،در کل بچه های سوم شخص حاضرتون یکم بیشتر میپرسیدی دیگه :-" اما کیلیپشون خوب بود.
برا ساینس و علوم پایه ام سطح علمی خوب بود ولی بالاترم میتونست باشه(ینی پتانسیلش هست) و این ک تعداد پروژه های کاربردی کم بود.
بچه های کامپیوتر خیلی خوب بود ،هوا فضام اون پروژه هه ک خودشون میگفتن کارمون خیلی شاخه :D باحال بود & کاربردی.
ولی معلوم بود زحمت کشیدین ،در کل کارگاه خوبی شده بود.خسته نباشید!
رباتیکم ک بعلت مسائل امنیتی (I.O) کلا از توضیحات بیش از چند کلمه معذور بودن! :D
خب دیگه با آرزوی موفقیتو این چیزا (;

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از This is me :
ریحانه :باشه قبول!(پسر بودن ولی :Dتوبچه هاتون پسرم دارین آیا؟ :D-شوخی!_)

خب احتمالا از گروهشون جا مونده بودن پس.

× بچه‌ها به پل معلق (اون راه ِ بین دو طبقه) هم دقّت کنید! بچّه‌ها خیلی زحمت کشیدن براش و خیلی خوشگل شده. 8->

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از ریـحـانـه :
سلام. بله میشه. کودوم قسمت رو؟ :D
بالون ِ تو حیاط در واقع بالون پوستر در ابعاد واقعی بود! اون بالونی که تو راهرو بود هم روزشمارمون بود. به این صورت که چندتا کیسه بهش وصل بود از چند روز مونده به کارگاه. هر روز یکی ازش کم میشد و میرفت بالا.
حالا نمیدونم کودوم قسمت رو منظورته دقیقا.

کلا داخل مدرسه رو منظورم بود...

به نقل از this is me! :
آلا ح. :اینُ ک گفتی اتفاقا من رفتم یه سرچی کردم درباره همین دست دادن ها ولی خب چیز خاصی پیدا نکردم و واقعن مطلبی نیس ک ب همین راحتیا بدست بیاد.ما یه چکیده ای از انواع دس دادن ها رُ ب بازدید کننده ها یاد دادیم ک هم ب دردشون بخوره،هم اینکه خیلیا اصن نمیدونستن ک دس دادن انواعی دارهُ هر کدوم معنی خاص خودشُ دارهُ الان خودشون اگه بخوان میتونن اطلاعات بیشتری دربارش پیدا کنن.
+مر30 ب خاطر تعریف از عکسا! :)

اون عکس هایی که رو دیوار چسبونده بودید خیلی خوب بود ... حال کردم حسابی باهاشون ... بخصوص اون اولیا که از در میومدی تو میدیدی...

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از This is me :
عاقا خب میگفتین کدومتون کی اید !الان احساس میکنم همه رودیدم ولی نمیشناختم!
من سویشرت آبی تنم بود+کیف مدرسه (;

احساس می‌کنم دیدمت حتا تو یکی از عکس‌هامم هستی :D
من دوربین گردنم بود با جلد کتابِ «بیست و یک داستان معاصر از نویسندگان فرانسه»
حالا بقیه اگه خواستن بیان، بیان من براشون راجع به بیست و یک داستان توضیح بدم 8->

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

اولاً که مرسی که اومدید! :D
من امسال در جریان پروژه های انسانی ای که تو پیلوت اجرا میشدن نبودم ولی پارسال هم که بچه های سال بالایی ِ ما یک سری پروژه تو پیلوت ارائه میدادن به این شکل بود که چند نفر میرفتن و بعد نوبتشون که تموم میشد گروه بعدی میومدن.شاید دلیل راه ندادن همین بوده باشه.باز هم میگم مطمئن نیستم چون در جریانش نبوم.
بعد اینکه اگه دقت کرده باشین تو فضاسازیِ کارگاهمون خیلی از نوار کاست و مشتقات استقاده کردیم چون تمِ کارگاهمون نوار کاست بود.لوگومون هم که مشخص بود وسط حیاط. :D بالای پله های طبقه اول هم بچه ها یک لوگو با بهره گیری از نوار های نوار کاست درست کرده بودن.(جهتِ توضیح به دوستِ عزیزی که توضیح خواسته بودن راجع به تزئیناتِ مدرسه.)
بعدم اینکه من ساخت بیوگاز از ضایعات کاغذ بودم. :-"

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

من فقط رسیدم زیست رو، زنگ تماشا رو، حرفه‌ای‌ها رو، و البته، البته، البته، انسانی رو برم. ؛؛)
زیست خوب بود؛ راضی. حداقل منی که از زیست هیچی حالیم نمی‌شه به نظرم خوب اومد. :-"
زنگ تماشا هم که هیچی اصن. 8-> خیلی به‌شون غبطه می‌خورم واقعا. جلسه‌ی نقد کتاب‌شون هم خوب بود. جایزه‌ی شرکت تو بحث‌شون هم که اصن عالی. :د
حرفه‌ای‌ها جالب بود.
انسانی هم که... ای بابا؛ ای بابا. 8-> می‌تونم بگم اندازه‌ی «شهر» خودمون دوست‌ش داشتم. 8->> شماها مایه‌ی افتخار بچه‌های انسانی پارسالین. 8-> [و این که پروژه‌ی عکاسی فوق‌العـــاده بود. :‌)))]
فردا هم میام همه‌جا رو می‌بینم سر فرصت. 8->

پ.ن. اون راهروی بین دو ساختمون عــالیه. 8->

بالا