• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تقلب

تا حالا تقلب كرديد؟

• بله

رای‌ها: 1,450 94.3%
  • خير

رای‌ها: 87 5.7%

• رای‌دهندگان
    1,537

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان
پاسخ : تقلب

یه بار سر امتحان آمدگی دفاعی کتابو باز کردیم که از روش بنویسیم معلم ما رو حین ارتکاب جرم دستگیر کرد! ما داشتیم از ترس زهره ترک می شدیم بعد دیدیم که معلم برگشت و گفت : اشکال نداره ! تقلب یکی از راه های یادگیریه!!!!!!

ALI.Z

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

امتحان شیمی مون تستی بود و دوستم هیچی بلد نبود و منم جوابارو تو ماشین حساب براش نوشتم وبهش دادم..
اونم میومد به ماشین حساب نگاه میکرد و پاسخبرگشو پرمیکرد و معلم هم همینطور بهش نگاه میرد و معلمه فهمید که تقلب رسوندم..و....
حالا فکر کنم نمره ی بیستمو باید با صفر عوض کنم...این نیز از عوارض تقلب..

Zahra1378

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 2
شهر
اصفهان

یک دفعه امتحان املا داشتیم من و دوستم یک ده تا از کلمات مهم درس رو نوشتیم و گذاشتیم زیر نیمکت از شانس ما هم کلمات سختش فقط همون ده تا بود ههه بیست شدیم عجیب!!!!
یک دفعه ی دیگه هم امتحان فیزیک داشتیم من و دوستم قرار گذاشته بودیم اون از روی جزو جواب رو ببینه منم از روی اون از شانس بد منم همون موقع خانوم جا منو با یکی عوض کرد ولی جالب این بود که بقلی جدید منم خیلی تقلب میکرد هیچی دیگه اون دو تا سوال اخر رو از روی من دید کامل منم یک سوال ازش پرسیدم مطمئن نبود برای همین از نیمکت کناری پرسیدم چون نمیشنید دیگه داشتم داد میزدم سوال 2و اینا اونم خندش گرفته بود منم خندم گرفت یهو خندیدم بعد تبدیلش کردم به سرفه خانوم نفهمید خدا رو شکر!!

Barium

فـ . بـ .
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قــُم
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
U of T
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

وقتی سر امتحانید از سوالا عکس بگیرید بلوتوث کنید برا دوستتون ک تو کلاس بغلیه... و اون زنگ بزنه جوابارو براتون بخونه! :-"

PEYMAN_ HELLI

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
HelliE
شهر
تهران
دانشگاه
...
رشته دانشگاه
omran

به نقل از asal far :
وای وای چه با مزه ترکیدیم شما به این بچه خلافا میگید جرم؟؟؟؟دوستان سعی کنید شیوه های جدید اراء بدید اینا چیه باوووو :-" :-" :-"
shoma bia ba in sohbat kon plz. :D

ink heart

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان لاهیجان
شهر
لاهیجان

سر امتحان یه درسی به معلم گفتیم که دو نفره بدیم ....
بعد با تمام کلاس هم چک کردیم تازه 19/5 هم شدیم!!!!

Er.M.S.J

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
میشد

من یه روز به دوستم تقلب رسوندم وبعد اونم به من یه سوال رو گفت وخوش بختانه تمام سوالایی که به هم گفتیم اشتباه بود!"عندشانس" B-) B-) B-) B-) <D= <D= <D=

@mirrez@

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد

میدونی چه تقلبی حال میده توی دوتا آزمون جامع در دوز پشت سر هم همه ی سوالات رو از جلوییت که نفر اول آزمون شده یا نمره هاش بیسته بزنی
حس میکنم خیلی عوضی هستم....

k.sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab

به به تقلب کلاسی چیه
تقلب اونیکه از قبل پاسخنامه ی علامه حلیتو خالت از تهران برات بفرسته و تو از روی اون پاسخ آزمونارو بزنی و نفر دو کشوری بیای.
من دارم میترکم.خودشم بهم نرسوند. :-&

Sadaf R

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فــــــــرزانگان 1
شهر
شيــــــراز !

تو يِ آزمون جامع 3 تا پاسخنامه بود ..تو كُلِ كلاس چرخيد..!پاسخنامه كلِ كلاس مثِ همه..! :D
با اس ام اس م بقيه كلاسارو بهره مند كرديم..!
تازه هندسه شو هم مراقبمون كِ معلم هندسه بود حليد واسمون..!خخخخخ
فِك كنم اولم نشيم..!!اخ اخ اخ..! :-w

Zahra1378

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 2
شهر
اصفهان

هر سال مدرسمون یکی از سوره ها رو امتحان میگیره پارسال سوره لقمان بود هیچ کس هم نخونده بود اون زنگی که از ما امتحان گرفتن ما فیزیک داشتیم اولش ما مخفیانه تقلب کردیم ولی بعد یهو دیدیم معلم بلند شد و رفت تو دفتر تا در کلاس را بست کلاس رفت تو هوا همه بچه ها رو سر و مغز هم بودن و از توی دفترچه و اینا تقلب میکردن خیلی حال داد جای شما خالی عشق کردیم

شب بو

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4|فرزانگان1تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
انسان‌شناسی

امروز صبح رفتم مدرسه ، و کاشف به عمل اومد کع اجی 3 درس امتحان دارم!! اونم زنگ اول ، منتها تک ساعت دوم
رفتم تو کلاس یه سری چیزا رو رو میز نوشتم ، یه سری رو تو دوفتر زیر دستم
تک ساعت اولم یه نگاهی کردم و ..
کامل شدم!
آخ حال داد ..

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

امروز امتحان عربي داشتيم!
من كه در طول 11 سال تحصيل احدي تقلب ازم نگرفته بود امروز دستم رو شد! :((
جواب يه سوالو نوشتم و دادم به جلوييم!‌ منتها متاسفانه برگه رو در لحظه ي نامناسب منتقل كردم و برگه رد كردن همانا و نگاه معاون نازنين هم همانا!
فوقع ما وقع! :-"
حالا الان كاغذو گرفته و رو برگه دوتاييمون ضربدر زده! تا شنبه بده به دبير عربيمون و فاتحه مستمر مارو بخونه!

پ.ن: دوستان عزيز اگر چاره اي به ذهنتون رسيد براي اينكه من چه جوري از شر ضربدر قرمز رو برگم خلاص شم در اسرع وقت با پ.خ به من ارائه كنين! :|

m.f.a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
کرمان
دانشگاه
ایشالا شریف یا تهران

زبان فارسی رفته بودم به درس بعدمعلممون پرسیدکه توی خاطره نویسی بایدچه نکاتی رورعایت کنیم منم اینجوری بودم ^-^ ^-^

همه ی بچه های ردیف آخرهم داشتن خودشونومی کشتن که بهم یک کلمه برسونن منم اصلاآخررونگاه نمی کردم چون که معلممون کاملاداشت به اونهانگاه می کرد

aliabedini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی کامپیوتر
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

امروز امتحان هندسه هماهنگ داشتیم و ماهم که در حد یه سوالم بلد نبودیم
عاقا زد و شانس ما دبیر دینی شد مراقب ما :)) :)) :)) :)) :))
ما هم که بچه مثبت برا همین ملم گفت بیا جلو بشین اخه زیادی بهم اعتماد دارن :D :D
ما جلو نشستیم و نفر اول مدرسه هم اوردن پشت سرم و ما هم از فرصت استفاده کردیم و هم خودمون بهره بردیم وهمبه اونای دیگه رسوندیم

جالبش اینجاست که وقتی دبیر نمره میذاشت
نمره ی کلا سای دیگه : 12و10و15و17و8و5و...
نمره ی کلاس ما:18و19و20و20و18و19و19و19....

حالا خودتون قضاوت کنید

البته یه تقلب قرن هم همه ی مدرسه با هم زدیم که به علت اطلاعاتی بودنش از گفتن معذوریم(برو بچ ناراحت میشن )

نارمیلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مکطب فرزانگان
شهر
M2A

امروز امتحان ریاضی داشتیم همه شو با رفیقم کپی نوشتیم دریغ از یه خط اینور اونور اخر سر معلم گفت بچه ها سوالاتتون متفاوته ...

@mirrez@

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد

تقلب یعنی این که سر جلسه انتحان فیزیک ترم معلم فیزیک سال قبل عزیزت بیاد کنارت دوتا سوال رو جز به جز برات بگه تو هم مث اینکه داری املا مینویسی بنویسی.

zibonesa!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
:/
دانشگاه
شریــــف! :/

امروز به طرز افتخار آمیزی واسه امتحان حسابان جامو عوض کردم که بقیه ی دوستام بتونن تقلب کنن و جاشون عوض نشه! :-[
جاتون خالی رفتم دیدم افتادم بغل دست شاگرد اول کلاس! :D :D :D

aliabedini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی کامپیوتر
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

به نقل از aliabedini :
تو تقلب کردن مطمئنم ازمن بدتر کسی نیست (< (<

من اوضام اونقدر بد شده بد که سال دوم راهنمایی تقریبا هر جلسه ناظم منو میگشت ولی چیزی پیدا نمیکرد

ولی با اینکه این همه تقلب میکنم هیچ وقت سعی نکردم نمره کامل بگیرم فقط سعی کردم بدون این که یه کلمه درس بخونم یه نمره بگیرم :D :D

واقعا ادم به صداقت من دیدین؟؟ :D :D :D

من تاحالا به چندین روش تقلب کردم که بعضیارو مینویسم البته اونایی که روش های قدیمیه

*از رو این و اون نگا میکردم
*رو برگه کوچیک مینوشتم
*کتاب باز میکردم
*smsمیدادم
*بعضی وقتا یه نفر تو کلاس مینویسه و بلند میخونه و بقیه هم مینویسن و بچه ها هم شلوغ میکنن که معلم نشنوه
*برگه عوض میکردیم
*تو امتحانای سنجش و انرژی اتمی و علامه حلی و .. هم پاسخ نامه از دفتر کش میرفتم
*از صفه های جزوه و کتاب عکس میگرفتیم و با گوشی نگا میکردم
*یه بارم دبیر تعلیمات ازمون امتحان گرفت اما سوالا رو تکثیر نکرده بود برا همین گفت سوالا رو با دیتا نمایش بدیم تا بچه ها بنویسن اما اونی که رفته بود پای لب تاب هی جوابارو روی دیتا مینوشت البته وقتی معلم روش به ما بود
*وقتی معلم شفاهی میپرسه اگه نشسته باشیم یکی که بیشتر بلده میره زیر میز یا جلو دهنشو میگیره و جوابا رو میگه اگه هم بریم پای تخته ردیف جلو میگن و ردیف عقب رو کاغذ بزرگ مینویسن و بهش نشون میدن
*یه بار هم معلم فیزیک امتحان تستی گرفت و سر جلسه کلیدسو در اورد ما هم همه کلاس از رو کلید زدیم
*البته چند بار هم سوالا رو قبل امتحان کش رفتم :D
خیلی ها هم الان به ذهنم نمیرسه و بعضی راه ها هم جزو اسراره که بعدا که لو رفت بهتون میگم (< (< (<

Astrologer

کاربر فعال
شهر
کرمان

ما که خودمون زیاد اهل تقلب نیستیم یعنی بهتره بگم اصلا اهلش نیستیم "وجدان واین حرفا دیگه..."ولی خب تو رسوندن جواب به بقیه البته شفاهیا همچین یه نمه پایه ایم...
طرف تو کلاس یه کلمه هم نخونده باشه بره واسه درس به یاری دوستان وحواس بسیارجمع معلم 20میگیره میاد میشینه سرجاش...

بالا