• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیای میاندوآبی!

dani

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
کامپیوتر-سخت افزار
پاسخ : سمپادیای میاندوآبی!

تازگیا به نظرم اعتماد داره بازیچه بقیه میشه!
حیف از اون همه اعتمادی که...
حیف!!!!!

• لایک
امتیازات: speed
  • شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از first_74 :
تازگیا به نظرم اعتماد داره بازیچه بقیه میشه!
حیف از اون همه اعتمادی که...
حیف!!!!!
مجهول حرف نزنین! :D

کمی توضیح!!! بدونیم ماجرا چیه!!!

dokhtare tanha

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب

به نقل از ✤ N.E ✤ :
مجهول حرف نزنین! :D

کمی توضیح!!! بدونیم ماجرا چیه!!!
ایشون راس میگن الهه جون . میدونی این روزا حتی به چشمای خودت هم نباید اعتماد کنی ^#^. مطمئن باش از درون بهت خنجر میزنن ! :rolleyes: البته این رسم زمونه است که اگه اعتماد کنی و نرم بشی لهت میکنن ، تورو میشکنن ... به همین سادگی ... :-<

• شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

یکی از جمع دوستان، یکی از دوستان که خودشون از جمع دوستان هستن، گفتن که به یکی از دوستان بگم که به یکی از جمع دوستان تیکه نندازین! ( : )) )

خوب من پیغام رو رسوندم! :- " بقیش رو خودتون میدونین! : )) ( عجب هم پیغام رسوندم!!! )

× ولی واقعا یه توصیه ی خواهرانه، الان 5 ساله شماها رو میشناسم، دیگه شما هم باهم قهر بکنید واقعا وای به حال بقیه!! دوستی دراز مدت ـتون رو به هم نزنین!!

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از یاس 96 :
یکی از جمع دوستان، یکی از دوستان که خودشون از جمع دوستان هستن، گفتن که به یکی از دوستان بگم که به یکی از جمع دوستان تیکه نندازین! ( : )) )

خوب من پیغام رو رسوندم! :- " بقیش رو خودتون میدونین! : )) ( عجب هم پیغام رسوندم!!! )

× ولی واقعا یه توصیه ی خواهرانه، الان 5 ساله شماها رو میشناسم، دیگه شما هم باهم قهر بکنید واقعا وای به حال بقیه!! دوستی دراز مدت ـتون رو به هم نزنین!!
یه سوال، خوددرگیری داری هی اسمتو عوض میکنی؟؟
..........
عاقا اینی که خودشو زده به خرخونی و معدل بالای 95 گرفته و روزی هم حداکثر 30 دقیقه تلویزیون میبینه کیه؟ میخوام بدونم این چه برنامه ای رو میبینه که نیم ساعت طول میکشه؟.....کلا اونم نبینه دیگه.....نمی ارزه واسه نیم ساعت از درس عقب بیافته......

• شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

چقد حرف آشنایی بود.

به نقل از first_74 :
اگه کار همیشگی تونه پس بهتر برین پیش یه دکتری چیزی آخه انگار یه هویت ثابت ندارین!
البته ببخشیندا که اینو میگم!!!!!!!

و این آشنا تر بود.

× ... .

Forough

::باران::
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از speed :
یه سوال، خوددرگیری داری هی اسمتو عوض میکنی؟؟
..........
عاقا اینی که خودشو زده به خرخونی و معدل بالای 95 گرفته و روزی هم حداکثر 30 دقیقه تلویزیون میبینه کیه؟ میخوام بدونم این چه برنامه ای رو میبینه که نیم ساعت طول میکشه؟.....کلا اونم نبینه دیگه.....نمی ارزه واسه نیم ساعت از درس عقب بیافته......
ما اینجا معدل بالای 95 نداریم که!!!!!!!!! :-?

• لایک
امتیازات: speed

Forough

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از یاس 96 :

یاس 96 عزیزم که هی اسمتو عوض میکنی و بعضیا رو عصبانی کردی, اون شخص از جمع دوستانمون کیه؟؟؟؟؟

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از F.CH :
ما اینجا معدل بالای 95 نداریم که!!!!!!!!! :-?
تو معدل ها بود یه نفر بالای 19.95 رو زده بود.....

k.sampadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab

بچه های فرزانگان بین خودمون باشه ها داشتم اینترنتو میگشتم به یه وب بر خوردم بلوا انگاری بچه ها جنبش جدیدی رو شروع کردن 8->
balva.arzublog.com :P
خدا این بارو خیر کنه برین ببینید فیلم جدید دبیرستانو گذاشتن =))
آفرین به بچه های نویسندش <D=

dani

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
کامپیوتر-سخت افزار

خب اگه تغییرات بازه اش زیاد باشه کدومو باید بزنیم؟!

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

عاقا من رسما از خانوم ها k.h76 و ا.ن. سابق الان نمیدونم اسمشون رو.....و تمامی افرادی که ناراحتشون کردم معذرت می خوام....ببخشید...
=====

• شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از k.sampadi :
بچه های فرزانگان بین خودمون باشه ها داشتم اینترنتو میگشتم به یه وب بر خوردم بلوا انگاری بچه ها جنبش جدیدی رو شروع کردن 8->

نمیخواستم که دیگه پست بدم، ولی متاسفانه نتونستم!!!

بابا کوثر چی میگی؟؟ مثلا که چی؟؟ میخواین چی رو ثابت کنید؟؟ این که نمیدونم مشکلات بسی بزرگ داریم؟؟

الان که این طوره واقعا منم میخوام حرفامو بگم!! هرچند سال بعد تفسیرهای زیباش رو هم بشنوم!!! (مث همیشه که خیلی تفسیر های خوبی از حرفام میشنوم!!)

صفحات اول همین تاپیک کلی بحث راجع به اینکه معلمامون درس نمیدن!!!

نتیجه ـش چی شد؟؟ اینکه معلم خوب نداریم!!

ببین همه ی این حرفا کشک ـن!!! مشکل از دانش آموزاس!! (خودمم یکیشون مثلا!!)

همین کلاس شما!!

یا اصلا همین کلاس کوثر عبدیان که خودش تو همین تاپیک گفت که کلاس ما عادت کرده هرکی میخواد درس بخونه باید خودش بخونه!!!

ببین عزیزم سری رو که درد نمیکنه دستمال نمیبندن!!!
کلاسی که از معلم مطلب و نخواد معلم نمیده!!!

معلما هم درسته ها تا حالا تدریس کردن دستشون درد نکنه اما هرچند گاها ... اگه مشکل تدریس بهتر و اضافی ـه تا دانش‌آموز نخواد تدریس نمیشه!!!
امسال امتحانش کردم نتیجه گرفتم!! خیلی میخواین بدونین برین بعضی مطالبو بخونین و خودتون بلد شین!! بعد اگه خواستین بیشتر بدونین تو کلاس مطرح کنین که خانوم فلان بحثو نمیگین؟؟ اونوقت اگه نگفتن بیاین به خودم ثابت کنید!!
به خودم ثابت شده!!!!
اونوقته که معنای حقیقی کلاس تیزهوشان یا لااقل مدرسه تیزهوشان رو هر چند با درصد کم میدونیم چیه!!!

اونایی هم که ادعا میکنن دانش آموز سمپاد ـن و از فرزانگانی بودن فقط بلد ـن پز اسمشو بد ـن و هی بگن که فلان و ...!!!

یه نگاهی به اونایی که همه ـش معترض بکن!!! چرا هیچ کدوم تو مدرسه علامه و نخبه نیستن؟ هان؟؟ جواب بده!!! چون که یه نگاهی هم به عملکرد خودمون نمکنیم!!!
هرچند خیلی هم پیش میاد که سوال میپرسی جواب نمیدن و میگن بگم بقیه مطالبو قاطی میکنن و نمیفهمن!!
آخه کوثر جان، تو کلاسی که نمیدونن x=vt+x0 چه انتظاری به پیشرفت هست؟؟

الان مشکل ما اینه که یه عده قربونی یه عده دیگه میشن!!!
اگه هم بگیم که بیان و کلاسا رو جدا کنین یه عده که میخوان زیاد بدونن رو یه کلاس بقیه رو یه کلاس، نه از لحاظ حقوق بشر (!!!) درسته نه از بقیه لحاظ!!!

الان هم 5 سال هست که باما هستن!!

نمیخوام غیبت بشه یا توهین!!

از کلاس خودمون که دونفر به خاطر موارد انضباطی و درسی رفتن ارشاد!!! معدلشون اونجا بیست اومده!! حالا همکلاسی من چی میگه!! خوش به حالشون!!! 20 ـه معدلشون!!!!

بابا جمع کنین!!! شدیم یه عده نمره پرست که به غیر بیست های الکی دنبال چیزی نیستیم!!!

الان بیاین ثابت کنم که از دوم دبیرستان چیزی نمیدونیم!!!! فقط دونستیم که باید از صب تا شب بشینیم سر کتاب کتابو بجویم تا بیست بگیریم!!!!

دانش آموزایی که نخوان درس بخونن استاد شریف و شهید بهشتی رو هم که واس تدریسشون بیان، راضی نمیشن!!

وقتی که تو کلاس برمیگردی میگی خانوم اینو هم بگین، دانش آموز برمیکرده میگه نه خانوم نگین!! امتحان سوال میدیدن کم میگیریم!!!
الان راجع به معلم شیمی تو امتحان ترم!!!

همین شماها هم ناراضی هستین!!!

چرا؟؟ چون واقعا سمپاد گونه تدریس میکنه و سمپاد گونه هم امتحان میگیره!!!!

نگین خودم وضع ـم خوبه ها! نه!!!
با اینکه همیشه حاضر بودم سر کلاسای شیمی و آماده و داوطلب!! اما میانگین مستمریم 17.5 شده بود!! (هرچند اصلا از من تو طول ترمپرسش نکرده بود!!)

اینقدر هم پی سی تی وی و نمیدونم چیوو نمیدونم شهید بهشتی و ... نکنین!!!!

اونا هم اومدن یه عده حرف رو که ...!!

اول صفحه ـشون رو ببیند!! اسامس خائنین!!
یا مقایسه تیزهوشان دخترانه وپسرانه!!!!

بعضی حرفا راجع به مدرسه که برای مدرسه ـن چرا باید طوری مطرح بشن که عالم و آدم باخبر بشن؟؟

جراتشو دارن برن بگن!!!!

و در آخر ختم کلام با وجود بعضی از مشکلات بعضی از دبیرا، اما مشکل اصلی خود ما هستیم و بس!!!!!!

25 دقیقه تمام برای نوشتن این پست!!!!

حانیه و فروغ: راجع به دانش آموزا بد میگم؟؟ واقعا اینطور نیست؟؟؟ شماها که دیگه خودتون جزو درس خونا هستین جواب منو بدین!! شاید واقعا من اشتباه میکنم!!!

dokhtare tanha

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب

به نقل از k.sampadi :
به به به ... ینی همچنین افرادی هم تو مدرسمون هستن و ما بی خبریم ؟! بابا دست مریزاد ... ولی کار هم چین خوبی هم نمیکنن ها ! نمی دونم ... ولش کن ... راستی خوش اومدی K.sampadi ی عزیز >:D< >:D< >:D<

dokhtare tanha

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب

به نقل از یاس 96 :

بابا کوثر چی میگی؟؟ مثلا که چی؟؟ میخواین چی رو ثابت کنید؟؟ این که نمیدونم مشکلات بسی بزرگ داریم؟؟

الان که این طوره واقعا منم میخوام حرفامو بگم!! هرچند سال بعد تفسیرهای زیباش رو هم بشنوم!!! (مث همیشه که خیلی تفسیر های خوبی از حرفام میشنوم!!)

همین کلاس شما!!

یا اصلا همین کلاس کوثر عبدیان که خودش تو همین تاپیک گفت که کلاس ما عادت کرده هرکی میخواد درس بخونه باید خودش بخونه!!!

معلما هم درسته ها تا حالا تدریس کردن دستشون درد نکنه اما هرچند گاها ... اگه مشکل تدریس بهتر و اضافی ـه تا دانش‌آموز نخواد تدریس نمیشه!!!
امسال امتحانش کردم نتیجه گرفتم!! خیلی میخواین بدونین برین بعضی مطالبو بخونین و خودتون بلد شین!! بعد اگه خواستین بیشتر بدونین تو کلاس مطرح کنین که خانوم فلان بحثو نمیگین؟؟ اونوقت اگه نگفتن بیاین به خودم ثابت کنید!!
به خودم ثابت شده!!!!
اونوقته که معنای حقیقی کلاس تیزهوشان یا لااقل مدرسه تیزهوشان رو هر چند با درصد کم میدونیم چیه!!!

اونایی هم که ادعا میکنن دانش آموز سمپاد ـن و از فرزانگانی بودن فقط بلد ـن پز اسمشو بد ـن و هی بگن که فلان و ...!!!

یه نگاهی به اونایی که همه ـش معترض بکن!!! چرا هیچ کدوم تو مدرسه علامه و نخبه نیستن؟ هان؟؟ جواب بده!!! چون که یه نگاهی هم به عملکرد خودمون نمکنیم!!!
هرچند خیلی هم پیش میاد که سوال میپرسی جواب نمیدن و میگن بگم بقیه مطالبو قاطی میکنن و نمیفهمن!!

اگه هم بگیم که بیان و کلاسا رو جدا کنین یه عده که میخوان زیاد بدونن رو یه کلاس بقیه رو یه کلاس، نه از لحاظ حقوق بشر (!!!) درسته نه از بقیه لحاظ!!!

از کلاس خودمون که دونفر به خاطر موارد انضباطی و درسی رفتن ارشاد!!! معدلشون اونجا بیست اومده!! حالا همکلاسی من چی میگه!! خوش به حالشون!!! 20 ـه معدلشون!!!!

بابا جمع کنین!!! شدیم یه عده نمره پرست که به غیر بیست های الکی دنبال چیزی نیستیم!!!

الان بیاین ثابت کنم که از دوم دبیرستان چیزی نمیدونیم!!!! فقط دونستیم که باید از صب تا شب بشینیم سر کتاب کتابو بجویم تا بیست بگیریم!!!!

دانش آموزایی که نخوان درس بخونن استاد شریف و شهید بهشتی رو هم که واس تدریسشون بیان، راضی نمیشن!!

وقتی که تو کلاس برمیگردی میگی خانوم اینو هم بگین، دانش آموز برمیکرده میگه نه خانوم نگین!! امتحان سوال میدیدن کم میگیریم!!!

با اینکه همیشه حاضر بودم سر کلاسای شیمی و آماده و داوطلب!! اما میانگین مستمریم 17.5 شده بود!! (هرچند اصلا از من تو طول ترمپرسش نکرده بود!!)

اومدیم یه عده معلم رو که تو کلاسش آهنگ پخشش میکنه و نمیدونم چی و ... رو کردیم معلم مورد علاقه!!!!

ترم اول دریغ از یه ساعت ادبیات خوندن!!! کل ادبیات خوندنم بود 10 دقیقه قبل از معلم تو کلاس!!!

مستمریم هم بیست شد آخرش!!‌هر چند بازم از من پرسش نشده بود!!!

الان چن هفته ـست خانوم عظیمی میان به ادبیات!!! هفته پیش یه ساعت وقت گذاشتم!!! داوطلب که نه ولی خودم گفتم که خوندم!!!! راحت یه 16 گرفتم!! ولی خیلی هم راضی چون بالاخره چیزی خونده بودم!!!!

اول صفحه ـشون رو ببیند!! اسامس خائنین!! اینا خائن سنج شدن؟؟؟؟؟؟

و در آخر ختم کلام با وجود بعضی از مشکلات بعضی از دبیرا، اما مشکل اصلی خود ما هستیم و بس!!!!!!

حانیه و فروغ: راجع به دانش آموزا بد میگم؟؟ واقعا اینطور نیست؟؟؟ شماها که دیگه خودتون جزو درس خونا هستین جواب منو بدین!! شاید واقعا من اشتباه میکنم!!!
الهه جان نه تقصیر دانش آموزاست و نه تقصیر معلم ها ... وضعیت شهرمون همینه ... من خودم رو از کلاسمون کشیدم بیرون و با کسی هم کاری ندارم ؛ شاید تو راست گفته باشی ولی نمیتونی انکار بکنی که وقتی یه معلم نمیدونه کدوم درسا جزو ترم اولن و میاد توی امتحان از اونا سوال میده ، گناه با معلمه نه با دانش آموزا ... این معلم شیمی کیه که سمپاد گونه تدریس میکنه ؟ ینی ما همچین معلمی داریم ؟ البته خانوم "م.م" معلم خوبین ولی نه در حد سمپادی که ما انتظار داریم ازشون . اصلا چرا اینقدر ناراحتی ؟ هان ؟! چیزی شده ؟ :-/ :-w :-w

• شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

لحنم عجب تند شده! :D عصبانی نیستما! خیلی هم آروم!! حرفا یه جوری ـن!! :D

همین خانم "م.م" رو هم بچه ها (سطحشون) نمیذاره.

زبانحال ما سر کلاسای فیزیک و ریاضی و شیمی.
خانوم فلان بحثو میگین؟ نه!
اینو چی: نه!
اون یکی رو ؟ نه!

چرا؟؟ همه ظرفیتش رو ندارن!!

Forough

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از یاس 96 :

همین کلاس شما!!

به خودم ثابت شده!!!!

اومدیم یه عده معلم رو که تو کلاسش آهنگ پخشش میکنه و نمیدونم چی و ... رو کردیم معلم مورد علاقه!!!!

ترم اول دریغ از یه ساعت ادبیات خوندن!!! کل ادبیات خوندنم بود 10 دقیقه قبل از معلم تو کلاس!!!

مستمریم هم بیست شد آخرش!!‌هر چند بازم از من پرسش نشده بود!!!

الان چن هفته ـست خانوم عظیمی میان به ادبیات!!! هفته پیش یه ساعت وقت گذاشتم!!! داوطلب که نه ولی خودم گفتم که خوندم!!!! راحت یه 16 گرفتم!! ولی خیلی هم راضی چون بالاخره چیزی خونده بودم!!!!

اول صفحه ـشون رو ببیند!! اسامس خائنین!!

بعضی حرفا راجع به مدرسه که برای مدرسه ـن چرا باید طوری مطرح بشن که عالم و آدم باخبر بشن؟؟

جراتشو دارن برن بگن!!!!

الهه جان حق داری عزیزم! دانش آموزای ما اونطوری هستن که تو میگی! ولی اغلب دبیرامون هم خوب نیستن! نه همشون! من امتحان کردم! بارها و بار ها شده که مطلبو اشتباه گفتن!!!! اونوقت من چجوری میتونم به این معلما اعتماد کنم؟؟؟؟؟ در یکی از دروس که اسمشو نمیگم و تخصصیه, من دقیق ترین و درست ترین روشو بلدم که کامل کامله!!!!!! برگشته 1 جواب طولانی ودشوار گفته و میگه به جوابت تو نهایی نمره نمیدن و روینوشتت خط میکشن!!!!!! ~حالا تو بگو این 2 گانگی ارزشی نیس برای منی که میخوام سال بعد کنکور بدم حالا نهایی هیچ! یا اصن هزاران معلم دیگه مث این که داریم!!!!!! :(( من خودم میخونم! ینی واقعا تحمل یاد گرفتن مطلب غلط ندارم! چون دیگه اعتمادی هم ندارم! از اول راهنمایی هم اعتراض کردیم, به کجا رسید؟؟؟؟؟؟ هیج جا!
راجب بچه های کلاسمون هم با وجود همه اخلاقاشون,من همه رو دوس دارم و خودمو ازشون جدا نکردم هرگز! x:

Forough

نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
ارومیه/ تبریز
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نقل از k.sampadi :
عجب وبلاگیه!!!!!!!!!! :))

• شروع کننده موضوع

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از F.CH :
الهه جان حق داری عزیزم! دانش آموزای ما اونطوری هستن که تو میگی! ولی اغلب دبیرامون هم خوب نیستن! نه همشون! من امتحان کردم! بارها و بار ها شده که مطلبو اشتباه گفتن!!!! اونوقت من چجوری میتونم به این معلما اعتماد کنم؟؟؟؟؟ در یکی از دروس که اسمشو نمیگم و تخصصیه, من دقیق ترین و درست ترین روشو بلدم که کامل کامله!!!!!! برگشته 1 جواب طولانی ودشوار گفته و میگه به جوابت تو نهایی نمره نمیدن و روینوشتت خط میکشن!!!!!! ~حالا تو بگو این 2 گانگی ارزشی نیس برای منی که میخوام سال بعد کنکور بدم حالا نهایی هیچ! یا اصن هزاران معلم دیگه مث این که داریم!!!!!! :(( من خودم میخونم! ینی واقعا تحمل یاد گرفتن مطلب غلط ندارم! چون دیگه اعتمادی هم ندارم! از اول راهنمایی هم اعتراض کردیم, به کجا رسید؟؟؟؟؟؟ هیج جا!
راجب بچه های کلاسمون هم با وجود همه اخلاقاشون,من همه رو دوس دارم و خودمو ازشون جدا نکردم هرگز! x:
اینو بعضی وقتا منم قبول دارم!! :)) سوال میپرسم
- این این طوریه؟
-نه!!
-برمیگردم یه منبع (همین کتاب درسی خودمونو!!!) میبرم و نشون میدم!!
- آره دیگه! این طوری هم میشه!!

اینم نه اینکه ها بلد نباشن!!
اینقد راحت بودن، اونم نتیجه کارای خودمونه!! دیگه خیلی زیاد حاضر هم نمیان سر کلاس!!! ترس اینکه یه چیزی بپرسیم و اونا فراموشش کرده باشن ندارن!! چون در کل چیزی نمیپرسیم که نیاز به فکر داشته باشه!! :)) :D

بعله‌! :D

البته سوءتفاهم نشه ها!!! من خودمم همه ی همکلاسیامو دوس دارم و احترام خاصی براشون قائل ـم!! اما بعضی کارا که میبینم...!!!

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

دیگه نمیخوام اون متن طولانی رو نقل قول کنم.
موافقم شدید!

ببینید در حالت کلی ما لایق همین ها هستیم. اگر فکر میکنیم این چیزها درست نیس بهتره لیاقت خودمون رو افزایش بدیم.

فقط هم مربوط به مدرسه نیس. در کشور و جامعه و در حالت کلی .

حالا ممکنه گاهی پیش بیاد که یه چیزی مطابق لیاقت ما نباشه اونوقت مطمئن باشید که نظر جمعی افراد و رفتار افراد میتونه حتی اون یه چیز رو هم تغییر بده.

مثال میزنم:
ممکنه یه معلمی کمتر از لیاقت ما کار بکنه و ما احساس کنیم لیاقتمون بیشتره ما بالاخره بعد از مدتی میتونیم وضعیت رو تغییر بدیم
از طرف دیگه ممکنه حتی گاهی یه چیزی بیشتر از لیاقت ما باشه. اونوقت هم اون یه چیز هرچه قدر هم خوب و عالی باشه نمیتونه در مقابل نظر جمع دوام بیاره و بالاخره مجبوره به اندازه لیاقت ما باهامون کار بکنه یا این که بکشه کنار. مثلن ممکنه یه مدیر یا معلمی باشه که بیشتر از لیاقت ما باشه .

پس در حالت کلی اگه میخواید برای خودتون یا برای اجتماعتون ( کلاس ، مدرسه ، شهر ، کشور و دنیا ) کمکی بکنیم بهترین کار اینه که لیاقت خودمون و اطرافیانمون رو افزایش بدیم.

به این میگن نظریه لیاقت!

یه نکته ی خیلی جالب دیگه اینه که معمولن بعضی افراد بعضی کارهای جنجالی و نمیدونم اعتراضی انجام میدن. که آدم اگه یه کمی با انصاف برخورد کنه ... .

این وسط وظیفه افرادی مثه شما اینه که بین دوستاتون حداقل آگاهی ایجاد بکنید ... .

بالا